Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]A czy mogłabyś mi coś doradzić w kwestii salii?? dekorowałaś ją dodatkowo?    a na poprawiny jedzenia zostalo dużo? [/quote]No dekoracja na tej sali do najtańszych nie należy. W sumie kosztowała nas 920 zl. O 500 zl wiedzieliśmy (bo tak było w umowie) i to sa obrusy itp a 420 zł (o czym dowiedzieliśmy sie przy rozliczeniu) to cena kwiatów. Ale w sumie nie żaluję, bo kopozycje kwiatowe były sliczne i i porzyznam na żadnym weselu takich nie widziałam. Dekoruje zona właściciela i zna się na tym. Ja bylam zachwycona. jesli chodzi o poprawiny to może tego jedzenia nie było zbyt wiele, ale można się było najeść. Chyba. Bo ja jako panna mloda jadłam niewiele ;-)

Gość

21-09-2012, 17:48
#1
[quote=Gość]A czy mogłabyś mi coś doradzić w kwestii salii?? dekorowałaś ją dodatkowo?    a na poprawiny jedzenia zostalo dużo? [/quote]No dekoracja na tej sali do najtańszych nie należy. W sumie kosztowała nas 920 zl. O 500 zl wiedzieliśmy (bo tak było w umowie) i to sa obrusy itp a 420 zł (o czym dowiedzieliśmy sie przy rozliczeniu) to cena kwiatów. Ale w sumie nie żaluję, bo kopozycje kwiatowe były sliczne i i porzyznam na żadnym weselu takich nie widziałam. Dekoruje zona właściciela i zna się na tym. Ja bylam zachwycona. jesli chodzi o poprawiny to może tego jedzenia nie było zbyt wiele, ale można się było najeść. Chyba. Bo ja jako panna mloda jadłam niewiele ;-)
Gość napisał(a):bylam w Renesansie gościem w maju tego roku na weselu -co do sali to tu kwestia gustu -mi sie zupełnie nie podoba -bez klimatu -jedzenie też kwestia gustu -rosół tragedia,pozostale dania mozna bylo przełknac ale  smak nie pozostał mi w pamieci -natomiast zachowanie właściciela i stosunek do gości jak i rangi takowej imprezy to już ewenement nie do opisania {dobani}

Gość

21-09-2012, 21:21
#2
bylam w Renesansie gościem w maju tego roku na weselu -co do sali to tu kwestia gustu -mi sie zupełnie nie podoba -bez klimatu -jedzenie też kwestia gustu -rosół tragedia,pozostale dania mozna bylo przełknac ale  smak nie pozostał mi w pamieci -natomiast zachowanie właściciela i stosunek do gości jak i rangi takowej imprezy to już ewenement nie do opisania {dobani}
Gość napisał(a):BOROWIKA nie polecam! Właścicielka strasznie się ceni (dodatkowe koszty z kosmosu za światełka 2500zł itp)Przystawki były prawie nie widoczne na stołach a dania gorące bardzo małe i jeśli chodzi o smak to żadna rewelacja. Wstyt mi było po weselu,ponieważ słyszałam komentaże,że goście chodzili głodni. {zly}

Gość

14-10-2012, 21:15
#3
BOROWIKA nie polecam! Właścicielka strasznie się ceni (dodatkowe koszty z kosmosu za światełka 2500zł itp)Przystawki były prawie nie widoczne na stołach a dania gorące bardzo małe i jeśli chodzi o smak to żadna rewelacja. Wstyt mi było po weselu,ponieważ słyszałam komentaże,że goście chodzili głodni. {zly}
Gość napisał(a):DZIWI MNIE INFORMACJA ODNOŚNIE KWADRANSU,BO MIESIĄC WCZEŚNIEJ REZERWOWALIŚMY TERMIN NA 2013 ROK I NIEWIELE MIELIŚMY DO WYBORU,BO PRAWIE WSZYSTKO ZAJĘTE.CZĘSTO WRACAM Z NARZECZONYM Z MYSZYŃCA I PO KOLEI W SALACH CIEMNO,A U NICH IMPREZY CZY TO PIĄTEK CZY SOBOTA/KONKURENCJA NIE ŚPI,TYLKO PISZE/.

Gość

15-10-2012, 23:58
#4
DZIWI MNIE INFORMACJA ODNOŚNIE KWADRANSU,BO MIESIĄC WCZEŚNIEJ REZERWOWALIŚMY TERMIN NA 2013 ROK I NIEWIELE MIELIŚMY DO WYBORU,BO PRAWIE WSZYSTKO ZAJĘTE.CZĘSTO WRACAM Z NARZECZONYM Z MYSZYŃCA I PO KOLEI W SALACH CIEMNO,A U NICH IMPREZY CZY TO PIĄTEK CZY SOBOTA/KONKURENCJA NIE ŚPI,TYLKO PISZE/.
Gość napisał(a):Każdy chwali swoje... A prawdziwe informacje gdzieś giną

Gość

22-10-2012, 14:18
#5
Każdy chwali swoje... A prawdziwe informacje gdzieś giną
Gość napisał(a):w koronie jest slabe jedzonko niestety:( sala bardzo ladna.

Gość

22-10-2012, 21:13
#6
w koronie jest slabe jedzonko niestety:( sala bardzo ladna.
Gość napisał(a):W koronie niestety potwierdzam słabe jedzenie. Nie jest sala ładna tylko cały budynek jest ładny, a sala jak dla mnie średnia jeśli miałbym o niej  mówić o jej wygodzie itp. Dla zespołu niestety jest tylko wnęka i zespół nie ma kontaktu z parkietem a to dużo znaczy. No jak dla mnie minus, że w trakcie wesela inni ludzie się kręcą na hotelu itp.

Gość

22-10-2012, 21:50
#7
W koronie niestety potwierdzam słabe jedzenie. Nie jest sala ładna tylko cały budynek jest ładny, a sala jak dla mnie średnia jeśli miałbym o niej  mówić o jej wygodzie itp. Dla zespołu niestety jest tylko wnęka i zespół nie ma kontaktu z parkietem a to dużo znaczy. No jak dla mnie minus, że w trakcie wesela inni ludzie się kręcą na hotelu itp.
Gość napisał(a):Co myslicie o sali bankietowej w Kadzidle U Deptuły?

Gość

23-11-2012, 23:14
#8
Co myslicie o sali bankietowej w Kadzidle U Deptuły?
Gość napisał(a):Kiedyś ta sala była nr 1 w Kadzidle, teraz chyba raczej odpada. Jedzenie straszne.

Gość

24-11-2012, 16:06
#9
Kiedyś ta sala była nr 1 w Kadzidle, teraz chyba raczej odpada. Jedzenie straszne.
Gość napisał(a):sala Zielony Zakatek w Susku, jak ceny przedstawiaja sie na rok 2013-  2014? ktos wie moze, ile osob pomieści ta sala tak aby nie było za ciasno?

Gość

26-11-2012, 18:43
#10
sala Zielony Zakatek w Susku, jak ceny przedstawiaja sie na rok 2013-  2014? ktos wie moze, ile osob pomieści ta sala tak aby nie było za ciasno?
Gość napisał(a):podobno 150 zł za osobę.w tym 32 dania gorące 80 przystawek, coca cola i oranżady.{zakochany}  

Gość

27-11-2012, 17:29
#11
podobno 150 zł za osobę.w tym 32 dania gorące 80 przystawek, coca cola i oranżady.{zakochany}  
Gość napisał(a):a czy szczerze możecie polecić jakąś sale gdzie jest wszytko ok :) mi sie strasznie korona podoba ale dużo osób narzeka na jedzenie ze małe porcje hmm.. zależy ile kto je i co dla niego znaczy mała porcja :) jedzenie nie jadłam tam :( więc nie wiem ale szukamy teraz sali i tak naprawdę żeby jakąś ładna bardzo była i wszystko tak jak powinno być to nie ma :( gdzie szukać idealnej sali {zakochany} ? pomóżcie , {jezyk}

Gość

28-11-2012, 14:27
#12
a czy szczerze możecie polecić jakąś sale gdzie jest wszytko ok :) mi sie strasznie korona podoba ale dużo osób narzeka na jedzenie ze małe porcje hmm.. zależy ile kto je i co dla niego znaczy mała porcja :) jedzenie nie jadłam tam :( więc nie wiem ale szukamy teraz sali i tak naprawdę żeby jakąś ładna bardzo była i wszystko tak jak powinno być to nie ma :( gdzie szukać idealnej sali {zakochany} ? pomóżcie , {jezyk}
Gość napisał(a):podajcie mi link ze stroną sali bankietowej renesans  :)dziękuje :D

Gość

28-11-2012, 15:51
#13
podajcie mi link ze stroną sali bankietowej renesans  :)dziękuje :D
Gość napisał(a):Renesans chyba nie ma swojej strony internetowej, przynajmiej ja takowej nie znalazłam..Znam ten problem, tez jestem na etapie poszukiwania  sali na wesele, zastanawiam sie nad kilkoma, kazda ma swoje plusy i minusy, nie ma takiej idealnej w której wszystko by mi pasowało :)

Gość

28-11-2012, 16:37
#14
Renesans chyba nie ma swojej strony internetowej, przynajmiej ja takowej nie znalazłam..Znam ten problem, tez jestem na etapie poszukiwania  sali na wesele, zastanawiam sie nad kilkoma, kazda ma swoje plusy i minusy, nie ma takiej idealnej w której wszystko by mi pasowało :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Renesans chyba nie ma swojej strony internetowej, przynajmiej ja takowej nie znalazłam..Znam ten problem, tez jestem na etapie poszukiwania  sali na wesele, zastanawiam sie nad kilkoma, kazda ma swoje plusy i minusy, nie ma takiej idealnej w której wszystko by mi pasowało :) [/quote]a nad jakimi rozważasz ?? może też pomyślę :)

Gość

28-11-2012, 17:15
#15
[quote=Gość]Renesans chyba nie ma swojej strony internetowej, przynajmiej ja takowej nie znalazłam..Znam ten problem, tez jestem na etapie poszukiwania  sali na wesele, zastanawiam sie nad kilkoma, kazda ma swoje plusy i minusy, nie ma takiej idealnej w której wszystko by mi pasowało :) [/quote]a nad jakimi rozważasz ?? może też pomyślę :)
Gość napisał(a):Moi drodzy...Przede wszystkim zastanówcie się nad tym czy naprawdę chcecie brać ślub{diabelek}później nad zaproszonymi gośćmi bo tak naprawdę to oni tworzą klimat imprezy, a nie kryształy, złote klamki itp. Podstawa wyboru sali to dobre jedzenie, a reszta to tylko skromny dodatek.... Patrzycie na wygląd budynku, podwórka, otoczenia, a zapominacie, że impreza jest w sali, a nie na podwórku :)Towarzystwo, dobre jedzenie, dobry zespół = udana imprezapozdrawiamKaja

Gość

28-11-2012, 17:22
#16
Moi drodzy...Przede wszystkim zastanówcie się nad tym czy naprawdę chcecie brać ślub{diabelek}później nad zaproszonymi gośćmi bo tak naprawdę to oni tworzą klimat imprezy, a nie kryształy, złote klamki itp. Podstawa wyboru sali to dobre jedzenie, a reszta to tylko skromny dodatek.... Patrzycie na wygląd budynku, podwórka, otoczenia, a zapominacie, że impreza jest w sali, a nie na podwórku :)Towarzystwo, dobre jedzenie, dobry zespół = udana imprezapozdrawiamKaja
Gość napisał(a):[quote=Gość]Moi drodzy...Przede wszystkim zastanówcie się nad tym czy naprawdę chcecie brać ślub{diabelek}później nad zaproszonymi gośćmi bo tak naprawdę to oni tworzą klimat imprezy, a nie kryształy, złote klamki itp. Podstawa wyboru sali to dobre jedzenie, a reszta to tylko skromny dodatek.... Patrzycie na wygląd budynku, podwórka, otoczenia, a zapominacie, że impreza jest w sali, a nie na podwórku :)Towarzystwo, dobre jedzenie, dobry zespół = udana imprezapozdrawiamKaja [/quote] dlatego pytam jakie sale co i gdzie :) zespół to podstawa to od niego zależy czy ludzie siedzą za stołami i jedzą czy się bawią mnie koszta nie interesują to jest raz w życiu i chce by wypadło tak jak powinno ale jedzenie musi byc dobre nie chcę by goście mi głodni chodzili ;)  

Gość

28-11-2012, 19:29
#17
[quote=Gość]Moi drodzy...Przede wszystkim zastanówcie się nad tym czy naprawdę chcecie brać ślub{diabelek}później nad zaproszonymi gośćmi bo tak naprawdę to oni tworzą klimat imprezy, a nie kryształy, złote klamki itp. Podstawa wyboru sali to dobre jedzenie, a reszta to tylko skromny dodatek.... Patrzycie na wygląd budynku, podwórka, otoczenia, a zapominacie, że impreza jest w sali, a nie na podwórku :)Towarzystwo, dobre jedzenie, dobry zespół = udana imprezapozdrawiamKaja [/quote] dlatego pytam jakie sale co i gdzie :) zespół to podstawa to od niego zależy czy ludzie siedzą za stołami i jedzą czy się bawią mnie koszta nie interesują to jest raz w życiu i chce by wypadło tak jak powinno ale jedzenie musi byc dobre nie chcę by goście mi głodni chodzili ;)  
Gość napisał(a):[quote=Gość]a czy szczerze możecie polecić jakąś sale gdzie jest wszytko ok :) mi sie strasznie korona podoba ale dużo osób narzeka na jedzenie ze małe porcje hmm.. zależy ile kto je i co dla niego znaczy mała porcja :) jedzenie nie jadłam tam :( więc nie wiem ale szukamy teraz sali i tak naprawdę żeby jakąś ładna bardzo była i wszystko tak jak powinno być to nie ma :( gdzie szukać idealnej sali {zakochany} ? pomóżcie , {jezyk} [/quote]ja dość czesto w Koronie się stołuje, szału nie ma, ale na pewno jest wszystko ładnie podane. Choć zdarzał się włos w zupie. Szału nie ma, ale zeby było niesmacznie to też za duzo powiedziane. porcje, po moim weselu, gdzie jedzenie było bardzo smaczne (ELBA bis) i tak kupę się zmarnowało, nikt nie był w stanie tego zjeść.  

Gość

28-11-2012, 20:31
#18
[quote=Gość]a czy szczerze możecie polecić jakąś sale gdzie jest wszytko ok :) mi sie strasznie korona podoba ale dużo osób narzeka na jedzenie ze małe porcje hmm.. zależy ile kto je i co dla niego znaczy mała porcja :) jedzenie nie jadłam tam :( więc nie wiem ale szukamy teraz sali i tak naprawdę żeby jakąś ładna bardzo była i wszystko tak jak powinno być to nie ma :( gdzie szukać idealnej sali {zakochany} ? pomóżcie , {jezyk} [/quote]ja dość czesto w Koronie się stołuje, szału nie ma, ale na pewno jest wszystko ładnie podane. Choć zdarzał się włos w zupie. Szału nie ma, ale zeby było niesmacznie to też za duzo powiedziane. porcje, po moim weselu, gdzie jedzenie było bardzo smaczne (ELBA bis) i tak kupę się zmarnowało, nikt nie był w stanie tego zjeść.  
Gość napisał(a):jeszcze dopowiem, ze gdybym miała ogranizować wesle po raz drugi to wybrałabym elbe znów. Własicielka bardzo pomocna, wszystko było tip top. Okolica tam nieciekawa, ale jak piszecie liczy się to co w środku na sali a nie na zewnątrz.  

Gość

28-11-2012, 20:34
#19
jeszcze dopowiem, ze gdybym miała ogranizować wesle po raz drugi to wybrałabym elbe znów. Własicielka bardzo pomocna, wszystko było tip top. Okolica tam nieciekawa, ale jak piszecie liczy się to co w środku na sali a nie na zewnątrz.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]jeszcze dopowiem, ze gdybym miała ogranizować wesle po raz drugi to wybrałabym elbe znów. Własicielka bardzo pomocna, wszystko było tip top. Okolica tam nieciekawa, ale jak piszecie liczy się to co w środku na sali a nie na zewnątrz.  [/quote]a na ile miałaś wesele bo my planujemy max 130osób a elba bis to zakłady mięsne  tak ?? i tam trzeba mieć 200osób :)

Gość

29-11-2012, 08:16
#20
[quote=Gość]jeszcze dopowiem, ze gdybym miała ogranizować wesle po raz drugi to wybrałabym elbe znów. Własicielka bardzo pomocna, wszystko było tip top. Okolica tam nieciekawa, ale jak piszecie liczy się to co w środku na sali a nie na zewnątrz.  [/quote]a na ile miałaś wesele bo my planujemy max 130osób a elba bis to zakłady mięsne  tak ?? i tam trzeba mieć 200osób :)

strony: wstecz 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów