Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Podzielam Twoją opinię:){diabelek}

Gość

01-05-2009, 13:27
#1
Podzielam Twoją opinię:){diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja robię wesele właśnie w zielonym zakątku i na 80 osob sala jest ok(bylam tam na sylwestra i bylo za duzo osob okolo150-160)!! a cena za osobe chyba 120-130zl!ja wyprawiam na 120 osob:){ok}[/quote]a co wchodzi w tą cenę 120-130osób?

Gość

02-05-2009, 10:45
#2
[quote=Gość]ja robię wesele właśnie w zielonym zakątku i na 80 osob sala jest ok(bylam tam na sylwestra i bylo za duzo osob okolo150-160)!! a cena za osobe chyba 120-130zl!ja wyprawiam na 120 osob:){ok}[/quote]a co wchodzi w tą cenę 120-130osób?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]ja robię wesele właśnie w zielonym zakątku i na 80 osob sala jest ok(bylam tam na sylwestra i bylo za duzo osob okolo150-160)!! a cena za osobe chyba 120-130zl!ja wyprawiam na 120 osob:){ok}[/quote]a co wchodzi w tą cenę 120-130zł?[/quote]

Gość

02-05-2009, 10:46
#3
[quote=Gość][quote=Gość]ja robię wesele właśnie w zielonym zakątku i na 80 osob sala jest ok(bylam tam na sylwestra i bylo za duzo osob okolo150-160)!! a cena za osobe chyba 120-130zl!ja wyprawiam na 120 osob:){ok}[/quote]a co wchodzi w tą cenę 120-130zł?[/quote]
zabawa777 napisał(a):Byłam w sobotę na weselu w Niezapominajce. Duża, ładna sale. Jedzonko pyszne. Obsługa miła. Nic tylko się bawić. Zespół świetnie bawił , więc jestem zadowolona z takiego wesela.

zabawa777

Wpisów: 1
Dołączył: 12.05.2009
12-05-2009, 21:15
#4
Byłam w sobotę na weselu w Niezapominajce. Duża, ładna sale. Jedzonko pyszne. Obsługa miła. Nic tylko się bawić. Zespół świetnie bawił , więc jestem zadowolona z takiego wesela.
Gość napisał(a):TANCERKA...  tańczysz w ramionach sali balowejczarna sukienka rozwiane włosyniczym dla pustki niemy wodzirejktóry wirując do tańca prosi...samotna nuta w dźwiękach orkiestryjak naga róża z oddechem śwituperfekcją błyszczą subtelne gestylustra zerkają pełne zachwytupłyniesz niesiona falami brzmienianocna tancerka jak płomień świecystukiem obcasów parkiet zamieniaszw falę uniesień z wdziękiem kobiecymwestchnienia nocy ostatnie dźwiękiprosisz do tańca świt oniemiaływ tej pustej sali lustra już pękłyzostała róża w kolorze białym...

Gość

16-05-2009, 06:44
#5
TANCERKA...  tańczysz w ramionach sali balowejczarna sukienka rozwiane włosyniczym dla pustki niemy wodzirejktóry wirując do tańca prosi...samotna nuta w dźwiękach orkiestryjak naga róża z oddechem śwituperfekcją błyszczą subtelne gestylustra zerkają pełne zachwytupłyniesz niesiona falami brzmienianocna tancerka jak płomień świecystukiem obcasów parkiet zamieniaszw falę uniesień z wdziękiem kobiecymwestchnienia nocy ostatnie dźwiękiprosisz do tańca świt oniemiaływ tej pustej sali lustra już pękłyzostała róża w kolorze białym...
Gość napisał(a):Środek nocy. Facet wraca mocno podchmielony po imprezie do domu. Otwiera żona.- Gdzieś był?- Na czynie…- Co ty pierniczysz, na jakim czynie?- Na czynie…- Gadaj po ludzki albo cię !- Naczynie daj do będę rzygał!

Gość

16-05-2009, 15:36
#6
Środek nocy. Facet wraca mocno podchmielony po imprezie do domu. Otwiera żona.- Gdzieś był?- Na czynie…- Co ty pierniczysz, na jakim czynie?- Na czynie…- Gadaj po ludzki albo cię !- Naczynie daj do będę rzygał!
Gość napisał(a):Przynosi kelner klientowi zupę i niosąc talerz trzyma w zupie kciuka. Klient mówi:- Panie! Dlaczego trzyma pan palca w mojej zupie?Kelner:- Lekarz kazał mi trzymać go w czymś ciepłym.- To trzymaj sobie pan go w dupie, a nie w mojej zupie!- Toteż trzymam go tam, ale jak idę do kuchni.

Gość

16-05-2009, 15:43
#7
Przynosi kelner klientowi zupę i niosąc talerz trzyma w zupie kciuka. Klient mówi:- Panie! Dlaczego trzyma pan palca w mojej zupie?Kelner:- Lekarz kazał mi trzymać go w czymś ciepłym.- To trzymaj sobie pan go w dupie, a nie w mojej zupie!- Toteż trzymam go tam, ale jak idę do kuchni.
Gość napisał(a):a co wchodzi w tą cenę 120-130osób?

Gość

17-05-2009, 12:48
#8
a co wchodzi w tą cenę 120-130osób?
Gość napisał(a):Zajazd Borowik straszna drożyzna ceny porównywalne z hotelem Golebiewskim, a porównac standard hotelu a zajazdu...?Za osobę w tym roku 140 zł i tylko 5 dań gorących, do tej sumy trzeba doliczyc koszty szampana(gdzie na kazdej innej sali jest to wliczone juz w cenę, ciasta, owoce, napoje (wszedzie napoje w cenie niestety tu sobie trzeba samemu dokupic )alkohol (to akurart zawsze kupuja mlodzi) wszystko inne dodatki extra, np stoł wiejski 1900 zł!!!!  TRAGEDIA

Gość

25-05-2009, 13:44
#9
Zajazd Borowik straszna drożyzna ceny porównywalne z hotelem Golebiewskim, a porównac standard hotelu a zajazdu...?Za osobę w tym roku 140 zł i tylko 5 dań gorących, do tej sumy trzeba doliczyc koszty szampana(gdzie na kazdej innej sali jest to wliczone juz w cenę, ciasta, owoce, napoje (wszedzie napoje w cenie niestety tu sobie trzeba samemu dokupic )alkohol (to akurart zawsze kupuja mlodzi) wszystko inne dodatki extra, np stoł wiejski 1900 zł!!!!  TRAGEDIA
Gość napisał(a):w zielonym zakatku 120-130 zl bez ciasta i napojów~!!

Gość

25-05-2009, 15:01
#10
w zielonym zakatku 120-130 zl bez ciasta i napojów~!!
Gość napisał(a):a ten borowik to sie nadaje!!! w d.u.p.e{ok}

Gość

25-05-2009, 15:02
#11
a ten borowik to sie nadaje!!! w d.u.p.e{ok}
Gość napisał(a):Włascicielce Borowika to sie chyba w glowie pomieszalo.Cena z kosmosu.140 zł od osoby bez napojow  gazowanychi ,  sokow  bez ciasta , owocow.Na innych salach 140 zl jest ze wszystkim.A musze powiedziec , ze standart Borowika wcale niczym innym sie nie rozni od  zakladow miesnych  ,  Olimpii  , czy Augustyniaka , wrecz przeciwnie.Gram na weselach takze  wiem co  pisze.

Gość

25-05-2009, 19:33
#12
Włascicielce Borowika to sie chyba w glowie pomieszalo.Cena z kosmosu.140 zł od osoby bez napojow  gazowanychi ,  sokow  bez ciasta , owocow.Na innych salach 140 zl jest ze wszystkim.A musze powiedziec , ze standart Borowika wcale niczym innym sie nie rozni od  zakladow miesnych  ,  Olimpii  , czy Augustyniaka , wrecz przeciwnie.Gram na weselach takze  wiem co  pisze.
Gość napisał(a):Nie ma pojęcia czym sie  zachwycasz jesli chodzi o Niezapominajke.1.Zadnego holu  na ktorym moznaby posiedziec i porozmawiac.2.Zeby wejsc na sale trzeba pokonac 1 pietro , co dla ktorych po kilku glebszych  jest rzeczą nie do pokonania3.jedna łazienka ( kabina)dla kobiet i jedna dla mezczyzn.Bylem na weselu i do toalet byla taka kolejka  , ze mezczyzni byli zmuszeni do zalatwiania swoich potrzeb  na zewnatrz4.jedzenie srednie5.Jak wyszedlem na faje na zewnatrz to byl taki smrod celulozy , ze nie dało sie wytrzymac.

Gość

25-05-2009, 19:42
#13
Nie ma pojęcia czym sie  zachwycasz jesli chodzi o Niezapominajke.1.Zadnego holu  na ktorym moznaby posiedziec i porozmawiac.2.Zeby wejsc na sale trzeba pokonac 1 pietro , co dla ktorych po kilku glebszych  jest rzeczą nie do pokonania3.jedna łazienka ( kabina)dla kobiet i jedna dla mezczyzn.Bylem na weselu i do toalet byla taka kolejka  , ze mezczyzni byli zmuszeni do zalatwiania swoich potrzeb  na zewnatrz4.jedzenie srednie5.Jak wyszedlem na faje na zewnatrz to byl taki smrod celulozy , ze nie dało sie wytrzymac.
Gość napisał(a):w Zielonym Zakątku na ten rok 90-110 zł/os. bez ciast napoi i owoców - robię tam niedługo wesele więc wiem.

Gość

25-05-2009, 22:21
#14
w Zielonym Zakątku na ten rok 90-110 zł/os. bez ciast napoi i owoców - robię tam niedługo wesele więc wiem.
Gość napisał(a):uuu to chyba potaniało!! ja jak zamawialam sale to ta babka mowila ze drozej no ale... zobaczymy:){usmiech}

Gość

26-05-2009, 07:47
#15
uuu to chyba potaniało!! ja jak zamawialam sale to ta babka mowila ze drozej no ale... zobaczymy:){usmiech}
Gość napisał(a):a ja zawsze bede poleac Panią Basię Niewiarowską i sale przy Zakładah Mięsnyh :)

Gość

26-05-2009, 14:08
#16
a ja zawsze bede poleac Panią Basię Niewiarowską i sale przy Zakładah Mięsnyh :)
Gość napisał(a):o ranyyyy jaki błąd{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}!! miesnych! ch ch ch!!!! ludzie ratunku!

Gość

26-05-2009, 14:32
#17
o ranyyyy jaki błąd{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}!! miesnych! ch ch ch!!!! ludzie ratunku!
Gość napisał(a):i zakładach!!!! po co się tyle człowieku szkoliłeś? na darmo poszło wszystko{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

26-05-2009, 14:33
#18
i zakładach!!!! po co się tyle człowieku szkoliłeś? na darmo poszło wszystko{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):Co chcecie od zakładow, tam jak byłem na weselu, było super w każdym względzie.

Gość

26-05-2009, 22:17
#19
Co chcecie od zakładow, tam jak byłem na weselu, było super w każdym względzie.
Gość napisał(a):Ja mam w czerwcu w Augustyniaku i kosztuje 115 za osobę bez napojów i ciasta Za 120 zł od osoby jest do tego 1,5 l napoju

Gość

27-05-2009, 00:33
#20
Ja mam w czerwcu w Augustyniaku i kosztuje 115 za osobę bez napojów i ciasta Za 120 zł od osoby jest do tego 1,5 l napoju

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów