Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Gość napisał(a):A ja sądze że teraz jest już większa konkurencja w salach weselnych{mruga}Więc ceny do dołu i kto lepszy w opsłudze ten lepszy{gafa} Wyścig zacząć albo zmiana branży bizmesmeni salowi{tak}

Gość

15-03-2009, 23:08
#1
A ja sądze że teraz jest już większa konkurencja w salach weselnych{mruga}Więc ceny do dołu i kto lepszy w opsłudze ten lepszy{gafa} Wyścig zacząć albo zmiana branży bizmesmeni salowi{tak}
Gość napisał(a):też nie zgodzę się co do Zakladów Mięsnych byliśmy na wielu weselach tam i sylwestrach, zawsze wszystko idealnie.Polecam też Niezapominajkę,Augustyniak.Obserwując te sale na których jesteśmy ,zauważyłam że te nowo powstałe inaczej podchodzą do klienta-tzn.liczy się ilość nie jakość(Hubus,Alicja) ale teraz jest w czym wybierać..Ja patrzę na jakość więc rozważam salę które istnieją od X-CZASU

Gość

16-03-2009, 15:24
#2
też nie zgodzę się co do Zakladów Mięsnych byliśmy na wielu weselach tam i sylwestrach, zawsze wszystko idealnie.Polecam też Niezapominajkę,Augustyniak.Obserwując te sale na których jesteśmy ,zauważyłam że te nowo powstałe inaczej podchodzą do klienta-tzn.liczy się ilość nie jakość(Hubus,Alicja) ale teraz jest w czym wybierać..Ja patrzę na jakość więc rozważam salę które istnieją od X-CZASU
Gość napisał(a):A czy ktoś z Was był ostatnio na weselu w Arkadii?

Gość

16-03-2009, 17:25
#3
A czy ktoś z Was był ostatnio na weselu w Arkadii?
Gość napisał(a):A ja jestem za nowo otwartymi{usmiech} A dla czego? Bo oni stawiają na jakość i konkurowanie{usmiech}A dla obecnych wasza zmowa na dorabianie{zly}i zyski{zly} Kto Tak szybko się dorabia{gafa}Waszych domów i aut{gafa}To My ZA WSZYSTKO PŁACIMY{co}Młodzi liczy się miłość{zakochany} a nie WYSTAWNOŚĆ{diabelek}

Gość

16-03-2009, 20:11
#4
A ja jestem za nowo otwartymi{usmiech} A dla czego? Bo oni stawiają na jakość i konkurowanie{usmiech}A dla obecnych wasza zmowa na dorabianie{zly}i zyski{zly} Kto Tak szybko się dorabia{gafa}Waszych domów i aut{gafa}To My ZA WSZYSTKO PŁACIMY{co}Młodzi liczy się miłość{zakochany} a nie WYSTAWNOŚĆ{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Prosimy o argumenty potwierdzające opinię,że Arkadia jest najlepsza.[/quote]Byłem w arkadii 2 razy i powiem tak: Nie jest tak źle jak ludzie mówią. Jedzenie mi smakowało, obsługa była miła. Nie jest na weselu wskazane aby goście zachwycali się bardziej wystrojem na zewnątrz niż wewnątrz, a tam to duże ryzyko, że tak się zdarzy. Jednak to zależy już od gości, muzyki i atmosfery.W skali od 1 do 5, daję 4-.Pozdrawiam

Gość

17-03-2009, 01:06
#5
[quote=Gość]Prosimy o argumenty potwierdzające opinię,że Arkadia jest najlepsza.[/quote]Byłem w arkadii 2 razy i powiem tak: Nie jest tak źle jak ludzie mówią. Jedzenie mi smakowało, obsługa była miła. Nie jest na weselu wskazane aby goście zachwycali się bardziej wystrojem na zewnątrz niż wewnątrz, a tam to duże ryzyko, że tak się zdarzy. Jednak to zależy już od gości, muzyki i atmosfery.W skali od 1 do 5, daję 4-.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Żeby nie było, że jestem właścicielem sali to powiem nawet więcej. Podzielę się, choć sam się zastanawiam gdzie urządzić wesele mojej ukochanej narzeczonej no i mnie oczywiście.Sala Augustyniak (3razy na weselu byłem- zawsze spoko, naprawdę i jedzenie i obsługa)- 4+Arkadia j.w. 4-Olimpia 3 (dlatego, że to wielki obiekt a ja takich nie lubię)To sale w których się bawiłem i oceniłem. Wszystko jednak zależy od wielu innych czynnoików i to, że komuś się nie podobała muzyka bop była kaszaniarska i zepsuła "wszystko" ni znaczy ze sala jest do d...Powiedzcie jak obiektywnie oceniacie Hubus kontra Borowik?

Gość

17-03-2009, 01:18
#6
Żeby nie było, że jestem właścicielem sali to powiem nawet więcej. Podzielę się, choć sam się zastanawiam gdzie urządzić wesele mojej ukochanej narzeczonej no i mnie oczywiście.Sala Augustyniak (3razy na weselu byłem- zawsze spoko, naprawdę i jedzenie i obsługa)- 4+Arkadia j.w. 4-Olimpia 3 (dlatego, że to wielki obiekt a ja takich nie lubię)To sale w których się bawiłem i oceniłem. Wszystko jednak zależy od wielu innych czynnoików i to, że komuś się nie podobała muzyka bop była kaszaniarska i zepsuła "wszystko" ni znaczy ze sala jest do d...Powiedzcie jak obiektywnie oceniacie Hubus kontra Borowik?
Gość napisał(a):Jeszcze raz się zapytam. Bardzo proszę o opinię Sali Weselnej „Deptuła” w Kadzidle może coś ktoś słyszał, jakie są + i -. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich

Gość

17-03-2009, 15:21
#7
Jeszcze raz się zapytam. Bardzo proszę o opinię Sali Weselnej „Deptuła” w Kadzidle może coś ktoś słyszał, jakie są + i -. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich
Gość napisał(a):A co sądzicie o "Zielonym zakatku" w Susku Starym?

Gość

18-03-2009, 10:48
#8
A co sądzicie o "Zielonym zakatku" w Susku Starym?
Gość napisał(a):właśnie co sądzicie o Zielonym Zakątku?

Gość

18-03-2009, 11:12
#9
właśnie co sądzicie o Zielonym Zakątku?
Gość napisał(a):właśnie co sądzicie o Zielonym Zakątku?

Gość

18-03-2009, 11:13
#10
właśnie co sądzicie o Zielonym Zakątku?
Gość napisał(a):Czy ktoś słyszał o nowej sali RENESANS w Antoniach? lub o ZYGRA przy ul Targowej?

Gość

19-03-2009, 14:39
#11
Czy ktoś słyszał o nowej sali RENESANS w Antoniach? lub o ZYGRA przy ul Targowej?
Gość napisał(a):Czy ktoś słyszał o nowej sali RENESANS w Antoniach? lub o ZYGRA przy ul Targowej?

Gość

19-03-2009, 14:39
#12
Czy ktoś słyszał o nowej sali RENESANS w Antoniach? lub o ZYGRA przy ul Targowej?
Gość napisał(a):słyszeć słyszałam i co?

Gość

19-03-2009, 14:52
#13
słyszeć słyszałam i co?
Gość napisał(a):odnośnie Hubus kontra Borowik to mogę tylko tyle napisać,że w Hubusie mają piękne sale, nocleg drogi jeśli potrzebujecie, a co do jedzenia opinie były mieszane-sama nie byłam na weselu,więc się nie wypowiem na temat cateringu,ja tylko oglądałam sale-ale już był gdzieś wątek o tej sali. Co do Borowika,świetne położenie, tak dobre jak w Arkadii, a nawet lepsze,ale ceny to chyba mają z kosmosu, bo praktycznie za wszystko musisz płacić extra ( a ceny mają jedne z najwyższych w O-ce)-dodatkowo-ciasta, szampan, alkohol, napoje i owoce.także co oni serwują?-dania ciepłe i przystawki-to trochę przegięcie, przy takiej konkurencji, chyba,że masz ogromny budżet i nie liczysz się z pieniędzmi.tak było  z pół roku temu -odnośnie Borowika i nie sądzę,że coś się zmieniło.życzę udanego wyboru

Gość

19-03-2009, 19:52
#14
odnośnie Hubus kontra Borowik to mogę tylko tyle napisać,że w Hubusie mają piękne sale, nocleg drogi jeśli potrzebujecie, a co do jedzenia opinie były mieszane-sama nie byłam na weselu,więc się nie wypowiem na temat cateringu,ja tylko oglądałam sale-ale już był gdzieś wątek o tej sali. Co do Borowika,świetne położenie, tak dobre jak w Arkadii, a nawet lepsze,ale ceny to chyba mają z kosmosu, bo praktycznie za wszystko musisz płacić extra ( a ceny mają jedne z najwyższych w O-ce)-dodatkowo-ciasta, szampan, alkohol, napoje i owoce.także co oni serwują?-dania ciepłe i przystawki-to trochę przegięcie, przy takiej konkurencji, chyba,że masz ogromny budżet i nie liczysz się z pieniędzmi.tak było  z pół roku temu -odnośnie Borowika i nie sądzę,że coś się zmieniło.życzę udanego wyboru
Gość napisał(a):Jedno co doradzę to bądźcie czujni i uważni. Wszyscy są mili jak zachęcają na początku a gdy przychodzi co do czego to się okazuje zupełnie inaczej np: oferują wszystko w cenie  a przy ustalaniu menu wychodzi że ciasto w swoim zakresie. ODRADZAM video filmowanie u Victora TRAGEDIA!!!!!![color=#ff0000][/color][size=12][/size]

Gość

19-03-2009, 22:07
#15
Jedno co doradzę to bądźcie czujni i uważni. Wszyscy są mili jak zachęcają na początku a gdy przychodzi co do czego to się okazuje zupełnie inaczej np: oferują wszystko w cenie  a przy ustalaniu menu wychodzi że ciasto w swoim zakresie. ODRADZAM video filmowanie u Victora TRAGEDIA!!!!!![color=#ff0000][/color][size=12][/size]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Co to za wypowiedź " goście nie beda sie gnietli na parkiecie gwarantuje" ( donośnie Borowika). Jaką mi dasz gwarancję na to że moi goście się nie będą gnietli na parkiecie jeśli będę tam chciała zrobić wesele na 250 osób?? Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi. Podawajcie konkretne informacje, na temat cen, a nie tego czy gościom będzie ciasno czy nie. Na ile osób wesele robiłaś koleżanko z 23.01.2009. Na 100?? [/quotewesele odylo sie na 170 osob i nie bylo problemu z tanczeniem czy tez z posadzeniem gosci weselnych a pozatym jesli chcesz konkretow to cena w tym roku jest 140 zl od osoby i dzieci polowe ceny noclegi do 50 osob apartament nowozency maja do swojej dyspozycji ale nie sadze by udalo ci sie zapisac poniewaz juz nie maja wolnych terminow a pozatym skoro wolisz negowac czyjes wypowiedzi zamiast szukac  slai weselnej to skonczysz w obskornej sali z pijanymi kelnerami

Gość

22-03-2009, 13:58
#16
[quote=Gość]Co to za wypowiedź " goście nie beda sie gnietli na parkiecie gwarantuje" ( donośnie Borowika). Jaką mi dasz gwarancję na to że moi goście się nie będą gnietli na parkiecie jeśli będę tam chciała zrobić wesele na 250 osób?? Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi. Podawajcie konkretne informacje, na temat cen, a nie tego czy gościom będzie ciasno czy nie. Na ile osób wesele robiłaś koleżanko z 23.01.2009. Na 100?? [/quotewesele odylo sie na 170 osob i nie bylo problemu z tanczeniem czy tez z posadzeniem gosci weselnych a pozatym jesli chcesz konkretow to cena w tym roku jest 140 zl od osoby i dzieci polowe ceny noclegi do 50 osob apartament nowozency maja do swojej dyspozycji ale nie sadze by udalo ci sie zapisac poniewaz juz nie maja wolnych terminow a pozatym skoro wolisz negowac czyjes wypowiedzi zamiast szukac  slai weselnej to skonczysz w obskornej sali z pijanymi kelnerami
Gość napisał(a):Hubus... ok, (daję w skali od 1-5)    4+Mają ładne, ciekawie udekorowane sale. Dobre ceny w momencie gdy otwierali biznes + auto dla młodych gratis. Teraz pewnie już to się zmieniło cenowo, ale nadal podoba mi się tamto miejsce. Lokalizacja ok, nie słychać trasy Oka-Wawa.Augustyniak... (daję)    3Mają dużą salę, można wjechać autem do środka - osobiście nie polecam tego wyczynu. Dekoracje ok, jednak widziałem ładniejsze. Obsługa niby ok... słyszałem jednak niemiłe opinie odnośnie znikania alko i jedzenia kupionego przez młodych po weselu. Nie chce wodzić w szczegóły. Nie polecam.Zielony zakątek, ok (daję) 4Ładna sala, ładne połączenie parkietu z częścią ze stołami dla gości.Ładny wystrój. Ogólnie na plus.Borowika nie polecam, bez komentarza i oceny.Preferuję średnie wielkościowo sale, nie molochy. Ładnie udekorowane i z sensownym rozmieszczeniem miejsc wyznaczonych do tańców i posiłku przy stołach.  Na wielkie - a raczej gigantyczne - wesele wybierajcie Olimpię. Na normalne 60-150 osób sale jak np Hubus, Zielony zakątek.

Gość

23-03-2009, 03:28
#17
Hubus... ok, (daję w skali od 1-5)    4+Mają ładne, ciekawie udekorowane sale. Dobre ceny w momencie gdy otwierali biznes + auto dla młodych gratis. Teraz pewnie już to się zmieniło cenowo, ale nadal podoba mi się tamto miejsce. Lokalizacja ok, nie słychać trasy Oka-Wawa.Augustyniak... (daję)    3Mają dużą salę, można wjechać autem do środka - osobiście nie polecam tego wyczynu. Dekoracje ok, jednak widziałem ładniejsze. Obsługa niby ok... słyszałem jednak niemiłe opinie odnośnie znikania alko i jedzenia kupionego przez młodych po weselu. Nie chce wodzić w szczegóły. Nie polecam.Zielony zakątek, ok (daję) 4Ładna sala, ładne połączenie parkietu z częścią ze stołami dla gości.Ładny wystrój. Ogólnie na plus.Borowika nie polecam, bez komentarza i oceny.Preferuję średnie wielkościowo sale, nie molochy. Ładnie udekorowane i z sensownym rozmieszczeniem miejsc wyznaczonych do tańców i posiłku przy stołach.  Na wielkie - a raczej gigantyczne - wesele wybierajcie Olimpię. Na normalne 60-150 osób sale jak np Hubus, Zielony zakątek.
Gość napisał(a):A MOŻE KTOŚ PRZECZYTAŁBY TEMAT NA JAKI SIĘ WPISUJECIE!!!!!  JA TEZ JESTEM ZAINTERESOWANY CENAMI SAL WESELNYCH WIEC MOŻE KTOŚ KONKRETNIE ZACZĄŁBY SIĘ WYPOWIADAĆ!!! {tak}

Gość

23-03-2009, 10:35
#18
A MOŻE KTOŚ PRZECZYTAŁBY TEMAT NA JAKI SIĘ WPISUJECIE!!!!!  JA TEZ JESTEM ZAINTERESOWANY CENAMI SAL WESELNYCH WIEC MOŻE KTOŚ KONKRETNIE ZACZĄŁBY SIĘ WYPOWIADAĆ!!! {tak}
Gość napisał(a):ludzie teraz z salami jest problem , najpierw szukasz sali a później nażeczonego , a nie wypisujecietakie żeczy jaką sale i gdzie a jaką macie gwarancje że będzie miała wolny termin ? jak się ktoś za późno obudzi z salą to później nażeka bo niema czasu wszystkiego dograć {gafa}

Gość

25-03-2009, 07:31
#19
ludzie teraz z salami jest problem , najpierw szukasz sali a później nażeczonego , a nie wypisujecietakie żeczy jaką sale i gdzie a jaką macie gwarancje że będzie miała wolny termin ? jak się ktoś za późno obudzi z salą to później nażeka bo niema czasu wszystkiego dograć {gafa}
Gość napisał(a):może by tak ze słowniczka ortograficznego skorzystać bo -narzeczony,rzeczy,narzeka piszemy przez RZ-

Gość

25-03-2009, 09:31
#20
może by tak ze słowniczka ortograficznego skorzystać bo -narzeczony,rzeczy,narzeka piszemy przez RZ-

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów