Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Pod Mega Kurczakiem  

Gość

12-04-2011, 14:01
#1
Pod Mega Kurczakiem  
Gość napisał(a):Pod Mega Kurczakiem  

Gość

12-04-2011, 14:01
#2
Pod Mega Kurczakiem  
Gość napisał(a):Byłem w Wietnamskiej i...fajnie, duzy wybor dań również tych z krewetkami mniam mniam :), mi osobiście brakuje kurczaka pieczonego w sosie curry, za którym przepadam, bo jest tylko kurcazk w curry, ale jest spoko. Fajnie, że i u nas w mieście powastała knajpka, gdzie na spokojnie można zjeść i usiąść, wypić piwko, a nie tylko na wynos brać, bo klimat raczej nie sprzyja w innych do pozostania w knajpie.Mam nadz. że jak coś wiecej spróbuje będzie równie dobre.  

Gość

12-04-2011, 15:03
#3
Byłem w Wietnamskiej i...fajnie, duzy wybor dań również tych z krewetkami mniam mniam :), mi osobiście brakuje kurczaka pieczonego w sosie curry, za którym przepadam, bo jest tylko kurcazk w curry, ale jest spoko. Fajnie, że i u nas w mieście powastała knajpka, gdzie na spokojnie można zjeść i usiąść, wypić piwko, a nie tylko na wynos brać, bo klimat raczej nie sprzyja w innych do pozostania w knajpie.Mam nadz. że jak coś wiecej spróbuje będzie równie dobre.  
Gość napisał(a):kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.pozdrawiam :)

Gość

12-04-2011, 20:38
#4
kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.pozdrawiam :)
Gość napisał(a):a co wy ciagle z tym jedzeniem!!!{!}

Gość

13-04-2011, 08:12
#5
a co wy ciagle z tym jedzeniem!!!{!}
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek  smacsnego

Gość

13-04-2011, 17:14
#6
najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek  smacsnego
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek  smacsnego

Gość

13-04-2011, 17:15
#7
najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek  smacsnego
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek smacznego

Gość

13-04-2011, 17:18
#8
najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek smacznego
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek smacznego

Gość

13-04-2011, 17:18
#9
najlepsze jedzonko w miescie to kebab gutek smacznego
Gość napisał(a):Gutek uspokój się jak tak intensywnie się reklamujesz to widać że masz chu....owe żarcie i nikt nie przychodzi

Gość

13-04-2011, 20:58
#10
Gutek uspokój się jak tak intensywnie się reklamujesz to widać że masz chu....owe żarcie i nikt nie przychodzi
Gość napisał(a):Tak się składa ,że rozmawialem z wlascicielem kebabu Gutek i on nic nie wypisuje na necie bo nie ma czasu ,pracuje od 6 do 22 .

Gość

13-04-2011, 22:18
#11
Tak się składa ,że rozmawialem z wlascicielem kebabu Gutek i on nic nie wypisuje na necie bo nie ma czasu ,pracuje od 6 do 22 .
Gość napisał(a):jak twierdzisz ,ze on nic nie wypisuje, to przejdż na str. 15

Gość

14-04-2011, 08:07
#12
jak twierdzisz ,ze on nic nie wypisuje, to przejdż na str. 15
Gość napisał(a):[quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.pozdrawiam :) [/quote]od kiedy pan  gutek jest sympatyczny i uprzejmy chyba od wtedy kiedy okradł swego pracodawcę i otworzył swój kebab na czyjejś krzywdzie i jeszcze cham się nie wstydzi krytykować byłego pracodawce gdyby nie on czyli były pracodawca gutek by dalej wpirdalał kluski z kartofli więc niech koleś trochę pokory okaże no ale czego się spodziewać po prostaku

Gość

14-04-2011, 16:17
#13
[quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.pozdrawiam :) [/quote]od kiedy pan  gutek jest sympatyczny i uprzejmy chyba od wtedy kiedy okradł swego pracodawcę i otworzył swój kebab na czyjejś krzywdzie i jeszcze cham się nie wstydzi krytykować byłego pracodawce gdyby nie on czyli były pracodawca gutek by dalej wpirdalał kluski z kartofli więc niech koleś trochę pokory okaże no ale czego się spodziewać po prostaku
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.pozdrawiam :) [/quote]od kiedy pan  gutek jest sympatyczny i uprzejmy chyba od wtedy kiedy okradł swego pracodawcę i otworzył swój kebab na czyjejś krzywdzie i jeszcze cham się nie wstydzi krytykować byłego pracodawce gdyby nie on czyli były pracodawca gutek by dalej wpirdalał kluski z kartofli więc niech koleś trochę pokory okaże no ale czego się spodziewać po prostaku [/quote]smieszne jest to co piszesz:) i troche zalosne. konkurencja nie spi ;]

Gość

14-04-2011, 17:45
#14
[quote=Gość][quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.pozdrawiam :) [/quote]od kiedy pan  gutek jest sympatyczny i uprzejmy chyba od wtedy kiedy okradł swego pracodawcę i otworzył swój kebab na czyjejś krzywdzie i jeszcze cham się nie wstydzi krytykować byłego pracodawce gdyby nie on czyli były pracodawca gutek by dalej wpirdalał kluski z kartofli więc niech koleś trochę pokory okaże no ale czego się spodziewać po prostaku [/quote]smieszne jest to co piszesz:) i troche zalosne. konkurencja nie spi ;]
Gość napisał(a):[quote=Gość]jak twierdzisz ,ze on nic nie wypisuje, to przejdż na str. 15 [/quote]bo nic nie wypisuje, tamto też nie jest jego autorstwa.

Gość

14-04-2011, 18:03
#15
[quote=Gość]jak twierdzisz ,ze on nic nie wypisuje, to przejdż na str. 15 [/quote]bo nic nie wypisuje, tamto też nie jest jego autorstwa.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.pozdrawiam :) [/quote]od kiedy pan  gutek jest sympatyczny i uprzejmy chyba od wtedy kiedy okradł swego pracodawcę i otworzył swój kebab na czyjejś krzywdzie i jeszcze cham się nie wstydzi krytykować byłego pracodawce gdyby nie on czyli były pracodawca gutek by dalej wpirdalał kluski z kartofli więc niech koleś trochę pokory okaże no ale czego się spodziewać po prostaku [/quote]na czyjejś krzywdzie? lol

Gość

14-04-2011, 18:03
#16
[quote=Gość][quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.pozdrawiam :) [/quote]od kiedy pan  gutek jest sympatyczny i uprzejmy chyba od wtedy kiedy okradł swego pracodawcę i otworzył swój kebab na czyjejś krzywdzie i jeszcze cham się nie wstydzi krytykować byłego pracodawce gdyby nie on czyli były pracodawca gutek by dalej wpirdalał kluski z kartofli więc niech koleś trochę pokory okaże no ale czego się spodziewać po prostaku [/quote]na czyjejś krzywdzie? lol
Gość napisał(a):Byłam dzisiaj w wietnamskiej. Uważam, że jeśli właściciel nie chce zbankrutować to jak najszybciej powinien zwolnić kelnera-terrorystę. Facet jest beznadziejny: wszystkich poucza i jest bezczelny w stosunku do gości. Co do jedzenia - może być, o ile ktoś lubi taką kuchnię. Ja już tam nie pójdę {nie}

Gość

14-04-2011, 21:44
#17
Byłam dzisiaj w wietnamskiej. Uważam, że jeśli właściciel nie chce zbankrutować to jak najszybciej powinien zwolnić kelnera-terrorystę. Facet jest beznadziejny: wszystkich poucza i jest bezczelny w stosunku do gości. Co do jedzenia - może być, o ile ktoś lubi taką kuchnię. Ja już tam nie pójdę {nie}
Gość napisał(a):Z tym kelnerem to prawda. Pierwszy raz to się z niego uśmialiśmy, ale jest mocno upierdliwy{dobani}Co do jedzenia, to średnie.  

Gość

14-04-2011, 21:53
#18
Z tym kelnerem to prawda. Pierwszy raz to się z niego uśmialiśmy, ale jest mocno upierdliwy{dobani}Co do jedzenia, to średnie.  
Gość napisał(a):Kelner, który udaje super kolesia i pseudo intelektualistę jest bezczelny  i arogancki. Odrzucało mnie jego zachowanie. Ogółem jedzenie dobre i miła atmosfera tylko tego "Pana" nie mogłam przeboleć(w tym przypadku ambicje przerosły możliwości). Pani kelnerka za to jak najbardziej w porządku:)

Gość

14-04-2011, 22:42
#19
Kelner, który udaje super kolesia i pseudo intelektualistę jest bezczelny  i arogancki. Odrzucało mnie jego zachowanie. Ogółem jedzenie dobre i miła atmosfera tylko tego "Pana" nie mogłam przeboleć(w tym przypadku ambicje przerosły możliwości). Pani kelnerka za to jak najbardziej w porządku:)
Gość napisał(a):Najpierw oddajcie mu 50 tysięcy złotych które mu ukradliście(oddajcie pieniądze pozostałym ludziom które im ukradliście,sam znam osobiście przynajmniej 5 osób oprócz gutka które okradli)a potem piszcie jaki on prostak i inne bzdety.Kto zna sytuację ten wie o co chodzi.A kłamstwo ma krótkie nogi.TYLE..........

Gość

14-04-2011, 23:17
#20
Najpierw oddajcie mu 50 tysięcy złotych które mu ukradliście(oddajcie pieniądze pozostałym ludziom które im ukradliście,sam znam osobiście przynajmniej 5 osób oprócz gutka które okradli)a potem piszcie jaki on prostak i inne bzdety.Kto zna sytuację ten wie o co chodzi.A kłamstwo ma krótkie nogi.TYLE..........

strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów