dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 dalej
Gość napisał(a):Ja również polecam dr Pawła Duszyca. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym stomatologiem to ma świetne podejście do pacjętów. Byłam u niego z moją córeczką i z tak fantastycznym podejściem nigdy się nie spotkałam. POLECAM[b]

Gość

21-09-2011, 23:09
#1
Ja również polecam dr Pawła Duszyca. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym stomatologiem to ma świetne podejście do pacjętów. Byłam u niego z moją córeczką i z tak fantastycznym podejściem nigdy się nie spotkałam. POLECAM[b]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja również polecam dr Pawła Duszyca. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym stomatologiem to ma świetne podejście do pacjętów. Byłam u niego z moją córeczką i z tak fantastycznym podejściem nigdy się nie spotkałam. POLECAM[b] [/quote]a ile lat ma córeczka i gdzie przyjmuje ten lekarz ?

Gość

22-09-2011, 17:28
#2
[quote=Gość]Ja również polecam dr Pawła Duszyca. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym stomatologiem to ma świetne podejście do pacjętów. Byłam u niego z moją córeczką i z tak fantastycznym podejściem nigdy się nie spotkałam. POLECAM[b] [/quote]a ile lat ma córeczka i gdzie przyjmuje ten lekarz ?
Gość napisał(a):Proszę o pomoc: pan dr Duszyc nie pracuje już u dr Bar czy możecie podać namiary do niego oraz informację czy nadal przyjmuje na kasę chorych.....  z góry dziękuję:)

Gość

15-11-2011, 00:08
#3
Proszę o pomoc: pan dr Duszyc nie pracuje już u dr Bar czy możecie podać namiary do niego oraz informację czy nadal przyjmuje na kasę chorych.....  z góry dziękuję:)
Gość napisał(a):Słyszalem,ze Duszyc juz nie przyjmuje na NFZ.{smutny}Polecam p.Dorotę Brzostek.Odradzam Zajewskiego na Centrum!{nie}. Ma brudno w gabinecie , drogo i nie profesjonalnie!{nie}{nie}

Gość

15-11-2011, 11:33
#4
Słyszalem,ze Duszyc juz nie przyjmuje na NFZ.{smutny}Polecam p.Dorotę Brzostek.Odradzam Zajewskiego na Centrum!{nie}. Ma brudno w gabinecie , drogo i nie profesjonalnie!{nie}{nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]To nie prawda że bierze 80 zł za samo wejście. Byłam dwa razy u niego: raz na sprawdzeniu stanu uzębienia i kazał mi zrobić zdjęcie a drugi raz przyszłam ze zdjęciem i też pieniędzy nie wziął. Jest najlepszym dentystą!!!! POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!!  

Gość

05-12-2011, 09:43
#5
[quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]To nie prawda że bierze 80 zł za samo wejście. Byłam dwa razy u niego: raz na sprawdzeniu stanu uzębienia i kazał mi zrobić zdjęcie a drugi raz przyszłam ze zdjęciem i też pieniędzy nie wziął. Jest najlepszym dentystą!!!! POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!!  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]Niestety się zgadzam z tą opinią. Właśnie rozważam złożenie skargi na tego człowieka, za wyrwanie zęba skasował 200 zł, ale nie to jest najgorsze. Sposób odnoszenia się do pacjenta, mocno lekceważące podejście jest absolutnie nie do zaakceptowania. Moim zdanie p. Suchcicki jest nerwowo niestabilny, ząb wyrywał mi wręcz z agresją, nie radząc sobie ze stresową sytuacją (trudny dostęp do zęba - ale to w końcu jest chirurg!). W czasie zabiegu parę razy przeklął (!) i działał jakby w w amoku. Jest strasznie niedelikatny. Z zębem trudno powiedzieć, czy coś się dzieje, jest dopiero 4 dni po wyrwaniu, ale usta mam spuchnięte i naderwane z jednej strony. Od jakiegoś czasu korzystam z usług stomatologów w Łomży i Białymstoku i naprawdę mam porównanie z różnymi dentystami, ale takiego poniewierania pacjenta jak w gabinecie u p. Suchcickiego nigdy jeszcze nie widziałam. Mając rozkrwawione dziąsło i agresywnego dentystę z różnymi narzędziami obok siebie trudno jest zareagować, ale to co w tej chwili mogę zrobić, to przetrzec innych przed wizytą w tym miejscu.  A sanepid swojż drogą powinien tam zajrzeć. [/quote]Może i czasami na humory ale kto ich nie ma?? A niby jak ma wyrwać ząb?? musi włożyć w to siłę!!! Jestem kobietą i chodzę do niego leczyć zęby bez znieczulenia. Dla mnie jest delikatny, Fakt ma specyficzne poczucie humoru. Moim zdaniem dentysta nie jest do lubienia tylko ma zrobić swoją robotę jak najlepiej a on taką właśnie robi. ZAWSZE po każdym dotknięciu jakiegokolwiek przedmiotu nie związanego z leczeniem zęba myje ręce- to mnie zdziwiło bo inni tego nigdy nie robili!!! ON JEST NA PRAWDĘ DOBRY W TYM CO ROBI!!!!!

Gość

05-12-2011, 09:48
#6
[quote=Gość][quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]Niestety się zgadzam z tą opinią. Właśnie rozważam złożenie skargi na tego człowieka, za wyrwanie zęba skasował 200 zł, ale nie to jest najgorsze. Sposób odnoszenia się do pacjenta, mocno lekceważące podejście jest absolutnie nie do zaakceptowania. Moim zdanie p. Suchcicki jest nerwowo niestabilny, ząb wyrywał mi wręcz z agresją, nie radząc sobie ze stresową sytuacją (trudny dostęp do zęba - ale to w końcu jest chirurg!). W czasie zabiegu parę razy przeklął (!) i działał jakby w w amoku. Jest strasznie niedelikatny. Z zębem trudno powiedzieć, czy coś się dzieje, jest dopiero 4 dni po wyrwaniu, ale usta mam spuchnięte i naderwane z jednej strony. Od jakiegoś czasu korzystam z usług stomatologów w Łomży i Białymstoku i naprawdę mam porównanie z różnymi dentystami, ale takiego poniewierania pacjenta jak w gabinecie u p. Suchcickiego nigdy jeszcze nie widziałam. Mając rozkrwawione dziąsło i agresywnego dentystę z różnymi narzędziami obok siebie trudno jest zareagować, ale to co w tej chwili mogę zrobić, to przetrzec innych przed wizytą w tym miejscu.  A sanepid swojż drogą powinien tam zajrzeć. [/quote]Może i czasami na humory ale kto ich nie ma?? A niby jak ma wyrwać ząb?? musi włożyć w to siłę!!! Jestem kobietą i chodzę do niego leczyć zęby bez znieczulenia. Dla mnie jest delikatny, Fakt ma specyficzne poczucie humoru. Moim zdaniem dentysta nie jest do lubienia tylko ma zrobić swoją robotę jak najlepiej a on taką właśnie robi. ZAWSZE po każdym dotknięciu jakiegokolwiek przedmiotu nie związanego z leczeniem zęba myje ręce- to mnie zdziwiło bo inni tego nigdy nie robili!!! ON JEST NA PRAWDĘ DOBRY W TYM CO ROBI!!!!!
Gość napisał(a):podobno dr Duszyc przyjmuje na Madalinskiego na NFZ oraz prywatnie,czy ktos moze to potwierdzic?

Gość

11-01-2012, 15:47
#7
podobno dr Duszyc przyjmuje na Madalinskiego na NFZ oraz prywatnie,czy ktos moze to potwierdzic?
Gość napisał(a):a co sądzicie o pani stomatolog Brzozowskiej, która do niedawna dyżurowała w szpitalu i przyjmuje też w durlasach. korzystacie z jej usług??? co sądzicie o jej  podejściu do pacjenta i o jej "fachowości"??

Gość

11-01-2012, 21:55
#8
a co sądzicie o pani stomatolog Brzozowskiej, która do niedawna dyżurowała w szpitalu i przyjmuje też w durlasach. korzystacie z jej usług??? co sądzicie o jej  podejściu do pacjenta i o jej "fachowości"??
Gość napisał(a):Godna polecenia p.Brzozowska.{ok}

Gość

12-01-2012, 09:20
#9
Godna polecenia p.Brzozowska.{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Polecam dr Grzegorza Pakiełę, ul. Hallera 18, w tym bloku przyjmuje. Prywatnie. Super dentysta, dużo mi pomogł.[/quote]równiez polecam, super dentysta i super człowiek [/quote]   Ja również bym poleciła, bo chodze do niego od ładnych paru lat, z tym, ze Pan Pakieła nie przyjmuje juz nowych pacjentów, prowadzi tylko tych, których leczy od dawna.  

Gość

12-01-2012, 13:11
#10
[quote=Gość][quote=Gość]Polecam dr Grzegorza Pakiełę, ul. Hallera 18, w tym bloku przyjmuje. Prywatnie. Super dentysta, dużo mi pomogł.[/quote]równiez polecam, super dentysta i super człowiek [/quote]   Ja również bym poleciła, bo chodze do niego od ładnych paru lat, z tym, ze Pan Pakieła nie przyjmuje juz nowych pacjentów, prowadzi tylko tych, których leczy od dawna.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Polecam dr Grzegorza Pakiełę, ul. Hallera 18, w tym bloku przyjmuje. Prywatnie. Super dentysta, dużo mi pomogł.[/quote]równiez polecam, super dentysta i super człowiek [/quote]   Ja również bym poleciła, bo chodze do niego od ładnych paru lat, z tym, ze Pan Pakieła nie przyjmuje juz nowych pacjentów, prowadzi tylko tych, których leczy od dawna.  

Gość

12-01-2012, 13:11
#11
[quote=Gość][quote=Gość]Polecam dr Grzegorza Pakiełę, ul. Hallera 18, w tym bloku przyjmuje. Prywatnie. Super dentysta, dużo mi pomogł.[/quote]równiez polecam, super dentysta i super człowiek [/quote]   Ja również bym poleciła, bo chodze do niego od ładnych paru lat, z tym, ze Pan Pakieła nie przyjmuje juz nowych pacjentów, prowadzi tylko tych, których leczy od dawna.  
Gość napisał(a):Polecam Panią Kasię Budną - pełny profesjonalizm i super podejście

Gość

14-01-2012, 02:06
#12
Polecam Panią Kasię Budną - pełny profesjonalizm i super podejście
Gość napisał(a):jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?

Gość

08-02-2012, 10:04
#13
jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?
Gość napisał(a):To jest odnosnie stomatologow{gafa}

Gość

08-02-2012, 14:12
#14
To jest odnosnie stomatologow{gafa}
Gość napisał(a):Gdzie przyjmuje p.Brzostek Dorota?Kogo polecacie do leczenia kanalowego?{mruga}

Gość

09-02-2012, 11:52
#15
Gdzie przyjmuje p.Brzostek Dorota?Kogo polecacie do leczenia kanalowego?{mruga}
Gość napisał(a):Z bólem zęba można sie udać do Nowego Szpitala w dni świąteczne całą dobę, a codziennie od 19- 7 rano, bo moja pani doktor mi mówiła, także fajnie  

Gość

30-04-2012, 11:19
#16
Z bólem zęba można sie udać do Nowego Szpitala w dni świąteczne całą dobę, a codziennie od 19- 7 rano, bo moja pani doktor mi mówiła, także fajnie  
Gość napisał(a):Ciekawe,którzy dentysci tam dyżurują?

Gość

30-04-2012, 18:55
#17
Ciekawe,którzy dentysci tam dyżurują?
Gość napisał(a):Oby nie Zajewski {nie}

Gość

30-04-2012, 18:58
#18
Oby nie Zajewski {nie}
Gość napisał(a):w nowym szpitalu nie ma juz pogotowia stomatologicznego{nie}

Gość

30-04-2012, 21:53
#19
w nowym szpitalu nie ma juz pogotowia stomatologicznego{nie}
Gość napisał(a):http://www.moja-ostroleka.pl/w-ostrolece-rusza-pogotowie-sto matologiczne,1335857782,2.html

Gość

01-05-2012, 14:36
#20
http://www.moja-ostroleka.pl/w-ostrolece-rusza-pogotowie-sto matologiczne,1335857782,2.html

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów