dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Gość napisał(a):{ok}G odna polecenia jest pani Bienkowska w Meditransie.czysciutko,profesjonalnie i milo i stosunkowo nie drogo.  Pana Zajewskiego rowniez nie polecam{dobani}{!}

Gość

05-05-2011, 10:07
#1
{ok}G odna polecenia jest pani Bienkowska w Meditransie.czysciutko,profesjonalnie i milo i stosunkowo nie drogo.  Pana Zajewskiego rowniez nie polecam{dobani}{!}
Gość napisał(a):nie polecam dr. Janczewskiego uszkodził mi nerw i zupełnie się tym nie przejął  

Gość

08-05-2011, 19:26
#2
nie polecam dr. Janczewskiego uszkodził mi nerw i zupełnie się tym nie przejął  
Gość napisał(a):nie polecam dr. Janczewskiego uszkodził mi nerw i zupełnie się tym nie przejął  

Gość

08-05-2011, 19:26
#3
nie polecam dr. Janczewskiego uszkodził mi nerw i zupełnie się tym nie przejął  
Gość napisał(a):Ale... jak chodziłam do liceum niestety trafiłam na stomatolog Panią Bar, Boże aż drżę jak posze Panią stomatolog, bo raczej ktoś jej powienin te uprawnienia zabrać, straszna babka juz z samego zachowania i sposobu bycia, mało przyjazana, do tego delikatna jak młot i uważam, ze mało profesjonalna w swoim fachu tzn. paracz jakich mało.  To tyle. Serdecznie nie polecam, widać chyba, ze kobieta naprawde zwaliła mi robotę. brrrrrrrrrrZgadam się 100% unikać z daleka,aż ciarki przechodzą!{nie}

Gość

20-06-2011, 20:14
#4
Ale... jak chodziłam do liceum niestety trafiłam na stomatolog Panią Bar, Boże aż drżę jak posze Panią stomatolog, bo raczej ktoś jej powienin te uprawnienia zabrać, straszna babka juz z samego zachowania i sposobu bycia, mało przyjazana, do tego delikatna jak młot i uważam, ze mało profesjonalna w swoim fachu tzn. paracz jakich mało.  To tyle. Serdecznie nie polecam, widać chyba, ze kobieta naprawde zwaliła mi robotę. brrrrrrrrrrZgadam się 100% unikać z daleka,aż ciarki przechodzą!{nie}
Gość napisał(a):Cześć! Szukam dobrego stomatologa, który robi solidnie i dobrze licówki w rozsądnej cenie. Proszę o polecenie stomatologa w Ostrołęce :)

Gość

28-06-2011, 12:30
#5
Cześć! Szukam dobrego stomatologa, który robi solidnie i dobrze licówki w rozsądnej cenie. Proszę o polecenie stomatologa w Ostrołęce :)
Gość napisał(a):Długi czas chodziłam do Pani Zawadzkiej, jednak musiałam zrezygnować z usług... Była miła atmosfera, bardzo miła Pani, ale zmieniłam dentystę po ostatniej wizycie, gdzie Pani doktor była chora, kaszlała zasłaniając usta ręką, a potem pracowała bez rękawiczek :/  ooo niieee :/

Gość

28-06-2011, 15:27
#6
Długi czas chodziłam do Pani Zawadzkiej, jednak musiałam zrezygnować z usług... Była miła atmosfera, bardzo miła Pani, ale zmieniłam dentystę po ostatniej wizycie, gdzie Pani doktor była chora, kaszlała zasłaniając usta ręką, a potem pracowała bez rękawiczek :/  ooo niieee :/
Gość napisał(a):Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia.Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  

Gość

03-07-2011, 13:16
#7
Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia.Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  
Gość napisał(a):Na kase chorych to może trwać wieki.

Gość

18-07-2011, 22:11
#8
Na kase chorych to może trwać wieki.
Gość napisał(a):beż lepiej

Gość

20-07-2011, 09:28
#9
beż lepiej
Gość napisał(a):Polecam wszystkim przychodnię w łomży Demed.Z pełnym szacunkiem do innych stomatologów ale nie ukrywajmy nasi ostrołęccy lekarzy w większości minęli się z powołaniem...{co} http://www.centrumdemed.pl/  w każdej kwestii można dogadać się w tej przychodni!Kiedyś pisałam o dr Zajewskim i jego partaczeniu...niestety to co potrafił zepsuć nadawało się do usunięcia.Pani doktor Katarzyna  Czechowska wstawiła mi implant po bardzo krótkim okresie oczekiwania i bez boleśnie!! Pełen profesjonalizm.Naprawdę gorąco polecam.{ok}{usmiech}

Gość

03-09-2011, 20:58
#10
Polecam wszystkim przychodnię w łomży Demed.Z pełnym szacunkiem do innych stomatologów ale nie ukrywajmy nasi ostrołęccy lekarzy w większości minęli się z powołaniem...{co} http://www.centrumdemed.pl/  w każdej kwestii można dogadać się w tej przychodni!Kiedyś pisałam o dr Zajewskim i jego partaczeniu...niestety to co potrafił zepsuć nadawało się do usunięcia.Pani doktor Katarzyna  Czechowska wstawiła mi implant po bardzo krótkim okresie oczekiwania i bez boleśnie!! Pełen profesjonalizm.Naprawdę gorąco polecam.{ok}{usmiech}
Gość napisał(a):dr Sylwia Lewowska przyjmuje nad ccc. najbardziej delikatna idokladna denstystka u ktorj bylam kiedykokwiek!

Gość

04-09-2011, 01:44
#11
dr Sylwia Lewowska przyjmuje nad ccc. najbardziej delikatna idokladna denstystka u ktorj bylam kiedykokwiek!
Gość napisał(a):dr Paweł Duszyc przyjmuje na centrum, jesteśmy oboje z mężem zadowoleni z leczenia, sympatycznie podchodzi do pacjentów

Gość

05-09-2011, 21:15
#12
dr Paweł Duszyc przyjmuje na centrum, jesteśmy oboje z mężem zadowoleni z leczenia, sympatycznie podchodzi do pacjentów
Gość napisał(a):Dr Hanna Sieradzka - szczerze polecam :))

Gość

07-09-2011, 13:55
#13
Dr Hanna Sieradzka - szczerze polecam :))
Gość napisał(a):Dr Hanna Sieradzka - szczerze polecam :))

Gość

07-09-2011, 13:55
#14
Dr Hanna Sieradzka - szczerze polecam :))
Gość napisał(a):Tak samo jak poprzedniczka polecam dr Pawła Duszyca. Bardzo kompetentna osoba i przemiły lekarz.  

Gość

07-09-2011, 15:17
#15
Tak samo jak poprzedniczka polecam dr Pawła Duszyca. Bardzo kompetentna osoba i przemiły lekarz.  
Gość napisał(a):Tak samo jak poprzedniczka polecam dr Pawła Duszyca. Bardzo kompetentna osoba i przemiły lekarz.  

Gość

07-09-2011, 15:17
#16
Tak samo jak poprzedniczka polecam dr Pawła Duszyca. Bardzo kompetentna osoba i przemiły lekarz.  
Gość napisał(a):prosze o kontak to jakiegos dobrego dentysty moze byc prywatny mam 2 zeby do wyrwania kilka do zaleczenia a nie chce by ktos mi spartolil zeby wiec prosze o namiary

Gość

13-09-2011, 21:51
#17
prosze o kontak to jakiegos dobrego dentysty moze byc prywatny mam 2 zeby do wyrwania kilka do zaleczenia a nie chce by ktos mi spartolil zeby wiec prosze o namiary
Gość napisał(a):Powiem Wam, ze takiego przypadku jak ja to dawno zaden dentysta nie ogladal, kilka rwan i kilkanascie leczen... sam sie zastanawiam ze ona mnie w ogole przyjela z takim stanem, (trauma po poprzednikach i moje niedbalstwo to spowodowalo). Ale ogarnela to bardzo sprawnie i delikatnie, co najciekawsze przestalem sie obawiac wizyt :) a mowa o dr. Agnieszcze Switaj

Gość

21-09-2011, 23:01
#18
Powiem Wam, ze takiego przypadku jak ja to dawno zaden dentysta nie ogladal, kilka rwan i kilkanascie leczen... sam sie zastanawiam ze ona mnie w ogole przyjela z takim stanem, (trauma po poprzednikach i moje niedbalstwo to spowodowalo). Ale ogarnela to bardzo sprawnie i delikatnie, co najciekawsze przestalem sie obawiac wizyt :) a mowa o dr. Agnieszcze Switaj
Gość napisał(a):[quote=Gość]Powiem Wam, ze takiego przypadku jak ja to dawno zaden dentysta nie ogladal, kilka rwan i kilkanascie leczen... sam sie zastanawiam ze ona mnie w ogole przyjela z takim stanem, (trauma po poprzednikach i moje niedbalstwo to spowodowalo). Ale ogarnela to bardzo sprawnie i delikatnie, co najciekawsze przestalem sie obawiac wizyt :) a mowa o dr. Agnieszcze Switaj [/quote]Agnieszce Switaj...  sory za brak polskich znakow ale zza granicy klepie.

Gość

21-09-2011, 23:05
#19
[quote=Gość]Powiem Wam, ze takiego przypadku jak ja to dawno zaden dentysta nie ogladal, kilka rwan i kilkanascie leczen... sam sie zastanawiam ze ona mnie w ogole przyjela z takim stanem, (trauma po poprzednikach i moje niedbalstwo to spowodowalo). Ale ogarnela to bardzo sprawnie i delikatnie, co najciekawsze przestalem sie obawiac wizyt :) a mowa o dr. Agnieszcze Switaj [/quote]Agnieszce Switaj...  sory za brak polskich znakow ale zza granicy klepie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Powiem Wam, ze takiego przypadku jak ja to dawno zaden dentysta nie ogladal, kilka rwan i kilkanascie leczen... sam sie zastanawiam ze ona mnie w ogole przyjela z takim stanem, (trauma po poprzednikach i moje niedbalstwo to spowodowalo). Ale ogarnela to bardzo sprawnie i delikatnie, co najciekawsze przestalem sie obawiac wizyt :) a mowa o dr. Agnieszcze Switaj [/quote]Agnieszce Switaj...  sory za brak polskich znakow ale zza granicy klepie.

Gość

21-09-2011, 23:05
#20
[quote=Gość]Powiem Wam, ze takiego przypadku jak ja to dawno zaden dentysta nie ogladal, kilka rwan i kilkanascie leczen... sam sie zastanawiam ze ona mnie w ogole przyjela z takim stanem, (trauma po poprzednikach i moje niedbalstwo to spowodowalo). Ale ogarnela to bardzo sprawnie i delikatnie, co najciekawsze przestalem sie obawiac wizyt :) a mowa o dr. Agnieszcze Switaj [/quote]Agnieszce Switaj...  sory za brak polskich znakow ale zza granicy klepie.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów