dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Gość napisał(a):Doktor Zajewski jest świetny w usuwaniu zębów.Pełen profesjonalizm i zero bólu.Natomiast na pogotowiu stomatologicznym zostałem niezbyt miło przyjęty,a było to w nocy,gdyż chyba obudziłem Panią Doktor.Ale już potem Doktor była miła i pomocna cierpiącemu.

Gość

07-09-2013, 00:46
#1
Doktor Zajewski jest świetny w usuwaniu zębów.Pełen profesjonalizm i zero bólu.Natomiast na pogotowiu stomatologicznym zostałem niezbyt miło przyjęty,a było to w nocy,gdyż chyba obudziłem Panią Doktor.Ale już potem Doktor była miła i pomocna cierpiącemu.
Gość napisał(a):Polecam stomatologa -zakład mieści sie przy ZUS

Gość

12-09-2013, 16:33
#2
Polecam stomatologa -zakład mieści sie przy ZUS
Gość napisał(a):Witam, gdzie w Ostrołęce można wyrwać ząb prywatnie. Chodzi mi o ósemkę, jaki to jest koszt prywatnie??  

Gość

19-09-2013, 09:41
#3
Witam, gdzie w Ostrołęce można wyrwać ząb prywatnie. Chodzi mi o ósemkę, jaki to jest koszt prywatnie??  
Gość napisał(a):Polecam Kamilę Czasiuk przyjmuję na tęczowej.

Gość

20-09-2013, 21:18
#4
Polecam Kamilę Czasiuk przyjmuję na tęczowej.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam Kamilę Czasiuk przyjmuję na tęczowej. [/quote]Hehe, "ę" w wyrazie "przyjmuję" dużo wyjaśnia {diabelek}

Gość

20-09-2013, 21:45
#5
[quote=Gość]Polecam Kamilę Czasiuk przyjmuję na tęczowej. [/quote]Hehe, "ę" w wyrazie "przyjmuję" dużo wyjaśnia {diabelek}
Gość napisał(a):A ja chodzę do p. Krzysztofa Blocha na Grota Roweckiego. Kanałówka u niego zrobiona bezboleśnie. Każdemu polecam, szczególnie tym uprzedzonym do dentystów. Baaaaaardzo spokojny i opanowany. Jedna wada: leczy tylko prywatnie. Ale i tak warto :)

Gość

21-09-2013, 22:42
#6
A ja chodzę do p. Krzysztofa Blocha na Grota Roweckiego. Kanałówka u niego zrobiona bezboleśnie. Każdemu polecam, szczególnie tym uprzedzonym do dentystów. Baaaaaardzo spokojny i opanowany. Jedna wada: leczy tylko prywatnie. Ale i tak warto :)
Gość napisał(a):ja polecam szczerze polecam Dr Anne Pyzlak zmienila moje podejscie do leczenia i do stomatologa przyjmuje w centrum medyczny i z tego co sie orjentuje teraz ma gdzieś swój gabinet polecam

Gość

24-10-2013, 00:17
#7
ja polecam szczerze polecam Dr Anne Pyzlak zmienila moje podejscie do leczenia i do stomatologa przyjmuje w centrum medyczny i z tego co sie orjentuje teraz ma gdzieś swój gabinet polecam
Gość napisał(a):wszyscy tytułują zwykłego lekarz medycyny (lek.med.) jako doktor (dr). chyba coś wam sie pomyliło{gafa}

Gość

24-10-2013, 09:41
#8
wszyscy tytułują zwykłego lekarz medycyny (lek.med.) jako doktor (dr). chyba coś wam sie pomyliło{gafa}
Gość napisał(a):Mnie w sobotę przyjęła z bólem dentystka Bednarczyk na przeciwko WORD-u, bardzo profesjonalne podejście i bezbolesna wizyta polecamhttp://www.eostroleka.pl/baza-firm-i-instytucji,bdent -stomatologia-kinga-bednarczyk,f2601.html

Gość

24-10-2013, 19:18
#9
Mnie w sobotę przyjęła z bólem dentystka Bednarczyk na przeciwko WORD-u, bardzo profesjonalne podejście i bezbolesna wizyta polecamhttp://www.eostroleka.pl/baza-firm-i-instytucji,bdent -stomatologia-kinga-bednarczyk,f2601.html
Gość napisał(a):Bdent Stomatologia Kinga BednarczykOstrołęka, Rolna 29, tel.: 722 104 784

Gość

24-10-2013, 19:20
#10
Bdent Stomatologia Kinga BednarczykOstrołęka, Rolna 29, tel.: 722 104 784
Gość napisał(a):535-791-700 Anna Pyzlak teraz ma gabinet w Nowej Wsi ale przyjmuje   też w centrum medycznym tak jak pisałem wczesniej

Gość

31-10-2013, 08:35
#11
535-791-700 Anna Pyzlak teraz ma gabinet w Nowej Wsi ale przyjmuje   też w centrum medycznym tak jak pisałem wczesniej
Gość napisał(a):Korzyński dobrze leczy, choć najtanszy nie jest, to dużo ma klientówto chyba o czyms swiadczy

Gość

02-11-2013, 10:44
#12
Korzyński dobrze leczy, choć najtanszy nie jest, to dużo ma klientówto chyba o czyms swiadczy
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam stomatologa -zakład mieści sie przy ZUS [/quote]Naprzeciwko budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przyjmuje Pani Wioletta CZAPLIŃSKA. NIE polecam! Swego czasu byłam oczarowana Panią doktor i jej podejściem do pacjenta. Lecząc zęby mówiła po kolei co i jak robi, wydawałoby się że starannie i profesjonalnie. Jakież było moje zdziwienie kiedy po zdjęciu aparatu wszystkie zęby leczone przez Panią doktor nadawały się tylko do kanałowego. Wniosek jest prosty, lekarz ma nie być miły i czarujący tylko skuteczny. Pani Czaplińska może i kulturalna ale fachu niedouczona! Szczerze O D R A D Z A m {!}{!}{!}

Gość

11-11-2013, 17:41
#13
[quote=Gość]Polecam stomatologa -zakład mieści sie przy ZUS [/quote]Naprzeciwko budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przyjmuje Pani Wioletta CZAPLIŃSKA. NIE polecam! Swego czasu byłam oczarowana Panią doktor i jej podejściem do pacjenta. Lecząc zęby mówiła po kolei co i jak robi, wydawałoby się że starannie i profesjonalnie. Jakież było moje zdziwienie kiedy po zdjęciu aparatu wszystkie zęby leczone przez Panią doktor nadawały się tylko do kanałowego. Wniosek jest prosty, lekarz ma nie być miły i czarujący tylko skuteczny. Pani Czaplińska może i kulturalna ale fachu niedouczona! Szczerze O D R A D Z A m {!}{!}{!}
Gość napisał(a):Jako że mogę nazwać się swego rodzaju weteranem polskiej służby zdrowia chciałabym polecić doktora Roberta Petrosjana. Nie zamierzam uprawiać żadnej kryptoreklamy. Jeżeli szukacie profesjonalisty w każdym calu wystarczy zajrzeć (chociaż z dozą cierpliwości, kolejki zawsze są) i samemu się przekonać! Pozdrawiam,Emilia.

Gość

11-11-2013, 17:48
#14
Jako że mogę nazwać się swego rodzaju weteranem polskiej służby zdrowia chciałabym polecić doktora Roberta Petrosjana. Nie zamierzam uprawiać żadnej kryptoreklamy. Jeżeli szukacie profesjonalisty w każdym calu wystarczy zajrzeć (chociaż z dozą cierpliwości, kolejki zawsze są) i samemu się przekonać! Pozdrawiam,Emilia.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dr. Gacka na ul. Goworowskiej 31 POLECAM![/quote] a ja nie polecam!!!!1

Gość

12-11-2013, 14:05
#15
[quote=Gość]Dr. Gacka na ul. Goworowskiej 31 POLECAM![/quote] a ja nie polecam!!!!1
Gość napisał(a):www.dentysta-ostroleka.pl

Gość

30-01-2014, 20:14
#16
www.dentysta-ostroleka.pl
Gość napisał(a):Kto w Ostrołęce robi porządnie kanałowe? Na dobrym sprzęcie, ze zdjęciami rtg przed i po, a nie na chybił trafił?  

Gość

08-02-2014, 14:22
#17
Kto w Ostrołęce robi porządnie kanałowe? Na dobrym sprzęcie, ze zdjęciami rtg przed i po, a nie na chybił trafił?  
Gość napisał(a):Ja polecam dr Hołdyńskiego. Profesjonalny i bardzo miły.  

Gość

08-02-2014, 22:18
#18
Ja polecam dr Hołdyńskiego. Profesjonalny i bardzo miły.  
Gość napisał(a):Ile kosztuje wizyta u dr. Duszyca lub innych stomatologów prwatnie? tak mniej więcej. chodzi mi o zwykłe wypelnienie ?  

Gość

12-02-2014, 09:56
#19
Ile kosztuje wizyta u dr. Duszyca lub innych stomatologów prwatnie? tak mniej więcej. chodzi mi o zwykłe wypelnienie ?  
Gość napisał(a):minimum 100 zl, oni niżej nie schodzą ;)  

Gość

12-02-2014, 11:02
#20
minimum 100 zl, oni niżej nie schodzą ;)  

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów