dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Gość napisał(a):Polecam Pana Gromadzkiego, na Farnej, super dentysta.

Gość

13-01-2011, 11:11
#1
Polecam Pana Gromadzkiego, na Farnej, super dentysta.
Gość napisał(a):Dzieki za info. A czy robiłe(a)ś coś u niego? Jakie ceny{co}

Gość

13-01-2011, 20:47
#2
Dzieki za info. A czy robiłe(a)ś coś u niego? Jakie ceny{co}
Gość napisał(a):Dzieki za info. A czy robiłe(a)ś coś u niego? Jakie ceny{co}

Gość

13-01-2011, 20:47
#3
Dzieki za info. A czy robiłe(a)ś coś u niego? Jakie ceny{co}
Gość napisał(a):Muszę znaleźć dentystę(prywatnego) który ma spore doświadczenie w tym co robi, założenia aparatu muszę wstawić  ząb na podstawie korzenia i jeszcze leczenie kanałowe.. zastanawiałam się nad dr. Czaplińską bądź dr. Lewowską  

Gość

14-01-2011, 01:11
#4
Muszę znaleźć dentystę(prywatnego) który ma spore doświadczenie w tym co robi, założenia aparatu muszę wstawić  ząb na podstawie korzenia i jeszcze leczenie kanałowe.. zastanawiałam się nad dr. Czaplińską bądź dr. Lewowską  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dzieki za info. A czy robiłe(a)ś coś u niego? Jakie ceny{co} [/quote]Gromadzki przyjmuje prywatnie, ceny, jak to prywatnie nie są niskie, ale ratuje zęby, które inni chcą wyrywać. Ja robiłam kilka zębów, w tym kanałowe. Jestem zdowolona.

Gość

14-01-2011, 11:19
#5
[quote=Gość]Dzieki za info. A czy robiłe(a)ś coś u niego? Jakie ceny{co} [/quote]Gromadzki przyjmuje prywatnie, ceny, jak to prywatnie nie są niskie, ale ratuje zęby, które inni chcą wyrywać. Ja robiłam kilka zębów, w tym kanałowe. Jestem zdowolona.
Gość napisał(a):Również POLECAM Pana Roberta Petrosjan (gabinet w Rzekuniu) Swietny dentysta i przede wszystkim czlowiek! Wszystkie zeby praktycznie mam poleczone wlasnie przez Niego i jestem bardziej niz ZADOWOLONA! Jest przesympatycznym czlowiekiem, zna sie na robocie; a kanalowe u Niego to zaden strach! Jest bardzo delikatny i interesuje sie samopoczuciem pacjenta! POLECAM POLECAM POLECAM!

Gość

22-03-2011, 12:10
#6
Również POLECAM Pana Roberta Petrosjan (gabinet w Rzekuniu) Swietny dentysta i przede wszystkim czlowiek! Wszystkie zeby praktycznie mam poleczone wlasnie przez Niego i jestem bardziej niz ZADOWOLONA! Jest przesympatycznym czlowiekiem, zna sie na robocie; a kanalowe u Niego to zaden strach! Jest bardzo delikatny i interesuje sie samopoczuciem pacjenta! POLECAM POLECAM POLECAM!
Gość napisał(a):Witam.Powiedzcie mi ile kosztuje leczenie kanałowe w Ostrołęce. Mam do zrobienia6 i nie wiem??Bardzo proszę o odpowiedz.

Gość

22-03-2011, 13:08
#7
Witam.Powiedzcie mi ile kosztuje leczenie kanałowe w Ostrołęce. Mam do zrobienia6 i nie wiem??Bardzo proszę o odpowiedz.
Gość napisał(a):Leczyłam kanałowo z miesiąc temu - 120 zł z plombą.

Gość

22-03-2011, 13:37
#8
Leczyłam kanałowo z miesiąc temu - 120 zł z plombą.
Gość napisał(a):Leczyłam kanałowo z miesiąc temu - 120 zł z plombą.

Gość

22-03-2011, 13:42
#9
Leczyłam kanałowo z miesiąc temu - 120 zł z plombą.
Gość napisał(a):A GDZIE  TAK TANIO ZAPŁACIŁAŚ I KTÓRY TO BYŁ ZĄB?

Gość

22-03-2011, 14:46
#10
A GDZIE  TAK TANIO ZAPŁACIŁAŚ I KTÓRY TO BYŁ ZĄB?
Gość napisał(a):polecam k.blocha, na os.centrum, ul grota roweckiego

Gość

27-03-2011, 22:44
#11
polecam k.blocha, na os.centrum, ul grota roweckiego
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]Niestety się zgadzam z tą opinią. Właśnie rozważam złożenie skargi na tego człowieka, za wyrwanie zęba skasował 200 zł, ale nie to jest najgorsze. Sposób odnoszenia się do pacjenta, mocno lekceważące podejście jest absolutnie nie do zaakceptowania. Moim zdanie p. Suchcicki jest nerwowo niestabilny, ząb wyrywał mi wręcz z agresją, nie radząc sobie ze stresową sytuacją (trudny dostęp do zęba - ale to w końcu jest chirurg!). W czasie zabiegu parę razy przeklął (!) i działał jakby w w amoku. Jest strasznie niedelikatny. Z zębem trudno powiedzieć, czy coś się dzieje, jest dopiero 4 dni po wyrwaniu, ale usta mam spuchnięte i naderwane z jednej strony. Od jakiegoś czasu korzystam z usług stomatologów w Łomży i Białymstoku i naprawdę mam porównanie z różnymi dentystami, ale takiego poniewierania pacjenta jak w gabinecie u p. Suchcickiego nigdy jeszcze nie widziałam. Mając rozkrwawione dziąsło i agresywnego dentystę z różnymi narzędziami obok siebie trudno jest zareagować, ale to co w tej chwili mogę zrobić, to przetrzec innych przed wizytą w tym miejscu.  A sanepid swojż drogą powinien tam zajrzeć.

Gość

28-03-2011, 11:05
#12
[quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]Niestety się zgadzam z tą opinią. Właśnie rozważam złożenie skargi na tego człowieka, za wyrwanie zęba skasował 200 zł, ale nie to jest najgorsze. Sposób odnoszenia się do pacjenta, mocno lekceważące podejście jest absolutnie nie do zaakceptowania. Moim zdanie p. Suchcicki jest nerwowo niestabilny, ząb wyrywał mi wręcz z agresją, nie radząc sobie ze stresową sytuacją (trudny dostęp do zęba - ale to w końcu jest chirurg!). W czasie zabiegu parę razy przeklął (!) i działał jakby w w amoku. Jest strasznie niedelikatny. Z zębem trudno powiedzieć, czy coś się dzieje, jest dopiero 4 dni po wyrwaniu, ale usta mam spuchnięte i naderwane z jednej strony. Od jakiegoś czasu korzystam z usług stomatologów w Łomży i Białymstoku i naprawdę mam porównanie z różnymi dentystami, ale takiego poniewierania pacjenta jak w gabinecie u p. Suchcickiego nigdy jeszcze nie widziałam. Mając rozkrwawione dziąsło i agresywnego dentystę z różnymi narzędziami obok siebie trudno jest zareagować, ale to co w tej chwili mogę zrobić, to przetrzec innych przed wizytą w tym miejscu.  A sanepid swojż drogą powinien tam zajrzeć.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Również POLECAM Pana Roberta Petrosjan (gabinet w Rzekuniu) Swietny dentysta i przede wszystkim czlowiek! Wszystkie zeby praktycznie mam poleczone wlasnie przez Niego i jestem bardziej niz ZADOWOLONA! Jest przesympatycznym czlowiekiem, zna sie na robocie; a kanalowe u Niego to zaden strach! Jest bardzo delikatny i interesuje sie samopoczuciem pacjenta! POLECAM POLECAM POLECAM! [/quote]Leczy na kasę chorych??  

Gość

13-04-2011, 17:06
#13
[quote=Gość]Również POLECAM Pana Roberta Petrosjan (gabinet w Rzekuniu) Swietny dentysta i przede wszystkim czlowiek! Wszystkie zeby praktycznie mam poleczone wlasnie przez Niego i jestem bardziej niz ZADOWOLONA! Jest przesympatycznym czlowiekiem, zna sie na robocie; a kanalowe u Niego to zaden strach! Jest bardzo delikatny i interesuje sie samopoczuciem pacjenta! POLECAM POLECAM POLECAM! [/quote]Leczy na kasę chorych??  
Gość napisał(a):ja niedawno mialam wyrywany zab madrosci u dr. Janczewskiego. Balam sie strasznie, bo dawno tego nie przezywalam. Po znieczuleniu, zab zostal "wyjety", zero opuchlizny, na drugi dzien wszystko bylo ok, tabletke przeciwbolowa wzielam jeden raz na noc, ale to bardziej profilaktycznie, zeby mnie w nocy cos nie zlapalo. Potem nie bylo potrzeby. Naprawde moge polecic tego pana, od kilku lat tam chodze i nie zamierzam tego zmieniac.            

Gość

14-04-2011, 10:25
#14
ja niedawno mialam wyrywany zab madrosci u dr. Janczewskiego. Balam sie strasznie, bo dawno tego nie przezywalam. Po znieczuleniu, zab zostal "wyjety", zero opuchlizny, na drugi dzien wszystko bylo ok, tabletke przeciwbolowa wzielam jeden raz na noc, ale to bardziej profilaktycznie, zeby mnie w nocy cos nie zlapalo. Potem nie bylo potrzeby. Naprawde moge polecic tego pana, od kilku lat tam chodze i nie zamierzam tego zmieniac.            
Gość napisał(a):Witam!Czy ktoś robił sobie licówki porcelanowe w Ostrołęce? jaki koszt i kogo polecacie? proszę o pomoc :)

Gość

15-04-2011, 14:34
#15
Witam!Czy ktoś robił sobie licówki porcelanowe w Ostrołęce? jaki koszt i kogo polecacie? proszę o pomoc :)
Gość napisał(a):Nieeee!!!{nie} Polecam pana Zajewskiego na os. centrum!!Partacz i nic więcej.Wie tylko jak wyciągnąć kasę za wizytę...a jak coś partaczy to nie potrafi przyznać się do błędu i co najgorsze wyprosić pacjenta za drzwi!! A dlaczego{co}?? odpowiedź jest jedna-nawet sam po sobie nie potrafi naprawić tego co źle zrobił!! {zly}{dobani}Całkowicie odradzam!!

Gość

04-05-2011, 14:45
#16
Nieeee!!!{nie} Polecam pana Zajewskiego na os. centrum!!Partacz i nic więcej.Wie tylko jak wyciągnąć kasę za wizytę...a jak coś partaczy to nie potrafi przyznać się do błędu i co najgorsze wyprosić pacjenta za drzwi!! A dlaczego{co}?? odpowiedź jest jedna-nawet sam po sobie nie potrafi naprawić tego co źle zrobił!! {zly}{dobani}Całkowicie odradzam!!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]Niestety się zgadzam z tą opinią. Właśnie rozważam złożenie skargi na tego człowieka, za wyrwanie zęba skasował 200 zł, ale nie to jest najgorsze. Sposób odnoszenia się do pacjenta, mocno lekceważące podejście jest absolutnie nie do zaakceptowania. Moim zdanie p. Suchcicki jest nerwowo niestabilny, ząb wyrywał mi wręcz z agresją, nie radząc sobie ze stresową sytuacją (trudny dostęp do zęba - ale to w końcu jest chirurg!). W czasie zabiegu parę razy przeklął (!) i działał jakby w w amoku. Jest strasznie niedelikatny. Z zębem trudno powiedzieć, czy coś się dzieje, jest dopiero 4 dni po wyrwaniu, ale usta mam spuchnięte i naderwane z jednej strony. Od jakiegoś czasu korzystam z usług stomatologów w Łomży i Białymstoku i naprawdę mam porównanie z różnymi dentystami, ale takiego poniewierania pacjenta jak w gabinecie u p. Suchcickiego nigdy jeszcze nie widziałam. Mając rozkrwawione dziąsło i agresywnego dentystę z różnymi narzędziami obok siebie trudno jest zareagować, ale to co w tej chwili mogę zrobić, to przetrzec innych przed wizytą w tym miejscu.  A sanepid swojż drogą powinien tam zajrzeć. [/quote]a dlaczego poszłaś właśnie do niego?mało jest innych dentystów w ostrołęce, łomży czy białymstomku???

Gość

04-05-2011, 15:35
#17
[quote=Gość][quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]Niestety się zgadzam z tą opinią. Właśnie rozważam złożenie skargi na tego człowieka, za wyrwanie zęba skasował 200 zł, ale nie to jest najgorsze. Sposób odnoszenia się do pacjenta, mocno lekceważące podejście jest absolutnie nie do zaakceptowania. Moim zdanie p. Suchcicki jest nerwowo niestabilny, ząb wyrywał mi wręcz z agresją, nie radząc sobie ze stresową sytuacją (trudny dostęp do zęba - ale to w końcu jest chirurg!). W czasie zabiegu parę razy przeklął (!) i działał jakby w w amoku. Jest strasznie niedelikatny. Z zębem trudno powiedzieć, czy coś się dzieje, jest dopiero 4 dni po wyrwaniu, ale usta mam spuchnięte i naderwane z jednej strony. Od jakiegoś czasu korzystam z usług stomatologów w Łomży i Białymstoku i naprawdę mam porównanie z różnymi dentystami, ale takiego poniewierania pacjenta jak w gabinecie u p. Suchcickiego nigdy jeszcze nie widziałam. Mając rozkrwawione dziąsło i agresywnego dentystę z różnymi narzędziami obok siebie trudno jest zareagować, ale to co w tej chwili mogę zrobić, to przetrzec innych przed wizytą w tym miejscu.  A sanepid swojż drogą powinien tam zajrzeć. [/quote]a dlaczego poszłaś właśnie do niego?mało jest innych dentystów w ostrołęce, łomży czy białymstomku???
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]Niestety się zgadzam z tą opinią. Właśnie rozważam złożenie skargi na tego człowieka, za wyrwanie zęba skasował 200 zł, ale nie to jest najgorsze. Sposób odnoszenia się do pacjenta, mocno lekceważące podejście jest absolutnie nie do zaakceptowania. Moim zdanie p. Suchcicki jest nerwowo niestabilny, ząb wyrywał mi wręcz z agresją, nie radząc sobie ze stresową sytuacją (trudny dostęp do zęba - ale to w końcu jest chirurg!). W czasie zabiegu parę razy przeklął (!) i działał jakby w w amoku. Jest strasznie niedelikatny. Z zębem trudno powiedzieć, czy coś się dzieje, jest dopiero 4 dni po wyrwaniu, ale usta mam spuchnięte i naderwane z jednej strony. Od jakiegoś czasu korzystam z usług stomatologów w Łomży i Białymstoku i naprawdę mam porównanie z różnymi dentystami, ale takiego poniewierania pacjenta jak w gabinecie u p. Suchcickiego nigdy jeszcze nie widziałam. Mając rozkrwawione dziąsło i agresywnego dentystę z różnymi narzędziami obok siebie trudno jest zareagować, ale to co w tej chwili mogę zrobić, to przetrzec innych przed wizytą w tym miejscu.  A sanepid swojż drogą powinien tam zajrzeć. [/quote]a dlaczego poszłaś właśnie do niego?mało jest innych dentystów w ostrołęce, łomży czy białymstomku???

Gość

04-05-2011, 15:36
#18
[quote=Gość][quote=Gość]Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć. [/quote]Niestety się zgadzam z tą opinią. Właśnie rozważam złożenie skargi na tego człowieka, za wyrwanie zęba skasował 200 zł, ale nie to jest najgorsze. Sposób odnoszenia się do pacjenta, mocno lekceważące podejście jest absolutnie nie do zaakceptowania. Moim zdanie p. Suchcicki jest nerwowo niestabilny, ząb wyrywał mi wręcz z agresją, nie radząc sobie ze stresową sytuacją (trudny dostęp do zęba - ale to w końcu jest chirurg!). W czasie zabiegu parę razy przeklął (!) i działał jakby w w amoku. Jest strasznie niedelikatny. Z zębem trudno powiedzieć, czy coś się dzieje, jest dopiero 4 dni po wyrwaniu, ale usta mam spuchnięte i naderwane z jednej strony. Od jakiegoś czasu korzystam z usług stomatologów w Łomży i Białymstoku i naprawdę mam porównanie z różnymi dentystami, ale takiego poniewierania pacjenta jak w gabinecie u p. Suchcickiego nigdy jeszcze nie widziałam. Mając rozkrwawione dziąsło i agresywnego dentystę z różnymi narzędziami obok siebie trudno jest zareagować, ale to co w tej chwili mogę zrobić, to przetrzec innych przed wizytą w tym miejscu.  A sanepid swojż drogą powinien tam zajrzeć. [/quote]a dlaczego poszłaś właśnie do niego?mało jest innych dentystów w ostrołęce, łomży czy białymstomku???
Gość napisał(a):{dobani}Niestety zgadzam sie z opinia o dentyscie Zajewskim,wiele znajomych i zrezygnowalo z jego uslug .Ma drogo , i ta pani nie przyjemna i brudno,zaniedbany gabinet.{nie} Piluje sobie paznokcie w gabinecie!

Gość

04-05-2011, 18:54
#19
{dobani}Niestety zgadzam sie z opinia o dentyscie Zajewskim,wiele znajomych i zrezygnowalo z jego uslug .Ma drogo , i ta pani nie przyjemna i brudno,zaniedbany gabinet.{nie} Piluje sobie paznokcie w gabinecie!
Gość napisał(a):[quote=Gość]{dobani}Niestety zgadzam sie z opinia o dentyscie Zajewskim,wiele znajomych i zrezygnowalo z jego uslug .Ma drogo , i ta pani nie przyjemna i brudno,zaniedbany gabinet.{nie} Piluje sobie paznokcie w gabinecie! [/quote]Dokładnie{!}Co do pani nie mam zastrzeżeń była dla mnie bardzo miła{usmiech}Co do stomatologa-szkoda pisać{dobani}Z jednym zębem chodziłam nie dość, że bardzo długo, to jeszcze do tego stopnia odwalił lipę, że musiałam go zrobić kanałowo{!} Każdy normalny stomatolog zabierając się za takie leczenie wysyła pacjęta na rtg zęba-Zajewski szukał na czuja kanałów.Znalazł jeden a ząb dalej bolał{!}Twierdził, że to kość pod zębem{nie} Po tym jak dostałam zapalenia i musiałam brać antybiotyk dowiercił się do drugiego kanału{!} Jednak naruszył koronę zęba przy tym i po miesiącu 3/4 zęba odpadło{!}{smutny} Jak poszłam do niego wsciekła, żeby poprawił to odmówił i wyprosił z gabinetu{!}{zly} Sam po swojej robocie nie umiał poprawić i dlatego tak się zachował{!} Znalazłam innego stomatologa, który podjął się poprawić błąd lekarski Zajewskiego{usmiech} Nigdy więcej moja noga nie postanie w tym gabinecie i każdemu odradzam{!}  

Gość

04-05-2011, 23:19
#20
[quote=Gość]{dobani}Niestety zgadzam sie z opinia o dentyscie Zajewskim,wiele znajomych i zrezygnowalo z jego uslug .Ma drogo , i ta pani nie przyjemna i brudno,zaniedbany gabinet.{nie} Piluje sobie paznokcie w gabinecie! [/quote]Dokładnie{!}Co do pani nie mam zastrzeżeń była dla mnie bardzo miła{usmiech}Co do stomatologa-szkoda pisać{dobani}Z jednym zębem chodziłam nie dość, że bardzo długo, to jeszcze do tego stopnia odwalił lipę, że musiałam go zrobić kanałowo{!} Każdy normalny stomatolog zabierając się za takie leczenie wysyła pacjęta na rtg zęba-Zajewski szukał na czuja kanałów.Znalazł jeden a ząb dalej bolał{!}Twierdził, że to kość pod zębem{nie} Po tym jak dostałam zapalenia i musiałam brać antybiotyk dowiercił się do drugiego kanału{!} Jednak naruszył koronę zęba przy tym i po miesiącu 3/4 zęba odpadło{!}{smutny} Jak poszłam do niego wsciekła, żeby poprawił to odmówił i wyprosił z gabinetu{!}{zly} Sam po swojej robocie nie umiał poprawić i dlatego tak się zachował{!} Znalazłam innego stomatologa, który podjął się poprawić błąd lekarski Zajewskiego{usmiech} Nigdy więcej moja noga nie postanie w tym gabinecie i każdemu odradzam{!}  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów