Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 66 dalej
Gość napisał(a):{diabelek}[quote=Gość][quote=Gość]Chciałem się podzielić opinią o Koronie.Jeżeli chodzi o sam hotel, to prezentuje się on bardzo dobrze co oczywiście ma wpływ na cenę (180zł/os.).Całkowicie odmiennie przedstawia się sprawa jeżeli chodzi o podejście do potencjalnych klientów. W początkowych kontaktach wydaje się być profesjonalnie, jednak przed samym podpisaniem umowy wyszła słoma z butów i podejście w stylu Pani z mięsnego z PRLu. Pani, która przedstawia się jako właścicielka, jest de facto we wszelkich decyzjach uzależniona od "teścia" i pomimo wcześniejszych ustaleń słownych potrafi całkowicie zmienić zdanie, a ponieważ żyjemy w XVIII wieku i telefonów nie ma zbyt wiele, Pani właścicielka nie zaprząta sobie głowy powiadomieniem klienta o swojej nagłej zmianie zdania w kwestii organizacji wesela czego wynikiem była niepotrzebna  przejażdżka z odległego miasta.Nie sądziłem że można się w Polsce spotkać jeszcze z takim prostackim traktowaniem klientów. Nie wróżę zbyt wielu sukcesów z takim podejściem.Pozdrawiam i odradzam [/quote]niestety również ODRADZAM, na samym początku jak jeszcze hotel nie funkcjonował rozmawialiśmy z pierwszą menadzerka. Później z inną osobą, w ostatecznośći z właścicielką. Wszystkie osoby zaprzeczały słowom poprzednich osób, a sama właścicielka co chwila zmienia zdanie pod wpływem TEŚCIA. [/quote]

Gość

09-06-2012, 15:07
#1
{diabelek}[quote=Gość][quote=Gość]Chciałem się podzielić opinią o Koronie.Jeżeli chodzi o sam hotel, to prezentuje się on bardzo dobrze co oczywiście ma wpływ na cenę (180zł/os.).Całkowicie odmiennie przedstawia się sprawa jeżeli chodzi o podejście do potencjalnych klientów. W początkowych kontaktach wydaje się być profesjonalnie, jednak przed samym podpisaniem umowy wyszła słoma z butów i podejście w stylu Pani z mięsnego z PRLu. Pani, która przedstawia się jako właścicielka, jest de facto we wszelkich decyzjach uzależniona od "teścia" i pomimo wcześniejszych ustaleń słownych potrafi całkowicie zmienić zdanie, a ponieważ żyjemy w XVIII wieku i telefonów nie ma zbyt wiele, Pani właścicielka nie zaprząta sobie głowy powiadomieniem klienta o swojej nagłej zmianie zdania w kwestii organizacji wesela czego wynikiem była niepotrzebna  przejażdżka z odległego miasta.Nie sądziłem że można się w Polsce spotkać jeszcze z takim prostackim traktowaniem klientów. Nie wróżę zbyt wielu sukcesów z takim podejściem.Pozdrawiam i odradzam [/quote]niestety również ODRADZAM, na samym początku jak jeszcze hotel nie funkcjonował rozmawialiśmy z pierwszą menadzerka. Później z inną osobą, w ostatecznośći z właścicielką. Wszystkie osoby zaprzeczały słowom poprzednich osób, a sama właścicielka co chwila zmienia zdanie pod wpływem TEŚCIA. [/quote]
Gość napisał(a):Potwierdzam. mnie korona nie zachwycila ani pod wzgledem kulinarnym ani obslugi.po 2 jak hede robila wesele to tam gdzie nie beda np. goscie z hotelu albo z baru sie mi paletac. Co do organizacji potwierdzam. Kelnerzy chodzili na pusto.

Gość

11-06-2012, 09:35
#2
Potwierdzam. mnie korona nie zachwycila ani pod wzgledem kulinarnym ani obslugi.po 2 jak hede robila wesele to tam gdzie nie beda np. goscie z hotelu albo z baru sie mi paletac. Co do organizacji potwierdzam. Kelnerzy chodzili na pusto.
zainteresowana napisał(a):Witam,chciałabym zwrócić się z prośbą do wszystkich którzy organizowali wesele w Aleksandrii w Nożewie o informacje (czy wszystko było w porządku, jak okazały się finansowe i czy byli zadowoleni z uroczystości która była zorganizowana na tej sali, obsługi, jedzenie itd.). Jeżeli ktoś też coś słyszał na temat tej sali również proszę o opinie.Z góry dziękuje,

zainteresowana

Wpisów: 1
Dołączył: 11.06.2012
11-06-2012, 13:22
#3
Witam,chciałabym zwrócić się z prośbą do wszystkich którzy organizowali wesele w Aleksandrii w Nożewie o informacje (czy wszystko było w porządku, jak okazały się finansowe i czy byli zadowoleni z uroczystości która była zorganizowana na tej sali, obsługi, jedzenie itd.). Jeżeli ktoś też coś słyszał na temat tej sali również proszę o opinie.Z góry dziękuje,
Gość napisał(a):Ja byłam świadkowa na weselu 3 tyg temu - w Koronie. I sama tez mam tam wesele w przyszłym roku. Szczerze mówiąc bałam sie trochę - bo komentarze są różne, ale teraz wiem - że nie ma co czytać tych bzdur i bredni! Wesele było cudowne. I wiem, ze moje tez takie będzie. Goście bawili się super. Jedzenie świetne i do tego tyle, ze po poprawinach jeszcze zostało. Wszystkim tym, którzy zastanawiają się gdzie zrobić wesele - POLECAM KORONE!Nie czytajcie i nie słuchajcie głupich  komentarzy. Najlepiej sami sprawdźcie jak jest{!}

Gość

17-06-2012, 12:10
#4
Ja byłam świadkowa na weselu 3 tyg temu - w Koronie. I sama tez mam tam wesele w przyszłym roku. Szczerze mówiąc bałam sie trochę - bo komentarze są różne, ale teraz wiem - że nie ma co czytać tych bzdur i bredni! Wesele było cudowne. I wiem, ze moje tez takie będzie. Goście bawili się super. Jedzenie świetne i do tego tyle, ze po poprawinach jeszcze zostało. Wszystkim tym, którzy zastanawiają się gdzie zrobić wesele - POLECAM KORONE!Nie czytajcie i nie słuchajcie głupich  komentarzy. Najlepiej sami sprawdźcie jak jest{!}
Gość napisał(a):To albo jesteś właścicielką albo byliśmy w dwóch różnych koronach

Gość

17-06-2012, 19:54
#5
To albo jesteś właścicielką albo byliśmy w dwóch różnych koronach
Gość napisał(a):a co obejmuje w tej Koronie cena 180 zł/os? bo słyszałam ze tylko 5 dan i iles przystawek i napoje no bo za dodatki to wiem ze trzeba doplacic?

Gość

17-06-2012, 21:07
#6
a co obejmuje w tej Koronie cena 180 zł/os? bo słyszałam ze tylko 5 dan i iles przystawek i napoje no bo za dodatki to wiem ze trzeba doplacic?
Gość napisał(a):czy ktos z was moze polecic dobry zespol muzyczny z ostroleki lub okolic?  

Gość

21-06-2012, 15:31
#7
czy ktos z was moze polecic dobry zespol muzyczny z ostroleki lub okolic?  
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy ktos z was moze polecic dobry zespol muzyczny z ostroleki lub okolic?  [/quote]Witam ja polecam zespół VERTIM,ale z tego co wiem to nie mają już wolnych terminów{?}

Gość

21-06-2012, 16:16
#8
[quote=Gość]czy ktos z was moze polecic dobry zespol muzyczny z ostroleki lub okolic?  [/quote]Witam ja polecam zespół VERTIM,ale z tego co wiem to nie mają już wolnych terminów{?}
Gość napisał(a):przeciez nie napisalam kiedy planuje slub?:P chyba ze juz sa dożywotnio zajeci:D

Gość

21-06-2012, 16:40
#9
przeciez nie napisalam kiedy planuje slub?:P chyba ze juz sa dożywotnio zajeci:D
Gość napisał(a):vertim = ok impakt = bardzo okto tylko moje skromne zdanie :)

Gość

21-06-2012, 17:58
#10
vertim = ok impakt = bardzo okto tylko moje skromne zdanie :)
Gość napisał(a):vertim - ogólnie ok, wokalistka super (chyba że się zmieniła), z tego co zauważyłam rok tomu to trochę się popsuli, ale może teraz jest tak jak było kierdyś ;)

Gość

21-06-2012, 18:04
#11
vertim - ogólnie ok, wokalistka super (chyba że się zmieniła), z tego co zauważyłam rok tomu to trochę się popsuli, ale może teraz jest tak jak było kierdyś ;)
Gość napisał(a):Polecam zespół MEDIUM grali u mnie na weselu 2 miesiące temu i nie żałuje ze ich wziełam goście świetnie się bawili:))

Gość

25-06-2012, 15:07
#12
Polecam zespół MEDIUM grali u mnie na weselu 2 miesiące temu i nie żałuje ze ich wziełam goście świetnie się bawili:))
Gość napisał(a):Medium był spoko jak był ten gość z gitarą i niezłym bajerem :)teraz jest trochę gorzej :/  

Gość

26-06-2012, 13:05
#13
Medium był spoko jak był ten gość z gitarą i niezłym bajerem :)teraz jest trochę gorzej :/  
Gość napisał(a):Nadal jest "ten gościu" z gitarą:) prynajmniej u mnie na weselu był{usmiech}

Gość

26-06-2012, 20:17
#14
Nadal jest "ten gościu" z gitarą:) prynajmniej u mnie na weselu był{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nadal jest "ten gościu" z gitarą:) prynajmniej u mnie na weselu był{usmiech} [/quote]przedmówca ma racje. Nie ma już tego Pana. Ma na imię Wojtek i od roku niestety już nie gra w mediumach :( szkoda...

Gość

26-06-2012, 23:41
#15
[quote=Gość]Nadal jest "ten gościu" z gitarą:) prynajmniej u mnie na weselu był{usmiech} [/quote]przedmówca ma racje. Nie ma już tego Pana. Ma na imię Wojtek i od roku niestety już nie gra w mediumach :( szkoda...
Gość napisał(a):witam po raz kolejny. Bardzo prosze o jakies propozycje fajnych zespolow, nie chce skladac propozycji wszystkim muzykom ktorzy reklamuja sie w ogloszeniach i zalezy mi na tym, aby zespol byl elastyczny,czyli gral kazdy rodziaj muzyki i fajnie zabawial gosci. pozdrawiam

Gość

01-07-2012, 23:15
#16
witam po raz kolejny. Bardzo prosze o jakies propozycje fajnych zespolow, nie chce skladac propozycji wszystkim muzykom ktorzy reklamuja sie w ogloszeniach i zalezy mi na tym, aby zespol byl elastyczny,czyli gral kazdy rodziaj muzyki i fajnie zabawial gosci. pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam po raz kolejny. Bardzo prosze o jakies propozycje fajnych zespolow, nie chce skladac propozycji wszystkim muzykom ktorzy reklamuja sie w ogloszeniach i zalezy mi na tym, aby zespol byl elastyczny,czyli gral kazdy rodziaj muzyki i fajnie zabawial gosci. pozdrawiam [/quote] ja polecam naprawde szczerze dj chris z lomzy graja naprawde kazdy rodzaj muzyki mozna sie we wszystkim dogadac i naprawde super bawia gosci nikt sie nie nudzi  

Gość

02-07-2012, 09:22
#17
[quote=Gość]witam po raz kolejny. Bardzo prosze o jakies propozycje fajnych zespolow, nie chce skladac propozycji wszystkim muzykom ktorzy reklamuja sie w ogloszeniach i zalezy mi na tym, aby zespol byl elastyczny,czyli gral kazdy rodziaj muzyki i fajnie zabawial gosci. pozdrawiam [/quote] ja polecam naprawde szczerze dj chris z lomzy graja naprawde kazdy rodzaj muzyki mozna sie we wszystkim dogadac i naprawde super bawia gosci nikt sie nie nudzi  
Gość napisał(a):nikson wymiata :)

Gość

02-07-2012, 20:20
#18
nikson wymiata :)
Gość napisał(a):Polecam sale weselną  Hotelu Korona , pierwsza klasa!!!

Gość

04-07-2012, 18:11
#19
Polecam sale weselną  Hotelu Korona , pierwsza klasa!!!
Gość napisał(a):Widać, że korona nie ma roboty skoro aż tak się reklamuje..Budynek ok, zresztą kwestia gustu, ale jedzenie obsługa moim zdaniem słabiej niż gdzie indziej.

Gość

05-07-2012, 07:52
#20
Widać, że korona nie ma roboty skoro aż tak się reklamuje..Budynek ok, zresztą kwestia gustu, ale jedzenie obsługa moim zdaniem słabiej niż gdzie indziej.

strony: wstecz 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów