Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byłam dzisiaj w wietnamskiej. Uważam, że jeśli właściciel nie chce zbankrutować to jak najszybciej powinien zwolnić kelnera-terrorystę. Facet jest beznadziejny: wszystkich poucza i jest bezczelny w stosunku do gości. Co do jedzenia - może być, o ile ktoś lubi taką kuchnię. Ja już tam nie pójdę {nie} [/quote]Co wy macie do tego kelnera - byłem jak pisałem wcześniej i on jest specyficzny, może faktycznie nawet sztucznie miły, za sztucznie, ale wręcz przeciwnie nie bezczelny. ZA usłużny, a ja wolałbym pewne rzeczy móc zrobić sam.  Pewnie to są odgórne nakazy szefostwa. Nie wiem w jakich sytuacjach on może być terrorystą?? Chociaz powiem szczerze wiedziałem, że w Oce taki typ kelnera się raczej nie przyjmie..bo ludzie chyba z kompleksów uważają go za bezczelnego. Ode mnie dostał 15% napiwku i było git.

Gość

15-04-2011, 09:01
#1
[quote=Gość]Byłam dzisiaj w wietnamskiej. Uważam, że jeśli właściciel nie chce zbankrutować to jak najszybciej powinien zwolnić kelnera-terrorystę. Facet jest beznadziejny: wszystkich poucza i jest bezczelny w stosunku do gości. Co do jedzenia - może być, o ile ktoś lubi taką kuchnię. Ja już tam nie pójdę {nie} [/quote]Co wy macie do tego kelnera - byłem jak pisałem wcześniej i on jest specyficzny, może faktycznie nawet sztucznie miły, za sztucznie, ale wręcz przeciwnie nie bezczelny. ZA usłużny, a ja wolałbym pewne rzeczy móc zrobić sam.  Pewnie to są odgórne nakazy szefostwa. Nie wiem w jakich sytuacjach on może być terrorystą?? Chociaz powiem szczerze wiedziałem, że w Oce taki typ kelnera się raczej nie przyjmie..bo ludzie chyba z kompleksów uważają go za bezczelnego. Ode mnie dostał 15% napiwku i było git.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Najpierw oddajcie mu 50 tysięcy złotych które mu ukradliście(oddajcie pieniądze pozostałym ludziom które im ukradliście,sam znam osobiście przynajmniej 5 osób oprócz gutka które okradli)a potem piszcie jaki on prostak i inne bzdety.Kto zna sytuację ten wie o co chodzi.A kłamstwo ma krótkie nogi.TYLE.......... [/quote]te 50 tyś to już sobie odebrałeś nóżka zwasze się podwinie pamiętaj{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}

Gość

15-04-2011, 10:58
#2
[quote=Gość]Najpierw oddajcie mu 50 tysięcy złotych które mu ukradliście(oddajcie pieniądze pozostałym ludziom które im ukradliście,sam znam osobiście przynajmniej 5 osób oprócz gutka które okradli)a potem piszcie jaki on prostak i inne bzdety.Kto zna sytuację ten wie o co chodzi.A kłamstwo ma krótkie nogi.TYLE.......... [/quote]te 50 tyś to już sobie odebrałeś nóżka zwasze się podwinie pamiętaj{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Co do WIETNAMSKIEJ knajpy, jak ktoś cokolwiek zna się na tym jedzeniu i jadł gdzie indziej to nigdy nie powie, ze podają DOBRE żarcie>Jest kiepsko doprawione, kiepskie składniki i mam wrażenie, że czasami jest odgrzewane a to jest zabójstwo dla jedzenia z woka.I nie opowiadać mi tu że jestem z konkurencji, poprostu jadłem tu i tam.

Gość

15-04-2011, 11:11
#3
Co do WIETNAMSKIEJ knajpy, jak ktoś cokolwiek zna się na tym jedzeniu i jadł gdzie indziej to nigdy nie powie, ze podają DOBRE żarcie>Jest kiepsko doprawione, kiepskie składniki i mam wrażenie, że czasami jest odgrzewane a to jest zabójstwo dla jedzenia z woka.I nie opowiadać mi tu że jestem z konkurencji, poprostu jadłem tu i tam.
Gość napisał(a):Hehehe widać że jest tu trochę niby znawców z  jedzenia z woka !!!!!!!!!  Ja mogę powiedzieć że Restauracja Wietnamska nie ma konkurencji W Ostrołęce ( np. Sajgon porażka jakich mało tam masz jedzenie odgrzewane z glutowatym sosem !!!!!!) A co do restauracji wiadomo że nie wszystkie dania są spoko ja mam parę wybranych które już wcześniej jadałem w Wuwa . Pamiętajcie też że nie jest to Chińska restauracja tylko Wietnamska a to jest ogromna różnica a no i za dużo Nie ma u nas wietnamców to też ma ogromne znaczenie . Bo wiadomo że najlepsze jedzenie podają tam gdzie najwięcej przebywa danej Narodowości np w wawie Chińskie jedzenie to najlepiej iść do China Town wołowina z brokułami palce lizać !!! Tak więc Wietnamska Restauracja jak najbardziej na tak ponieważ W warszawskim Vahn Binie urzęduje mnóstwo Ludzi z Wietnamu więc o czymś to świadczy !!

Gość

15-04-2011, 12:07
#4
Hehehe widać że jest tu trochę niby znawców z  jedzenia z woka !!!!!!!!!  Ja mogę powiedzieć że Restauracja Wietnamska nie ma konkurencji W Ostrołęce ( np. Sajgon porażka jakich mało tam masz jedzenie odgrzewane z glutowatym sosem !!!!!!) A co do restauracji wiadomo że nie wszystkie dania są spoko ja mam parę wybranych które już wcześniej jadałem w Wuwa . Pamiętajcie też że nie jest to Chińska restauracja tylko Wietnamska a to jest ogromna różnica a no i za dużo Nie ma u nas wietnamców to też ma ogromne znaczenie . Bo wiadomo że najlepsze jedzenie podają tam gdzie najwięcej przebywa danej Narodowości np w wawie Chińskie jedzenie to najlepiej iść do China Town wołowina z brokułami palce lizać !!! Tak więc Wietnamska Restauracja jak najbardziej na tak ponieważ W warszawskim Vahn Binie urzęduje mnóstwo Ludzi z Wietnamu więc o czymś to świadczy !!
Gość napisał(a):dokładnie w sajgonie jest sos glutowaty , a zawsze sie zastanwiałem jakim określeniem nazwać ten sos , i dlatego w sajgonie sie nie stołuję bo sos nie dobry i jedzenie ewdetnie podgrzewane ze w ogole nie da rady tego zjesc!  

Gość

15-04-2011, 14:37
#5
dokładnie w sajgonie jest sos glutowaty , a zawsze sie zastanwiałem jakim określeniem nazwać ten sos , i dlatego w sajgonie sie nie stołuję bo sos nie dobry i jedzenie ewdetnie podgrzewane ze w ogole nie da rady tego zjesc!  
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek smacznego

Gość

15-04-2011, 19:07
#6
najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek smacznego
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek smacznego

Gość

15-04-2011, 19:08
#7
najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek smacznego
Gość napisał(a):Byłam na kebabie u Gutka i nie rozumiem waszych wpisów, jeśli wam coś nie pasuje chyba możecie mu powiedzieć, ale nie lepiej oczerniać w internecie, bo tak najłatwiej - tchórze z was i tyle. A tacy niby maczo...{diabelek}Jak dla mnie miły gość, potrafi rozmawiać z klientem. Pamiętałam go z pracy w innym kebabie i myślę, że wszystkie negatywne wpisy zamieszcza konkurencja. Bo drodzy panowie jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.....pieniądze czyż nie, i dobrze że jest dla was konkurencją, może zaczniecie dbać o swoich klientów. Myślicie, że na rynku jeśli jesteście od kilku lat to już można kebaba odpier....ć, a klient nie królik surówki nie chce w kebabie.

Gość

17-04-2011, 22:49
#8
Byłam na kebabie u Gutka i nie rozumiem waszych wpisów, jeśli wam coś nie pasuje chyba możecie mu powiedzieć, ale nie lepiej oczerniać w internecie, bo tak najłatwiej - tchórze z was i tyle. A tacy niby maczo...{diabelek}Jak dla mnie miły gość, potrafi rozmawiać z klientem. Pamiętałam go z pracy w innym kebabie i myślę, że wszystkie negatywne wpisy zamieszcza konkurencja. Bo drodzy panowie jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.....pieniądze czyż nie, i dobrze że jest dla was konkurencją, może zaczniecie dbać o swoich klientów. Myślicie, że na rynku jeśli jesteście od kilku lat to już można kebaba odpier....ć, a klient nie królik surówki nie chce w kebabie.
Gość napisał(a):doner kebap najgorsze szefostwo w ostrołęce nieszanują pracownika. a właścicelka daje do kebabów surowe mięso i mysli ze człowiek to świnia i wszystko zje fuuuuuuuuuuuuujjjjjj zauwarzyliście jaka kapusta czerwona jest sliska???{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

18-04-2011, 14:03
#9
doner kebap najgorsze szefostwo w ostrołęce nieszanują pracownika. a właścicelka daje do kebabów surowe mięso i mysli ze człowiek to świnia i wszystko zje fuuuuuuuuuuuuujjjjjj zauwarzyliście jaka kapusta czerwona jest sliska???{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):jak Ci jeden z drugim sajgon nie pasuje to nie chodz tam,jedz do warszawy idz do geslerowej czy gdzie tam chcesz i bedziesz miał nie ogrzewane jedzonko dla ptaszka

Gość

18-04-2011, 16:20
#10
jak Ci jeden z drugim sajgon nie pasuje to nie chodz tam,jedz do warszawy idz do geslerowej czy gdzie tam chcesz i bedziesz miał nie ogrzewane jedzonko dla ptaszka
Gość napisał(a):nie odgrzewane miało byc{gafa}

Gość

18-04-2011, 16:21
#11
nie odgrzewane miało byc{gafa}
Gość napisał(a):nie trzeba jechac do warszawy zeby dobrze zjesc i nie trzeba chodzić do sajgonu lepiej teraz isc do wietnama albo samemu w domu zrobic

Gość

18-04-2011, 17:29
#12
nie trzeba jechac do warszawy zeby dobrze zjesc i nie trzeba chodzić do sajgonu lepiej teraz isc do wietnama albo samemu w domu zrobic
Gość napisał(a):doner hm szefowa maja tam wredna czepia sie tych dziewczyn lepiej jak by sama stanela to by moze inaczej zaczela je traktowac

Gość

18-04-2011, 19:47
#13
doner hm szefowa maja tam wredna czepia sie tych dziewczyn lepiej jak by sama stanela to by moze inaczej zaczela je traktowac
Gość napisał(a):Doner to w takim razie ja już tam nie pójdę, tak oszukiwać ludzi{dobani}

Gość

18-04-2011, 22:38
#14
Doner to w takim razie ja już tam nie pójdę, tak oszukiwać ludzi{dobani}
Gość napisał(a):dobrze gada kolega/koleżanka wyżej,zrób sobie sam jedzonko jeden z drugim to będziesz miał co chcesz i ile chcesz,nie odgrzewane,tyle mięsa ile sobie zazyczysz,tyle warzyw,sos bez glutów.kazdy siedzi i p********i to zle to niedobrze i do tego 50 razy wpis jaki gutek zaj**********

Gość

18-04-2011, 23:48
#15
dobrze gada kolega/koleżanka wyżej,zrób sobie sam jedzonko jeden z drugim to będziesz miał co chcesz i ile chcesz,nie odgrzewane,tyle mięsa ile sobie zazyczysz,tyle warzyw,sos bez glutów.kazdy siedzi i p********i to zle to niedobrze i do tego 50 razy wpis jaki gutek zaj**********
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek  

Gość

19-04-2011, 18:50
#16
najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek  
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek  

Gość

19-04-2011, 18:52
#17
najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek  
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek

Gość

19-04-2011, 18:53
#18
najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek
Gość napisał(a):{usmiech}{usmiech}bardzo dobre jedzonko super  

Gość

21-04-2011, 17:43
#19
{usmiech}{usmiech}bardzo dobre jedzonko super  
Gość napisał(a):{ok}kebab Gutek  serwuje najlepsze jedzonko w Ostrołęce

Gość

21-04-2011, 17:44
#20
{ok}kebab Gutek  serwuje najlepsze jedzonko w Ostrołęce

strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów