dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Gość napisał(a):[quote=]Izabela Szelkowska ;) . Przyjmuje na ul. Żeromskiego. Godna polecenia.[/quote].NIGDY DO TEJ PANI

Gość

06-11-2009, 12:05
#1
[quote=]Izabela Szelkowska ;) . Przyjmuje na ul. Żeromskiego. Godna polecenia.[/quote].NIGDY DO TEJ PANI
Gość napisał(a):Ja moge jedynie powiedzielić się z Wami kogo nie polecam, bo generalnie zębów nie leczę w Ostrołęce, bo na codzień tu nie mieszkam. Ale... jak chodziłam do liceum niestety trafiłam na stomatolog Panią Bar, Boże aż drżę jak posze Panią stomatolog, bo raczej ktoś jej powienin te uprawnienia zabrać, straszna babka juz z samego zachowania i sposobu bycia, mało przyjazana, do tego delikatna jak młot i uważam, ze mało profesjonalna w swoim fachu tzn. paracz jakich mało.  To tyle. Serdecznie nie polecam, widać chyba, ze kobieta naprawde zwaliła mi robotę. brrrrrrrrrr{!}{!}

Gość

06-01-2010, 20:39
#2
Ja moge jedynie powiedzielić się z Wami kogo nie polecam, bo generalnie zębów nie leczę w Ostrołęce, bo na codzień tu nie mieszkam. Ale... jak chodziłam do liceum niestety trafiłam na stomatolog Panią Bar, Boże aż drżę jak posze Panią stomatolog, bo raczej ktoś jej powienin te uprawnienia zabrać, straszna babka juz z samego zachowania i sposobu bycia, mało przyjazana, do tego delikatna jak młot i uważam, ze mało profesjonalna w swoim fachu tzn. paracz jakich mało.  To tyle. Serdecznie nie polecam, widać chyba, ze kobieta naprawde zwaliła mi robotę. brrrrrrrrrr{!}{!}
Gość napisał(a):PAni Dr Świtaj - is the best

Gość

21-01-2010, 00:14
#3
PAni Dr Świtaj - is the best
Gość napisał(a):Mam pytanie o namiary na dr. Golan- Redyk, nr telefonu i adres.

Gość

27-01-2010, 10:00
#4
Mam pytanie o namiary na dr. Golan- Redyk, nr telefonu i adres.
Gość napisał(a):A moglibyście jeszcze napisać który z lekarzy przyjmujących na kase jest nie tylko dobry ale równiez i uprzejmy?

Gość

27-01-2010, 11:55
#5
A moglibyście jeszcze napisać który z lekarzy przyjmujących na kase jest nie tylko dobry ale równiez i uprzejmy?
Gość napisał(a):[quote=Gość]A moglibyście jeszcze napisać który z lekarzy przyjmujących na kase jest nie tylko dobry ale równiez i uprzejmy?[/quote]

Gość

27-01-2010, 15:16
#6
[quote=Gość]A moglibyście jeszcze napisać który z lekarzy przyjmujących na kase jest nie tylko dobry ale równiez i uprzejmy?[/quote]
Gość napisał(a):a gdzie dokładnie przyjmuje Pani Aleksandra Guzy?{usmiech}

Gość

27-01-2010, 19:23
#7
a gdzie dokładnie przyjmuje Pani Aleksandra Guzy?{usmiech}
Gość napisał(a):Ja chodziłem do Pani Wioletty Czaplińskiej.Bardzo miła i sympatyczna  kobietka.Leczyłem,wyrywałem,odbudowywałem zęby,leczyłem kanałowo.Zero bólu.Pełen komforcik(głosna muzyczka), się leży jak na plaży a nie jak u stomatologa:)Zaznaczę że miałem straszne uprzedzenie do dentystów,do tego stopnia że chciałem jechać do specjalistycznej kliniki żeby mnie uśpili i wyleczyli za razem wszystko co było do zrobienia.Przyjmuje prywatnie na ul.Kuklińskiego obok ZUS-u.Pozdrawiam Panią Wiolettę.

Gość

28-01-2010, 18:34
#8
Ja chodziłem do Pani Wioletty Czaplińskiej.Bardzo miła i sympatyczna  kobietka.Leczyłem,wyrywałem,odbudowywałem zęby,leczyłem kanałowo.Zero bólu.Pełen komforcik(głosna muzyczka), się leży jak na plaży a nie jak u stomatologa:)Zaznaczę że miałem straszne uprzedzenie do dentystów,do tego stopnia że chciałem jechać do specjalistycznej kliniki żeby mnie uśpili i wyleczyli za razem wszystko co było do zrobienia.Przyjmuje prywatnie na ul.Kuklińskiego obok ZUS-u.Pozdrawiam Panią Wiolettę.
Gość napisał(a):Tel.do Pani Czaplińskiej694-321-14129-761-00-23Naprawdę POLECAMZADOWOLONY KLIENT{usmiech}

Gość

28-01-2010, 18:39
#9
Tel.do Pani Czaplińskiej694-321-14129-761-00-23Naprawdę POLECAMZADOWOLONY KLIENT{usmiech}
Gość napisał(a):Nie polecam dentysty Zajewskiego{dobani}partaczy tylko zeby i nie zbyt czysto ma w tej piwniczce

Gość

28-01-2010, 19:20
#10
Nie polecam dentysty Zajewskiego{dobani}partaczy tylko zeby i nie zbyt czysto ma w tej piwniczce
Gość napisał(a):P.Bienkowska polecam{ok}

Gość

28-01-2010, 19:31
#11
P.Bienkowska polecam{ok}
Gość napisał(a):Meditrans p.stomat.Bienkowska tez serdecznie polecam{usmiech} profesjonalnie milo i czysciutko {ok}

Gość

28-01-2010, 19:47
#12
Meditrans p.stomat.Bienkowska tez serdecznie polecam{usmiech} profesjonalnie milo i czysciutko {ok}
Gość napisał(a):Polecam panią Wiolettę Czaplińską. Super dentystka.

Gość

06-02-2010, 19:33
#13
Polecam panią Wiolettę Czaplińską. Super dentystka.
Gość napisał(a):A czy moge dostać informację, czy pani Czaplińska ma rtg w gabinecie?I czy ktoś ma doświadczenia ze stomatolog Kamińską z ul.Czarnieckiego?

Gość

15-03-2010, 23:04
#14
A czy moge dostać informację, czy pani Czaplińska ma rtg w gabinecie?I czy ktoś ma doświadczenia ze stomatolog Kamińską z ul.Czarnieckiego?
Gość napisał(a):Czy ktoś wie gdzie przyjmuje Pani Aleksandra Guzy? Proszę o pomoc{mruga}

Gość

16-03-2010, 10:22
#15
Czy ktoś wie gdzie przyjmuje Pani Aleksandra Guzy? Proszę o pomoc{mruga}
Gość napisał(a):Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech}

Gość

23-06-2010, 10:38
#16
Pan Mirosław Suchcicki{usmiech}{usmiech} dla mnie to najlepszy dentysta jaki jest w ostrolece : Moze bierze sobie drogo ale leczy zeby na 6{!}{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]PAni Dr Świtaj - is the best[/quote] O nie   nie  jest niedokładna {dobani}

Gość

23-06-2010, 11:58
#17
[quote=Gość]PAni Dr Świtaj - is the best[/quote] O nie   nie  jest niedokładna {dobani}
Gość napisał(a):ja rowniez polecam ize szelkowska na zeromskiegomos. stacja dokladna i delikatna plaby nie wypadaja tak jak u innych !!!{zly} ona przyjmuje na kase chorych ale tez prywatnie jest naprawde ok

Gość

23-06-2010, 12:24
#18
ja rowniez polecam ize szelkowska na zeromskiegomos. stacja dokladna i delikatna plaby nie wypadaja tak jak u innych !!!{zly} ona przyjmuje na kase chorych ale tez prywatnie jest naprawde ok
Gość napisał(a):Wiesława Damięcka - Lenkiewicz, ul Korczaka 5. Świetna dentystka.

Gość

23-06-2010, 14:56
#19
Wiesława Damięcka - Lenkiewicz, ul Korczaka 5. Świetna dentystka.
Gość napisał(a):Dr. Suchciki - może i dobry do rwania, ale potrafi spartaczyć leczony ząb aż miło, koleżanka miala takiego pecha, bo niedokładnie odczytał zdjęcie rtgi. Skończyło się tym w czym jest dobry czylli rwaniem. Ponadto strasznie bluzga przy pacjentach i do pacjentów, ja się dowiedziałem przy rwaniu  że mam zgryz "Chu.ówka"

Gość

29-06-2010, 09:31
#20
Dr. Suchciki - może i dobry do rwania, ale potrafi spartaczyć leczony ząb aż miło, koleżanka miala takiego pecha, bo niedokładnie odczytał zdjęcie rtgi. Skończyło się tym w czym jest dobry czylli rwaniem. Ponadto strasznie bluzga przy pacjentach i do pacjentów, ja się dowiedziałem przy rwaniu  że mam zgryz "Chu.ówka"

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów