Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 66 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie ma w Ostrołęce ani jednej sali gdzie jest tylko jedna kabina dla mężczyzn i kobiet a to z prostego względu w trakcie odbioru budynku sanepid by nie pozwolił na takie coś a Niezapominajka jest w lokalu który nie jest przystosowany jako sala weselna ani restauracja i tylko dlatego jest możliwa taka sytuacja.Jak nie wierzysz to się przejdź do Olimpi albo Augystyniaka albo do dowolnej innej Sali która była budowana od podstaw i policz kabiny to będziesz wiedziała czy na 200 osób można mieć tylko jeden kibelek. Ja byłem tylko raz na weselu w Niezapominajce i jak chciałem wyjść za potrzebą to musiałem wychodzić na dwór bo zawsze ktoś był w łazience i mnie to naprawde wku.... bo nie po to człowiek przychodzi na wesele aby stać w kolejce do kibla poza tym jeżeli ta łazienka była by w innym miejscu gdzieś na uboczu to bym to darował ale tam jest akurat na głównej sali.Chyba nie mieszkasz w Ostrołęce jeżeli piszesz że tak samo śmierdzi w mieście jak i w wojciechowicach obok celulozy.[/quote]Czytaj dokładniej, napisałam po 1 łazience czyli miałam na myśli 1 kabina dla kobiet i 1 dla panów i poza Niezapominajką  jest jeszcze jedna sala tylko z 2 kabinami. Zreszta nie mam zamiaru się wykłócać o ilośc łazienek w sali bo to zenada {dobani} Byłam nie na jednym weselu gdzie było po 1 łazience i naprawdę to nie był kłopot i złych opini z tego powodu o sali nie słyszałam, myślę że ilość łazienek to nie najważniejsza cecha sal weselnych.

Gość

03-06-2009, 10:15
#1
[quote=Gość]Nie ma w Ostrołęce ani jednej sali gdzie jest tylko jedna kabina dla mężczyzn i kobiet a to z prostego względu w trakcie odbioru budynku sanepid by nie pozwolił na takie coś a Niezapominajka jest w lokalu który nie jest przystosowany jako sala weselna ani restauracja i tylko dlatego jest możliwa taka sytuacja.Jak nie wierzysz to się przejdź do Olimpi albo Augystyniaka albo do dowolnej innej Sali która była budowana od podstaw i policz kabiny to będziesz wiedziała czy na 200 osób można mieć tylko jeden kibelek. Ja byłem tylko raz na weselu w Niezapominajce i jak chciałem wyjść za potrzebą to musiałem wychodzić na dwór bo zawsze ktoś był w łazience i mnie to naprawde wku.... bo nie po to człowiek przychodzi na wesele aby stać w kolejce do kibla poza tym jeżeli ta łazienka była by w innym miejscu gdzieś na uboczu to bym to darował ale tam jest akurat na głównej sali.Chyba nie mieszkasz w Ostrołęce jeżeli piszesz że tak samo śmierdzi w mieście jak i w wojciechowicach obok celulozy.[/quote]Czytaj dokładniej, napisałam po 1 łazience czyli miałam na myśli 1 kabina dla kobiet i 1 dla panów i poza Niezapominajką  jest jeszcze jedna sala tylko z 2 kabinami. Zreszta nie mam zamiaru się wykłócać o ilośc łazienek w sali bo to zenada {dobani} Byłam nie na jednym weselu gdzie było po 1 łazience i naprawdę to nie był kłopot i złych opini z tego powodu o sali nie słyszałam, myślę że ilość łazienek to nie najważniejsza cecha sal weselnych.
Gość napisał(a):nie chodzi tylko o to ze w Niezapominajce  jest tylko jedna lazienka.Mi na przykład nie podoba sie ze nie ma holu , trzeba chodzic  po schodach, na sali  sa słupy i ze na wojciechowicach smierdzi.To jest tylko moje zdanie .Byc moze znajda sie tacy , ktorym to bedzie odpowiadalo.

Gość

03-06-2009, 18:37
#2
nie chodzi tylko o to ze w Niezapominajce  jest tylko jedna lazienka.Mi na przykład nie podoba sie ze nie ma holu , trzeba chodzic  po schodach, na sali  sa słupy i ze na wojciechowicach smierdzi.To jest tylko moje zdanie .Byc moze znajda sie tacy , ktorym to bedzie odpowiadalo.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jak nie wiesz to proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd ja miałam ostatnio wesele w Olimpii i napewno się nie płaci za wstawienie do chatki kurpiowskiej.Ja chciałam po prostu zebym nie musiała sie niczym martwic i wziełam chatke z wyposazeniem poza tym byłam tam wczesniej  i bardzo nam smakowało i nie chciałam eksperymentowac z  obcymi osobami. Dostałam nawet duza fontanne czekoladową i fontanne do drinkow.Sala super pełna profeska a na weselu było 390 osób. Ludzie jesli ktos pyta   nie wprowadzajmy ludzi w bład tylko piszmy prawde.[/quote]a mogę spytać ile płaciłaś od osoby i co zawierało się w tej cenie?

Gość

03-06-2009, 21:09
#3
[quote=Gość]Jak nie wiesz to proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd ja miałam ostatnio wesele w Olimpii i napewno się nie płaci za wstawienie do chatki kurpiowskiej.Ja chciałam po prostu zebym nie musiała sie niczym martwic i wziełam chatke z wyposazeniem poza tym byłam tam wczesniej  i bardzo nam smakowało i nie chciałam eksperymentowac z  obcymi osobami. Dostałam nawet duza fontanne czekoladową i fontanne do drinkow.Sala super pełna profeska a na weselu było 390 osób. Ludzie jesli ktos pyta   nie wprowadzajmy ludzi w bład tylko piszmy prawde.[/quote]a mogę spytać ile płaciłaś od osoby i co zawierało się w tej cenie?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jak nie wiesz to proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd ja miałam ostatnio wesele w Olimpii i napewno się nie płaci za wstawienie do chatki kurpiowskiej.Ja chciałam po prostu zebym nie musiała sie niczym martwic i wziełam chatke z wyposazeniem poza tym byłam tam wczesniej  i bardzo nam smakowało i nie chciałam eksperymentowac z  obcymi osobami. Dostałam nawet duza fontanne czekoladową i fontanne do drinkow.Sala super pełna profeska a na weselu było 390 osób. Ludzie jesli ktos pyta   nie wprowadzajmy ludzi w bład tylko piszmy prawde.[/quote]a mogę spytać ile płaciłaś od osoby i co zawierało się w tej cenie?

Gość

03-06-2009, 21:10
#4
[quote=Gość]Jak nie wiesz to proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd ja miałam ostatnio wesele w Olimpii i napewno się nie płaci za wstawienie do chatki kurpiowskiej.Ja chciałam po prostu zebym nie musiała sie niczym martwic i wziełam chatke z wyposazeniem poza tym byłam tam wczesniej  i bardzo nam smakowało i nie chciałam eksperymentowac z  obcymi osobami. Dostałam nawet duza fontanne czekoladową i fontanne do drinkow.Sala super pełna profeska a na weselu było 390 osób. Ludzie jesli ktos pyta   nie wprowadzajmy ludzi w bład tylko piszmy prawde.[/quote]a mogę spytać ile płaciłaś od osoby i co zawierało się w tej cenie?
Gość napisał(a):Ale się lansują {usmiech} Na weselu liczy się dobra zabawa i konkretnie obsłużeni goście!!!!!! Co do smrodu w O-ce to zależy z której strony wieje{tak} i kiedy kto smrodzi. W O-ce wszędzie pachnie taka specyfika miasta{mruga} Pozdrawiam

Gość

04-06-2009, 01:18
#5
Ale się lansują {usmiech} Na weselu liczy się dobra zabawa i konkretnie obsłużeni goście!!!!!! Co do smrodu w O-ce to zależy z której strony wieje{tak} i kiedy kto smrodzi. W O-ce wszędzie pachnie taka specyfika miasta{mruga} Pozdrawiam
Gość napisał(a):A ja muszę Wam powiedzieć że w niezapominajce jest fajnie, jest smacznie. Ale jeden kelner (synek Pani dzierżawiącej lokal) jest strasznie niemiły, wyskakuje od razu z gębą do młodych, rodziców i gości. Nie daj Boże Go o coś poprosić - reszta obsługi O.K. Ale tak często jest jak młody człowiek nie wypracuje sam sobie pozycji i pieniędzy zaczynając  od "zera" - tylko dostaje na tacy od rodziców. Zastanów się nad swoim zachowaniem młody człowieku, bo psujesz mamie opinię na którą ciężko pracowała. Pozdrawiam - Starszy Pan.

Gość

04-06-2009, 13:48
#6
A ja muszę Wam powiedzieć że w niezapominajce jest fajnie, jest smacznie. Ale jeden kelner (synek Pani dzierżawiącej lokal) jest strasznie niemiły, wyskakuje od razu z gębą do młodych, rodziców i gości. Nie daj Boże Go o coś poprosić - reszta obsługi O.K. Ale tak często jest jak młody człowiek nie wypracuje sam sobie pozycji i pieniędzy zaczynając  od "zera" - tylko dostaje na tacy od rodziców. Zastanów się nad swoim zachowaniem młody człowieku, bo psujesz mamie opinię na którą ciężko pracowała. Pozdrawiam - Starszy Pan.
Gość napisał(a):może cos więcej na temat sali weselnej dawne ,,zakłady miesne''.  plamuję zarezerwowac tam sale?  ale niewiem zabardzo jak tam jest? :(

Gość

04-06-2009, 13:57
#7
może cos więcej na temat sali weselnej dawne ,,zakłady miesne''.  plamuję zarezerwowac tam sale?  ale niewiem zabardzo jak tam jest? :(
Gość napisał(a):sala weselna "renesans" w Antoniach-120 zł od osoby. Swój alkohol,szampan,tort,ciasto

Gość

04-06-2009, 14:09
#8
sala weselna "renesans" w Antoniach-120 zł od osoby. Swój alkohol,szampan,tort,ciasto
Gość napisał(a):A może wiesz ile osób mieści ta sala?

Gość

04-06-2009, 14:15
#9
A może wiesz ile osób mieści ta sala?
Gość napisał(a):na około 150

Gość

04-06-2009, 14:46
#10
na około 150
Gość napisał(a):Chcecie sie dowiedziec które sale sa najlepsze?Odpowiedz jest prosta.Te , ktore się nie reklamuja.

Gość

04-06-2009, 18:52
#11
Chcecie sie dowiedziec które sale sa najlepsze?Odpowiedz jest prosta.Te , ktore się nie reklamuja.
Gość napisał(a):rzygac mi sie chce jak czytam te  komentarze.sami siebie reklamujecie.nic co tanie nie jest dobre

Gość

05-06-2009, 17:34
#12
rzygac mi sie chce jak czytam te  komentarze.sami siebie reklamujecie.nic co tanie nie jest dobre
Gość napisał(a):jasne bawilas sie tam i wiesz ile kosztuje od osoby ile kosztuje chatka itp.nie osmieszaj sie.Najbardziej przykre jest to ze  niektore sale zamiast wziasc sie do roboty to reklamuja sie beznajdziejnie na tej stronie

Gość

05-06-2009, 17:37
#13
jasne bawilas sie tam i wiesz ile kosztuje od osoby ile kosztuje chatka itp.nie osmieszaj sie.Najbardziej przykre jest to ze  niektore sale zamiast wziasc sie do roboty to reklamuja sie beznajdziejnie na tej stronie
Gość napisał(a):ja moge ci cos powiedzieć(napisać) na temat sali przy Zakładach Mięsnych miałam tam w kwietniu swoje wesele, sala jest śliczna, duża; jedzonko smaczne, szybko podane i cieple; a pani Basia(właścicielka sali) złoy człowiek, z całego serca polecam; napewno będziesz zadowolona Pozdrawiam

Gość

05-06-2009, 18:21
#14
ja moge ci cos powiedzieć(napisać) na temat sali przy Zakładach Mięsnych miałam tam w kwietniu swoje wesele, sala jest śliczna, duża; jedzonko smaczne, szybko podane i cieple; a pani Basia(właścicielka sali) złoy człowiek, z całego serca polecam; napewno będziesz zadowolona Pozdrawiam
Gość napisał(a):zajazd borowik co o nim jeszcze slyszeliscie o wlascicielsce, jedzeniu itd. poza tym ze jest drogo?

Gość

05-06-2009, 23:17
#15
zajazd borowik co o nim jeszcze slyszeliscie o wlascicielsce, jedzeniu itd. poza tym ze jest drogo?
Gość napisał(a):w Myszyńcu jest nowo otwarta sala weselna (od dwóch tygodni) i myślę , ze 350 osób bez problemu sie zmieści. W srodku po prostu cudeńko jak spod igły, nie trzeba nic strois, po prostu pełen wypas. Elegancka. Fontanna w środku, na zewnątrz, wodne oczko. Maja ja Ci sami właściciele co w Przsnyszu. Tam byłam raz na Sylwestra i jedzenie pierwsza klasa, więc myślę, że i tu będzie tak samo. Nie wiem jednak jaka cena za osobę i nie wiem jak terminy.

Gość

06-06-2009, 00:11
#16
w Myszyńcu jest nowo otwarta sala weselna (od dwóch tygodni) i myślę , ze 350 osób bez problemu sie zmieści. W srodku po prostu cudeńko jak spod igły, nie trzeba nic strois, po prostu pełen wypas. Elegancka. Fontanna w środku, na zewnątrz, wodne oczko. Maja ja Ci sami właściciele co w Przsnyszu. Tam byłam raz na Sylwestra i jedzenie pierwsza klasa, więc myślę, że i tu będzie tak samo. Nie wiem jednak jaka cena za osobę i nie wiem jak terminy.
Gość napisał(a):he z Oki do Myszynca kawał bezsens{gafa}{!}

Gość

06-06-2009, 07:25
#17
he z Oki do Myszynca kawał bezsens{gafa}{!}
Gość napisał(a):NIEZAPOMINAJKA 120zl od osoby wszytsko w tym jest ciasto napoje nie wiem dokladnie ile dan goracych  acha a  dzieci za free...;p

Gość

07-06-2009, 21:58
#18
NIEZAPOMINAJKA 120zl od osoby wszytsko w tym jest ciasto napoje nie wiem dokladnie ile dan goracych  acha a  dzieci za free...;p
Gość napisał(a):acha z tym klnerem co wyzej napisane to prawda  gow**** wyrzej sra niz dupe ma  a jedzenie 1klasa

Gość

07-06-2009, 22:00
#19
acha z tym klnerem co wyzej napisane to prawda  gow**** wyrzej sra niz dupe ma  a jedzenie 1klasa
Gość napisał(a):jakie są ceny w OLIMPII?????

Gość

07-06-2009, 22:49
#20
jakie są ceny w OLIMPII?????

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów