Torty Basi Domurad

Założony przez mufasa19823
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):Moja córka po tych tortach  wymiotowała 5 dni  i wylądowała w szpitalu {nie} niepolecam nikomu

Gość

17-12-2010, 11:54
#1
Moja córka po tych tortach  wymiotowała 5 dni  i wylądowała w szpitalu {nie} niepolecam nikomu
Gość napisał(a):a ja moge polecic torty p.domurad ,smaczne,pięknie udekorowane i kształtne,polecam{tak}{tak}{tak}

Gość

17-12-2010, 12:35
#2
a ja moge polecic torty p.domurad ,smaczne,pięknie udekorowane i kształtne,polecam{tak}{tak}{tak}
Gość napisał(a):co do tych wymiotów to chyba miała rota wirusa,bo bajka jest opisywanie ,że po tortach ma sie wymioty i lezy 5 dni w szpitalu,o zgroza...widać co to za matka ,która nie umie rozpoznac choroby u córki,a zrzuca wine na tort,współczuje tej córce,że ma tak niedoinformowana matkę{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}

Gość

17-12-2010, 13:43
#3
co do tych wymiotów to chyba miała rota wirusa,bo bajka jest opisywanie ,że po tortach ma sie wymioty i lezy 5 dni w szpitalu,o zgroza...widać co to za matka ,która nie umie rozpoznac choroby u córki,a zrzuca wine na tort,współczuje tej córce,że ma tak niedoinformowana matkę{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}
Gość napisał(a):Moja córka po tych tortach  wymiotowała 5 dni  i wylądowała w szpitalu niepolecam nikomu[quote=Gość]co do tych wymiotów to chyba miała rota wirusa,bo bajka jest opisywanie ,że po tortach ma sie wymioty i lezy 5 dni w szpitalu,o zgroza...widać co to za matka ,która nie umie rozpoznac choroby u córki,a zrzuca wine na tort,współczuje tej córce,że ma tak niedoinformowana matkę{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa} [/quote]zgadzam się z Tobą, widać mamusia tak samo zna się na pieczeniu tortów jak na rozpoznaniu choroby - kobieto przestań takie bajki opowiadać{diabelek}

Gość

17-12-2010, 14:05
#4
Moja córka po tych tortach  wymiotowała 5 dni  i wylądowała w szpitalu niepolecam nikomu[quote=Gość]co do tych wymiotów to chyba miała rota wirusa,bo bajka jest opisywanie ,że po tortach ma sie wymioty i lezy 5 dni w szpitalu,o zgroza...widać co to za matka ,która nie umie rozpoznac choroby u córki,a zrzuca wine na tort,współczuje tej córce,że ma tak niedoinformowana matkę{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa} [/quote]zgadzam się z Tobą, widać mamusia tak samo zna się na pieczeniu tortów jak na rozpoznaniu choroby - kobieto przestań takie bajki opowiadać{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]zgadza się  sa okropne a Samma Domuradowa w te wakacje kradła pomidory z naszego ogródka !~!!!!!!!!!!!!! i robiła sobie z nich przeciery {zly}bezczelna{dobani} [/quote]{co}{co}{co}{co}{co}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}HEHEHEHE,DO WIADMOSCI TEGO GAMONIA CO TO PISAŁ-OZNAJMIAM ŻE TA PANI MA SWÓJ OGRÓDEK I CUDZYCH WARZYW KRAŚĆ NIE MUSI, A POZA TYM GDYBY PARAŁA SIE KRADZIEŻĄ TO PO CO MIAŁABY PRACOWAĆ!! JAK MACIE PISAĆ TAKIE GŁUPOTY TO LEPIEJ WCALE NIE PISZCIE.

Gość

18-12-2010, 18:12
#5
[quote=Gość]zgadza się  sa okropne a Samma Domuradowa w te wakacje kradła pomidory z naszego ogródka !~!!!!!!!!!!!!! i robiła sobie z nich przeciery {zly}bezczelna{dobani} [/quote]{co}{co}{co}{co}{co}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}HEHEHEHE,DO WIADMOSCI TEGO GAMONIA CO TO PISAŁ-OZNAJMIAM ŻE TA PANI MA SWÓJ OGRÓDEK I CUDZYCH WARZYW KRAŚĆ NIE MUSI, A POZA TYM GDYBY PARAŁA SIE KRADZIEŻĄ TO PO CO MIAŁABY PRACOWAĆ!! JAK MACIE PISAĆ TAKIE GŁUPOTY TO LEPIEJ WCALE NIE PISZCIE.
Gość napisał(a):{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}

Gość

07-02-2011, 08:45
#6
{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}
Gość napisał(a):[size=18][/size][b]Mam nie długo urodziny i chciała bym u tej Pani zamówić tort. Po ile chce od kilograma? POMÓŻCIE!!!

Gość

07-02-2011, 12:47
#7
[size=18][/size][b]Mam nie długo urodziny i chciała bym u tej Pani zamówić tort. Po ile chce od kilograma? POMÓŻCIE!!!
Gość napisał(a):{usmiech}ja ostatnio zamawiałam tort na wieczór panieński oczywiście w wiadomym męskim kształcie {diabelek} ,Pani Basia zrobila szałowy torcik za 80zł.ważył 2 kg. jak dla mnie to dość niska cena jak za torty artystyczne.Pozdrawiam

Gość

05-03-2011, 20:49
#8
{usmiech}ja ostatnio zamawiałam tort na wieczór panieński oczywiście w wiadomym męskim kształcie {diabelek} ,Pani Basia zrobila szałowy torcik za 80zł.ważył 2 kg. jak dla mnie to dość niska cena jak za torty artystyczne.Pozdrawiam
Gość napisał(a):{ok}Za tradycyjny tort bierze 30zł za kilogram,a jesli chodzi o coś indywidualnego to trzeba zadzwonic do P.Barbary powiedzieć co się chce i dopiero rozmawiac o cenie,na pewno nie bedzie wygórowana ale zależna od udziwnień na torcie{ok}

Gość

05-03-2011, 20:53
#9
{ok}Za tradycyjny tort bierze 30zł za kilogram,a jesli chodzi o coś indywidualnego to trzeba zadzwonic do P.Barbary powiedzieć co się chce i dopiero rozmawiac o cenie,na pewno nie bedzie wygórowana ale zależna od udziwnień na torcie{ok}
Gość napisał(a):ja polecam torty z sezamu z Baranowa. ostatnio spróbowałam i był pyszny!

Gość

17-07-2011, 23:59
#10
ja polecam torty z sezamu z Baranowa. ostatnio spróbowałam i był pyszny!
Gość napisał(a):Bardzo dobre polecam.

Gość

18-07-2011, 21:54
#11
Bardzo dobre polecam.
Gość napisał(a):Zdecydowanie Białobrzescy!!! Torty mają wspaninałe !!!!Zawsze kupuje je na urodziny moich dzieci!!!Mmmmm Pyccchhhaa!{mruga}

Gość

09-08-2011, 08:33
#12
Zdecydowanie Białobrzescy!!! Torty mają wspaninałe !!!!Zawsze kupuje je na urodziny moich dzieci!!!Mmmmm Pyccchhhaa!{mruga}
Gość napisał(a):kiedys kazda mama potrafila zrobic tort, nie wazne zcy kzstaltny zcy ekstra ozdobiony.. a teraz kazda leci i kupuje...;P a pozniej nazekaja... ;/

Gość

09-08-2011, 10:28
#13
kiedys kazda mama potrafila zrobic tort, nie wazne zcy kzstaltny zcy ekstra ozdobiony.. a teraz kazda leci i kupuje...;P a pozniej nazekaja... ;/
Gość napisał(a):ooooooooooooo{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

10-08-2011, 21:24
#14
ooooooooooooo{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):nie polecam,obrzydliwe,do tego jeszcze ten znaleziony włos w torcie,miałam okazje jesc,śmierdząca dekoracja,wstretny{nie}{nie}{nie}

Gość

20-09-2011, 14:54
#15
nie polecam,obrzydliwe,do tego jeszcze ten znaleziony włos w torcie,miałam okazje jesc,śmierdząca dekoracja,wstretny{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):Kilka razy zdarzyło się nam korzystać z usług Pani Basi i moge powiedzieć, że poza fantastycznym smakiem Pani Basia potrafi zdziałać cuda w dekorowaniu, kiedy zamawialam tort na 18nstkę siostry Pani Basia narysowała dwa logotypy, które praktycznie nieczym nie różniły się od orginału, siostra i goście byli zachwyceni.

Gość

21-09-2011, 11:59
#16
Kilka razy zdarzyło się nam korzystać z usług Pani Basi i moge powiedzieć, że poza fantastycznym smakiem Pani Basia potrafi zdziałać cuda w dekorowaniu, kiedy zamawialam tort na 18nstkę siostry Pani Basia narysowała dwa logotypy, które praktycznie nieczym nie różniły się od orginału, siostra i goście byli zachwyceni.
Gość napisał(a):Najwspanialsze torty tylko SERAFIN a domuradowa baśka robi zakalce !!!!!!!!i ceni sobie jak w cukierni,tylko fachu w  reku nie ma,to widać po tortach na nk,wszystkie pomysły kopiuje od pana marka paudyny,wiec zero w tym oryginalności,widocznie wiedz sie jej wyczerpała[color=#000000][/color]{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}

Gość

21-09-2011, 15:05
#17
Najwspanialsze torty tylko SERAFIN a domuradowa baśka robi zakalce !!!!!!!!i ceni sobie jak w cukierni,tylko fachu w  reku nie ma,to widać po tortach na nk,wszystkie pomysły kopiuje od pana marka paudyny,wiec zero w tym oryginalności,widocznie wiedz sie jej wyczerpała[color=#000000][/color]{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):tak wiec pan paudyna i serafin robia pyszne torty i piekne{usmiech}{usmiech}{usmiech}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

21-09-2011, 15:08
#18
tak wiec pan paudyna i serafin robia pyszne torty i piekne{usmiech}{usmiech}{usmiech}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):kto jadł torty od Pani Basi ten wie, jakie są naprawdę. To są cuda{usmiech} i w smaku i w wyglądzie.

Gość

21-09-2011, 15:14
#19
kto jadł torty od Pani Basi ten wie, jakie są naprawdę. To są cuda{usmiech} i w smaku i w wyglądzie.
Gość napisał(a):widze,ze zdania i uwagi na temat tortów są podzielne,więc nie trzeba szukać pseudo cukierniczek na własną reke,tylko iśc zamówic do cukierni u profesjonalisty{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

05-10-2011, 17:47
#20
widze,ze zdania i uwagi na temat tortów są podzielne,więc nie trzeba szukać pseudo cukierniczek na własną reke,tylko iśc zamówic do cukierni u profesjonalisty{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: bauter
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów