Torty Basi Domurad

Założony przez mufasa19823
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):   {!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!} {!}{!}{!}{!}{!Hehehehehehehehehe:):):) Ludzie kochani Barbara Domurad nie{nie} robi tortów ani ciast  z kremem maślanym!!!! Kto zamawiał ten wie. {!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!} i po co takie złośliwe i kłamliwe opinie{?}{!}{?}

Gość

22-09-2010, 22:51
#1
   {!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!} {!}{!}{!}{!}{!Hehehehehehehehehe:):):) Ludzie kochani Barbara Domurad nie{nie} robi tortów ani ciast  z kremem maślanym!!!! Kto zamawiał ten wie. {!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!} i po co takie złośliwe i kłamliwe opinie{?}{!}{?}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Najwspanialsze torty tylko SERAFIN a domuradowa baśka robi zakalce {gafa}{dobani} [/quote]Zakalec to z ciebie{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}

Gość

22-09-2010, 22:55
#2
[quote=Gość]Najwspanialsze torty tylko SERAFIN a domuradowa baśka robi zakalce {gafa}{dobani} [/quote]Zakalec to z ciebie{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{dia belek}
Gość napisał(a):{smutny}Mam wrażenie,że to forum przekształciło się w małą bitwę złośliwości,tylko po co? piszcie jak jest,jeśli komus smakują wypieki Pani  Basi to pozytyw,jesli nie to negatyw,ale bez "obrzucania się błotem".Aha i jeszcze jedno czy osoby które wypowaidaja sie na tym forum wiedzą o której Domurad piszą bo i Pani Barbara  i Pani Diana pieką torty, a mają takie samo nazwisko,może warto byoby się chwilę zastanowić co do której osoby się pisze i ewentualnie podać konkretne przykłady tych dobrych lub zakalcowatych ciast. Ja zamawiam torty z wielu źródeł,czasem są to cukiernie,czasem osoby prywatne,a że nie lubię słodyczy tylko serwuje je gościom to też spotykam się też z różnymi opiniami i najczęściej przychylne opinie słysze odnośnie Romanowskich,Paudyny i wspomnianej tu B.Domurad.{ok}

Gość

22-09-2010, 23:08
#3
{smutny}Mam wrażenie,że to forum przekształciło się w małą bitwę złośliwości,tylko po co? piszcie jak jest,jeśli komus smakują wypieki Pani  Basi to pozytyw,jesli nie to negatyw,ale bez "obrzucania się błotem".Aha i jeszcze jedno czy osoby które wypowaidaja sie na tym forum wiedzą o której Domurad piszą bo i Pani Barbara  i Pani Diana pieką torty, a mają takie samo nazwisko,może warto byoby się chwilę zastanowić co do której osoby się pisze i ewentualnie podać konkretne przykłady tych dobrych lub zakalcowatych ciast. Ja zamawiam torty z wielu źródeł,czasem są to cukiernie,czasem osoby prywatne,a że nie lubię słodyczy tylko serwuje je gościom to też spotykam się też z różnymi opiniami i najczęściej przychylne opinie słysze odnośnie Romanowskich,Paudyny i wspomnianej tu B.Domurad.{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]białobrzewscy:):) pyszne torty koszt tortu 5-cio piętrowego 520 zł+ 300zł kaucji za stelaż, po oddaniu stelaza pieniażki do zwrotu :) brałam tam tort na własne wesel pozdrawiam [/quote]GOŚĆ 212.244.99.251,LUBI BAWIĆ SIĘ W KOPIOWANIE,TO KOMENTARZE ZKOPIOWANE Z INNEGO FORUM!!!!!

Gość

22-09-2010, 23:24
#4
[quote=Gość]białobrzewscy:):) pyszne torty koszt tortu 5-cio piętrowego 520 zł+ 300zł kaucji za stelaż, po oddaniu stelaza pieniażki do zwrotu :) brałam tam tort na własne wesel pozdrawiam [/quote]GOŚĆ 212.244.99.251,LUBI BAWIĆ SIĘ W KOPIOWANIE,TO KOMENTARZE ZKOPIOWANE Z INNEGO FORUM!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Domuradowa robi na maśle i dodaje dużo proszku do pieczenia co psuje smak a jakośc ich jest kiepska pozatym są strasznie drogie {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani} [/quote]GOŚĆ 212.244.99.251,LUBI BAWIĆ SIĘ W KOPIOWANIE,TO KOMENTARZE ZKOPIOWANE Z INNEGO FORUM!!!!!

Gość

22-09-2010, 23:25
#5
[quote=Gość]Domuradowa robi na maśle i dodaje dużo proszku do pieczenia co psuje smak a jakośc ich jest kiepska pozatym są strasznie drogie {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani} [/quote]GOŚĆ 212.244.99.251,LUBI BAWIĆ SIĘ W KOPIOWANIE,TO KOMENTARZE ZKOPIOWANE Z INNEGO FORUM!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]godne polecenia torty SERAFIN{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zak ochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochan y}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{za kochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakocha ny}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{z akochany} [/quote]GOŚĆ 212.244.99.251,LUBI BAWIĆ SIĘ W KOPIOWANIE,TO KOMENTARZE ZKOPIOWANE Z INNEGO FORUM!!!!!

Gość

22-09-2010, 23:27
#6
[quote=Gość]godne polecenia torty SERAFIN{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zak ochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochan y}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{za kochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakocha ny}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{z akochany} [/quote]GOŚĆ 212.244.99.251,LUBI BAWIĆ SIĘ W KOPIOWANIE,TO KOMENTARZE ZKOPIOWANE Z INNEGO FORUM!!!!!
Gość napisał(a):NAPISZCIE COŚ SZCZEREGO I OD SIEBIE,BO PRZEZ TAKĄ PISANINĘ WSZYSCY TYLKO KLIENTÓW POTRACICIE.WSTYD.

Gość

22-09-2010, 23:30
#7
NAPISZCIE COŚ SZCZEREGO I OD SIEBIE,BO PRZEZ TAKĄ PISANINĘ WSZYSCY TYLKO KLIENTÓW POTRACICIE.WSTYD.
Gość napisał(a):nie trzeba się domyslać chyba,że kazdy ma inny smak i gust,nawet w kwestii tortów,ani tego ukrywać ,że rzeczywiscie pierwsze skrzypce grają w o-ce torty paudyny i basi domurad{ok}{ok}{ok}{ok}{ok},często zamawiam torty i własnie do tych osób odnosza sie pozytywne opinie które często sie słyszy.otóż ludzie często zamawiaja od nich torty ,bo te torty są z pomysłem i smakiem,więc sadze,że te NEGATYWNE KOMENTARZE to są własnie od konkurencji,która przez te osoby potraciła klientów,widocznie sa w tak silnej rozpaczy,że nie moga tego znieść,no a w naszym miescie dobrych cukierników to jak na lekarstwo,wiele razy spotykałem sie z osobami,które pracowały w cukierniach,a nie miały zielonego pojęcia co do tortów,a było i tak,że i składniki myliły,więc jak cukiernia ma dobra i wypracowana renome to pierwszegp papraka z ulicy nie przyjmie,bo sie ceni,więc jeżeli ktos robi torty dobrze,to nie ma mocnych na wygryzienie,nawet takimi złośliwymi komentarzami,więc droga konkurencja widac kto tu jest bez klasy,totalna żenada z waszej strony{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}trzeba sie wziąsc i pozmieniać pracowników,a ni e łapac sie takich głupot,bo to dobrej renomy nie zrobi{gafa}{gafa}{gafa}

Gość

23-09-2010, 08:17
#8
nie trzeba się domyslać chyba,że kazdy ma inny smak i gust,nawet w kwestii tortów,ani tego ukrywać ,że rzeczywiscie pierwsze skrzypce grają w o-ce torty paudyny i basi domurad{ok}{ok}{ok}{ok}{ok},często zamawiam torty i własnie do tych osób odnosza sie pozytywne opinie które często sie słyszy.otóż ludzie często zamawiaja od nich torty ,bo te torty są z pomysłem i smakiem,więc sadze,że te NEGATYWNE KOMENTARZE to są własnie od konkurencji,która przez te osoby potraciła klientów,widocznie sa w tak silnej rozpaczy,że nie moga tego znieść,no a w naszym miescie dobrych cukierników to jak na lekarstwo,wiele razy spotykałem sie z osobami,które pracowały w cukierniach,a nie miały zielonego pojęcia co do tortów,a było i tak,że i składniki myliły,więc jak cukiernia ma dobra i wypracowana renome to pierwszegp papraka z ulicy nie przyjmie,bo sie ceni,więc jeżeli ktos robi torty dobrze,to nie ma mocnych na wygryzienie,nawet takimi złośliwymi komentarzami,więc droga konkurencja widac kto tu jest bez klasy,totalna żenada z waszej strony{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}trzeba sie wziąsc i pozmieniać pracowników,a ni e łapac sie takich głupot,bo to dobrej renomy nie zrobi{gafa}{gafa}{gafa}
Gość napisał(a):{ok}{usmiech}w pełni zgadzam się z powyższą wypowiedzią{!}{ok}Przez to forum,zamówiłam z ciekawości tort dla męża u Pani Barbary i szcezrze mówiąc to nie mam do czego się przyczepić-za tort z owocową dekoracją o wadze 2kg zapłaciłam 50zł,w środku była bita śmietana i maliny(tak chciałam),faktycznie od cukiernaianych tortów różni się bardzo,nie jest słodki i mdły{!}raczej taki delikatny,nasączony był ponczem cytrynowym(tak myślę,bo było czuć taki posmak cytryny),jak dla mnie i dla męża był bardzo dobry.Także dziękuję za namiary,nie żałuje że zamówiłam i moge polecic innym{ok}{ok}{usmiech}

Gość

23-09-2010, 17:35
#9
{ok}{usmiech}w pełni zgadzam się z powyższą wypowiedzią{!}{ok}Przez to forum,zamówiłam z ciekawości tort dla męża u Pani Barbary i szcezrze mówiąc to nie mam do czego się przyczepić-za tort z owocową dekoracją o wadze 2kg zapłaciłam 50zł,w środku była bita śmietana i maliny(tak chciałam),faktycznie od cukiernaianych tortów różni się bardzo,nie jest słodki i mdły{!}raczej taki delikatny,nasączony był ponczem cytrynowym(tak myślę,bo było czuć taki posmak cytryny),jak dla mnie i dla męża był bardzo dobry.Także dziękuję za namiary,nie żałuje że zamówiłam i moge polecic innym{ok}{ok}{usmiech}
Gość napisał(a):rzeczywiście popieram ceny u p.Domurad są wiele niższe niz w cukierniach,zamawiałam na chrzest córeczki tort,niespodziewałam sie też aż tak wystrzałowej dekoracji{ok}{ok}{ok}miał być z owocami,i był jak i w środku,i na zewnątrz również-wspaniała owocowa kompozycja mnie zachwyciła,a przy tym niedrogi bo za 3kg i 400g zapłaciłam 80 zł,polecam{!}{!}{!}{!}

Gość

23-09-2010, 18:35
#10
rzeczywiście popieram ceny u p.Domurad są wiele niższe niz w cukierniach,zamawiałam na chrzest córeczki tort,niespodziewałam sie też aż tak wystrzałowej dekoracji{ok}{ok}{ok}miał być z owocami,i był jak i w środku,i na zewnątrz również-wspaniała owocowa kompozycja mnie zachwyciła,a przy tym niedrogi bo za 3kg i 400g zapłaciłam 80 zł,polecam{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):polecam domurad,torty ładnie wykonane i smaczne,niedrogie{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

24-09-2010, 11:25
#11
polecam domurad,torty ładnie wykonane i smaczne,niedrogie{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):{ok}{tak}{ok}{tak}{ok}{tak}

Gość

24-09-2010, 13:46
#12
{ok}{tak}{ok}{tak}{ok}{tak}
Gość napisał(a):mogę z czystym sumieniem polecić p.domurad,robiła nam tort na komunię i tak naprawdę nie mam sie do czego przyczepic,smak i wyglad super,a cena też niewybujała{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

24-09-2010, 19:51
#13
mogę z czystym sumieniem polecić p.domurad,robiła nam tort na komunię i tak naprawdę nie mam sie do czego przyczepic,smak i wyglad super,a cena też niewybujała{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):polecam są ok i pyszne{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

28-09-2010, 08:00
#14
polecam są ok i pyszne{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Mogę prosić o tel. do Pani Basi? Moja Mama ma niedługo urodziny i chcę tort zamówić.

Gość

28-09-2010, 09:47
#15
Mogę prosić o tel. do Pani Basi? Moja Mama ma niedługo urodziny i chcę tort zamówić.
Gość napisał(a):{mruga}numer jet  wyżej na forum na 2 lub 3 stronie,zaczyna sie chyba na 504...

Gość

28-09-2010, 19:10
#16
{mruga}numer jet  wyżej na forum na 2 lub 3 stronie,zaczyna sie chyba na 504...
Gość napisał(a):miałam okazję jesc tort p.domurad  na weselu,popieram ,są super,z nieprzesadą cukru,jak zwykle w cukierniach,no i ta piekna dekoracja,chciało się go zjeśc oczami,polecam{zakochany}{zakochany}{zakochany}

Gość

29-09-2010, 08:04
#17
miałam okazję jesc tort p.domurad  na weselu,popieram ,są super,z nieprzesadą cukru,jak zwykle w cukierniach,no i ta piekna dekoracja,chciało się go zjeśc oczami,polecam{zakochany}{zakochany}{zakochany}
Gość napisał(a):moge tylko dołączyc sie do tych pozytywnych opisów również polecam tej pani torty,zamawialismy torty na dwie rózne okazje i nie zawiedliśmy sie,zawsze tak samo piekne i smaczne,polecam{ok}

Gość

29-09-2010, 11:30
#18
moge tylko dołączyc sie do tych pozytywnych opisów również polecam tej pani torty,zamawialismy torty na dwie rózne okazje i nie zawiedliśmy sie,zawsze tak samo piekne i smaczne,polecam{ok}
Gość napisał(a):Pani Basia Domurad piecze bardzo dobre torty - polecam!A negatywne komentarze... Cóż, jak ktoś nie ma co robić, zajmuje się krytykowaniem innych w sposób żenujący. Krytyka krytyką, każdy lubi co innego, ale śmieszy mnie jak ktoś się wypowiada za wszystkich gości na weselu w stylu "Nikomu nie smakował" albo "Wszyscy pawiowali" - bez przesady.ADIOS!

Gość

29-09-2010, 13:45
#19
Pani Basia Domurad piecze bardzo dobre torty - polecam!A negatywne komentarze... Cóż, jak ktoś nie ma co robić, zajmuje się krytykowaniem innych w sposób żenujący. Krytyka krytyką, każdy lubi co innego, ale śmieszy mnie jak ktoś się wypowiada za wszystkich gości na weselu w stylu "Nikomu nie smakował" albo "Wszyscy pawiowali" - bez przesady.ADIOS!
Gość napisał(a):{ok}{ok}{ok}{ok}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany} {ok}{ok}{ok}{ok}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany} {ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

30-09-2010, 07:44
#20
{ok}{ok}{ok}{ok}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany} {ok}{ok}{ok}{ok}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany} {ok}{ok}{ok}{ok}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów