Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 66 dalej
Gość napisał(a):we wiolecie jest 150 od osoby i kupujesz tylko alkochol i tort{ok} bez ciasta 145

Gość

23-05-2012, 20:18
#1
we wiolecie jest 150 od osoby i kupujesz tylko alkochol i tort{ok} bez ciasta 145
Gość napisał(a):A ja słyszałam ostatnio nieciekawe opinie o Wiolecie...Podobno szefostwo jest zle nastawione i za wszystko praktycznie dodatkowo się płaci;/

Gość

23-05-2012, 22:03
#2
A ja słyszałam ostatnio nieciekawe opinie o Wiolecie...Podobno szefostwo jest zle nastawione i za wszystko praktycznie dodatkowo się płaci;/
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja słyszałam ostatnio nieciekawe opinie o Wiolecie...Podobno szefostwo jest zle nastawione i za wszystko praktycznie dodatkowo się płaci;/ [/quote]oplaty sa dobrowolne a szefostwo jak dla mnie normalni ludzie wlascicielka doradzi co do menu i tp. oplaty dodatkowe sa za oswietlenie jesli chcecie i za dekoracje chyba ze sami sobie udekorujecie dekoracja zywe kwiaty i ołtazyk za mlodymi tez mozecie sobie wybrac kolorystycznie ja jestem zadowolona ze wspolpracy mam tam wesele w czerwcu i moim zdaniem mozna sie ze wszystkim dogadac

Gość

24-05-2012, 14:05
#3
[quote=Gość]A ja słyszałam ostatnio nieciekawe opinie o Wiolecie...Podobno szefostwo jest zle nastawione i za wszystko praktycznie dodatkowo się płaci;/ [/quote]oplaty sa dobrowolne a szefostwo jak dla mnie normalni ludzie wlascicielka doradzi co do menu i tp. oplaty dodatkowe sa za oswietlenie jesli chcecie i za dekoracje chyba ze sami sobie udekorujecie dekoracja zywe kwiaty i ołtazyk za mlodymi tez mozecie sobie wybrac kolorystycznie ja jestem zadowolona ze wspolpracy mam tam wesele w czerwcu i moim zdaniem mozna sie ze wszystkim dogadac
Gość napisał(a):Chciałem się podzielić opinią o Koronie.Jeżeli chodzi o sam hotel, to prezentuje się on bardzo dobrze co oczywiście ma wpływ na cenę (180zł/os.).Całkowicie odmiennie przedstawia się sprawa jeżeli chodzi o podejście do potencjalnych klientów. W początkowych kontaktach wydaje się być profesjonalnie, jednak przed samym podpisaniem umowy wyszła słoma z butów i podejście w stylu Pani z mięsnego z PRLu. Pani, która przedstawia się jako właścicielka, jest de facto we wszelkich decyzjach uzależniona od "teścia" i pomimo wcześniejszych ustaleń słownych potrafi całkowicie zmienić zdanie, a ponieważ żyjemy w XVIII wieku i telefonów nie ma zbyt wiele, Pani właścicielka nie zaprząta sobie głowy powiadomieniem klienta o swojej nagłej zmianie zdania w kwestii organizacji wesela czego wynikiem była niepotrzebna  przejażdżka z odległego miasta.Nie sądziłem że można się w Polsce spotkać jeszcze z takim prostackim traktowaniem klientów. Nie wróżę zbyt wielu sukcesów z takim podejściem.Pozdrawiam i odradzam

Gość

25-05-2012, 12:09
#4
Chciałem się podzielić opinią o Koronie.Jeżeli chodzi o sam hotel, to prezentuje się on bardzo dobrze co oczywiście ma wpływ na cenę (180zł/os.).Całkowicie odmiennie przedstawia się sprawa jeżeli chodzi o podejście do potencjalnych klientów. W początkowych kontaktach wydaje się być profesjonalnie, jednak przed samym podpisaniem umowy wyszła słoma z butów i podejście w stylu Pani z mięsnego z PRLu. Pani, która przedstawia się jako właścicielka, jest de facto we wszelkich decyzjach uzależniona od "teścia" i pomimo wcześniejszych ustaleń słownych potrafi całkowicie zmienić zdanie, a ponieważ żyjemy w XVIII wieku i telefonów nie ma zbyt wiele, Pani właścicielka nie zaprząta sobie głowy powiadomieniem klienta o swojej nagłej zmianie zdania w kwestii organizacji wesela czego wynikiem była niepotrzebna  przejażdżka z odległego miasta.Nie sądziłem że można się w Polsce spotkać jeszcze z takim prostackim traktowaniem klientów. Nie wróżę zbyt wielu sukcesów z takim podejściem.Pozdrawiam i odradzam
Gość napisał(a):Niestety potwierdzam.

Gość

25-05-2012, 14:03
#5
Niestety potwierdzam.
Gość napisał(a):wchodząc na forum myślałem, ze dowiem się szczegółów dotyczących sal i wesel - a nie plot. Brak jakiejkolwiek rzetelnej  informacji. Nie słyszałem, żeby podpisując gdziekolwiek umowę była później złamana.  Dlatego się ja podpisuje, aby mieć gwarancję niezmienności warunków. Przed podpisaniem wszystko może jeszcze ulec modyfikacji, czy to w Zielonym Zakątku, Kwadransie, Koronie, u Augustyniaka, Wiolecie czy u wujka w szopie! Pozdrawiam, Zainteresowany tematem forum.

Gość

25-05-2012, 20:35
#6
wchodząc na forum myślałem, ze dowiem się szczegółów dotyczących sal i wesel - a nie plot. Brak jakiejkolwiek rzetelnej  informacji. Nie słyszałem, żeby podpisując gdziekolwiek umowę była później złamana.  Dlatego się ja podpisuje, aby mieć gwarancję niezmienności warunków. Przed podpisaniem wszystko może jeszcze ulec modyfikacji, czy to w Zielonym Zakątku, Kwadransie, Koronie, u Augustyniaka, Wiolecie czy u wujka w szopie! Pozdrawiam, Zainteresowany tematem forum.
Gość napisał(a):Byłam na weselu w Koronie SUPER!

Gość

27-05-2012, 18:30
#7
Byłam na weselu w Koronie SUPER!
Gość napisał(a):Kwadrans masakra w środku i na zewnątrz

Gość

27-05-2012, 18:39
#8
Kwadrans masakra w środku i na zewnątrz
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chciałem się podzielić opinią o Koronie.Jeżeli chodzi o sam hotel, to prezentuje się on bardzo dobrze co oczywiście ma wpływ na cenę (180zł/os.).Całkowicie odmiennie przedstawia się sprawa jeżeli chodzi o podejście do potencjalnych klientów. W początkowych kontaktach wydaje się być profesjonalnie, jednak przed samym podpisaniem umowy wyszła słoma z butów i podejście w stylu Pani z mięsnego z PRLu. Pani, która przedstawia się jako właścicielka, jest de facto we wszelkich decyzjach uzależniona od "teścia" i pomimo wcześniejszych ustaleń słownych potrafi całkowicie zmienić zdanie, a ponieważ żyjemy w XVIII wieku i telefonów nie ma zbyt wiele, Pani właścicielka nie zaprząta sobie głowy powiadomieniem klienta o swojej nagłej zmianie zdania w kwestii organizacji wesela czego wynikiem była niepotrzebna  przejażdżka z odległego miasta.Nie sądziłem że można się w Polsce spotkać jeszcze z takim prostackim traktowaniem klientów. Nie wróżę zbyt wielu sukcesów z takim podejściem.Pozdrawiam i odradzam [/quote]niestety również ODRADZAM, na samym początku jak jeszcze hotel nie funkcjonował rozmawialiśmy z pierwszą menadzerka. Później z inną osobą, w ostatecznośći z właścicielką. Wszystkie osoby zaprzeczały słowom poprzednich osób, a sama właścicielka co chwila zmienia zdanie pod wpływem TEŚCIA.

Gość

28-05-2012, 12:40
#9
[quote=Gość]Chciałem się podzielić opinią o Koronie.Jeżeli chodzi o sam hotel, to prezentuje się on bardzo dobrze co oczywiście ma wpływ na cenę (180zł/os.).Całkowicie odmiennie przedstawia się sprawa jeżeli chodzi o podejście do potencjalnych klientów. W początkowych kontaktach wydaje się być profesjonalnie, jednak przed samym podpisaniem umowy wyszła słoma z butów i podejście w stylu Pani z mięsnego z PRLu. Pani, która przedstawia się jako właścicielka, jest de facto we wszelkich decyzjach uzależniona od "teścia" i pomimo wcześniejszych ustaleń słownych potrafi całkowicie zmienić zdanie, a ponieważ żyjemy w XVIII wieku i telefonów nie ma zbyt wiele, Pani właścicielka nie zaprząta sobie głowy powiadomieniem klienta o swojej nagłej zmianie zdania w kwestii organizacji wesela czego wynikiem była niepotrzebna  przejażdżka z odległego miasta.Nie sądziłem że można się w Polsce spotkać jeszcze z takim prostackim traktowaniem klientów. Nie wróżę zbyt wielu sukcesów z takim podejściem.Pozdrawiam i odradzam [/quote]niestety również ODRADZAM, na samym początku jak jeszcze hotel nie funkcjonował rozmawialiśmy z pierwszą menadzerka. Później z inną osobą, w ostatecznośći z właścicielką. Wszystkie osoby zaprzeczały słowom poprzednich osób, a sama właścicielka co chwila zmienia zdanie pod wpływem TEŚCIA.
Gość napisał(a):A CO SĄDZICIE O SALI WESELNEJ W MYSZYŃCU ''WERSAL''

Gość

28-05-2012, 20:03
#10
A CO SĄDZICIE O SALI WESELNEJ W MYSZYŃCU ''WERSAL''
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o koronę,hm w zależności co się komu podoba, ale jeśli chodzi o organizację, podejście, jedzenie, dekoracje półmisków to naprawdę są u  nas sale , które biją korone na głowę.Nie sztuka zbudować, sztuka umieć prowadzić.

Gość

28-05-2012, 20:21
#11
Jeśli chodzi o koronę,hm w zależności co się komu podoba, ale jeśli chodzi o organizację, podejście, jedzenie, dekoracje półmisków to naprawdę są u  nas sale , które biją korone na głowę.Nie sztuka zbudować, sztuka umieć prowadzić.
Gość napisał(a):a co powiecie na temat sali arkadia w kordowie? jakies opinie?

Gość

28-05-2012, 22:28
#12
a co powiecie na temat sali arkadia w kordowie? jakies opinie?
Gość napisał(a):jest oddzielny wątek o arkadii to sobie poczytaj{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}

Gość

29-05-2012, 08:00
#13
jest oddzielny wątek o arkadii to sobie poczytaj{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}
Gość napisał(a):WitamJeśli chodzi o salę Wersal w Myszyńcu jest OK.Super jedzenie, obsługa, właścicielka pilnuje w czasie wesela czy wszystko jest w porządku. Także mogę polecić tą sale z całą pewnością.

Gość

29-05-2012, 12:23
#14
WitamJeśli chodzi o salę Wersal w Myszyńcu jest OK.Super jedzenie, obsługa, właścicielka pilnuje w czasie wesela czy wszystko jest w porządku. Także mogę polecić tą sale z całą pewnością.
Gość napisał(a):I do x-clubu jest nie daleko a więc w trakcie oczepin można wyskoczyć na ostrzejszą imprezkę :):):) dla mnie bomba :)  

Gość

30-05-2012, 11:05
#15
I do x-clubu jest nie daleko a więc w trakcie oczepin można wyskoczyć na ostrzejszą imprezkę :):):) dla mnie bomba :)  
Gość napisał(a):a sala "zagroda leśna"? słyszał ktoś?

Gość

04-06-2012, 22:31
#16
a sala "zagroda leśna"? słyszał ktoś?
Gość napisał(a):Polecam ale to naprawde sale weselną wioletta nie macie co patrzc na inne glupuie kometarze mialam tam wesele i naprawde jestem zadowolona bylo super i nie bylo zadnych problemow{ok}

Gość

05-06-2012, 13:14
#17
Polecam ale to naprawde sale weselną wioletta nie macie co patrzc na inne glupuie kometarze mialam tam wesele i naprawde jestem zadowolona bylo super i nie bylo zadnych problemow{ok}
Gość napisał(a):Moim zdaniem najlepszym lokalem na zorganizowanie tak ważnej uroczystości jak wesele jest sala bankietowa x-sensation w Myszyńcu :)Zimna wódka, znakomita kuchnia ( zapiekanki, kebab ) i gorąca atmosfera :)

Gość

05-06-2012, 18:38
#18
Moim zdaniem najlepszym lokalem na zorganizowanie tak ważnej uroczystości jak wesele jest sala bankietowa x-sensation w Myszyńcu :)Zimna wódka, znakomita kuchnia ( zapiekanki, kebab ) i gorąca atmosfera :)
Gość napisał(a):Polecam salę weselną Dworek Aleksandria w Nożewie. Młodzi , rodzice i goście dziękują Pani Wioletcie , Panu Waldkowi  i ich córce oraz kucharkom i kelnerom za przygotowanie pięknego wesela i stworzenia wspaniałej atmosfery do zabawy. Wesele odbyło się 12 maja 2012r. , wszyscy goście wyszli zadowoleni , zachwyceni przepiękną salą, przepysznym jedzeniem i miłą obsługą.  Dziękują rodzice pary młodej.

Gość

07-06-2012, 19:51
#19
Polecam salę weselną Dworek Aleksandria w Nożewie. Młodzi , rodzice i goście dziękują Pani Wioletcie , Panu Waldkowi  i ich córce oraz kucharkom i kelnerom za przygotowanie pięknego wesela i stworzenia wspaniałej atmosfery do zabawy. Wesele odbyło się 12 maja 2012r. , wszyscy goście wyszli zadowoleni , zachwyceni przepiękną salą, przepysznym jedzeniem i miłą obsługą.  Dziękują rodzice pary młodej.
Gość napisał(a):ha,ha,ha

Gość

09-06-2012, 10:40
#20
ha,ha,ha

strony: wstecz 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów