Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Gość napisał(a):może by tak ze słowniczka ortograficznego skorzystać bo -narzeczony,rzeczy,narzeka piszemy przez RZ-

Gość

25-03-2009, 09:33
#1
może by tak ze słowniczka ortograficznego skorzystać bo -narzeczony,rzeczy,narzeka piszemy przez RZ-
Gość napisał(a):Narzeczona też piszemy przez "RZ" bo to wyraz zaczerpnięty od słowa NARZEKAĆ, ale już  "żona " piszemy przez Ż  jak np. Żaba ,Żmija, itp

Gość

25-03-2009, 11:59
#2
Narzeczona też piszemy przez "RZ" bo to wyraz zaczerpnięty od słowa NARZEKAĆ, ale już  "żona " piszemy przez Ż  jak np. Żaba ,Żmija, itp
mister napisał(a):Napiszcie mi prosze o sali Wioleccie na rolnej!! mam miec tam wesele wiec prosze o opinie?

mister

Wpisów: 4
Dołączył: 04.03.2009
25-03-2009, 15:17
#3
Napiszcie mi prosze o sali Wioleccie na rolnej!! mam miec tam wesele wiec prosze o opinie?
Gość napisał(a):Byłam gościem na weselu w Wiolecie, obsluga i jedzenie {ok} tylko kiepska akustyka sali tego sie nie da ukryc.

Gość

26-03-2009, 10:26
#4
Byłam gościem na weselu w Wiolecie, obsluga i jedzenie {ok} tylko kiepska akustyka sali tego sie nie da ukryc.
Gość napisał(a):Co do Wioletty to mam same dobre opinie.Sama miałam tam wesele w Październiki 2008 i jesteśmy bardzo zadowoleni.Jedzenie i obsługa świetna, z akustyką na sali też jest w pożądku.Ale wiesz ile osób tyle opini.A i pokoje gościnne na górze są super czyściutkie, umeblowane, wysprzątane i na poziomie.Także życzę miłej zabawy i powodzenia.{usmiech}

Gość

26-03-2009, 12:53
#5
Co do Wioletty to mam same dobre opinie.Sama miałam tam wesele w Październiki 2008 i jesteśmy bardzo zadowoleni.Jedzenie i obsługa świetna, z akustyką na sali też jest w pożądku.Ale wiesz ile osób tyle opini.A i pokoje gościnne na górze są super czyściutkie, umeblowane, wysprzątane i na poziomie.Także życzę miłej zabawy i powodzenia.{usmiech}
Gość napisał(a):WITAM.Ja byłam w "Wioleccie" na Rolnej na weselu jako gość i również uważam, że jest to bardzo dobre miejsce na nowoczesne i eleganckie wesele.Wioletta - to duża sala (spokojnie na 160 osób), bardzo urozmaicone i smaczne jedzenie, miłe kelnerki oraz rzeczywiście piękne oraz przytulne pokoje na górze.Co do kapeli to już zależy jaka jest i jak gra - tu nie można uogólniać, ale akustyka sali jest taka jak być powinna.Polecam tą salę - ja bawiłam się tam super.

Gość

26-03-2009, 14:22
#6
WITAM.Ja byłam w "Wioleccie" na Rolnej na weselu jako gość i również uważam, że jest to bardzo dobre miejsce na nowoczesne i eleganckie wesele.Wioletta - to duża sala (spokojnie na 160 osób), bardzo urozmaicone i smaczne jedzenie, miłe kelnerki oraz rzeczywiście piękne oraz przytulne pokoje na górze.Co do kapeli to już zależy jaka jest i jak gra - tu nie można uogólniać, ale akustyka sali jest taka jak być powinna.Polecam tą salę - ja bawiłam się tam super.
Gość napisał(a):ja w sierpniu 2008 miałam wesele w niezapominajce i jestem do tej pory zachwycona organizacją, cena była 110 złza osobę, za dzieci do lat dziesięciu nic nie płaciłam, jedzenia było aż za dużo, 7 gorących dań, przystawki, owoce, przepyszne i rozmaite ciasto, wszystko oprócz alkoholu było w cenie. Kelnerze przecudowni, nigdzie nie widziałam tak zgranej ekipy pracowników. Z czystym sumieniem polecam.

Gość

26-03-2009, 14:37
#7
ja w sierpniu 2008 miałam wesele w niezapominajce i jestem do tej pory zachwycona organizacją, cena była 110 złza osobę, za dzieci do lat dziesięciu nic nie płaciłam, jedzenia było aż za dużo, 7 gorących dań, przystawki, owoce, przepyszne i rozmaite ciasto, wszystko oprócz alkoholu było w cenie. Kelnerze przecudowni, nigdzie nie widziałam tak zgranej ekipy pracowników. Z czystym sumieniem polecam.
Gość napisał(a):tak to prawda NIEZAPOMINAJKA jest ok kilku moich znajomych miało tam wesela ,jedzenie super no i cena niska bo zawierała ciasta i owoce.

Gość

26-03-2009, 17:11
#8
tak to prawda NIEZAPOMINAJKA jest ok kilku moich znajomych miało tam wesela ,jedzenie super no i cena niska bo zawierała ciasta i owoce.
Gość napisał(a):My wlasnie zaczelismy organizowac nasze wesele i ogladamy rozne sale, rozmawiamy z wlascicielami i zbieramy opinie. I tak: -jesli chodzi o Hubusa to owszem, sala bardzo ladna, duza i nowoczesna. Cena 130 zl za osobe (5 dan goracych, 9 przystawek) lub 140 (6 dan goracych i 11 przystawek), ciasto, tort, alkohol we wlasnym zakresie, za dodatkowe oswietlenie 700 zl. Znajoma miala tam wesele w ubieglym roku i z tego co mowili goscie jedzenie obrzydliwe i male porcje, wodke podawali w kieliszkach wysokich, nie za bardzo to podobno wygladalo.- Wioletta - sala rowniez ladna i nowoczesna, klimatyzacja bez zarzutu, obsluga podobno tez, jedzenie dobre, ale malo przystawek i troche pustawo na stolach. Cena 130 zl za 6 dan goracych i 9 przystawek. Ciasta, tort, alkohol we wlasnym zakresie. Co mi sie nie podoba to fakt, ze wlascicielka liczy sobie dodatkowo 700 zl za dekoracje i oltarzyk (co jest nie fair, bo na kazdym weselu jest on taki sam i nie powinna pobierac za to dodatkowych oplat) i 500 zl za oswietlenie. Dla mnie to zwykle naciaganie. Poza tym nie wierzcie w to, ze sala jest na 150-160 osob. U znajomej bylo 110 i bylo akurat, mowila, ze 130 to maksymalna liczba jaka tam wejdzie, w innym wypadku bedzie ciasno.-zielony zakatek - opinie sa podzielone, jedni chwala, inni narzekaja. Nasz zespol powiedzial, ze gral tam raz i wiecej nie zagra, bo miejsce dla kapeli jest na balkonie nad glowami pary mlodych i oni n ie widza polowy sali, co bardzo utrudnia im kontakt z goscmi i prowadzenie imprezy. Dodatkowo slyszalam o klopotach z dogadaniem sie z wlascicielemJeszcze raz podkreslam, ze to sa tylko opinie.O pozostalych salach nie wiem nic. Jesli mozecie to napiszcie co myslicie o Arkadii.

Gość

29-03-2009, 18:42
#9
My wlasnie zaczelismy organizowac nasze wesele i ogladamy rozne sale, rozmawiamy z wlascicielami i zbieramy opinie. I tak: -jesli chodzi o Hubusa to owszem, sala bardzo ladna, duza i nowoczesna. Cena 130 zl za osobe (5 dan goracych, 9 przystawek) lub 140 (6 dan goracych i 11 przystawek), ciasto, tort, alkohol we wlasnym zakresie, za dodatkowe oswietlenie 700 zl. Znajoma miala tam wesele w ubieglym roku i z tego co mowili goscie jedzenie obrzydliwe i male porcje, wodke podawali w kieliszkach wysokich, nie za bardzo to podobno wygladalo.- Wioletta - sala rowniez ladna i nowoczesna, klimatyzacja bez zarzutu, obsluga podobno tez, jedzenie dobre, ale malo przystawek i troche pustawo na stolach. Cena 130 zl za 6 dan goracych i 9 przystawek. Ciasta, tort, alkohol we wlasnym zakresie. Co mi sie nie podoba to fakt, ze wlascicielka liczy sobie dodatkowo 700 zl za dekoracje i oltarzyk (co jest nie fair, bo na kazdym weselu jest on taki sam i nie powinna pobierac za to dodatkowych oplat) i 500 zl za oswietlenie. Dla mnie to zwykle naciaganie. Poza tym nie wierzcie w to, ze sala jest na 150-160 osob. U znajomej bylo 110 i bylo akurat, mowila, ze 130 to maksymalna liczba jaka tam wejdzie, w innym wypadku bedzie ciasno.-zielony zakatek - opinie sa podzielone, jedni chwala, inni narzekaja. Nasz zespol powiedzial, ze gral tam raz i wiecej nie zagra, bo miejsce dla kapeli jest na balkonie nad glowami pary mlodych i oni n ie widza polowy sali, co bardzo utrudnia im kontakt z goscmi i prowadzenie imprezy. Dodatkowo slyszalam o klopotach z dogadaniem sie z wlascicielemJeszcze raz podkreslam, ze to sa tylko opinie.O pozostalych salach nie wiem nic. Jesli mozecie to napiszcie co myslicie o Arkadii.
Gość napisał(a):Od Kilku lat przynajmniej  4 razy w sezonie jestem w Arkadii z racji wykonywanej profesji.Jeżeli organizujesz swoje wesele do 120 max 130 osób(sam w tym roku organizuję tam imprezę) POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM....1-obsługa czysta ,sprawna i miła2- lokalizacja szczególnie latem oddająca klimat, zamkniety teren niema szwędających sie przypadkowych osób,parking.3- właściciel to facet ,który nie wyrywa młodych za wszelką cenę ,otwarcie i jasno mówi co oferuję  , a czego nie wykona...4- Kuchnia.Można powiedzieć  NAJWAZNIEJSZE- zawsze świeże produkty nie ma odgrzewanych kotletów z ostatniej imprezy.5-pokoje gościnne .Czyste, świeża pościel....to tyle ....

Gość

29-03-2009, 22:08
#10
Od Kilku lat przynajmniej  4 razy w sezonie jestem w Arkadii z racji wykonywanej profesji.Jeżeli organizujesz swoje wesele do 120 max 130 osób(sam w tym roku organizuję tam imprezę) POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM....1-obsługa czysta ,sprawna i miła2- lokalizacja szczególnie latem oddająca klimat, zamkniety teren niema szwędających sie przypadkowych osób,parking.3- właściciel to facet ,który nie wyrywa młodych za wszelką cenę ,otwarcie i jasno mówi co oferuję  , a czego nie wykona...4- Kuchnia.Można powiedzieć  NAJWAZNIEJSZE- zawsze świeże produkty nie ma odgrzewanych kotletów z ostatniej imprezy.5-pokoje gościnne .Czyste, świeża pościel....to tyle ....
Gość napisał(a):a czy w Arkadii maja klimatyzacje?

Gość

30-03-2009, 00:26
#11
a czy w Arkadii maja klimatyzacje?
Gość napisał(a):maja klimatyzację!!:)

Gość

30-03-2009, 11:26
#12
maja klimatyzację!!:)
Gość napisał(a):jeśli chodzi o Zielony Zakątek to tam organizuję sobie wesele!i zespól można sobie postawić gdzie się chce nie koniecznie na tym balkonie!!My będziemy mieli na dole właściciele nic nie mieli przeciwko temu!to już nasz wybór!więc opinie są na prawdę różne i fałszywe....

Gość

30-03-2009, 11:30
#13
jeśli chodzi o Zielony Zakątek to tam organizuję sobie wesele!i zespól można sobie postawić gdzie się chce nie koniecznie na tym balkonie!!My będziemy mieli na dole właściciele nic nie mieli przeciwko temu!to już nasz wybór!więc opinie są na prawdę różne i fałszywe....
Gość napisał(a):Czyli w wioleccie, trzeba dodatkowo płacić za oświetlenie i ołtarzyk? Napiszcie coś więcej na ten temat, z góry dzieki

Gość

31-03-2009, 14:49
#14
Czyli w wioleccie, trzeba dodatkowo płacić za oświetlenie i ołtarzyk? Napiszcie coś więcej na ten temat, z góry dzieki
Gość napisał(a):40 km od ostrołęki ktoś otwiera salę weselną...Widziałem budynek bardzo fajny 2 kondygnacje własciciel bardzo przyjemy, cena 110zł od osoby,alkohol tylko samemu.Sala znajduje sie w dąbrowach koło myszyńca i rezerwacje są przyjmowane od lipca 2009 roku!!Polecam jestem z Ostrołeki i tam zamowiłem bo jest to w okolicznosciach przyrody,piekny teren,odsunieęte 2 km od głownej drogi to jest dobra cecha a dojazd i tak jest asfaltem...pozdrawiam{ok}

Gość

31-03-2009, 21:48
#15
40 km od ostrołęki ktoś otwiera salę weselną...Widziałem budynek bardzo fajny 2 kondygnacje własciciel bardzo przyjemy, cena 110zł od osoby,alkohol tylko samemu.Sala znajduje sie w dąbrowach koło myszyńca i rezerwacje są przyjmowane od lipca 2009 roku!!Polecam jestem z Ostrołeki i tam zamowiłem bo jest to w okolicznosciach przyrody,piekny teren,odsunieęte 2 km od głownej drogi to jest dobra cecha a dojazd i tak jest asfaltem...pozdrawiam{ok}
Gość napisał(a):to prawie jak w Zielonym Zakątku tylko 5 km od Ostrołeki a nie 40:){usmiech}i dojazd tam zajmie Ci 1h{gafa}no ale....

Gość

01-04-2009, 10:01
#16
to prawie jak w Zielonym Zakątku tylko 5 km od Ostrołeki a nie 40:){usmiech}i dojazd tam zajmie Ci 1h{gafa}no ale....
Gość napisał(a):a jaka jest cena od osoby w zakatku ico jest w ta cene wliczone ?

Gość

02-04-2009, 00:02
#17
a jaka jest cena od osoby w zakatku ico jest w ta cene wliczone ?
Gość napisał(a):A propo sali na zakładach mięsnych i kwadransu{mruga}Jaki profeska {co}Normalka w dzisiejszych czasach {usmiech}Czas najwyższy żeby dawni własciciele sal {gafa}Brali przykład z nowo Otwartych i im DORÓwnali co do Profeski{zakochany}POZDRO!!!!

Gość

02-04-2009, 00:12
#18
A propo sali na zakładach mięsnych i kwadransu{mruga}Jaki profeska {co}Normalka w dzisiejszych czasach {usmiech}Czas najwyższy żeby dawni własciciele sal {gafa}Brali przykład z nowo Otwartych i im DORÓwnali co do Profeski{zakochany}POZDRO!!!!
Gość napisał(a):co sądzicie o jedzeniu w BOROWIKu?Miałem okazje tam się gościć ostatnio i jakoś nie przypadło mi do gustu. Zupy jakieś takie dziwne...{smutny} Tam jest tak zawsze? Szukam sali na wesele i sam wygląd to zrobił wrażenie chociaż ceny mają z górnej półki...

Gość

06-04-2009, 13:30
#19
co sądzicie o jedzeniu w BOROWIKu?Miałem okazje tam się gościć ostatnio i jakoś nie przypadło mi do gustu. Zupy jakieś takie dziwne...{smutny} Tam jest tak zawsze? Szukam sali na wesele i sam wygląd to zrobił wrażenie chociaż ceny mają z górnej półki...
Gość napisał(a):Według mnie najlepsze sale to te o których sie nie pisze.To co tu przeczytałem to nic innego jak reklamowanie swoich sal

Gość

06-04-2009, 16:19
#20
Według mnie najlepsze sale to te o których sie nie pisze.To co tu przeczytałem to nic innego jak reklamowanie swoich sal

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów