Torty Basi Domurad

Założony przez mufasa19823
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):{zly} Jadłem „torty” Domuradowej na weselu u mojej siostrzenicy niestety muszę przyznać że nie smakował mi był suchy a zamiast śmietany tak jak inni już pisali było masło i chyba tej najgorszej firmy.  Zawiodłem się strasznie bo nie powiem wyglądał okazale ale sam smak od razu zniechęcał do zjedzenia drugiego kawałka. Zanim zamówicie u niej tort czy jakiekolwiek ciasto upewnijcie się z jakich składników będzie robione bo Ta Pani chyba tnie po kosztach, a nikt nie chce żeby goście byli rozczarowani zakalcem jakiejś B. Domurad  która uważa się za gwiazdę wypieków Ostrołęckich a tak naprawdę jej pseudo wypieki nadają się do ...{dobani}

Gość

22-09-2010, 09:34
#1
{zly} Jadłem „torty” Domuradowej na weselu u mojej siostrzenicy niestety muszę przyznać że nie smakował mi był suchy a zamiast śmietany tak jak inni już pisali było masło i chyba tej najgorszej firmy.  Zawiodłem się strasznie bo nie powiem wyglądał okazale ale sam smak od razu zniechęcał do zjedzenia drugiego kawałka. Zanim zamówicie u niej tort czy jakiekolwiek ciasto upewnijcie się z jakich składników będzie robione bo Ta Pani chyba tnie po kosztach, a nikt nie chce żeby goście byli rozczarowani zakalcem jakiejś B. Domurad  która uważa się za gwiazdę wypieków Ostrołęckich a tak naprawdę jej pseudo wypieki nadają się do ...{dobani}
Gość napisał(a):te forum dotyczy tortów pani BARBARY DOMURAD, A NIE PIEKARNI Z SERAFINA{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

22-09-2010, 11:26
#2
te forum dotyczy tortów pani BARBARY DOMURAD, A NIE PIEKARNI Z SERAFINA{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):mimo wszystko, że jest to forum o tortach Domuradowej to chyba mogę wypowiedzieć się w temacie tortówi jeszcze raz powiem: mi smakują bardzo torty z Piekarni z Serafinawiśnia-tyramisu - chyba tak nazywa się ten smak, po prostu przepysznyżona zamawia na różne okazje :)a to dla naszego synka na urodziny, a to na święto mojej teściowejpolem :) na złość Domuradowej powtórzę to jeszcze kilka razy

Gość

22-09-2010, 12:18
#3
mimo wszystko, że jest to forum o tortach Domuradowej to chyba mogę wypowiedzieć się w temacie tortówi jeszcze raz powiem: mi smakują bardzo torty z Piekarni z Serafinawiśnia-tyramisu - chyba tak nazywa się ten smak, po prostu przepysznyżona zamawia na różne okazje :)a to dla naszego synka na urodziny, a to na święto mojej teściowejpolem :) na złość Domuradowej powtórzę to jeszcze kilka razy
Gość napisał(a):Najgorsze torty robi ta Domuradowa już nie jeden się zatruł jej wypiekami i słyszałam że jest straszną naciągaczką i na wypiekach się nie zna. Zatop mogę polecić torty z Piekarni Serafina są wspaniałe !!!!!!!!!!!!!Mniam! Każdy z nas kocha obdarowywać i być obdarowywanym. Czy jest słodszy sposób na okazanie naszych uczuć i sympatii niż pyszny tort urodzinowy, który podarujemy bliskiej osobie? Odpowiedź brzmi: nie ma nic lepszego. Dajemy Wam dziś wyjątkową szansę zaskoczenia jubilata lub jubilatki słodkim i oszałamiająco pysznym tortem z Cukierni Serafin. Tort zamawiacie przez Internet lub telefonicznie. Dodatkowo dostawca może dowieźć tort pod same Wasze drzwi. Pozostaje już tylko wybrać wzór i kształt! Sami komponujecie także smaki – dobieracie krem, rodzaj biszkoptu i dodatki. Voila! Tort urodzinowy może przybrać przeróżne kształty – od zwierzątek, przez samochody, aż po te z własnym wizerunkiem. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze pasje, upodobania, czy po prostu marzenia. Kwestią gustu jest, co się może znajdować na torcie – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, rodząca wspaniałe pomysły, gotowe zachwycić wszystkich zebranych na przyjęciu. Wyobraźcie sobie statek piracki, dinozaura, Garfielda, czy inne postaci z kreskówek. Możecie też wybrać ciemną stronę mocy i zamówić tort w kształcie Darth'a Vadera. Amatorom winyli proponujemy gramofon, a elegantkom podarowalibyśmy piękną damską torebkę! Każdy może skroić urodzinowe ciasto na miarę marzeń i potrzeb. Dla spóźnialskich – tort-zegarek, a dla walecznych – Samuraj. Tym którzy nigdy nie zapomnieli czeskiej bajki chwile na pewno umili tort-Krecik. To nie koniec! Możecie także zamówić tort z dowolnym foto nadrukiem! Zdjęcie z wakacji? A może 100 $? Co tylko wpadnie Wam do głowy. Nie zapomnijcie o świeczkach! TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

22-09-2010, 12:39
#4
Najgorsze torty robi ta Domuradowa już nie jeden się zatruł jej wypiekami i słyszałam że jest straszną naciągaczką i na wypiekach się nie zna. Zatop mogę polecić torty z Piekarni Serafina są wspaniałe !!!!!!!!!!!!!Mniam! Każdy z nas kocha obdarowywać i być obdarowywanym. Czy jest słodszy sposób na okazanie naszych uczuć i sympatii niż pyszny tort urodzinowy, który podarujemy bliskiej osobie? Odpowiedź brzmi: nie ma nic lepszego. Dajemy Wam dziś wyjątkową szansę zaskoczenia jubilata lub jubilatki słodkim i oszałamiająco pysznym tortem z Cukierni Serafin. Tort zamawiacie przez Internet lub telefonicznie. Dodatkowo dostawca może dowieźć tort pod same Wasze drzwi. Pozostaje już tylko wybrać wzór i kształt! Sami komponujecie także smaki – dobieracie krem, rodzaj biszkoptu i dodatki. Voila! Tort urodzinowy może przybrać przeróżne kształty – od zwierzątek, przez samochody, aż po te z własnym wizerunkiem. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze pasje, upodobania, czy po prostu marzenia. Kwestią gustu jest, co się może znajdować na torcie – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, rodząca wspaniałe pomysły, gotowe zachwycić wszystkich zebranych na przyjęciu. Wyobraźcie sobie statek piracki, dinozaura, Garfielda, czy inne postaci z kreskówek. Możecie też wybrać ciemną stronę mocy i zamówić tort w kształcie Darth'a Vadera. Amatorom winyli proponujemy gramofon, a elegantkom podarowalibyśmy piękną damską torebkę! Każdy może skroić urodzinowe ciasto na miarę marzeń i potrzeb. Dla spóźnialskich – tort-zegarek, a dla walecznych – Samuraj. Tym którzy nigdy nie zapomnieli czeskiej bajki chwile na pewno umili tort-Krecik. To nie koniec! Możecie także zamówić tort z dowolnym foto nadrukiem! Zdjęcie z wakacji? A może 100 $? Co tylko wpadnie Wam do głowy. Nie zapomnijcie o świeczkach! TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):a ty kolego z postu powyżej też kilka razy się wypowiadałeś polecając jakąś tam cukiernię z serafina więc nie jesteś lepszy od tych wszystkich za i przeciw{gafa}ŻENADA KOLEGO ŻENADA{dobani}

Gość

22-09-2010, 12:39
#5
a ty kolego z postu powyżej też kilka razy się wypowiadałeś polecając jakąś tam cukiernię z serafina więc nie jesteś lepszy od tych wszystkich za i przeciw{gafa}ŻENADA KOLEGO ŻENADA{dobani}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Najgorsze torty robi ta Domuradowa już nie jeden się zatruł jej wypiekami i słyszałam że jest straszną naciągaczką i na wypiekach się nie zna. Zatop mogę polecić torty z Piekarni Serafina są wspaniałe !!!!!!!!!!!!!Mniam! Każdy z nas kocha obdarowywać i być obdarowywanym. Czy jest słodszy sposób na okazanie naszych uczuć i sympatii niż pyszny tort urodzinowy, który podarujemy bliskiej osobie? Odpowiedź brzmi: nie ma nic lepszego. Dajemy Wam dziś wyjątkową szansę zaskoczenia jubilata lub jubilatki słodkim i oszałamiająco pysznym tortem z Cukierni Serafin. Tort zamawiacie przez Internet lub telefonicznie. Dodatkowo dostawca może dowieźć tort pod same Wasze drzwi. Pozostaje już tylko wybrać wzór i kształt! Sami komponujecie także smaki – dobieracie krem, rodzaj biszkoptu i dodatki. Voila! Tort urodzinowy może przybrać przeróżne kształty – od zwierzątek, przez samochody, aż po te z własnym wizerunkiem. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze pasje, upodobania, czy po prostu marzenia. Kwestią gustu jest, co się może znajdować na torcie – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, rodząca wspaniałe pomysły, gotowe zachwycić wszystkich zebranych na przyjęciu. Wyobraźcie sobie statek piracki, dinozaura, Garfielda, czy inne postaci z kreskówek. Możecie też wybrać ciemną stronę mocy i zamówić tort w kształcie Darth'a Vadera. Amatorom winyli proponujemy gramofon, a elegantkom podarowalibyśmy piękną damską torebkę! Każdy może skroić urodzinowe ciasto na miarę marzeń i potrzeb. Dla spóźnialskich – tort-zegarek, a dla walecznych – Samuraj. Tym którzy nigdy nie zapomnieli czeskiej bajki chwile na pewno umili tort-Krecik. To nie koniec! Możecie także zamówić tort z dowolnym foto nadrukiem! Zdjęcie z wakacji? A może 100 $? Co tylko wpadnie Wam do głowy. Nie zapomnijcie o świeczkach! TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]torty tak piknie opisane,że może jeszcze same się pieką{diabelek}ehhh AUTOREKLAMA dźwignią handlu przecież jest{gafa}

Gość

22-09-2010, 12:55
#6
[quote=Gość]Najgorsze torty robi ta Domuradowa już nie jeden się zatruł jej wypiekami i słyszałam że jest straszną naciągaczką i na wypiekach się nie zna. Zatop mogę polecić torty z Piekarni Serafina są wspaniałe !!!!!!!!!!!!!Mniam! Każdy z nas kocha obdarowywać i być obdarowywanym. Czy jest słodszy sposób na okazanie naszych uczuć i sympatii niż pyszny tort urodzinowy, który podarujemy bliskiej osobie? Odpowiedź brzmi: nie ma nic lepszego. Dajemy Wam dziś wyjątkową szansę zaskoczenia jubilata lub jubilatki słodkim i oszałamiająco pysznym tortem z Cukierni Serafin. Tort zamawiacie przez Internet lub telefonicznie. Dodatkowo dostawca może dowieźć tort pod same Wasze drzwi. Pozostaje już tylko wybrać wzór i kształt! Sami komponujecie także smaki – dobieracie krem, rodzaj biszkoptu i dodatki. Voila! Tort urodzinowy może przybrać przeróżne kształty – od zwierzątek, przez samochody, aż po te z własnym wizerunkiem. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze pasje, upodobania, czy po prostu marzenia. Kwestią gustu jest, co się może znajdować na torcie – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, rodząca wspaniałe pomysły, gotowe zachwycić wszystkich zebranych na przyjęciu. Wyobraźcie sobie statek piracki, dinozaura, Garfielda, czy inne postaci z kreskówek. Możecie też wybrać ciemną stronę mocy i zamówić tort w kształcie Darth'a Vadera. Amatorom winyli proponujemy gramofon, a elegantkom podarowalibyśmy piękną damską torebkę! Każdy może skroić urodzinowe ciasto na miarę marzeń i potrzeb. Dla spóźnialskich – tort-zegarek, a dla walecznych – Samuraj. Tym którzy nigdy nie zapomnieli czeskiej bajki chwile na pewno umili tort-Krecik. To nie koniec! Możecie także zamówić tort z dowolnym foto nadrukiem! Zdjęcie z wakacji? A może 100 $? Co tylko wpadnie Wam do głowy. Nie zapomnijcie o świeczkach! TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]torty tak piknie opisane,że może jeszcze same się pieką{diabelek}ehhh AUTOREKLAMA dźwignią handlu przecież jest{gafa}
Gość napisał(a):No ale podobno piekarnia w Serafinie to pralnia pieniędzy dla jbb.

Gość

22-09-2010, 13:03
#7
No ale podobno piekarnia w Serafinie to pralnia pieniędzy dla jbb.
Gość napisał(a):Najgorsze torty robi ta Domuradowa już nie jeden się zatruł jej wypiekami i słyszałam że jest straszną naciągaczką i na wypiekach się nie zna !!!!!!!!!!!!!{dobani}

Gość

22-09-2010, 13:30
#8
Najgorsze torty robi ta Domuradowa już nie jeden się zatruł jej wypiekami i słyszałam że jest straszną naciągaczką i na wypiekach się nie zna !!!!!!!!!!!!!{dobani}
Gość napisał(a):ciekawe jestem dlaczego jedna i ta sama osoba 95.49.4.14 krytykuję tą Panią Basię i poleca Serafin{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie} troszę pokory kobieto{dobani}

Gość

22-09-2010, 13:45
#9
ciekawe jestem dlaczego jedna i ta sama osoba 95.49.4.14 krytykuję tą Panią Basię i poleca Serafin{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie} troszę pokory kobieto{dobani}
Gość napisał(a): TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

22-09-2010, 14:12
#10
TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość] TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} [/quote]{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}

Gość

22-09-2010, 15:00
#11
[quote=Gość] TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} [/quote]{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}
Gość napisał(a):Najgorsze torty robi ta Domuradowa już nie jeden się zatruł jej wypiekami i słyszałam że jest straszną naciągaczką i na wypiekach się nie zna. Zatop mogę polecić torty z Piekarni Serafina są wspaniałe !!!!!!!!!!!!!Mniam! Każdy z nas kocha obdarowywać i być obdarowywanym. Czy jest słodszy sposób na okazanie naszych uczuć i sympatii niż pyszny tort urodzinowy, który podarujemy bliskiej osobie? Odpowiedź brzmi: nie ma nic lepszego. Dajemy Wam dziś wyjątkową szansę zaskoczenia jubilata lub jubilatki słodkim i oszałamiająco pysznym tortem z Cukierni Serafin. Tort zamawiacie przez Internet lub telefonicznie. Dodatkowo dostawca może dowieźć tort pod same Wasze drzwi. Pozostaje już tylko wybrać wzór i kształt! Sami komponujecie także smaki – dobieracie krem, rodzaj biszkoptu i dodatki. Voila! Tort urodzinowy może przybrać przeróżne kształty – od zwierzątek, przez samochody, aż po te z własnym wizerunkiem. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze pasje, upodobania, czy po prostu marzenia. Kwestią gustu jest, co się może znajdować na torcie – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, rodząca wspaniałe pomysły, gotowe zachwycić wszystkich zebranych na przyjęciu. Wyobraźcie sobie statek piracki, dinozaura, Garfielda, czy inne postaci z kreskówek. Możecie też wybrać ciemną stronę mocy i zamówić tort w kształcie Darth'a Vadera. Amatorom winyli proponujemy gramofon, a elegantkom podarowalibyśmy piękną damską torebkę! Każdy może skroić urodzinowe ciasto na miarę marzeń i potrzeb. Dla spóźnialskich – tort-zegarek, a dla walecznych – Samuraj. Tym którzy nigdy nie zapomnieli czeskiej bajki chwile na pewno umili tort-Krecik. To nie koniec! Możecie także zamówić tort z dowolnym foto nadrukiem! Zdjęcie z wakacji? A może 100 $? Co tylko wpadnie Wam do głowy. Nie zapomnijcie o świeczkach! TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                      dobre,dobre {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}tylko z czym te torty,pewnie z masła bo tylko takie robi  SERAFIN{gafa}{gafa}{gafa}

Gość

22-09-2010, 16:30
#12
Najgorsze torty robi ta Domuradowa już nie jeden się zatruł jej wypiekami i słyszałam że jest straszną naciągaczką i na wypiekach się nie zna. Zatop mogę polecić torty z Piekarni Serafina są wspaniałe !!!!!!!!!!!!!Mniam! Każdy z nas kocha obdarowywać i być obdarowywanym. Czy jest słodszy sposób na okazanie naszych uczuć i sympatii niż pyszny tort urodzinowy, który podarujemy bliskiej osobie? Odpowiedź brzmi: nie ma nic lepszego. Dajemy Wam dziś wyjątkową szansę zaskoczenia jubilata lub jubilatki słodkim i oszałamiająco pysznym tortem z Cukierni Serafin. Tort zamawiacie przez Internet lub telefonicznie. Dodatkowo dostawca może dowieźć tort pod same Wasze drzwi. Pozostaje już tylko wybrać wzór i kształt! Sami komponujecie także smaki – dobieracie krem, rodzaj biszkoptu i dodatki. Voila! Tort urodzinowy może przybrać przeróżne kształty – od zwierzątek, przez samochody, aż po te z własnym wizerunkiem. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze pasje, upodobania, czy po prostu marzenia. Kwestią gustu jest, co się może znajdować na torcie – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, rodząca wspaniałe pomysły, gotowe zachwycić wszystkich zebranych na przyjęciu. Wyobraźcie sobie statek piracki, dinozaura, Garfielda, czy inne postaci z kreskówek. Możecie też wybrać ciemną stronę mocy i zamówić tort w kształcie Darth'a Vadera. Amatorom winyli proponujemy gramofon, a elegantkom podarowalibyśmy piękną damską torebkę! Każdy może skroić urodzinowe ciasto na miarę marzeń i potrzeb. Dla spóźnialskich – tort-zegarek, a dla walecznych – Samuraj. Tym którzy nigdy nie zapomnieli czeskiej bajki chwile na pewno umili tort-Krecik. To nie koniec! Możecie także zamówić tort z dowolnym foto nadrukiem! Zdjęcie z wakacji? A może 100 $? Co tylko wpadnie Wam do głowy. Nie zapomnijcie o świeczkach! TORTY I WYPIEKI SERAFIN POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                      dobre,dobre {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}tylko z czym te torty,pewnie z masła bo tylko takie robi  SERAFIN{gafa}{gafa}{gafa}
Gość napisał(a):Powinno być zatytułowane największe zakalce Basi Domurad hehehhehe{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

22-09-2010, 16:38
#13
Powinno być zatytułowane największe zakalce Basi Domurad hehehhehe{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):żal komuś tyłek ściska,bo domuradowa  ma dobra renome,a widocznie ktoś inny robi zakalce i tym sposobem przeszedł na torty do domuradowej{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}

Gość

22-09-2010, 18:21
#14
żal komuś tyłek ściska,bo domuradowa  ma dobra renome,a widocznie ktoś inny robi zakalce i tym sposobem przeszedł na torty do domuradowej{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]żal komuś tyłek ściska,bo domuradowa  ma dobra renome,a widocznie ktoś inny robi zakalce i tym sposobem przeszedł na torty do domuradowej{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek} [/quote]{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

22-09-2010, 19:04
#15
[quote=Gość]żal komuś tyłek ściska,bo domuradowa  ma dobra renome,a widocznie ktoś inny robi zakalce i tym sposobem przeszedł na torty do domuradowej{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek} [/quote]{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):godne polecenia torty domurad basi{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

22-09-2010, 20:28
#16
godne polecenia torty domurad basi{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):ku..... wezcie sie do wypiekow i odpuscie sobie po tych wypowiedziach nigdy nie zamowie ani z serafina ani od domuradowej-barany

Gość

22-09-2010, 20:38
#17
ku..... wezcie sie do wypiekow i odpuscie sobie po tych wypowiedziach nigdy nie zamowie ani z serafina ani od domuradowej-barany
Gość napisał(a):własnie po to jest te forum,aby ktoś mógł polecić dobre torty,a nie pisał ,zeby wziąść sie do pieczenia,skoro tak mysli,to nie wiem czego na tym forum szuka- fajerwerków{gafa}{gafa}{gafa}

Gość

22-09-2010, 22:00
#18
własnie po to jest te forum,aby ktoś mógł polecić dobre torty,a nie pisał ,zeby wziąść sie do pieczenia,skoro tak mysli,to nie wiem czego na tym forum szuka- fajerwerków{gafa}{gafa}{gafa}
Gość napisał(a):godne polecenia torty SERAFIN{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zak ochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochan y}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{za kochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakocha ny}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{z akochany}

Gość

22-09-2010, 22:43
#19
godne polecenia torty SERAFIN{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zak ochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochan y}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{za kochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakocha ny}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{z akochany}
Gość napisał(a):Najwspanialsze torty tylko SERAFIN a domuradowa baśka robi zakalce {gafa}{dobani}

Gość

22-09-2010, 22:44
#20
Najwspanialsze torty tylko SERAFIN a domuradowa baśka robi zakalce {gafa}{dobani}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów