Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Gość napisał(a):borowik? mala sala góra na 100 osob!!! wystrój moze i całkiem całkiem ale w sali brak zasiegu{dobani}i drogo jak cholera!!!mi tam sie az tak nie podoba!

Gość

07-04-2009, 13:39
#1
borowik? mala sala góra na 100 osob!!! wystrój moze i całkiem całkiem ale w sali brak zasiegu{dobani}i drogo jak cholera!!!mi tam sie az tak nie podoba!
Gość napisał(a):borowik? mala sala góra na 100 osob!!! wystrój moze i całkiem całkiem ale w sali brak zasiegu{dobani}i drogo jak cholera!!!mi tam sie az tak nie podoba!

Gość

07-04-2009, 13:40
#2
borowik? mala sala góra na 100 osob!!! wystrój moze i całkiem całkiem ale w sali brak zasiegu{dobani}i drogo jak cholera!!!mi tam sie az tak nie podoba!
mister napisał(a):A w Wioleccie ile za osobę ?? Może wie ktoś?

mister

Wpisów: 4
Dołączył: 04.03.2009
08-04-2009, 14:04
#3
A w Wioleccie ile za osobę ?? Może wie ktoś?
Gość napisał(a):Zielony zakątek to rewelacyjna sala. Przede wszystki  na wielkiego plusa zasługuje otoczenie, piękne stawy, drzewka, po prostu bajka. Od razu chciałabym zdementować różne plotki jakoby jedzenie było niedobre. Wszystko jest super i jest to sprawdzona opinia, ponieważ dwie moje siostry miały tam wesele. Jedna latem druga zimą i oba wesela były na naprawdę wysokim poziomie, goście byli zachwyceni. Nie wiem ja Zakłady Mięsne czy Augustyniak, ale moim zdanie to są beznadziejne miejsca, chociażby z tego powodu, że sale te znajdują się w okropnym miejscu, stare garaże, opuszczone baraki, stacje benzynowe. Nie wiem jak można chcieć urządzić tam wesele...TRAGEDIA...

Gość

12-04-2009, 11:31
#4
Zielony zakątek to rewelacyjna sala. Przede wszystki  na wielkiego plusa zasługuje otoczenie, piękne stawy, drzewka, po prostu bajka. Od razu chciałabym zdementować różne plotki jakoby jedzenie było niedobre. Wszystko jest super i jest to sprawdzona opinia, ponieważ dwie moje siostry miały tam wesele. Jedna latem druga zimą i oba wesela były na naprawdę wysokim poziomie, goście byli zachwyceni. Nie wiem ja Zakłady Mięsne czy Augustyniak, ale moim zdanie to są beznadziejne miejsca, chociażby z tego powodu, że sale te znajdują się w okropnym miejscu, stare garaże, opuszczone baraki, stacje benzynowe. Nie wiem jak można chcieć urządzić tam wesele...TRAGEDIA...
Gość napisał(a):Żałosne wiadomo, że jeśli robisz wesele to najważniejsza jest sala obsługa jedzenie a nie to czy na zewnątrz są stare garaże. Ważne jest aby goście dobrze się czuli wyszli zadowoleni a nie sala jest do dup... bo na zewnątrz jest brzydki plener. Człowiekowi nigdy niedogodzi ciągle o coś się czepajacie. Ludzie każda sala ma swoje plusy i minusy a to którą wybierzemy to nasza indywidualna sprawa ja będę miała wesele w niezapominajce i nieprzeskadza mi to że na zewnątrz jest biedronka a po drugiej stronie stora enso.{mruga}{mruga}{mruga}

Gość

12-04-2009, 12:21
#5
Żałosne wiadomo, że jeśli robisz wesele to najważniejsza jest sala obsługa jedzenie a nie to czy na zewnątrz są stare garaże. Ważne jest aby goście dobrze się czuli wyszli zadowoleni a nie sala jest do dup... bo na zewnątrz jest brzydki plener. Człowiekowi nigdy niedogodzi ciągle o coś się czepajacie. Ludzie każda sala ma swoje plusy i minusy a to którą wybierzemy to nasza indywidualna sprawa ja będę miała wesele w niezapominajce i nieprzeskadza mi to że na zewnątrz jest biedronka a po drugiej stronie stora enso.{mruga}{mruga}{mruga}
Gość napisał(a):Wioletta to chyba kosz 125pln/os, dodatkowo platny wystroj, chata kurpiowska i dodatkowe oswietlenie. Cena nie uwzglednia tortu, ciast i alkoholu.

Gość

14-04-2009, 08:20
#6
Wioletta to chyba kosz 125pln/os, dodatkowo platny wystroj, chata kurpiowska i dodatkowe oswietlenie. Cena nie uwzglednia tortu, ciast i alkoholu.
Gość napisał(a):Brak zasiegu na sali to żadna opinia... albo idziesz na wesele albo idziesz grzebac w komórce... takim gościom dziękuję.

Gość

15-04-2009, 09:57
#7
Brak zasiegu na sali to żadna opinia... albo idziesz na wesele albo idziesz grzebac w komórce... takim gościom dziękuję.
Gość napisał(a):tobie moze i nie jest potrzebny zasieg ale innym bardzo przydatny!!! kazdy ma swoje zdanie i poinie wiec.....

Gość

15-04-2009, 12:56
#8
tobie moze i nie jest potrzebny zasieg ale innym bardzo przydatny!!! kazdy ma swoje zdanie i poinie wiec.....
Gość napisał(a):Ja miałam wesele w Olimpii i muszę przyznać że byłam pod dużym wrażeniem organizacji przyjęcia  ,samego podejscia właścicieli sali do nas.Nie interesowało mnie nic , ustaliłam wszystko wczesniej i nie było problemu.

Gość

15-04-2009, 20:23
#9
Ja miałam wesele w Olimpii i muszę przyznać że byłam pod dużym wrażeniem organizacji przyjęcia  ,samego podejscia właścicieli sali do nas.Nie interesowało mnie nic , ustaliłam wszystko wczesniej i nie było problemu.
someone napisał(a):moim zdaniem najlepsze sale to:Augustyniak , Niezapominajka, Zakłady Mięsne :)Cen nie znam :]

someone

Wpisów: 5
Dołączył: 16.06.2008
15-04-2009, 20:28
#10
moim zdaniem najlepsze sale to:Augustyniak , Niezapominajka, Zakłady Mięsne :)Cen nie znam :]
Gość napisał(a):Moze nie do końca na temat ale może komuś się przydać - moi rodzice pieką pyszne domowe ciasta na zamówienie (normalne dania również). Jeśli ktoś jest zainteresowany: emila888@wp.pl Z własnego doświadczenia wiem że czasem brakuje czasu żeby samemu coś przygotować.

Gość

18-04-2009, 10:52
#11
Moze nie do końca na temat ale może komuś się przydać - moi rodzice pieką pyszne domowe ciasta na zamówienie (normalne dania również). Jeśli ktoś jest zainteresowany: emila888@wp.pl Z własnego doświadczenia wiem że czasem brakuje czasu żeby samemu coś przygotować.
Gość napisał(a):Oj  Nie!!!Ta właścicielka z ,,Wioletty'' Na Rolnej jest strasznie nie miłą osobą:(

Gość

24-04-2009, 13:42
#12
Oj  Nie!!!Ta właścicielka z ,,Wioletty'' Na Rolnej jest strasznie nie miłą osobą:(
Gość napisał(a):.. i ilość dań w cenie;)

Gość

29-04-2009, 15:08
#13
.. i ilość dań w cenie;)
Gość napisał(a):w tym roku w Niezapominajce cena wynosi 120 zł/osw cenę wliczone jest 7 dań gorących 11 przystawek, ciasta, napoje owoce. sala jest pięknie dekorowana tkaninami (trzeba sobie tylko wybrac kolory. ) i dekoracja jest juz w cenie nie trzeba za to dopłacac bo niestety w innych salach jak szukaliśmy życzą sobie po ok 1000 zł.

Gość

29-04-2009, 18:32
#14
w tym roku w Niezapominajce cena wynosi 120 zł/osw cenę wliczone jest 7 dań gorących 11 przystawek, ciasta, napoje owoce. sala jest pięknie dekorowana tkaninami (trzeba sobie tylko wybrac kolory. ) i dekoracja jest juz w cenie nie trzeba za to dopłacac bo niestety w innych salach jak szukaliśmy życzą sobie po ok 1000 zł.
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o niezapominajkę to sala bardzo ładna zwłaszcza ten kącik z ciastami. Z tymi 7 daniami to chyba jak liczą wszystkie rodzaje kotletów albo rodzaje zup. Ale jak dla mnie dyskwalifikującą rzeczą jest tylko dwie łazienki po jednej dla mężczyzn i kobiet.

Gość

30-04-2009, 09:15
#15
Jeżeli chodzi o niezapominajkę to sala bardzo ładna zwłaszcza ten kącik z ciastami. Z tymi 7 daniami to chyba jak liczą wszystkie rodzaje kotletów albo rodzaje zup. Ale jak dla mnie dyskwalifikującą rzeczą jest tylko dwie łazienki po jednej dla mężczyzn i kobiet.
Gość napisał(a):a ja polecam Zakłady Mięsne cena nie jest może niska ale standard sali, obslugi i jedzonka wysoki. Pani Właścicielka to złoty człowiek, oby każdy włąściciel sali podchodzil tak do klienta. Polecam i bede polecać bo mysle że jest to super sala:) dodam że miałam tam swoje wesele:) Pozdrawiam co do Nizapominajki moze i dosyc tanio ale jak się robi wesele na 140 to może być a jak na więcej to za mało miejsca jest do tańczenia, ale również badzo fajna sala no i minusem są te łazienki ;/ i mało miejsca między stołami ;/ POZDRAWIAM

Gość

30-04-2009, 12:18
#16
a ja polecam Zakłady Mięsne cena nie jest może niska ale standard sali, obslugi i jedzonka wysoki. Pani Właścicielka to złoty człowiek, oby każdy włąściciel sali podchodzil tak do klienta. Polecam i bede polecać bo mysle że jest to super sala:) dodam że miałam tam swoje wesele:) Pozdrawiam co do Nizapominajki moze i dosyc tanio ale jak się robi wesele na 140 to może być a jak na więcej to za mało miejsca jest do tańczenia, ale również badzo fajna sala no i minusem są te łazienki ;/ i mało miejsca między stołami ;/ POZDRAWIAM
Gość napisał(a):Czy ktoś może orientuje się jaki jest koszt za osobę w Zielonym Zakątku? jak uwazacie czy jest to odpowiednia sala na 80osób? Z góry dzięki za odp {usmiech}

Gość

30-04-2009, 12:22
#17
Czy ktoś może orientuje się jaki jest koszt za osobę w Zielonym Zakątku? jak uwazacie czy jest to odpowiednia sala na 80osób? Z góry dzięki za odp {usmiech}
Gość napisał(a):ja robię wesele właśnie w zielonym zakątku i na 80 osob sala jest ok(bylam tam na sylwestra i bylo za duzo osob okolo150-160)!! a cena za osobe chyba 120-130zl!ja wyprawiam na 120 osob:){ok}

Gość

30-04-2009, 13:39
#18
ja robię wesele właśnie w zielonym zakątku i na 80 osob sala jest ok(bylam tam na sylwestra i bylo za duzo osob okolo150-160)!! a cena za osobe chyba 120-130zl!ja wyprawiam na 120 osob:){ok}
Gość napisał(a):Jak czytam  te komentarze to  ma  wrażenie ,że sami właściciele siebie reklamują.Z racji mojej pracy często mogę obserwować wesela,jestem wokalistką.Według mnie  jeśli chodzi o jedzenie ,obsługę , przestronność  i wygodę lokalu , podejście właścicieli i kontakt z nimi to liczą się tylko dwie sale:Zakłady mięsne i Olimpia.

Gość

01-05-2009, 09:24
#19
Jak czytam  te komentarze to  ma  wrażenie ,że sami właściciele siebie reklamują.Z racji mojej pracy często mogę obserwować wesela,jestem wokalistką.Według mnie  jeśli chodzi o jedzenie ,obsługę , przestronność  i wygodę lokalu , podejście właścicieli i kontakt z nimi to liczą się tylko dwie sale:Zakłady mięsne i Olimpia.
Gość napisał(a):Jak czytam  te komentarze to  ma  wrażenie ,że sami właściciele siebie reklamują.Z racji mojej pracy często mogę obserwować wesela,jestem wokalistką.Według mnie  jeśli chodzi o jedzenie ,obsługę , przestronność  i wygodę lokalu , podejście właścicieli i kontakt z nimi to liczą się tylko dwie sale:Zakłady mięsne i Olimpia.

Gość

01-05-2009, 09:24
#20
Jak czytam  te komentarze to  ma  wrażenie ,że sami właściciele siebie reklamują.Z racji mojej pracy często mogę obserwować wesela,jestem wokalistką.Według mnie  jeśli chodzi o jedzenie ,obsługę , przestronność  i wygodę lokalu , podejście właścicieli i kontakt z nimi to liczą się tylko dwie sale:Zakłady mięsne i Olimpia.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów