Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Witam. Planuje wesele tak na około 400 osób. gdzie znajde najlepszą salę? może ktoś jakąś poleci?? dobrze by było w okolicach kadzidła, myszyńca...

Gość

01-06-2009, 19:39
#1
Witam. Planuje wesele tak na około 400 osób. gdzie znajde najlepszą salę? może ktoś jakąś poleci?? dobrze by było w okolicach kadzidła, myszyńca...
Gość napisał(a):Witam. Planuje wesele na około 400 osób. Może ktoś doradzi jakąś dobrą salę? Najlepiej by było w okolicach kadzidła i Myszyńca.

Gość

01-06-2009, 19:41
#2
Witam. Planuje wesele na około 400 osób. Może ktoś doradzi jakąś dobrą salę? Najlepiej by było w okolicach kadzidła i Myszyńca.
Gość napisał(a):HUBUS TO CHYBA NAJWIĘKSZA!!{ok}{ok}{ok} A W OKOLICY KADZIDŁA MYSZYŃCA TO JEDYNIE STODOŁA CI POZOSTAJE{gafa}{gafa}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

01-06-2009, 21:25
#3
HUBUS TO CHYBA NAJWIĘKSZA!!{ok}{ok}{ok} A W OKOLICY KADZIDŁA MYSZYŃCA TO JEDYNIE STODOŁA CI POZOSTAJE{gafa}{gafa}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Z kulturą właścicieli lokali w okolocach Ostrołęki, to chyba są problemy, dużo można było się naczytać i nasłuchać np będąc u fryzjera, jaki to poziom prezentują własciciele lokali i jacy są "kulturalni"{diabelek}

Gość

01-06-2009, 22:09
#4
Z kulturą właścicieli lokali w okolocach Ostrołęki, to chyba są problemy, dużo można było się naczytać i nasłuchać np będąc u fryzjera, jaki to poziom prezentują własciciele lokali i jacy są "kulturalni"{diabelek}
Gość napisał(a):To tak samo jak i z kulturą pań fryzjerek oraz samych właścicielek zakładów fryzjerskich... {mruga}

Gość

01-06-2009, 22:35
#5
To tak samo jak i z kulturą pań fryzjerek oraz samych właścicielek zakładów fryzjerskich... {mruga}
Gość napisał(a):Ja mam zarezerwowaną [b] NIEZAPOMINAJKĘ[/b] na czerwiec 2010r. za 120zł od osobyw cenie mam 7dań gorących, napoje, ciasta, owoce, wystrój sali, światła itp nic nie dopłacam Mało tego dzieci do lat 10 za darmo (mam to zagwarantowane w umowie). Nie wiem czy w O-ce jest jakas inna sala w której nie płaci się za małe dzieci, z tego co ja sie orientowałam w wielu salach trzeba zapłacić 80% ceny za dorosłą osobę tak samo sie płaci za kamerzystę, fotografa, zespół... Ponad to jest to sala najlepsza pod względem akustycznym - tak stwierdził perkusista z zespołu "chłopcy z placu bema".Jeśli chodzi o chatę kurpiowską mogę ją urządzić we własnym zakresie i nie muszę płacić za samo wystawienie tej szopy a np. w Borowiku czy Olimpi owszem można za własna kase zakuppić jedzenie ale za samo wystawienie tej chatki życzą sobie pieniążki.Jeśli chodzi o Hubusa bardzo dużo słyszę złych opini na temat jedzenia że jest nie smaczne bądź nie dogotowane. Tam są dwie sale weselne a wejście tylko jedno wiec jak sa 2 wesela to nikt nie da tej gwarancji że goście sie nie pomieszają Ponad to jak jest wesele to wówczas jest otwarty bar dla ludzi z zewnątrz którzy mogą sobie przyjśc i wypić piwo albo pograć na maszynach.Oczywiście każda sala ma swoje plusy i minusy ale każdy powinien we własnym zakresie sobie przekalkulować co mu sie opłaca a co nie. Ja radzę zwracaj uwagę na szczegóły za które w wielu salach trzeba dopłacać np. wystrój sali, urządzenie stołu dla pary młodej, pokrowce na krzesła, ilość ciast wliczonych w cenę, światła, kwiaty na stołach młodych itp. Do sali "Borowik" nic nie mam i złych opini również o nich nie słyszałam ale jest to chyba najdroższa sala z którą sie spotkałam Szefowa Borowika zachęcając młoda parę do swojej sali pokazuje zdjęcia na laptopie urządzonej i przygotowanej juz na wesele sali, zwracałam uwagę na wszystkie szczegóły i za wszystko się dopłaca, a więc na 2010r cena od osoby to było chyba 145zł za samo jedzenie i napoje + wystrój sali + owoce + ciasta + światła zazwyczaj polecana Groda czyli koszt ok 1500zł, + chata kurpiowska  Po zlivczeniu tych szczegułów nie wiem czy w 200zł/os człowiek sie wyrobi. I tak jest w wielu salach w O-ce. Tak więc kochani zwracajce uwagę na szczegóły i o wszystko pytajcie!!!!!!! :)

Gość

02-06-2009, 08:17
#6
Ja mam zarezerwowaną [b] NIEZAPOMINAJKĘ[/b] na czerwiec 2010r. za 120zł od osobyw cenie mam 7dań gorących, napoje, ciasta, owoce, wystrój sali, światła itp nic nie dopłacam Mało tego dzieci do lat 10 za darmo (mam to zagwarantowane w umowie). Nie wiem czy w O-ce jest jakas inna sala w której nie płaci się za małe dzieci, z tego co ja sie orientowałam w wielu salach trzeba zapłacić 80% ceny za dorosłą osobę tak samo sie płaci za kamerzystę, fotografa, zespół... Ponad to jest to sala najlepsza pod względem akustycznym - tak stwierdził perkusista z zespołu "chłopcy z placu bema".Jeśli chodzi o chatę kurpiowską mogę ją urządzić we własnym zakresie i nie muszę płacić za samo wystawienie tej szopy a np. w Borowiku czy Olimpi owszem można za własna kase zakuppić jedzenie ale za samo wystawienie tej chatki życzą sobie pieniążki.Jeśli chodzi o Hubusa bardzo dużo słyszę złych opini na temat jedzenia że jest nie smaczne bądź nie dogotowane. Tam są dwie sale weselne a wejście tylko jedno wiec jak sa 2 wesela to nikt nie da tej gwarancji że goście sie nie pomieszają Ponad to jak jest wesele to wówczas jest otwarty bar dla ludzi z zewnątrz którzy mogą sobie przyjśc i wypić piwo albo pograć na maszynach.Oczywiście każda sala ma swoje plusy i minusy ale każdy powinien we własnym zakresie sobie przekalkulować co mu sie opłaca a co nie. Ja radzę zwracaj uwagę na szczegóły za które w wielu salach trzeba dopłacać np. wystrój sali, urządzenie stołu dla pary młodej, pokrowce na krzesła, ilość ciast wliczonych w cenę, światła, kwiaty na stołach młodych itp. Do sali "Borowik" nic nie mam i złych opini również o nich nie słyszałam ale jest to chyba najdroższa sala z którą sie spotkałam Szefowa Borowika zachęcając młoda parę do swojej sali pokazuje zdjęcia na laptopie urządzonej i przygotowanej juz na wesele sali, zwracałam uwagę na wszystkie szczegóły i za wszystko się dopłaca, a więc na 2010r cena od osoby to było chyba 145zł za samo jedzenie i napoje + wystrój sali + owoce + ciasta + światła zazwyczaj polecana Groda czyli koszt ok 1500zł, + chata kurpiowska  Po zlivczeniu tych szczegułów nie wiem czy w 200zł/os człowiek sie wyrobi. I tak jest w wielu salach w O-ce. Tak więc kochani zwracajce uwagę na szczegóły i o wszystko pytajcie!!!!!!! :)
Gość napisał(a):he na dzien dzisiejszy masz te 120 zl za rok moze byc wiecej!! a zespol chlopcy z placu bema mi osobiscie sie nie podoba!{dobani}

Gość

02-06-2009, 08:46
#7
he na dzien dzisiejszy masz te 120 zl za rok moze byc wiecej!! a zespol chlopcy z placu bema mi osobiscie sie nie podoba!{dobani}
Gość napisał(a):7 dań to chyba jak policzysz wszystkie rodzaje mięs które ci podadzą  standard w Ostrołęce to 6 dań gorących Zgadzam się z tobą że ładna sala ale nie samym jedzeniem i tańczeniem człówiek żyje a poza tym Niezapominajka jak dla mnie ma parę dużych minusów1. brak holu (ja na weselu lubię sobie wyjść żeby porozmawiać z rodziną a tam nie ma gdze wyjść2. lokalizacja sali na 1 piętrze (po paru głębszych jest problem żeby zejść a wejśc jeszcze trudniej)3. tylko 2 toalety po jednej kabinie dla kobiet i facetów (facet to się może się odlać na zewnątrz ale kobiety to mają problem)4. ŚMRÓD Z CELULOZY po wyjściu na zewnątrz poza tym 120 zł to cena jest na 2009 rok a nie sądze żeby nic nie podniosła na 2010 rok (dobrze przeczytaj umowę gdzie napewno jest punkt że cena może wzrosnąć)

Gość

02-06-2009, 10:39
#8
7 dań to chyba jak policzysz wszystkie rodzaje mięs które ci podadzą  standard w Ostrołęce to 6 dań gorących Zgadzam się z tobą że ładna sala ale nie samym jedzeniem i tańczeniem człówiek żyje a poza tym Niezapominajka jak dla mnie ma parę dużych minusów1. brak holu (ja na weselu lubię sobie wyjść żeby porozmawiać z rodziną a tam nie ma gdze wyjść2. lokalizacja sali na 1 piętrze (po paru głębszych jest problem żeby zejść a wejśc jeszcze trudniej)3. tylko 2 toalety po jednej kabinie dla kobiet i facetów (facet to się może się odlać na zewnątrz ale kobiety to mają problem)4. ŚMRÓD Z CELULOZY po wyjściu na zewnątrz poza tym 120 zł to cena jest na 2009 rok a nie sądze żeby nic nie podniosła na 2010 rok (dobrze przeczytaj umowę gdzie napewno jest punkt że cena może wzrosnąć)
Gość napisał(a):[quote=Gość]he na dzien dzisiejszy masz te 120 zl za rok moze byc wiecej!! a zespol chlopcy z placu bema mi osobiscie sie nie podoba!{dobani}[/quote]oczywiście że może być więcej, ale ja mam w umowie max 120zł za osobę a więc innej ceny na przyszły rok dla siebie nie przewiduję a umowa jest moja gwarancja że wyższej ceny nie będzie

Gość

02-06-2009, 11:00
#9
[quote=Gość]he na dzien dzisiejszy masz te 120 zl za rok moze byc wiecej!! a zespol chlopcy z placu bema mi osobiscie sie nie podoba!{dobani}[/quote]oczywiście że może być więcej, ale ja mam w umowie max 120zł za osobę a więc innej ceny na przyszły rok dla siebie nie przewiduję a umowa jest moja gwarancja że wyższej ceny nie będzie
Gość napisał(a):[quote=Gość]7 dań to chyba jak policzysz wszystkie rodzaje mięs które ci podadzą  standard w Ostrołęce to 6 dań gorących Zgadzam się z tobą że ładna sala ale nie samym jedzeniem i tańczeniem człówiek żyje a poza tym Niezapominajka jak dla mnie ma parę dużych minusów1. brak holu (ja na weselu lubię sobie wyjść żeby porozmawiać z rodziną a tam nie ma gdze wyjść2. lokalizacja sali na 1 piętrze (po paru głębszych jest problem żeby zejść a wejśc jeszcze trudniej)3. tylko 2 toalety po jednej kabinie dla kobiet i facetów (facet to się może się odlać na zewnątrz ale kobiety to mają problem)4. ŚMRÓD Z CELULOZY po wyjściu na zewnątrz poza tym 120 zł to cena jest na 2009 rok a nie sądze żeby nic nie podniosła na 2010 rok (dobrze przeczytaj umowę gdzie napewno jest punkt że cena może wzrosnąć)[/quote]Każda sala ma swoje plusy i minusy, nie wiem czy w Ostrołęce znajdzie się idealna sala pod [b]każdym[/b] względem... W Niezapominajce byłam tylko na sylwestrze a za m-c będę na weselu więc zwrócę uwagę na wszystko i podzielę się swoimi spostrzeżeniami :)Co do łazienki to na sylwestra ja osobiście nie miałam problemu z dostaniem się i w kolejkach nie stałam i nie załważyłam aby to był ogromny problem :) zobaczę jak będzie na weselu, poza tym jest wiele sal gdzie jest tylko po 1 łazience no i nie widziałam zeby to był wielki problemA co do celulozy to śmierdzi wszędzie niestety

Gość

02-06-2009, 11:09
#10
[quote=Gość]7 dań to chyba jak policzysz wszystkie rodzaje mięs które ci podadzą  standard w Ostrołęce to 6 dań gorących Zgadzam się z tobą że ładna sala ale nie samym jedzeniem i tańczeniem człówiek żyje a poza tym Niezapominajka jak dla mnie ma parę dużych minusów1. brak holu (ja na weselu lubię sobie wyjść żeby porozmawiać z rodziną a tam nie ma gdze wyjść2. lokalizacja sali na 1 piętrze (po paru głębszych jest problem żeby zejść a wejśc jeszcze trudniej)3. tylko 2 toalety po jednej kabinie dla kobiet i facetów (facet to się może się odlać na zewnątrz ale kobiety to mają problem)4. ŚMRÓD Z CELULOZY po wyjściu na zewnątrz poza tym 120 zł to cena jest na 2009 rok a nie sądze żeby nic nie podniosła na 2010 rok (dobrze przeczytaj umowę gdzie napewno jest punkt że cena może wzrosnąć)[/quote]Każda sala ma swoje plusy i minusy, nie wiem czy w Ostrołęce znajdzie się idealna sala pod [b]każdym[/b] względem... W Niezapominajce byłam tylko na sylwestrze a za m-c będę na weselu więc zwrócę uwagę na wszystko i podzielę się swoimi spostrzeżeniami :)Co do łazienki to na sylwestra ja osobiście nie miałam problemu z dostaniem się i w kolejkach nie stałam i nie załważyłam aby to był ogromny problem :) zobaczę jak będzie na weselu, poza tym jest wiele sal gdzie jest tylko po 1 łazience no i nie widziałam zeby to był wielki problemA co do celulozy to śmierdzi wszędzie niestety
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kochani, wszystkim zainteresowanym salą weselną WIOLETTA serdecznie odradzam jakiekolwiek interesy z włścicielami lokalu. Przed weselem właścicielka pokazuje zdjęcia w komputerze potraw jakie są podawane, a tak naprawdę ma to się nijak do rzeczywistości. Po ostrołęce chodzi opinia, że oszczędzają tam na wszystkim, a najbardziej na napojach, czasami trzeba jeździć w nocy i dokupywać bo zapasy im się dziwnym zbiegiem okoliczności szybko wyczerpują. Obsługa fatalna - może kobiety te nie są niczemu winne, ale widać wyraźnie, że mają dobrze przykazane co i jak robić. Zero pomysłu na ten interes, obiecanki cacanki właścicielki lokalu co do wystroju. Może kiedyś jeszcze rozwiną skrzydła właściciele tego lokalu, jednak daleko im jeszcze do tego.  Każdemu zainteresowanemu ODRADZAM I PRZESTRZEGAM wybór tego lokalu na organizację jakiejkolwiek uroczystości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]Moja bratowa tam robiła wesele i ma takie same zdanie o tej sali jak i Ty :(  Naprawdę trzeba na tą salę uważać

Gość

02-06-2009, 11:24
#11
[quote=Gość]Kochani, wszystkim zainteresowanym salą weselną WIOLETTA serdecznie odradzam jakiekolwiek interesy z włścicielami lokalu. Przed weselem właścicielka pokazuje zdjęcia w komputerze potraw jakie są podawane, a tak naprawdę ma to się nijak do rzeczywistości. Po ostrołęce chodzi opinia, że oszczędzają tam na wszystkim, a najbardziej na napojach, czasami trzeba jeździć w nocy i dokupywać bo zapasy im się dziwnym zbiegiem okoliczności szybko wyczerpują. Obsługa fatalna - może kobiety te nie są niczemu winne, ale widać wyraźnie, że mają dobrze przykazane co i jak robić. Zero pomysłu na ten interes, obiecanki cacanki właścicielki lokalu co do wystroju. Może kiedyś jeszcze rozwiną skrzydła właściciele tego lokalu, jednak daleko im jeszcze do tego.  Każdemu zainteresowanemu ODRADZAM I PRZESTRZEGAM wybór tego lokalu na organizację jakiejkolwiek uroczystości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]Moja bratowa tam robiła wesele i ma takie same zdanie o tej sali jak i Ty :(  Naprawdę trzeba na tą salę uważać
Gość napisał(a):a Zielony Zakątek waszym zdaniem jak tam jest????{usmiech}

Gość

02-06-2009, 11:31
#12
a Zielony Zakątek waszym zdaniem jak tam jest????{usmiech}
Gość napisał(a):nie polecam tak samo sali weselnej,,Wioletta ''na ul. Rolnej,  {dobani}{dobani}{dobani}

Gość

02-06-2009, 13:21
#13
nie polecam tak samo sali weselnej,,Wioletta ''na ul. Rolnej,  {dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):Nie ma w Ostrołęce ani jednej sali gdzie jest tylko jedna kabina dla mężczyzn i kobiet a to z prostego względu w trakcie odbioru budynku sanepid by nie pozwolił na takie coś a Niezapominajka jest w lokalu który nie jest przystosowany jako sala weselna ani restauracja i tylko dlatego jest możliwa taka sytuacja.Jak nie wierzysz to się przejdź do Olimpi albo Augystyniaka albo do dowolnej innej Sali która była budowana od podstaw i policz kabiny to będziesz wiedziała czy na 200 osób można mieć tylko jeden kibelek. Ja byłem tylko raz na weselu w Niezapominajce i jak chciałem wyjść za potrzebą to musiałem wychodzić na dwór bo zawsze ktoś był w łazience i mnie to naprawde wku.... bo nie po to człowiek przychodzi na wesele aby stać w kolejce do kibla poza tym jeżeli ta łazienka była by w innym miejscu gdzieś na uboczu to bym to darował ale tam jest akurat na głównej sali.Chyba nie mieszkasz w Ostrołęce jeżeli piszesz że tak samo śmierdzi w mieście jak i w wojciechowicach obok celulozy.

Gość

02-06-2009, 13:47
#14
Nie ma w Ostrołęce ani jednej sali gdzie jest tylko jedna kabina dla mężczyzn i kobiet a to z prostego względu w trakcie odbioru budynku sanepid by nie pozwolił na takie coś a Niezapominajka jest w lokalu który nie jest przystosowany jako sala weselna ani restauracja i tylko dlatego jest możliwa taka sytuacja.Jak nie wierzysz to się przejdź do Olimpi albo Augystyniaka albo do dowolnej innej Sali która była budowana od podstaw i policz kabiny to będziesz wiedziała czy na 200 osób można mieć tylko jeden kibelek. Ja byłem tylko raz na weselu w Niezapominajce i jak chciałem wyjść za potrzebą to musiałem wychodzić na dwór bo zawsze ktoś był w łazience i mnie to naprawde wku.... bo nie po to człowiek przychodzi na wesele aby stać w kolejce do kibla poza tym jeżeli ta łazienka była by w innym miejscu gdzieś na uboczu to bym to darował ale tam jest akurat na głównej sali.Chyba nie mieszkasz w Ostrołęce jeżeli piszesz że tak samo śmierdzi w mieście jak i w wojciechowicach obok celulozy.
Gość napisał(a):U fryzjera nie oznacza, że to mówią Panie fryzjerki nie zapominajcie, że do fryzjera chodza klientki.{gafa}

Gość

02-06-2009, 15:35
#15
U fryzjera nie oznacza, że to mówią Panie fryzjerki nie zapominajcie, że do fryzjera chodza klientki.{gafa}
Gość napisał(a):Witam niedługo bede miała wesele w Zielonym Zakątku, narazie jeżeli chodzi o dogadywanie się to nie mam problemu, wszystko wyjaśnione i spisane na umowie. Jest mozliwość wyboru kilku zestawów obiadowych - najdroższy 120 zł 6 dań gorących, 10 przystawek. Płaci się dodatkowo jak ktoś chce 25 zł za 3l napojów (markowe), ciasto i owoce. Dekoracja za darmo i nie trzeba dopłacać za pokrowce na krzesłach. Za oswietlenie też nie trzeba dodatkowo płacić. Resztę napiszę jak było po weselu. PozdrawiamEiP

Gość

02-06-2009, 15:43
#16
Witam niedługo bede miała wesele w Zielonym Zakątku, narazie jeżeli chodzi o dogadywanie się to nie mam problemu, wszystko wyjaśnione i spisane na umowie. Jest mozliwość wyboru kilku zestawów obiadowych - najdroższy 120 zł 6 dań gorących, 10 przystawek. Płaci się dodatkowo jak ktoś chce 25 zł za 3l napojów (markowe), ciasto i owoce. Dekoracja za darmo i nie trzeba dopłacać za pokrowce na krzesłach. Za oswietlenie też nie trzeba dodatkowo płacić. Resztę napiszę jak było po weselu. PozdrawiamEiP
Gość napisał(a):Byłam w Niezapominajce na weselu i zauważyłam że rodzina jak chce porozmawiać to siada przy stolikach we wnęce przy stole kawowym i chatce. Nie było problemu z dostaniem do łazienki. Co do chatki (byłam ostatnio na dwóch weselach w tej sali) na jednym chatka była we własnym zakresie- niezbyt smaczne i....., a na drugim właściciele dawali- super produkty. No i oczywiście nawet kamerzyści chwalili akustykę.

Gość

02-06-2009, 16:23
#17
Byłam w Niezapominajce na weselu i zauważyłam że rodzina jak chce porozmawiać to siada przy stolikach we wnęce przy stole kawowym i chatce. Nie było problemu z dostaniem do łazienki. Co do chatki (byłam ostatnio na dwóch weselach w tej sali) na jednym chatka była we własnym zakresie- niezbyt smaczne i....., a na drugim właściciele dawali- super produkty. No i oczywiście nawet kamerzyści chwalili akustykę.
Gość napisał(a):dzieki za odp o zielonym zakątku tez tam będe miala wesele:)pozdrawiam{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

02-06-2009, 18:58
#18
dzieki za odp o zielonym zakątku tez tam będe miala wesele:)pozdrawiam{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Jak nie wiesz to proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd ja miałam ostatnio wesele w Olimpii i napewno się nie płaci za wstawienie do chatki kurpiowskiej.Ja chciałam po prostu zebym nie musiała sie niczym martwic i wziełam chatke z wyposazeniem poza tym byłam tam wczesniej  i bardzo nam smakowało i nie chciałam eksperymentowac z  obcymi osobami. Dostałam nawet duza fontanne czekoladową i fontanne do drinkow.Sala super pełna profeska a na weselu było 390 osób. Ludzie jesli ktos pyta   nie wprowadzajmy ludzi w bład tylko piszmy prawde.

Gość

02-06-2009, 19:31
#19
Jak nie wiesz to proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd ja miałam ostatnio wesele w Olimpii i napewno się nie płaci za wstawienie do chatki kurpiowskiej.Ja chciałam po prostu zebym nie musiała sie niczym martwic i wziełam chatke z wyposazeniem poza tym byłam tam wczesniej  i bardzo nam smakowało i nie chciałam eksperymentowac z  obcymi osobami. Dostałam nawet duza fontanne czekoladową i fontanne do drinkow.Sala super pełna profeska a na weselu było 390 osób. Ludzie jesli ktos pyta   nie wprowadzajmy ludzi w bład tylko piszmy prawde.
Gość napisał(a):właśnie piszcie prawdę a nie reklamujecie tu swoje sale{!}{!}{!}{!}

Gość

02-06-2009, 22:08
#20
właśnie piszcie prawdę a nie reklamujecie tu swoje sale{!}{!}{!}{!}

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów