dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Gość napisał(a):a ja polecam Cezarego Korzyńskiego, przyjmuje tylko prywatnie, ale za to leczy super i bezboleśnie. Wyjasni wszystko, przedstawi kilka propozycji. Przyjmuje w bloku na 11 listopada za Reczkami.  

Gość

24-11-2012, 22:12
#1
a ja polecam Cezarego Korzyńskiego, przyjmuje tylko prywatnie, ale za to leczy super i bezboleśnie. Wyjasni wszystko, przedstawi kilka propozycji. Przyjmuje w bloku na 11 listopada za Reczkami.  
Gość napisał(a):Ja tez polecam tego Stomatologa{tak}Natomiast NiE polecam Zajewskiego wraz z jego pomoca{dobani}

Gość

25-11-2012, 09:16
#2
Ja tez polecam tego Stomatologa{tak}Natomiast NiE polecam Zajewskiego wraz z jego pomoca{dobani}
Gość napisał(a):Polecam dr. Suchcickiego leczyłam u niego zęby jak i wyrywałam. Ma dobre podejście, jest bardzo miły i bardzo rozmowny. Można o wszystko zapytać i za każdym razem jak zadałam jakie kolwiek pytanie podczas wizyty dostałam bardzo wyczerpujacą odpowiedź. W gabinecie ma czystko nie wiem skad te negatywne opinie, ja jak wchodziłam do gabinetu to czekałam bo lekarz poprosił żebym poczekała bo musi posprzątac po poprzednim pacjęcie. Bardzo gorąco polecam dr. Suchcickiego

Gość

15-12-2012, 21:08
#3
Polecam dr. Suchcickiego leczyłam u niego zęby jak i wyrywałam. Ma dobre podejście, jest bardzo miły i bardzo rozmowny. Można o wszystko zapytać i za każdym razem jak zadałam jakie kolwiek pytanie podczas wizyty dostałam bardzo wyczerpujacą odpowiedź. W gabinecie ma czystko nie wiem skad te negatywne opinie, ja jak wchodziłam do gabinetu to czekałam bo lekarz poprosił żebym poczekała bo musi posprzątac po poprzednim pacjęcie. Bardzo gorąco polecam dr. Suchcickiego
Gość napisał(a):polecam pana Roberta Petrosjana (Rzekuń) . Bardzo miły człowiek który zna się na swoim fahu

Gość

18-12-2012, 22:51
#4
polecam pana Roberta Petrosjana (Rzekuń) . Bardzo miły człowiek który zna się na swoim fahu
Gość napisał(a):Tak czytam wasze posty i strach mnie obleciał. Właśnie czekam na pierwszą wizytę u Suchcickiego.. Naprawdę jest taki straszny? Plomba mi wypadła i się zapisałam {gafa}

Gość

28-12-2012, 11:16
#5
Tak czytam wasze posty i strach mnie obleciał. Właśnie czekam na pierwszą wizytę u Suchcickiego.. Naprawdę jest taki straszny? Plomba mi wypadła i się zapisałam {gafa}
Gość napisał(a):Z tego wszystkiego aż mnie ząb rozbolał.. {co}{smutny}

Gość

28-12-2012, 11:18
#6
Z tego wszystkiego aż mnie ząb rozbolał.. {co}{smutny}
Gość napisał(a):Ja polecam p. Bożenę Suchcicką, która przyjmuję w nowym szpitalu

Gość

28-12-2012, 14:22
#7
Ja polecam p. Bożenę Suchcicką, która przyjmuję w nowym szpitalu
Gość napisał(a):Ja dzis byłam na wyrywaniu ósemki u dr Suchcickiego strasznie się bałam bo naoglądałam się filmików i naczytałam się w sieci. Pan bardzo miły, grzeczny, spokojny. Nie zauważyłam żadnego "syfu" w gabinecie. Dostałam znieczulenie i po 20 minutach było po wszystkim. Nawet nie czułam kiedy "wyszła". Dzięki niemu nie będę już bała się wyrywania zębów. Polecam z czystym sumieniem.

Gość

14-02-2013, 19:29
#8
Ja dzis byłam na wyrywaniu ósemki u dr Suchcickiego strasznie się bałam bo naoglądałam się filmików i naczytałam się w sieci. Pan bardzo miły, grzeczny, spokojny. Nie zauważyłam żadnego "syfu" w gabinecie. Dostałam znieczulenie i po 20 minutach było po wszystkim. Nawet nie czułam kiedy "wyszła". Dzięki niemu nie będę już bała się wyrywania zębów. Polecam z czystym sumieniem.
Gość napisał(a):Witam. Kiedyś chodziłam do dr Duszyc (a?) ale wtedy jeszcze przyjmował na centrum.... czy możecie dokładnie napisać gdzie teraz przyjmuje? Mam jakiś nr z netu ale od 2 dni nie mogę się dodzwonić - nikt nie odbiera, może tylko tak niefortunnie dzwonie w złych godzinach. Proszę dajcie też znać czy nadal przyjmuje na kasę ch. czy już tylko prywatnie. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam! :)

Gość

16-04-2013, 13:58
#9
Witam. Kiedyś chodziłam do dr Duszyc (a?) ale wtedy jeszcze przyjmował na centrum.... czy możecie dokładnie napisać gdzie teraz przyjmuje? Mam jakiś nr z netu ale od 2 dni nie mogę się dodzwonić - nikt nie odbiera, może tylko tak niefortunnie dzwonie w złych godzinach. Proszę dajcie też znać czy nadal przyjmuje na kasę ch. czy już tylko prywatnie. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam! :)
Gość napisał(a):wszystkie odpowiedzi to reklama. dobry dentysta nie musi sie reklamowac ...

Gość

18-07-2013, 12:15
#10
wszystkie odpowiedzi to reklama. dobry dentysta nie musi sie reklamowac ...
Gość napisał(a):DR DUSZYC PRZYJMUJE NA MADALIŃSKIEGO NA KASĘ.

Gość

19-07-2013, 00:32
#11
DR DUSZYC PRZYJMUJE NA MADALIŃSKIEGO NA KASĘ.
max napisał(a):Witam! A czy może ktoś z was wie czy jest w Ostrołęce dentysta ,który stosuje znieczulenie ogólne?.[size=12][/size]

max

Wpisów: 1
Dołączył: 21.07.2013
21-07-2013, 13:22
#12
Witam! A czy może ktoś z was wie czy jest w Ostrołęce dentysta ,który stosuje znieczulenie ogólne?.[size=12][/size]
Gość napisał(a):Nie ma w Oce na pewno dentysty który leczy w znieczuleniu ogólnym.

Gość

22-07-2013, 20:24
#13
Nie ma w Oce na pewno dentysty który leczy w znieczuleniu ogólnym.
Gość napisał(a):dentysta potrzebny od zaraz

Gość

28-07-2013, 21:26
#14
dentysta potrzebny od zaraz
Gość napisał(a):Pruszków, Stomatologia nad Utratą. Bardzo dokładni specjaliści, polecam, w O-ce mój ząb spisany był na straty, tam został uratowany!!!! ; )

Gość

30-07-2013, 22:57
#15
Pruszków, Stomatologia nad Utratą. Bardzo dokładni specjaliści, polecam, w O-ce mój ząb spisany był na straty, tam został uratowany!!!! ; )
Gość napisał(a):Ja polecam p.Budźko bloki koło Aliusa. Dobrze i pewnie  

Gość

10-08-2013, 01:22
#16
Ja polecam p.Budźko bloki koło Aliusa. Dobrze i pewnie  
Gość napisał(a):ja polecam dr Milewską leczę się u niej już 15 lat i mam dzięki temu piękne ząbki jedyny minus to to ze leczy tylko prywatnie

Gość

10-08-2013, 21:09
#17
ja polecam dr Milewską leczę się u niej już 15 lat i mam dzięki temu piękne ząbki jedyny minus to to ze leczy tylko prywatnie
Gość napisał(a):Według mnie dr Mirosław Suchcicki zbyt mocno lekceważy pacjentów. Wychodzi sobie na pogaduszki z kolegą protetykiem podczas gdy pacjenci czekają , słychać jak rozmawiają o sprawach prywatnych. Jak się zagada to można czekać nawet pół godziny i dłużej a drugi minus a nawet najważniejszy to to , że zapisuje znajomych na tę samą godzinę co pacjenta innego( inny oczywiście musi czekać ). Ja ostatnio miałam taką sytuację ,że przyszła żona (?) pana Marczaka ( oficera prasowego Policji w Ostrołęce ) i została szybciej przyjęta jak ja ,ale ja byłam zapisana 2 tygodnie wcześniej a ona ponoć dzwoniła w ten sam dzień co ją przyjął i zapisał ją na tę samą godzinę co mnie  . Dlaczego została przyjęta wcześniej ?Słyszałam jak  rozmawiali między sobą ( z p. Marczakiem ) iż strasznie spieszy im się na zakupy ! Ja z dzieckiem siedziałam w poczekalni ok 45 min. i nie dość że miałam zaczekać chwilkę to na koniec usłyszałam od dr że on czekał właśnie na tę panią. Nie toleruję takiego zachowania gdyż uważam że to jest już zbyt duże lekceważenie pacjenta. Leczyłam zęby u tego Pana zawsze i wysyłałam całą swoją rodzinkę i znajomych  do niego ale po tym incydencie odradzam wszystkim . Zrozumiałabym gdy ktoś został przyjęty z bólem przede mną zresztą sama bym takiego człowieka przepuściła ale nie w takim stanie jak ta pani, przyszła śmiała się i żartowała i okazało się że wchodzi pierwsza ! Chamstwo moim zdaniem i nic więcej !  

Gość

30-08-2013, 09:27
#18
Według mnie dr Mirosław Suchcicki zbyt mocno lekceważy pacjentów. Wychodzi sobie na pogaduszki z kolegą protetykiem podczas gdy pacjenci czekają , słychać jak rozmawiają o sprawach prywatnych. Jak się zagada to można czekać nawet pół godziny i dłużej a drugi minus a nawet najważniejszy to to , że zapisuje znajomych na tę samą godzinę co pacjenta innego( inny oczywiście musi czekać ). Ja ostatnio miałam taką sytuację ,że przyszła żona (?) pana Marczaka ( oficera prasowego Policji w Ostrołęce ) i została szybciej przyjęta jak ja ,ale ja byłam zapisana 2 tygodnie wcześniej a ona ponoć dzwoniła w ten sam dzień co ją przyjął i zapisał ją na tę samą godzinę co mnie  . Dlaczego została przyjęta wcześniej ?Słyszałam jak  rozmawiali między sobą ( z p. Marczakiem ) iż strasznie spieszy im się na zakupy ! Ja z dzieckiem siedziałam w poczekalni ok 45 min. i nie dość że miałam zaczekać chwilkę to na koniec usłyszałam od dr że on czekał właśnie na tę panią. Nie toleruję takiego zachowania gdyż uważam że to jest już zbyt duże lekceważenie pacjenta. Leczyłam zęby u tego Pana zawsze i wysyłałam całą swoją rodzinkę i znajomych  do niego ale po tym incydencie odradzam wszystkim . Zrozumiałabym gdy ktoś został przyjęty z bólem przede mną zresztą sama bym takiego człowieka przepuściła ale nie w takim stanie jak ta pani, przyszła śmiała się i żartowała i okazało się że wchodzi pierwsza ! Chamstwo moim zdaniem i nic więcej !  
Gość napisał(a):POLECAM PANIĄ ANNĘ NETKOWSKĄ  PRZYJMUJE NA STACJI - ŻEROMSKIEGO 45 , 029 7678924 MA PODEJSCIE DO DZIECI I JEST DELIKATNA - POLECAM MA UMOWE Z KASĄ CHORYCH !!!!{usmiech}

Gość

31-08-2013, 00:05
#19
POLECAM PANIĄ ANNĘ NETKOWSKĄ  PRZYJMUJE NA STACJI - ŻEROMSKIEGO 45 , 029 7678924 MA PODEJSCIE DO DZIECI I JEST DELIKATNA - POLECAM MA UMOWE Z KASĄ CHORYCH !!!!{usmiech}
Gość napisał(a):Ja również polecam gabinet na stacji. A. Netkowska  oraz w soboty przyjmuje I. SZelkowska

Gość

31-08-2013, 14:40
#20
Ja również polecam gabinet na stacji. A. Netkowska  oraz w soboty przyjmuje I. SZelkowska

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów