Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 66 dalej
Gość napisał(a):sami siebie reklamujecie.

Gość

23-06-2009, 11:25
#1
sami siebie reklamujecie.
Gość napisał(a):jeśli nikt nikogo nie obraża tylko mówi całą prawdę to dlaczego administratort kasuje posty co to za cenzura myślałem że komuna sie skonczyła niedawno był jubileusz!

Gość

23-06-2009, 15:28
#2
jeśli nikt nikogo nie obraża tylko mówi całą prawdę to dlaczego administratort kasuje posty co to za cenzura myślałem że komuna sie skonczyła niedawno był jubileusz!
Gość napisał(a):WitamMoje wesele odbyło się właśnie w tą sobotę (27. 06)w zielonym zakątku.Co do dogadania się z właścicielami nie miałam żadnego problemu, ceny jak były uzgodnione tak pozostały. Wszystko na czas zrobione.Impreza odbyła się na dużej sali było tam 120 osób, przy stole siedziało po 12 i było akurat. Właściciele mówili że to sala na 160 os ale ja uważam że 130 to max. Przy stole nie powinno siedzieć więcej niż 12 os bo stoły są waskie. Jedzenie był za***. wszystkim smakowało i nie brakowało. Właści8ciele nie stawiali żadnych warunków, doradzali. Miałam 6 dań gorących i 10 przystawek - za dużo spokojnie mogłam zamówić 5 dań gorących i by starczyło. zapłaciłam za 6 dań 10 przystawek i chate kurpiowską z ciastem i owocami oprócz napojów i wódki 140 zł od os. Napoje sama kupiłam bo wyniosło o wiele taniej właściciele liczą za napoje dodatkowo 14 zł za os a ja kupiłam sama i wynisło 6,5 zł za os były to same orginalne napoje coca cola, sprit fanta, woda żywiec, soki caprio (kupiłam w hurtowni w ostrołęce).Myślę że warto tam zrobić wesele ja bym drugi raz miała wybierać to bym też wybrała zielony zakatek. a wybór do Was należy.:D pozdrawiam ewela

Gość

30-06-2009, 20:22
#3
WitamMoje wesele odbyło się właśnie w tą sobotę (27. 06)w zielonym zakątku.Co do dogadania się z właścicielami nie miałam żadnego problemu, ceny jak były uzgodnione tak pozostały. Wszystko na czas zrobione.Impreza odbyła się na dużej sali było tam 120 osób, przy stole siedziało po 12 i było akurat. Właściciele mówili że to sala na 160 os ale ja uważam że 130 to max. Przy stole nie powinno siedzieć więcej niż 12 os bo stoły są waskie. Jedzenie był za***. wszystkim smakowało i nie brakowało. Właści8ciele nie stawiali żadnych warunków, doradzali. Miałam 6 dań gorących i 10 przystawek - za dużo spokojnie mogłam zamówić 5 dań gorących i by starczyło. zapłaciłam za 6 dań 10 przystawek i chate kurpiowską z ciastem i owocami oprócz napojów i wódki 140 zł od os. Napoje sama kupiłam bo wyniosło o wiele taniej właściciele liczą za napoje dodatkowo 14 zł za os a ja kupiłam sama i wynisło 6,5 zł za os były to same orginalne napoje coca cola, sprit fanta, woda żywiec, soki caprio (kupiłam w hurtowni w ostrołęce).Myślę że warto tam zrobić wesele ja bym drugi raz miała wybierać to bym też wybrała zielony zakatek. a wybór do Was należy.:D pozdrawiam ewela
Gość napisał(a): a mozesz napisać gdzie stał zespół? na tym balkonie???

Gość

30-06-2009, 20:34
#4
a mozesz napisać gdzie stał zespół? na tym balkonie???
Gość napisał(a):Zespół stał na balkonie nie było żadnego problemu z nagłosnieniem jak niektórzy mówili, zespoł na początku miał stac na dole ale bałam się że bedzie za mało miejsca. Dzisiaj rozliczałam się z zespołem i mówił ze jak by było ciepło to fajnie postawić zespół na taras. Jedyny minus balkonu to to że zespół musiał czesto schodzić aby mieć kontakt z gosćmi, ale to też zależy od zespołu bo moi schodzili na doł i goście bardzo byli z tego zespołu zadowoleni mówili że super.

Gość

30-06-2009, 20:41
#5
Zespół stał na balkonie nie było żadnego problemu z nagłosnieniem jak niektórzy mówili, zespoł na początku miał stac na dole ale bałam się że bedzie za mało miejsca. Dzisiaj rozliczałam się z zespołem i mówił ze jak by było ciepło to fajnie postawić zespół na taras. Jedyny minus balkonu to to że zespół musiał czesto schodzić aby mieć kontakt z gosćmi, ale to też zależy od zespołu bo moi schodzili na doł i goście bardzo byli z tego zespołu zadowoleni mówili że super.
Gość napisał(a):acha dzieki{usmiech} niektóre zespoły nie chca wlaśnie stać na balkonie!!! bo nie maja kontaktu z młodymi itp! ja chyba postawie ich na dole!! a Wy młodzi gdzie mieliscie stół?? pod  balkonem??( mi sie osobiscie tak nie podoba siedziec pod balkonem)i chyba pod którąś scianą bede siedziala{usmiech} dzieki jeszcze raz za odpowiedzi!:) pozdrawiam{ok}{usmiech}

Gość

01-07-2009, 09:11
#6
acha dzieki{usmiech} niektóre zespoły nie chca wlaśnie stać na balkonie!!! bo nie maja kontaktu z młodymi itp! ja chyba postawie ich na dole!! a Wy młodzi gdzie mieliscie stół?? pod  balkonem??( mi sie osobiscie tak nie podoba siedziec pod balkonem)i chyba pod którąś scianą bede siedziala{usmiech} dzieki jeszcze raz za odpowiedzi!:) pozdrawiam{ok}{usmiech}
Gość napisał(a):Co do sal weselnych szczerze polecam Arkadię. - miałam własne wesele w maju tego roku. Obsługa kelnerska bardzo miła i wszystko sprzątała, czy wymieniała szybko i w sposób dyskretny, jedzenie naprawdę pyszne i mają duży wybór z ciekawego menu - właściciel chętnie doradza co jest popularne, co z czym się  najlepiej podaje i prezentuje , dobrze radzi, ale nie naciska na wybór -pracuję wiele lat w cateringu, więc mam w tym spore doświadczenie. Mają dobrą cenę - 115/osobę bez napoi lub 120/osobę z napojami, ale w tym roku już chyba są zabukowani? Do zakupu własnego oczywiście alkohol i tort, w cenie są sałatki , 6 dań gorących; ciasto, kawa  i herbata- tutaj bardzo duży plus, bo jest na to przewidziane oddzielne miejsce z kanapami, krzesełkami, wiec goście mają tez zakątek do własnej dyspozycji przez całą noc, czyli kiedy mają ochotę, mogą zrobić sobie kawę lub herbatę i zjeść tam ciasto.Tu też jest opcja zamówienia wiejskiego stołu lub stołu z owocami-dodatkowe opłaty- bardzo efektowne dekoracje, jest także fontanna z napojami - głownie mrozona herbata, żeby dzieci takze mogły  korzystać.Posiadają także 34 miejsca noclegowe  ok 25/osobę, więc bardzo duże ułatwienie dla rodzin przyjeżdżających z daleka lub z małymi dziećmi.Oczywiście o lokalizacji  nie trzeba wspominać,że mają jedną z najbardziej atrakcyjnych w O-ce. mamy świetne domy weselne jak Augustyniak, czy Niezapominajka, ale ich położenie pozostawia sobie wiele do życzenia, ale to już w zależności od gustu i potrzeb indywidualnych pary. Na zewnątrz mnóstwo miejsca, stawik,zieleń, fontanna, ławeczki i plac zabaw dla dzieci z ogromną ilością zabawek.Jedna rzecz, którą była  małym minusem dla mnie, to dekoracja sali, wieć zamówiłam dekoratorkę,żeby zrobiła białą dekorację i wyglądało to przepięknie - goście byli zachwyceni.Życzę udanych wyborów Młodym Parom.

Gość

01-07-2009, 19:07
#7
Co do sal weselnych szczerze polecam Arkadię. - miałam własne wesele w maju tego roku. Obsługa kelnerska bardzo miła i wszystko sprzątała, czy wymieniała szybko i w sposób dyskretny, jedzenie naprawdę pyszne i mają duży wybór z ciekawego menu - właściciel chętnie doradza co jest popularne, co z czym się  najlepiej podaje i prezentuje , dobrze radzi, ale nie naciska na wybór -pracuję wiele lat w cateringu, więc mam w tym spore doświadczenie. Mają dobrą cenę - 115/osobę bez napoi lub 120/osobę z napojami, ale w tym roku już chyba są zabukowani? Do zakupu własnego oczywiście alkohol i tort, w cenie są sałatki , 6 dań gorących; ciasto, kawa  i herbata- tutaj bardzo duży plus, bo jest na to przewidziane oddzielne miejsce z kanapami, krzesełkami, wiec goście mają tez zakątek do własnej dyspozycji przez całą noc, czyli kiedy mają ochotę, mogą zrobić sobie kawę lub herbatę i zjeść tam ciasto.Tu też jest opcja zamówienia wiejskiego stołu lub stołu z owocami-dodatkowe opłaty- bardzo efektowne dekoracje, jest także fontanna z napojami - głownie mrozona herbata, żeby dzieci takze mogły  korzystać.Posiadają także 34 miejsca noclegowe  ok 25/osobę, więc bardzo duże ułatwienie dla rodzin przyjeżdżających z daleka lub z małymi dziećmi.Oczywiście o lokalizacji  nie trzeba wspominać,że mają jedną z najbardziej atrakcyjnych w O-ce. mamy świetne domy weselne jak Augustyniak, czy Niezapominajka, ale ich położenie pozostawia sobie wiele do życzenia, ale to już w zależności od gustu i potrzeb indywidualnych pary. Na zewnątrz mnóstwo miejsca, stawik,zieleń, fontanna, ławeczki i plac zabaw dla dzieci z ogromną ilością zabawek.Jedna rzecz, którą była  małym minusem dla mnie, to dekoracja sali, wieć zamówiłam dekoratorkę,żeby zrobiła białą dekorację i wyglądało to przepięknie - goście byli zachwyceni.Życzę udanych wyborów Młodym Parom.
Gość napisał(a):Niedawno otworzono nową salę "ZYGRA " czy ktoś może coś o niej powiedzieć podobno właścicielka niezbyt przyjemna . I jaka cena od osoby i co jest wliczone orientuje się ktoś?

Gość

02-07-2009, 19:21
#8
Niedawno otworzono nową salę "ZYGRA " czy ktoś może coś o niej powiedzieć podobno właścicielka niezbyt przyjemna . I jaka cena od osoby i co jest wliczone orientuje się ktoś?
Gość napisał(a):Uważajcie na sale u Augustyniaka{!}{!} W tamtym roku podpisywaliśmy z nimi umowe na cene 100 zł od osoby na ten rok przy czym poinformowano nas że cene może wzrosnąć najwyżej do 10 zł od osoby, a teraz wzrosła o 20 zł. Osobiście nigdy więcej nie robiłabym u nich wesela. Nie wspominając już o stale nadąsanej właścicielce{nie}

Gość

03-07-2009, 10:38
#9
Uważajcie na sale u Augustyniaka{!}{!} W tamtym roku podpisywaliśmy z nimi umowe na cene 100 zł od osoby na ten rok przy czym poinformowano nas że cene może wzrosnąć najwyżej do 10 zł od osoby, a teraz wzrosła o 20 zł. Osobiście nigdy więcej nie robiłabym u nich wesela. Nie wspominając już o stale nadąsanej właścicielce{nie}
Gość napisał(a):dlatego trzeba sobie szukać takich sal gdzie w umowie pisze ZE CENE NIE ULEGNIE ZMIANIE. w innych wypadkach cene zawsze wzrasta bo to dodatkowe pieniadze dla właścicieli. ja mam cene stałą i sie nie martwie {diabelek}

Gość

03-07-2009, 11:11
#10
dlatego trzeba sobie szukać takich sal gdzie w umowie pisze ZE CENE NIE ULEGNIE ZMIANIE. w innych wypadkach cene zawsze wzrasta bo to dodatkowe pieniadze dla właścicieli. ja mam cene stałą i sie nie martwie {diabelek}
Gość napisał(a):tak tak to prawda!!! trzeba dobrze sporzadzać umowę!!

Gość

03-07-2009, 11:15
#11
tak tak to prawda!!! trzeba dobrze sporzadzać umowę!!
Gość napisał(a):skoro temat umów wystąpił.......rzadko spotykane w umowach a równie ważne:dokładna gramatura przystawek i dań głównych, ilość napoi na 1 osobę, ilość obsługujących kelnerów  

Gość

03-07-2009, 14:56
#12
skoro temat umów wystąpił.......rzadko spotykane w umowach a równie ważne:dokładna gramatura przystawek i dań głównych, ilość napoi na 1 osobę, ilość obsługujących kelnerów  
Gość napisał(a):skoro temat umów wystąpił.......rzadko spotykane w umowach a równie ważne:dokładna gramatura przystawek i dań głównych, ilość napoi na 1 osobę, ilość obsługujących kelnerów  

Gość

03-07-2009, 15:47
#13
skoro temat umów wystąpił.......rzadko spotykane w umowach a równie ważne:dokładna gramatura przystawek i dań głównych, ilość napoi na 1 osobę, ilość obsługujących kelnerów  
Gość napisał(a):Hej jeżeli chodzi jeszcze o zielony zakątek to siedzielismy pod balkonem ale poprosiłam dekoratorkę aby mi troche zmieniła wystrój bo poprzedni zlewałby się z moją sukienką. Myślę że zmiana siedzenia młodych nie ma sensu bo tak naprawdę to my jak tam siedzielismy to góra 1 h bo cały czas się bawiliśmy na sali z gośćmi. Tylko jedliśmy tam i to też nie zawsze na to czas mieliśmy.Pozdrawiam i życze udanego wesela :Dewela

Gość

03-07-2009, 19:12
#14
Hej jeżeli chodzi jeszcze o zielony zakątek to siedzielismy pod balkonem ale poprosiłam dekoratorkę aby mi troche zmieniła wystrój bo poprzedni zlewałby się z moją sukienką. Myślę że zmiana siedzenia młodych nie ma sensu bo tak naprawdę to my jak tam siedzielismy to góra 1 h bo cały czas się bawiliśmy na sali z gośćmi. Tylko jedliśmy tam i to też nie zawsze na to czas mieliśmy.Pozdrawiam i życze udanego wesela :Dewela
Gość napisał(a):dzięki jeszcze raz!!!{usmiech} ja jeszcze się tam przejadę i popatrzę ale bardziej mi się widzi siedzenie przy scianie!no ale...... pozdrawiam ewele{ok}

Gość

03-07-2009, 22:34
#15
dzięki jeszcze raz!!!{usmiech} ja jeszcze się tam przejadę i popatrzę ale bardziej mi się widzi siedzenie przy scianie!no ale...... pozdrawiam ewele{ok}
Gość napisał(a):ja muszę Wam powiedzieć że w niezapominajce jest fajnie, jest smacznie. Ale jeden kelner (synek Pani dzierżawiącej lokal) jest strasznie niemiły, wyskakuje od razu z gębą do młodych, rodziców i gości. Nie daj Boże Go o coś poprosić - reszta obsługi O.K. Ale tak często jest jak młody człowiek nie wypracuje sam sobie pozycji i pieniędzy zaczynając  od "zera" - tylko dostaje na tacy od rodziców. Zastanów się nad swoim zachowaniem młody człowieku, bo psujesz mamie opinię

Gość

04-07-2009, 10:57
#16
ja muszę Wam powiedzieć że w niezapominajce jest fajnie, jest smacznie. Ale jeden kelner (synek Pani dzierżawiącej lokal) jest strasznie niemiły, wyskakuje od razu z gębą do młodych, rodziców i gości. Nie daj Boże Go o coś poprosić - reszta obsługi O.K. Ale tak często jest jak młody człowiek nie wypracuje sam sobie pozycji i pieniędzy zaczynając  od "zera" - tylko dostaje na tacy od rodziców. Zastanów się nad swoim zachowaniem młody człowieku, bo psujesz mamie opinię
Gość napisał(a):Co sądzicie o Dworku Aleksandria w Nożewie?

Gość

04-07-2009, 13:57
#17
Co sądzicie o Dworku Aleksandria w Nożewie?
Gość napisał(a):jakies opinie na temat sali Renesans w Antoniach?

Gość

05-07-2009, 15:39
#18
jakies opinie na temat sali Renesans w Antoniach?
Gość napisał(a):Jaka jest aktualna cena za osobę w Augustyniaku? I czy do tej ceny wliczona jest dekoracja?

Gość

05-07-2009, 15:54
#19
Jaka jest aktualna cena za osobę w Augustyniaku? I czy do tej ceny wliczona jest dekoracja?
Gość napisał(a):JEŚLI CHODZI O SALE WESELNE POLECAM NOWY OBIEKT W BRZEŹNIE K/ GOWOROWA MIAŁAM TAM SWOJE WESELE W TYM ROKU. CENA JEST KORZYSTNA 90 ZŁ. ZA OS. JEDZENIE JEST SMACZNE I SĄ DUŻĘ PORCJE, WŁAŚCICIEL SALI BARDZO SYMPATYCZNY NIE BYŁO PROBLEMU Z DOGADANIEM SIĘ W RÓŻNYCH KWESTIACH. SALA JEST NOWA MOŻE Z TEGO WZGLĘDU WSZYSTKO JEST NARAZIE OK WŁAŚCICIEL SIĘ STARA I OBSŁUGA TEŻ{usmiech}

Gość

05-07-2009, 17:47
#20
JEŚLI CHODZI O SALE WESELNE POLECAM NOWY OBIEKT W BRZEŹNIE K/ GOWOROWA MIAŁAM TAM SWOJE WESELE W TYM ROKU. CENA JEST KORZYSTNA 90 ZŁ. ZA OS. JEDZENIE JEST SMACZNE I SĄ DUŻĘ PORCJE, WŁAŚCICIEL SALI BARDZO SYMPATYCZNY NIE BYŁO PROBLEMU Z DOGADANIEM SIĘ W RÓŻNYCH KWESTIACH. SALA JEST NOWA MOŻE Z TEGO WZGLĘDU WSZYSTKO JEST NARAZIE OK WŁAŚCICIEL SIĘ STARA I OBSŁUGA TEŻ{usmiech}

strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów