Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 66 dalej
Gość napisał(a):jakie są ceny w OLIMPII?????

Gość

07-06-2009, 22:49
#1
jakie są ceny w OLIMPII?????
Gość napisał(a):nie wiem jakie są ceny , ale w sobotę byłam tam pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrazeniem organizacji, jedzenia  obsługi i lokalu.Gdy wjezdzalismy na plac to byly nawet trzy osoby które ustawiały samochody.Sala duza bez zadnych słupów ,ogrodzony duzy parking i podobało mi się , że Para Młoda wjezdzała samochodem na sale.

Gość

08-06-2009, 10:11
#2
nie wiem jakie są ceny , ale w sobotę byłam tam pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrazeniem organizacji, jedzenia  obsługi i lokalu.Gdy wjezdzalismy na plac to byly nawet trzy osoby które ustawiały samochody.Sala duza bez zadnych słupów ,ogrodzony duzy parking i podobało mi się , że Para Młoda wjezdzała samochodem na sale.
Gość napisał(a):spokojnie... byłem na weselu w Olimpii i nie jest to moje pierwsze wesele na którym byłem. Żadnego ogromnego wrażenie tam nie odniosłem... po prostu sala jak każda inna bez większych rewelacji... wesele było ze dwa miesiące temu... na sali było wyjątkowo zimno.. na zewnątrz wychodziłem się ogrzać... wjazd samochodu do sali... hmm... coż w tym wyjątkowego... zrobili szersze drzwi .. sala nie jest na podwyższeniu więc auto wjeżdża. Trochę tam spalin wpadnie.. ale co tam {gafa} Jedzenie takie sobie... półmiski z wędliną poza zasięgiem rąk.. wzrok trzeba dobrze wytężać... wędliny takie sobie ... sam lepsze kiełbasy robię... także .. tu bez rewelacji.. sałatki i przystawki poza czymś tam w galarecie kiepskie... nie było z czym zjeść wędliny....  Jest parking, ochrona... ale to chyba standard więc tym to sie nie ma co podniecać... raczej dziwne jakby nie było.Trzeba jeszcze wziąć pod wagę jedna rzecz.. że to co na stołach jest to zależy tez od opcji, którą wybiorą młodzi... jakie dania wybiorą i czy oszczędzają czy jednak można trochę zaszaleć i zasugerować to czy to.V.

Gość

08-06-2009, 14:55
#3
spokojnie... byłem na weselu w Olimpii i nie jest to moje pierwsze wesele na którym byłem. Żadnego ogromnego wrażenie tam nie odniosłem... po prostu sala jak każda inna bez większych rewelacji... wesele było ze dwa miesiące temu... na sali było wyjątkowo zimno.. na zewnątrz wychodziłem się ogrzać... wjazd samochodu do sali... hmm... coż w tym wyjątkowego... zrobili szersze drzwi .. sala nie jest na podwyższeniu więc auto wjeżdża. Trochę tam spalin wpadnie.. ale co tam {gafa} Jedzenie takie sobie... półmiski z wędliną poza zasięgiem rąk.. wzrok trzeba dobrze wytężać... wędliny takie sobie ... sam lepsze kiełbasy robię... także .. tu bez rewelacji.. sałatki i przystawki poza czymś tam w galarecie kiepskie... nie było z czym zjeść wędliny....  Jest parking, ochrona... ale to chyba standard więc tym to sie nie ma co podniecać... raczej dziwne jakby nie było.Trzeba jeszcze wziąć pod wagę jedna rzecz.. że to co na stołach jest to zależy tez od opcji, którą wybiorą młodzi... jakie dania wybiorą i czy oszczędzają czy jednak można trochę zaszaleć i zasugerować to czy to.V.
Gość napisał(a):czy ktos mial wesele w zajezdzie borowik jakie tam jeszczenie, czy porcje duze, jaka obsługa i jak sie to wszytsko ma do ceny za osobe ktora zazyczyla sobie wlascicielka? prosze o opinie pliiis

Gość

08-06-2009, 21:31
#4
czy ktos mial wesele w zajezdzie borowik jakie tam jeszczenie, czy porcje duze, jaka obsługa i jak sie to wszytsko ma do ceny za osobe ktora zazyczyla sobie wlascicielka? prosze o opinie pliiis
Gość napisał(a):przeczytaj sobie od początku !!! o Borowiku jest napisane jak wół!!!!a nie wkoło to samo!!!!! {gafa} nauczcie się czytać!! a co to wjazdu na sale samochodem{gafa} nic specjalnego spaliny i tyle tego {diabelek}{gafa} dla mnie lipnie żadna eureka{dobani}

Gość

08-06-2009, 22:13
#5
przeczytaj sobie od początku !!! o Borowiku jest napisane jak wół!!!!a nie wkoło to samo!!!!! {gafa} nauczcie się czytać!! a co to wjazdu na sale samochodem{gafa} nic specjalnego spaliny i tyle tego {diabelek}{gafa} dla mnie lipnie żadna eureka{dobani}
Gość napisał(a):najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z parami które miały tam weselamoże  jak poprosisz to właścicielka poda ci numery telefonów         wtedy uzyskasz rzetelną odpowiedz na tej stronie nic normalnego ci nie powiedzą zresztą sama zobaczysz {mruga}

Gość

08-06-2009, 22:35
#6
najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z parami które miały tam weselamoże  jak poprosisz to właścicielka poda ci numery telefonów         wtedy uzyskasz rzetelną odpowiedz na tej stronie nic normalnego ci nie powiedzą zresztą sama zobaczysz {mruga}
Gość napisał(a):Oj chyba uraziłam kogoś z konkurencji.Nie trzeba oczerniac , trzeba sie tylko więcej starać.

Gość

08-06-2009, 23:46
#7
Oj chyba uraziłam kogoś z konkurencji.Nie trzeba oczerniac , trzeba sie tylko więcej starać.
Gość napisał(a):żadna konkurencja maleńki/a{diabelek}{ok}

Gość

09-06-2009, 09:39
#8
żadna konkurencja maleńki/a{diabelek}{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Kochani, wszystkim zainteresowanym salą weselną WIOLETTA serdecznie odradzam jakiekolwiek interesy z włścicielami lokalu. Przed weselem właścicielka pokazuje zdjęcia w komputerze potraw jakie są podawane, a tak naprawdę ma to się nijak do rzeczywistości. Po ostrołęce chodzi opinia, że oszczędzają tam na wszystkim, a najbardziej na napojach, czasami trzeba jeździć w nocy i dokupywać bo zapasy im się dziwnym zbiegiem okoliczności szybko wyczerpują. Obsługa fatalna - może kobiety te nie są niczemu winne, ale widać wyraźnie, że mają dobrze przykazane co i jak robić. Zero pomysłu na ten interes, obiecanki cacanki właścicielki lokalu co do wystroju. Może kiedyś jeszcze rozwiną skrzydła właściciele tego lokalu, jednak daleko im jeszcze do tego.  Każdemu zainteresowanemu ODRADZAM I PRZESTRZEGAM wybór tego lokalu na organizację jakiejkolwiek uroczystości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]Moja bratowa tam robiła wesele i ma takie same zdanie o tej sali jak i Ty :(  Naprawdę trzeba na tą salę uważać[/quote]A ja odradzam komu kolwiek czytania WSZYSTKICH opinii o WSZYSTKICH  restauracjach, bo z tego co zauwazylam, wszystkie sa krytykowane. Nigdy nie bedzie tak , ze dogodzi sie wszystkim bo taki sie jeszcze nie urodzil. Zawsze bedzie taki ktos jak np. TY kto wypisuje historie wyssane z palca. Nie oczerniaj ludzi ktorych w ogole nie znasz, a robisz z nich potworow.

Gość

14-06-2009, 22:23
#9
[quote=Gość][quote=Gość]Kochani, wszystkim zainteresowanym salą weselną WIOLETTA serdecznie odradzam jakiekolwiek interesy z włścicielami lokalu. Przed weselem właścicielka pokazuje zdjęcia w komputerze potraw jakie są podawane, a tak naprawdę ma to się nijak do rzeczywistości. Po ostrołęce chodzi opinia, że oszczędzają tam na wszystkim, a najbardziej na napojach, czasami trzeba jeździć w nocy i dokupywać bo zapasy im się dziwnym zbiegiem okoliczności szybko wyczerpują. Obsługa fatalna - może kobiety te nie są niczemu winne, ale widać wyraźnie, że mają dobrze przykazane co i jak robić. Zero pomysłu na ten interes, obiecanki cacanki właścicielki lokalu co do wystroju. Może kiedyś jeszcze rozwiną skrzydła właściciele tego lokalu, jednak daleko im jeszcze do tego.  Każdemu zainteresowanemu ODRADZAM I PRZESTRZEGAM wybór tego lokalu na organizację jakiejkolwiek uroczystości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]Moja bratowa tam robiła wesele i ma takie same zdanie o tej sali jak i Ty :(  Naprawdę trzeba na tą salę uważać[/quote]A ja odradzam komu kolwiek czytania WSZYSTKICH opinii o WSZYSTKICH  restauracjach, bo z tego co zauwazylam, wszystkie sa krytykowane. Nigdy nie bedzie tak , ze dogodzi sie wszystkim bo taki sie jeszcze nie urodzil. Zawsze bedzie taki ktos jak np. TY kto wypisuje historie wyssane z palca. Nie oczerniaj ludzi ktorych w ogole nie znasz, a robisz z nich potworow.
Gość napisał(a):[quote=Gość]to prawie jak w Zielonym Zakątku tylko 5 km od Ostrołeki a nie 40:){usmiech}i dojazd tam zajmie Ci 1h{gafa}no ale....[/quote] Moim zdaniem warto dojechac i do Myszynca a sala, obluga, wlasciciele boscy!!!

Gość

17-06-2009, 16:58
#10
[quote=Gość]to prawie jak w Zielonym Zakątku tylko 5 km od Ostrołeki a nie 40:){usmiech}i dojazd tam zajmie Ci 1h{gafa}no ale....[/quote] Moim zdaniem warto dojechac i do Myszynca a sala, obluga, wlasciciele boscy!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]he z Oki do Myszynca kawał bezsens{gafa}{!}[/quote]Ale warto bo cena przystepna 110 a sala full wypas.

Gość

17-06-2009, 17:02
#11
[quote=Gość]he z Oki do Myszynca kawał bezsens{gafa}{!}[/quote]Ale warto bo cena przystepna 110 a sala full wypas.
Gość napisał(a):ciekawe....{chytry}

Gość

17-06-2009, 17:16
#12
ciekawe....{chytry}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam nową salę Wioletta przy szpitalu. Jest piękna, jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Polecam pyszny tort! Naprawdę rewelacja.[/quote]. co?

Gość

18-06-2009, 00:21
#13
[quote=Gość]Polecam nową salę Wioletta przy szpitalu. Jest piękna, jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Polecam pyszny tort! Naprawdę rewelacja.[/quote]. co?
Gość napisał(a):a to ciekawe, bo ja bylem tam na sylwestrowej zabawie i NIGDY WIĘCEJ!!! nic dziwnego, że tak sie tu nachalnie wlasciciele lokalu reklamują, bo sala swieci pustkami[/quote]....

Gość

18-06-2009, 00:34
#14
a to ciekawe, bo ja bylem tam na sylwestrowej zabawie i NIGDY WIĘCEJ!!! nic dziwnego, że tak sie tu nachalnie wlasciciele lokalu reklamują, bo sala swieci pustkami[/quote]....
Gość napisał(a):co myślicie o sali Alicja? jakie jedzenie, obsługa z góry dziękuję

Gość

18-06-2009, 08:58
#15
co myślicie o sali Alicja? jakie jedzenie, obsługa z góry dziękuję
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Polecam nową salę Wioletta przy szpitalu. Jest piękna, jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Polecam pyszny tort! Naprawdę rewelacja.[/quote]. co?[/quote]Oj moze obsluga tak,ale własciciele do kitu:(Mam pytanko a z kąd ten tort? sami pieką?

Gość

18-06-2009, 10:55
#16
[quote=Gość][quote=Gość]Polecam nową salę Wioletta przy szpitalu. Jest piękna, jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Polecam pyszny tort! Naprawdę rewelacja.[/quote]. co?[/quote]Oj moze obsluga tak,ale własciciele do kitu:(Mam pytanko a z kąd ten tort? sami pieką?
Gość napisał(a):Żadna rewelacja.

Gość

21-06-2009, 20:31
#17
Żadna rewelacja.
Gość napisał(a):[quote=Gość]co myślicie o sali Alicja? jakie jedzenie, obsługa z góry dziękuję[/quote]Byłam raz na weselu jako gość w tej sali i uważam że nie ma do czego się przyczepić, sala przyzwoita, jedzenie smaczne, obsługa miła i obrotna.

Gość

22-06-2009, 13:40
#18
[quote=Gość]co myślicie o sali Alicja? jakie jedzenie, obsługa z góry dziękuję[/quote]Byłam raz na weselu jako gość w tej sali i uważam że nie ma do czego się przyczepić, sala przyzwoita, jedzenie smaczne, obsługa miła i obrotna.
Gość napisał(a):[quote=Gość]7 dań to chyba jak policzysz wszystkie rodzaje mięs które ci podadzą  standard w Ostrołęce to 6 dań gorących Zgadzam się z tobą że ładna sala ale nie samym jedzeniem i tańczeniem człówiek żyje a poza tym Niezapominajka jak dla mnie ma parę dużych minusów1. brak holu (ja na weselu lubię sobie wyjść żeby porozmawiać z rodziną a tam nie ma gdze wyjść2. lokalizacja sali na 1 piętrze (po paru głębszych jest problem żeby zejść a wejśc jeszcze trudniej)3. tylko 2 toalety po jednej kabinie dla kobiet i facetów (facet to się może się odlać na zewnątrz ale kobiety to mają problem)4. ŚMRÓD Z CELULOZY po wyjściu na zewnątrz poza tym 120 zł to cena jest na 2009 rok a nie sądze żeby nic nie podniosła na 2010 rok (dobrze przeczytaj umowę gdzie napewno jest punkt że cena może wzrosnąć)[/quote]Jestem świeżo po weselu w NIEZAPOMINAJCE więc mogę co nieco napisać ... Holu nie ma ale jest 2-ga mniejsza sala gdzie stoją okrągłe stoliki kilku osobowe i tam spokojnie goście mogą usiąść i porozmawiać, poczęstować się ciastem, owocami czy skorzystać z jedzenia na stole kurpiowskim - żurek, kartoflak, ciasto drożdżowe, szynka - była przepyszna i to nie tylko moja opinia ale i kilkunastu innych osób, Mioduszka, piwo kozicowe i wiele wiele innych pyszności - cała chatka to koszt 1000zł Było 7 dań gorących (pierwszy posiłek składał się z 2-ch dań), co jakiś czas donoszone byly przystawki na ciepło, a na stołach znajdowały się sałatki, rypy, przystawki na zimno.Co do kelnerów nie mam zastrzeżeń, nie spotkałam się z nie miłą obslugą wręcz przeciwnie. Wesele było na 191 osob i wg mnie przy stolach bylo ciut za dużo osób, na parkiecie bylo w sam raz, oczywiście nie wszyscy w jednym czasie sie bawili :) Co do smrodu <:D>  w ostatnim czasie bardziej waliło w środku miasta niż pod Niezapominajką.Jedzenie smaczne, każdy z wesele wyszedł najedzony i zadowolony. Z rozmowy z p.młodą wiem że właścicielka jest sympatyczną i bardzo ugodową osobą.Wiem że za moment może się posypać tysiące negatywnych opini i krytyki (bo nie stety ale chyba tylko krytycy to forum odwiedzają) ale uważam że Niezapominajka jest salą godną polecenia.

Gość

22-06-2009, 13:56
#19
[quote=Gość]7 dań to chyba jak policzysz wszystkie rodzaje mięs które ci podadzą  standard w Ostrołęce to 6 dań gorących Zgadzam się z tobą że ładna sala ale nie samym jedzeniem i tańczeniem człówiek żyje a poza tym Niezapominajka jak dla mnie ma parę dużych minusów1. brak holu (ja na weselu lubię sobie wyjść żeby porozmawiać z rodziną a tam nie ma gdze wyjść2. lokalizacja sali na 1 piętrze (po paru głębszych jest problem żeby zejść a wejśc jeszcze trudniej)3. tylko 2 toalety po jednej kabinie dla kobiet i facetów (facet to się może się odlać na zewnątrz ale kobiety to mają problem)4. ŚMRÓD Z CELULOZY po wyjściu na zewnątrz poza tym 120 zł to cena jest na 2009 rok a nie sądze żeby nic nie podniosła na 2010 rok (dobrze przeczytaj umowę gdzie napewno jest punkt że cena może wzrosnąć)[/quote]Jestem świeżo po weselu w NIEZAPOMINAJCE więc mogę co nieco napisać ... Holu nie ma ale jest 2-ga mniejsza sala gdzie stoją okrągłe stoliki kilku osobowe i tam spokojnie goście mogą usiąść i porozmawiać, poczęstować się ciastem, owocami czy skorzystać z jedzenia na stole kurpiowskim - żurek, kartoflak, ciasto drożdżowe, szynka - była przepyszna i to nie tylko moja opinia ale i kilkunastu innych osób, Mioduszka, piwo kozicowe i wiele wiele innych pyszności - cała chatka to koszt 1000zł Było 7 dań gorących (pierwszy posiłek składał się z 2-ch dań), co jakiś czas donoszone byly przystawki na ciepło, a na stołach znajdowały się sałatki, rypy, przystawki na zimno.Co do kelnerów nie mam zastrzeżeń, nie spotkałam się z nie miłą obslugą wręcz przeciwnie. Wesele było na 191 osob i wg mnie przy stolach bylo ciut za dużo osób, na parkiecie bylo w sam raz, oczywiście nie wszyscy w jednym czasie sie bawili :) Co do smrodu <:D>  w ostatnim czasie bardziej waliło w środku miasta niż pod Niezapominajką.Jedzenie smaczne, każdy z wesele wyszedł najedzony i zadowolony. Z rozmowy z p.młodą wiem że właścicielka jest sympatyczną i bardzo ugodową osobą.Wiem że za moment może się posypać tysiące negatywnych opini i krytyki (bo nie stety ale chyba tylko krytycy to forum odwiedzają) ale uważam że Niezapominajka jest salą godną polecenia.
Gość napisał(a):Odradzam Hubusa, bardzo złe jedzenie

Gość

22-06-2009, 14:35
#20
Odradzam Hubusa, bardzo złe jedzenie

strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów