dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 dalej
Gość napisał(a):Dr Aleksandra Guzy przyjmuje na osiedlu kwiatowy, dokładnie jej gabiten znajduje się przy ulicy Fiołkowej, dokładnie nie pamiętam nr domu, ale jak będziecie na tej ulicy to na pewno zobaczycie na szyld.  

Gość

08-05-2012, 15:10
#1
Dr Aleksandra Guzy przyjmuje na osiedlu kwiatowy, dokładnie jej gabiten znajduje się przy ulicy Fiołkowej, dokładnie nie pamiętam nr domu, ale jak będziecie na tej ulicy to na pewno zobaczycie na szyld.  
Gość napisał(a):Gdzie przeniesione  pogotowie stomatologiczne ze szpitala?

Gość

09-05-2012, 10:05
#2
Gdzie przeniesione  pogotowie stomatologiczne ze szpitala?
Gość napisał(a):Dalej jest w Nowym Szpitalu na 1 pietrze tam, gdzie się mieszczą gabinety stomatologiczne i te same panie dokotor tam pracują

Gość

09-05-2012, 23:22
#3
Dalej jest w Nowym Szpitalu na 1 pietrze tam, gdzie się mieszczą gabinety stomatologiczne i te same panie dokotor tam pracują
Gość napisał(a):Nowe centrum wyposażone w nowoczesny sprzęt stomatologiczny dyżurować będzie w dni powszednie od godz. 19.00 do 7.00, a w dni wolne od pracy i święta całodobowo.- Świadczenia udzielane będą przez NZOZ Przychodnia Stomatologiczna SC W. Gadomska, M. Wojtkowska, J. Perzanowska, B. M. Suchcicka - poinformowała nas Grażyna Duszak, kierownik delegatury Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Ostrołęce.Przypominamy, pacjenci chcący skorzystać z pomocy pogotowia stomatologicznego powinni posiadać dokument potwierdzający opłacanie składek na ubezpieczenie zdrowotne.  

Gość

09-05-2012, 23:24
#4
Nowe centrum wyposażone w nowoczesny sprzęt stomatologiczny dyżurować będzie w dni powszednie od godz. 19.00 do 7.00, a w dni wolne od pracy i święta całodobowo.- Świadczenia udzielane będą przez NZOZ Przychodnia Stomatologiczna SC W. Gadomska, M. Wojtkowska, J. Perzanowska, B. M. Suchcicka - poinformowała nas Grażyna Duszak, kierownik delegatury Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Ostrołęce.Przypominamy, pacjenci chcący skorzystać z pomocy pogotowia stomatologicznego powinni posiadać dokument potwierdzający opłacanie składek na ubezpieczenie zdrowotne.  
Gość napisał(a):Ktoś prosił o kontakt do dr Pawła Duszyca - przyjmuje On teraz na Króla Władysława Jagiełły 3 (obok salonu fryzjerskiego Cezar), Kom.: 792 714 716  

Gość

10-05-2012, 11:16
#5
Ktoś prosił o kontakt do dr Pawła Duszyca - przyjmuje On teraz na Króla Władysława Jagiełły 3 (obok salonu fryzjerskiego Cezar), Kom.: 792 714 716  
Gość napisał(a):Paweł Duszyc - bardzo dobry stomatolog. POLECAM

Gość

10-05-2012, 11:17
#6
Paweł Duszyc - bardzo dobry stomatolog. POLECAM
Gość napisał(a):Ja tez polecam p.Duszyc {mruga}

Gość

11-05-2012, 18:32
#7
Ja tez polecam p.Duszyc {mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja chodziłem do Pani Wioletty Czaplińskiej.Bardzo miła i sympatyczna  kobietka.Leczyłem,wyrywałem,odbudowywałem zęby,leczyłem kanałowo.Zero bólu.Pełen komforcik(głosna muzyczka), się leży jak na plaży a nie jak u stomatologa:)Zaznaczę że miałem straszne uprzedzenie do dentystów,do tego stopnia że chciałem jechać do specjalistycznej kliniki żeby mnie uśpili i wyleczyli za razem wszystko co było do zrobienia.Przyjmuje prywatnie na ul.Kuklińskiego obok ZUS-u.Pozdrawiam Panią Wiolettę.[/quote]a ile kosztuje odbudowanie zęba ?

Gość

18-05-2012, 19:15
#8
[quote=Gość]Ja chodziłem do Pani Wioletty Czaplińskiej.Bardzo miła i sympatyczna  kobietka.Leczyłem,wyrywałem,odbudowywałem zęby,leczyłem kanałowo.Zero bólu.Pełen komforcik(głosna muzyczka), się leży jak na plaży a nie jak u stomatologa:)Zaznaczę że miałem straszne uprzedzenie do dentystów,do tego stopnia że chciałem jechać do specjalistycznej kliniki żeby mnie uśpili i wyleczyli za razem wszystko co było do zrobienia.Przyjmuje prywatnie na ul.Kuklińskiego obok ZUS-u.Pozdrawiam Panią Wiolettę.[/quote]a ile kosztuje odbudowanie zęba ?
Gość napisał(a):Ja polecam gorąco Centrum Stomatologiczne DEMED w łomży{!}Pani Kasia Czechowska robiła mi implantację zęba po tym jak Zajewski na centrum uszkodził mi koronę zęba przy szukaniu w ciemno kanału do leczenia kanałowego{!}{!}{!}.DEMED to szybko solidnie i profesjonalnie{ok}Jedyny stomatolog którego nie bałam się:){usmiech}

Gość

24-05-2012, 19:56
#9
Ja polecam gorąco Centrum Stomatologiczne DEMED w łomży{!}Pani Kasia Czechowska robiła mi implantację zęba po tym jak Zajewski na centrum uszkodził mi koronę zęba przy szukaniu w ciemno kanału do leczenia kanałowego{!}{!}{!}.DEMED to szybko solidnie i profesjonalnie{ok}Jedyny stomatolog którego nie bałam się:){usmiech}
Gość napisał(a):A ja mam pytanie odnośnie dr Pawła Duszyca. Rozumiem że przyjmuje on prywatnie? Czy długo trzeba czekać? Jakie są ceny? Czy daje tylko znieczulenie czy ma tez gaz (rozweselający) ? :)

Gość

19-07-2012, 09:45
#10
A ja mam pytanie odnośnie dr Pawła Duszyca. Rozumiem że przyjmuje on prywatnie? Czy długo trzeba czekać? Jakie są ceny? Czy daje tylko znieczulenie czy ma tez gaz (rozweselający) ? :)
Gość napisał(a):A czy wiecie może czy w Ostrołęce można już gdzieś leczyć zęby laserowo?

Gość

19-07-2012, 09:55
#11
A czy wiecie może czy w Ostrołęce można już gdzieś leczyć zęby laserowo?
Gość napisał(a):potrzebuję dobrego stomatologa do odbudowy połowy zęba proszę o konkretne namiary tj. adres nr. tel.A może orientuje się ktoś ile kasy trzeba szykować na taką odbudowę zęba bo przyznam że jeszcze nigdy nie miałam robionego tego typu" zabiegu" Mile widziany ktoś niedrogi{jezyk} z góry dzięki{usmiech}

Gość

19-07-2012, 16:10
#12
potrzebuję dobrego stomatologa do odbudowy połowy zęba proszę o konkretne namiary tj. adres nr. tel.A może orientuje się ktoś ile kasy trzeba szykować na taką odbudowę zęba bo przyznam że jeszcze nigdy nie miałam robionego tego typu" zabiegu" Mile widziany ktoś niedrogi{jezyk} z góry dzięki{usmiech}
Gość napisał(a):dr Paweł Duszyc. Naprawdę szczerze polecam. Zadowolona pacjentka

Gość

20-07-2012, 22:00
#13
dr Paweł Duszyc. Naprawdę szczerze polecam. Zadowolona pacjentka
Gość napisał(a):Tez polecam p.Duszyc.Nie radzę trafic do Zajewskiego z Centrum{!}

Gość

22-07-2012, 20:10
#14
Tez polecam p.Duszyc.Nie radzę trafic do Zajewskiego z Centrum{!}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam wszystkim przychodnię w łomży Demed.Z pełnym szacunkiem do innych stomatologów ale nie ukrywajmy nasi ostrołęccy lekarzy w większości minęli się z powołaniem...{co} http://www.centrumdemed.pl/  w każdej kwestii można dogadać się w tej przychodni!Kiedyś pisałam o dr Zajewskim i jego partaczeniu...niestety to co potrafił zepsuć nadawało się do usunięcia.Pani doktor Katarzyna  Czechowska wstawiła mi implant po bardzo krótkim okresie oczekiwania i bez boleśnie!! Pełen profesjonalizm.Naprawdę gorąco polecam.{ok}{usmiech} [/quote]

Gość

14-11-2012, 02:24
#15
[quote=Gość]Polecam wszystkim przychodnię w łomży Demed.Z pełnym szacunkiem do innych stomatologów ale nie ukrywajmy nasi ostrołęccy lekarzy w większości minęli się z powołaniem...{co} http://www.centrumdemed.pl/  w każdej kwestii można dogadać się w tej przychodni!Kiedyś pisałam o dr Zajewskim i jego partaczeniu...niestety to co potrafił zepsuć nadawało się do usunięcia.Pani doktor Katarzyna  Czechowska wstawiła mi implant po bardzo krótkim okresie oczekiwania i bez boleśnie!! Pełen profesjonalizm.Naprawdę gorąco polecam.{ok}{usmiech} [/quote]
Gość napisał(a):Suchcicka na pogotowiu to z wielka laska przyjmuje i jeszcze swoje madrosci wciska! Nigdy wiecej do niej  

Gość

14-11-2012, 10:01
#16
Suchcicka na pogotowiu to z wielka laska przyjmuje i jeszcze swoje madrosci wciska! Nigdy wiecej do niej  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Na kase chorych to może trwać wieki. [/quote]czy ktołstawiał implanty w centrum stomatologicznym demed łomży ,błaga,jeśli tak to napiszcie swoją opinię kaśka

Gość

19-11-2012, 04:34
#17
[quote=Gość]Na kase chorych to może trwać wieki. [/quote]czy ktołstawiał implanty w centrum stomatologicznym demed łomży ,błaga,jeśli tak to napiszcie swoją opinię kaśka
Gość napisał(a):mam umówioną wizytę na wstawianie implantów w centrum stomatologicznym  demed w łomży,czy ktoś tam robił już sobie implanty,jaka jest Wasza opinia będe wdzięczna ,nie mogę spać z tego powodu kaśka

Gość

19-11-2012, 04:39
#18
mam umówioną wizytę na wstawianie implantów w centrum stomatologicznym  demed w łomży,czy ktoś tam robił już sobie implanty,jaka jest Wasza opinia będe wdzięczna ,nie mogę spać z tego powodu kaśka
Gość napisał(a):[quote=Gość]mam umówioną wizytę na wstawianie implantów w centrum stomatologicznym  demed w łomży,czy ktoś tam robił już sobie implanty,jaka jest Wasza opinia będe wdzięczna ,nie mogę spać z tego powodu kaśka [/quote]

Gość

19-11-2012, 20:06
#19
[quote=Gość]mam umówioną wizytę na wstawianie implantów w centrum stomatologicznym  demed w łomży,czy ktoś tam robił już sobie implanty,jaka jest Wasza opinia będe wdzięczna ,nie mogę spać z tego powodu kaśka [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Na kase chorych to może trwać wieki. [/quote]czy ktołstawiał implanty w centrum stomatologicznym demed łomży ,błaga,jeśli tak to napiszcie swoją opinię kaśka [/quote]

Gość

20-11-2012, 01:21
#20
[quote=Gość][quote=Gość]Na kase chorych to może trwać wieki. [/quote]czy ktołstawiał implanty w centrum stomatologicznym demed łomży ,błaga,jeśli tak to napiszcie swoją opinię kaśka [/quote]

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów