Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Czy ktoś wie, gdzie w Ostrołęce można wydrukować zaproszenia ślubne na zamówienie?

Gość

05-07-2012, 20:06
#1
Czy ktoś wie, gdzie w Ostrołęce można wydrukować zaproszenia ślubne na zamówienie?
Gość napisał(a):100% Best Ofice. Praktycznie robią wszystko związane z drukiem itp. polecam

Gość

05-07-2012, 21:04
#2
100% Best Ofice. Praktycznie robią wszystko związane z drukiem itp. polecam
Gość napisał(a):Polecam zespol Arion sa super ! sama wzielam ich teraz na swoje wesele za rok

Gość

19-07-2012, 20:23
#3
Polecam zespol Arion sa super ! sama wzielam ich teraz na swoje wesele za rok
Gość napisał(a):No to teraz musisz tylko jeszcze chłopa znaleźć {diabelek}

Gość

19-07-2012, 22:08
#4
No to teraz musisz tylko jeszcze chłopa znaleźć {diabelek}
Gość napisał(a):zespół kruczyk bend jest spoko :)

Gość

20-07-2012, 11:24
#5
zespół kruczyk bend jest spoko :)
Gość napisał(a):W best office jest drogo... A chcesz wydrukować gotowe zaproszenia (konkretny wzór) czy chcesz wybrać jakieś i zamówić?  

Gość

21-07-2012, 09:10
#6
W best office jest drogo... A chcesz wydrukować gotowe zaproszenia (konkretny wzór) czy chcesz wybrać jakieś i zamówić?  
Gość napisał(a):Jestem na początku drogi przygotowań do wesela i proszę was o pomoc :) może ktoś z was się orientuje która z Ostrołęckich i okolicznych sal udźwignie 180 do 200 gości i jakie  mniej więcej ceny za os są w tej chwili? Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam :)

Gość

24-07-2012, 12:55
#7
Jestem na początku drogi przygotowań do wesela i proszę was o pomoc :) może ktoś z was się orientuje która z Ostrołęckich i okolicznych sal udźwignie 180 do 200 gości i jakie  mniej więcej ceny za os są w tej chwili? Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]W best office jest drogo... A chcesz wydrukować gotowe zaproszenia (konkretny wzór) czy chcesz wybrać jakieś i zamówić?  [/quote]hmm... za jakość trzeba płacić. Przynajmniej jest gwarancja jakości

Gość

24-07-2012, 18:59
#8
[quote=Gość]W best office jest drogo... A chcesz wydrukować gotowe zaproszenia (konkretny wzór) czy chcesz wybrać jakieś i zamówić?  [/quote]hmm... za jakość trzeba płacić. Przynajmniej jest gwarancja jakości
Gość napisał(a):pytasz czy jakas sala udzwignie 200 osob, mi sie wydaje ze sale takie jak : olimpia, elba bis, hubus z pewnością.Moze wiecie ile teraz kosztuje slub w Ostroleckich kościołach,np franiszku lub klasztorze? pozdrawiam

Gość

31-07-2012, 23:02
#9
pytasz czy jakas sala udzwignie 200 osob, mi sie wydaje ze sale takie jak : olimpia, elba bis, hubus z pewnością.Moze wiecie ile teraz kosztuje slub w Ostroleckich kościołach,np franiszku lub klasztorze? pozdrawiam
Gość napisał(a):we franciszku slub nie wyniesie wiecej niż 800 zł

Gość

01-08-2012, 12:06
#10
we franciszku slub nie wyniesie wiecej niż 800 zł
Gość napisał(a):ja z 226 gosci zapraszanych miałam na weselu 136 osób a myslałam ze nasza rodzina to na pewno mnie nie zawiedzie zresztą identycznie wyszło z rodziną męża  

Gość

01-08-2012, 22:17
#11
ja z 226 gosci zapraszanych miałam na weselu 136 osób a myslałam ze nasza rodzina to na pewno mnie nie zawiedzie zresztą identycznie wyszło z rodziną męża  
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja z 226 gosci zapraszanych miałam na weselu 136 osób a myslałam ze nasza rodzina to na pewno mnie nie zawiedzie zresztą identycznie wyszło z rodziną męża  [/quote]Tak to jest jak się zaprasza piątą wodę po kisielu  

Gość

01-08-2012, 22:49
#12
[quote=Gość]ja z 226 gosci zapraszanych miałam na weselu 136 osób a myslałam ze nasza rodzina to na pewno mnie nie zawiedzie zresztą identycznie wyszło z rodziną męża  [/quote]Tak to jest jak się zaprasza piątą wodę po kisielu  
Gość napisał(a):Moi drodzy niestety wszystko spowodowane jest stanem naszych portfeli. Każdy by się pobawił ale nie każdego na to stać. Z takim wyjściem wiążą się duże koszty takie jak obiór prezent itp. Szkoda, że w naszym kraju panuje taka sytuacja bo każdy powinien mieć prawo do zabawy na weselu przyjaciela rodziny itp.

Gość

02-08-2012, 13:25
#13
Moi drodzy niestety wszystko spowodowane jest stanem naszych portfeli. Każdy by się pobawił ale nie każdego na to stać. Z takim wyjściem wiążą się duże koszty takie jak obiór prezent itp. Szkoda, że w naszym kraju panuje taka sytuacja bo każdy powinien mieć prawo do zabawy na weselu przyjaciela rodziny itp.
Gość napisał(a):[quote=Gość]W best office jest drogo... A chcesz wydrukować gotowe zaproszenia (konkretny wzór) czy chcesz wybrać jakieś i zamówić?  [/quote]dziękuję za pomoc, zamówiłam w Walentynce i jestem bardzo zadowolona

Gość

03-08-2012, 19:57
#14
[quote=Gość]W best office jest drogo... A chcesz wydrukować gotowe zaproszenia (konkretny wzór) czy chcesz wybrać jakieś i zamówić?  [/quote]dziękuję za pomoc, zamówiłam w Walentynce i jestem bardzo zadowolona
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam po raz kolejny. Bardzo prosze o jakies propozycje fajnych zespolow, nie chce skladac propozycji wszystkim muzykom ktorzy reklamuja sie w ogloszeniach i zalezy mi na tym, aby zespol byl elastyczny,czyli gral kazdy rodziaj muzyki i fajnie zabawial gosci. pozdrawiam [/quote]U mnie w zeszlym roku gral Vertim, ogolnie sa OK, poza tym ze wszelkie ustalenia zapisane NA papierze NA weselu Ida w zapomnienie... cenowo bardzo atrakcyjni

Gość

14-08-2012, 11:30
#15
[quote=Gość]witam po raz kolejny. Bardzo prosze o jakies propozycje fajnych zespolow, nie chce skladac propozycji wszystkim muzykom ktorzy reklamuja sie w ogloszeniach i zalezy mi na tym, aby zespol byl elastyczny,czyli gral kazdy rodziaj muzyki i fajnie zabawial gosci. pozdrawiam [/quote]U mnie w zeszlym roku gral Vertim, ogolnie sa OK, poza tym ze wszelkie ustalenia zapisane NA papierze NA weselu Ida w zapomnienie... cenowo bardzo atrakcyjni
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A ja słyszałam ostatnio nieciekawe opinie o Wiolecie...Podobno szefostwo jest zle nastawione i za wszystko praktycznie dodatkowo się płaci;/ [/quote]oplaty sa dobrowolne a szefostwo jak dla mnie normalni ludzie wlascicielka doradzi co do menu i tp. oplaty dodatkowe sa za oswietlenie jesli chcecie i za dekoracje chyba ze sami sobie udekorujecie dekoracja zywe kwiaty i ołtazyk za mlodymi tez mozecie sobie wybrac kolorystycznie ja jestem zadowolona ze wspolpracy mam tam wesele w czerwcu i moim zdaniem mozna sie ze wszystkim dogadac [/quote]W zeszlym roku mialam wesele w pensjonacie, jestemy bardzo z mezem zadowoleni I z uslug hotelowych I z wesela, zwlaszcza z jedzenia, ktorego by lo pod dostatkiem (jezeli dobrze pamietam to 10 przystawek + 5 lub 6 Dan goracych) obsluga super, zwlaszcza pani OK.40stki. Doplaty sa za oswietlenie - NA pewno warto, szklanki dla barmana ale sa to kwoty do przezycia. Wlasciciele nie sa zbyt mili to fakt. NA wstepie moze to zniechecic I o swoje walczyc :-)  ale jesli chodzi o ukladanie menu wlascicielka podsuwa naprawde fajne propozycje, dosyc nowe. Nie patrzy NA ilosc pracy wlozona w przygotowanie tylko doradza take zeby by lo dobrze. Potrawy sa pieknie przygotowane I smaczne. Bardzo polecamy

Gość

14-08-2012, 11:41
#16
[quote=Gość][quote=Gość]A ja słyszałam ostatnio nieciekawe opinie o Wiolecie...Podobno szefostwo jest zle nastawione i za wszystko praktycznie dodatkowo się płaci;/ [/quote]oplaty sa dobrowolne a szefostwo jak dla mnie normalni ludzie wlascicielka doradzi co do menu i tp. oplaty dodatkowe sa za oswietlenie jesli chcecie i za dekoracje chyba ze sami sobie udekorujecie dekoracja zywe kwiaty i ołtazyk za mlodymi tez mozecie sobie wybrac kolorystycznie ja jestem zadowolona ze wspolpracy mam tam wesele w czerwcu i moim zdaniem mozna sie ze wszystkim dogadac [/quote]W zeszlym roku mialam wesele w pensjonacie, jestemy bardzo z mezem zadowoleni I z uslug hotelowych I z wesela, zwlaszcza z jedzenia, ktorego by lo pod dostatkiem (jezeli dobrze pamietam to 10 przystawek + 5 lub 6 Dan goracych) obsluga super, zwlaszcza pani OK.40stki. Doplaty sa za oswietlenie - NA pewno warto, szklanki dla barmana ale sa to kwoty do przezycia. Wlasciciele nie sa zbyt mili to fakt. NA wstepie moze to zniechecic I o swoje walczyc :-)  ale jesli chodzi o ukladanie menu wlascicielka podsuwa naprawde fajne propozycje, dosyc nowe. Nie patrzy NA ilosc pracy wlozona w przygotowanie tylko doradza take zeby by lo dobrze. Potrawy sa pieknie przygotowane I smaczne. Bardzo polecamy
Gość napisał(a):Byłam ostatnio na weselu  w sali wersal a jestem zachwycona jedzenie super pierwsza klasa obsługa też naprawde goraco polecam{ok}

Gość

18-08-2012, 20:08
#17
Byłam ostatnio na weselu  w sali wersal a jestem zachwycona jedzenie super pierwsza klasa obsługa też naprawde goraco polecam{ok}
Gość napisał(a):co sądzicie o sali RENESANS?Może ktoś tam był?

Gość

19-08-2012, 12:43
#18
co sądzicie o sali RENESANS?Może ktoś tam był?
Gość napisał(a):ja bylam 12 maja na weselu jako gosc i odradzam dlugo by pisac jakie miałam zastrzezenia ale na pewno nie był to najlepszy wybór Młodej Pary i nie tylko jeśli chodzi o menu {dobani}

Gość

19-08-2012, 21:26
#19
ja bylam 12 maja na weselu jako gosc i odradzam dlugo by pisac jakie miałam zastrzezenia ale na pewno nie był to najlepszy wybór Młodej Pary i nie tylko jeśli chodzi o menu {dobani}
Gość napisał(a):witam byliscie w Elba bis  ja bylam i okropna scena ktora szpeci   i zajmuje duzo miejsca   Moim zdaniem jest nie potrzebna  

Gość

23-08-2012, 20:34
#20
witam byliscie w Elba bis  ja bylam i okropna scena ktora szpeci   i zajmuje duzo miejsca   Moim zdaniem jest nie potrzebna  

strony: wstecz 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów