dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam dr Grzegorza Pakiełę, ul. Hallera 18, w tym bloku przyjmuje. Prywatnie. Super dentysta, dużo mi pomogł.[/quote]równiez polecam, super dentysta i super człowiek

Gość

29-10-2010, 21:15
#1
[quote=Gość]Polecam dr Grzegorza Pakiełę, ul. Hallera 18, w tym bloku przyjmuje. Prywatnie. Super dentysta, dużo mi pomogł.[/quote]równiez polecam, super dentysta i super człowiek
Gość napisał(a):[quote=Gość]Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech} [/quote]Ja również z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mirka{ok} fakt bierze drogo i nie raz ma swoje humory{diabelek}ale ogólnie to spoko facet a zęby leczy super{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok }{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}Pacjentka

Gość

29-10-2010, 21:58
#2
[quote=Gość]Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech} [/quote]Ja również z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mirka{ok} fakt bierze drogo i nie raz ma swoje humory{diabelek}ale ogólnie to spoko facet a zęby leczy super{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok }{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}Pacjentka
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech} [/quote]Ja również z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mirka{ok} fakt bierze drogo i nie raz ma swoje humory{diabelek}ale ogólnie to spoko facet a zęby leczy super{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok }{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}Pacjentka [/quote]Zapomniałam dodać,że leczymy zęby u Pana Mirka całą rodziną i nie możemy narzekać choć fakt "humorki" nieraz miewa, ale wtedy lepiej się nie odzywać co jest bardzo proste z wypchaną buzią{diabelek}

Gość

29-10-2010, 22:02
#3
[quote=Gość][quote=Gość]Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech} [/quote]Ja również z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mirka{ok} fakt bierze drogo i nie raz ma swoje humory{diabelek}ale ogólnie to spoko facet a zęby leczy super{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok }{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}Pacjentka [/quote]Zapomniałam dodać,że leczymy zęby u Pana Mirka całą rodziną i nie możemy narzekać choć fakt "humorki" nieraz miewa, ale wtedy lepiej się nie odzywać co jest bardzo proste z wypchaną buzią{diabelek}
Gość napisał(a):Polecam dr Switaj Agnieszkę. Jest bardzo delikatna.

Gość

02-11-2010, 00:48
#4
Polecam dr Switaj Agnieszkę. Jest bardzo delikatna.
Gość napisał(a):polecam Dr.Sieradzką z ul.Wybickiego :){usmiech}

Gość

03-11-2010, 12:27
#5
polecam Dr.Sieradzką z ul.Wybickiego :){usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech} [/quote]

Gość

15-12-2010, 13:06
#6
[quote=Gość]Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech} [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech} [/quote]

Gość

15-12-2010, 13:06
#7
[quote=Gość]Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech} [/quote]
Gość napisał(a):Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć.

Gość

15-12-2010, 22:45
#8
Jasne, ajlepszy:( pan Suchcicki ma straszny syf w gabinecie, nawet mu się wyrwanych zębów i krwi nie chce usunąć z tego pojemnika obok fotela, brudno., Nie dotrzymuje terminów, olewa pacjentów, którzy siedzą w poczekalni i czekają, aż pan doktór skończy gadać ze swoim maklerem albo protetykiem. A że drogi? Miał tylko jedną stawkę jakieś 2 lata temu - 80 zł za wejście, nawet jak tylko zmieniał opatrunek, więc jeden ząb kanałowy kosztował mnie chyba 320 zł. Nigdy więcej, a za ten syf to sanepid powinien się wziąć.
Gość napisał(a):Polecam Dr. Robert Petrosjan (przychodnia w Rzekuniu). W mieście pełno "doktorków, więc dlaczego polecam akurat tego Pana ? Nie spieszy się z robotą, robi dokładnie, tłumaczy co robi i dlaczego, wyleczył mi wszystkie zęby, wszystko wygląda perfekcyjnie, nie czuje bólu. Także z czystym sumieniem polecam.

Gość

15-12-2010, 23:52
#9
Polecam Dr. Robert Petrosjan (przychodnia w Rzekuniu). W mieście pełno "doktorków, więc dlaczego polecam akurat tego Pana ? Nie spieszy się z robotą, robi dokładnie, tłumaczy co robi i dlaczego, wyleczył mi wszystkie zęby, wszystko wygląda perfekcyjnie, nie czuje bólu. Także z czystym sumieniem polecam.
Gość napisał(a):potwierdzam,lek.A.Guzy lub Lek.Kuźmińska ul.Hallera /przy postoju taxi na I piętrze/.

Gość

16-12-2010, 14:20
#10
potwierdzam,lek.A.Guzy lub Lek.Kuźmińska ul.Hallera /przy postoju taxi na I piętrze/.
Gość napisał(a):Macie moze namiary do Damięckiej,kiedys pracowała w przychodni w Wojciechowicach,ale teraz nie wiem ,a moze numer telefonu?

Gość

16-12-2010, 14:41
#11
Macie moze namiary do Damięckiej,kiedys pracowała w przychodni w Wojciechowicach,ale teraz nie wiem ,a moze numer telefonu?
Gość napisał(a):Pani Suchcicka.... zdecydowanie na TAK ;) Co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) bezboleśnie i dobrze ;) ani jedna plomba nie wypadła jak cos przeszkadz nadkruszy sie itp poprawia, a kiedy boli mocno zab przyjmuje jak tylko może:) nawet w bardzo poznych godzinach ;) bardzo godna polecenia ;)

Gość

16-12-2010, 21:53
#12
Pani Suchcicka.... zdecydowanie na TAK ;) Co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) bezboleśnie i dobrze ;) ani jedna plomba nie wypadła jak cos przeszkadz nadkruszy sie itp poprawia, a kiedy boli mocno zab przyjmuje jak tylko może:) nawet w bardzo poznych godzinach ;) bardzo godna polecenia ;)
Gość napisał(a):[quote=Gość]a gdzie dokładnie przyjmuje Pani Aleksandra Guzy?{usmiech}[/quote]Pani przyjmuje tam gdzie Pani bar .. W tej klinice, nie pamiętam jaka to ulica ale w tych zielonych blokach co są niedaleko IIILo

Gość

18-12-2010, 14:41
#13
[quote=Gość]a gdzie dokładnie przyjmuje Pani Aleksandra Guzy?{usmiech}[/quote]Pani przyjmuje tam gdzie Pani bar .. W tej klinice, nie pamiętam jaka to ulica ale w tych zielonych blokach co są niedaleko IIILo
Gość napisał(a):[quote=Gość]a gdzie dokładnie przyjmuje Pani Aleksandra Guzy?{usmiech}[/quote]Pani przyjmuje tam gdzie Pani bar .. W tej klinice, nie pamiętam jaka to ulica ale w tych zielonych blokach co są niedaleko IIILo

Gość

18-12-2010, 14:41
#14
[quote=Gość]a gdzie dokładnie przyjmuje Pani Aleksandra Guzy?{usmiech}[/quote]Pani przyjmuje tam gdzie Pani bar .. W tej klinice, nie pamiętam jaka to ulica ale w tych zielonych blokach co są niedaleko IIILo
Gość napisał(a):Mam pytanie.. Czy wie ktoś jak leczy Pani Guzy kanałowo ? Bo czeka mnie to niedługo i się strasznie boje, po wywierceniu i włożeniu czegos ząb boli mnie już 2 dzien, cały czas jestem na tabletkach które ledwo co pomagąją.. {!}{!}

Gość

18-12-2010, 14:45
#15
Mam pytanie.. Czy wie ktoś jak leczy Pani Guzy kanałowo ? Bo czeka mnie to niedługo i się strasznie boje, po wywierceniu i włożeniu czegos ząb boli mnie już 2 dzien, cały czas jestem na tabletkach które ledwo co pomagąją.. {!}{!}
Gość napisał(a):Na takich forach każdy dentysta i jego rodzina może wpisać coś pozytywnego na siebie......

Gość

20-12-2010, 10:09
#16
Na takich forach każdy dentysta i jego rodzina może wpisać coś pozytywnego na siebie......
Gość napisał(a):Polecam Małgorzatę Ciszkowską (delikatnie, dokładnie i czysto) przyjmuje w Meditrans.  

Gość

20-12-2010, 16:18
#17
Polecam Małgorzatę Ciszkowską (delikatnie, dokładnie i czysto) przyjmuje w Meditrans.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam dr Switaj Agnieszkę. Jest bardzo delikatna. [/quote]Tez polecam,miła,kompetentna:)

Gość

01-01-2011, 23:10
#18
[quote=Gość]Polecam dr Switaj Agnieszkę. Jest bardzo delikatna. [/quote]Tez polecam,miła,kompetentna:)
Gość napisał(a):Kompleksowa "renowacja" uzębienia: leczenie, wymiana plomb, usuwanie kamienia i licówki. Szukam dentysty, u którego można część z tych zabiegów zrobić na NFZ, oczywiście z dopłatami. Lekarz nie musi być przesadnie miły i delikatny, ważne, żeby było solidnie i "na lata". No i nie za drogo... Czy ktoś mógłby polecić takiego specjalistę? Czytałam posty, ale mi chodzi o to, żeby nie biegać i w miarę korzystnie wykonać u jednego{?}

Gość

11-01-2011, 17:58
#19
Kompleksowa "renowacja" uzębienia: leczenie, wymiana plomb, usuwanie kamienia i licówki. Szukam dentysty, u którego można część z tych zabiegów zrobić na NFZ, oczywiście z dopłatami. Lekarz nie musi być przesadnie miły i delikatny, ważne, żeby było solidnie i "na lata". No i nie za drogo... Czy ktoś mógłby polecić takiego specjalistę? Czytałam posty, ale mi chodzi o to, żeby nie biegać i w miarę korzystnie wykonać u jednego{?}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Polecam dr Switaj Agnieszkę. Jest bardzo delikatna. [/quote]Tez polecam,miła,kompetentna:) [/quote]Oj bardzo delikatna....

Gość

12-01-2011, 22:13
#20
[quote=Gość][quote=Gość]Polecam dr Switaj Agnieszkę. Jest bardzo delikatna. [/quote]Tez polecam,miła,kompetentna:) [/quote]Oj bardzo delikatna....

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów