Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 66 dalej
ju5tynka napisał(a):Czy ktoś z Was był na weselu lub miał swoje w sali bankietowej Amira w Miastkowie? Jakie są wasze wrażenia?

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
13-09-2012, 20:38
#1
Czy ktoś z Was był na weselu lub miał swoje w sali bankietowej Amira w Miastkowie? Jakie są wasze wrażenia?
Gość napisał(a):Ja miałam, swoje wrażenia opisałam na stronie 58. Polecam:)

Gość

14-09-2012, 22:27
#2
Ja miałam, swoje wrażenia opisałam na stronie 58. Polecam:)
ju5tynka napisał(a):Czytałam opinię i przyznam, że dzięki niej zdecydowałam się  obejrzeć salę. Jest bardzo ładna w środku jak i na zewnątrz. Cena też przystępna. Właściciele wydają się w porządku - tacy swoi ludzie. Tylko najbardziej obawiam się o jedzenie, gdyż nie jest to restauracja i nie można spróbować. W sumie jedyna okazja to sylwester. Goście byli zadowoleni z jedzenia?  A jak z parkietem? Nie jest za "tępy"? Bo takie odniosłam wrażenie. A kolumny za bardzo nie przeszkadzają? Z góry dziękuję za odpowiedź:)  

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
15-09-2012, 12:18
#3
Czytałam opinię i przyznam, że dzięki niej zdecydowałam się  obejrzeć salę. Jest bardzo ładna w środku jak i na zewnątrz. Cena też przystępna. Właściciele wydają się w porządku - tacy swoi ludzie. Tylko najbardziej obawiam się o jedzenie, gdyż nie jest to restauracja i nie można spróbować. W sumie jedyna okazja to sylwester. Goście byli zadowoleni z jedzenia?  A jak z parkietem? Nie jest za "tępy"? Bo takie odniosłam wrażenie. A kolumny za bardzo nie przeszkadzają? Z góry dziękuję za odpowiedź:)  
Gość napisał(a):Jedzenie wszyscy chwalili, nikt nie narzekał przynajmniej nie do mnie. Mają bardzo bogate i ciekawe menu, jednym słowem nie oszczędzają na kliencie. Co do parkietu to nie przypominam sobie żeby coś mi w nim przeszkadzało, na pewno nie było ślisko ale na to pewnie wpływ ma też podeszwa  w bucie hehe. Właściciele bardzo sympatyczni, przy rozliczeniu mąż się targował i parę zł opuścili nawet. Polecam wiejski stół, który też załatwiają właściciele, moi goście byli zachwyceni wyrobami:) Jeśli chodzi o kolumny to też jakoś specjalnie nie przeszkadzały może dlatego że to taki zwykły ludzki odruch, widzisz przeszkodę to ją omijasz i tyle. Ja byłam bardzo zadowolona z całej organizacji i szczerze mogę polecić tą sale;)

Gość

16-09-2012, 18:36
#4
Jedzenie wszyscy chwalili, nikt nie narzekał przynajmniej nie do mnie. Mają bardzo bogate i ciekawe menu, jednym słowem nie oszczędzają na kliencie. Co do parkietu to nie przypominam sobie żeby coś mi w nim przeszkadzało, na pewno nie było ślisko ale na to pewnie wpływ ma też podeszwa  w bucie hehe. Właściciele bardzo sympatyczni, przy rozliczeniu mąż się targował i parę zł opuścili nawet. Polecam wiejski stół, który też załatwiają właściciele, moi goście byli zachwyceni wyrobami:) Jeśli chodzi o kolumny to też jakoś specjalnie nie przeszkadzały może dlatego że to taki zwykły ludzki odruch, widzisz przeszkodę to ją omijasz i tyle. Ja byłam bardzo zadowolona z całej organizacji i szczerze mogę polecić tą sale;)
ju5tynka napisał(a):W takim razie mam nad czym rozmyślać :) Wystrój mają bardzo gustowny, a na zewnątrz to po prostu bajka. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
16-09-2012, 19:14
#5
W takim razie mam nad czym rozmyślać :) Wystrój mają bardzo gustowny, a na zewnątrz to po prostu bajka. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja miałam wesele w Zagrodzie Leśnej i było przecudownie. Może trochę za słodkie słowo, ale byliśmy baaardzo zadowoleni. Najbardziej bałam się o swoją teściową(bardzo marudna), ale nawet ona nie miała zastrzeżeń. Jedyny wystrój tak nowoczesny, który mi pasował z Ostrołęckich sal... Proponuję przynajmniej zobaczyć.. Kamila..

Gość

16-09-2012, 21:26
#6
Ja miałam wesele w Zagrodzie Leśnej i było przecudownie. Może trochę za słodkie słowo, ale byliśmy baaardzo zadowoleni. Najbardziej bałam się o swoją teściową(bardzo marudna), ale nawet ona nie miała zastrzeżeń. Jedyny wystrój tak nowoczesny, który mi pasował z Ostrołęckich sal... Proponuję przynajmniej zobaczyć.. Kamila..
Gość napisał(a):Nie ma za co. Życzę udanej zabawy i Wszystkiego naj... na Nowej Drodze. Pozdrawiam

Gość

16-09-2012, 21:42
#7
Nie ma za co. Życzę udanej zabawy i Wszystkiego naj... na Nowej Drodze. Pozdrawiam
ju5tynka napisał(a):[quote=Gość]Ja miałam wesele w Zagrodzie Leśnej i było przecudownie. Może trochę za słodkie słowo, ale byliśmy baaardzo zadowoleni. Najbardziej bałam się o swoją teściową(bardzo marudna), ale nawet ona nie miała zastrzeżeń. Jedyny wystrój tak nowoczesny, który mi pasował z Ostrołęckich sal... Proponuję przynajmniej zobaczyć.. Kamila.. [/quote]Ładna ta sala, nowoczesna, ale jednak daleko od Łomży. Koleżanka miała w tamtych okolicach wesele dokładnie w Borowiku i odległość jest spora.  

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
17-09-2012, 14:40
#8
[quote=Gość]Ja miałam wesele w Zagrodzie Leśnej i było przecudownie. Może trochę za słodkie słowo, ale byliśmy baaardzo zadowoleni. Najbardziej bałam się o swoją teściową(bardzo marudna), ale nawet ona nie miała zastrzeżeń. Jedyny wystrój tak nowoczesny, który mi pasował z Ostrołęckich sal... Proponuję przynajmniej zobaczyć.. Kamila.. [/quote]Ładna ta sala, nowoczesna, ale jednak daleko od Łomży. Koleżanka miała w tamtych okolicach wesele dokładnie w Borowiku i odległość jest spora.  
ju5tynka napisał(a):[quote=Gość]Nie ma za co. Życzę udanej zabawy i Wszystkiego naj... na Nowej Drodze. Pozdrawiam [/quote]Już na zapas dziękuję, ale mamy jeszcze dużo czasu, bo ślub planujemy na 2014. Narazie badamy grunt ;-)PozdrawiamJustyna

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
17-09-2012, 14:41
#9
[quote=Gość]Nie ma za co. Życzę udanej zabawy i Wszystkiego naj... na Nowej Drodze. Pozdrawiam [/quote]Już na zapas dziękuję, ale mamy jeszcze dużo czasu, bo ślub planujemy na 2014. Narazie badamy grunt ;-)PozdrawiamJustyna
Gość napisał(a):My tą salę zamawialiśmy na ponad rok przed ślubem i już było niewiele wolnych terminów także jeśli się zdecydujecie to radzę szybko rezerwować termin{usmiech}

Gość

17-09-2012, 14:45
#10
My tą salę zamawialiśmy na ponad rok przed ślubem i już było niewiele wolnych terminów także jeśli się zdecydujecie to radzę szybko rezerwować termin{usmiech}
ju5tynka napisał(a):[quote=Gość]My tą salę zamawialiśmy na ponad rok przed ślubem i już było niewiele wolnych terminów także jeśli się zdecydujecie to radzę szybko rezerwować termin{usmiech} [/quote]Pewnie po nowym roku będziemy się decydować. Tak myślę, że może na Sylwestra się tam wybiorę :) Nowe sale zawsze mają większe wzięcie.

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
17-09-2012, 15:13
#11
[quote=Gość]My tą salę zamawialiśmy na ponad rok przed ślubem i już było niewiele wolnych terminów także jeśli się zdecydujecie to radzę szybko rezerwować termin{usmiech} [/quote]Pewnie po nowym roku będziemy się decydować. Tak myślę, że może na Sylwestra się tam wybiorę :) Nowe sale zawsze mają większe wzięcie.
Gość napisał(a):Byłam w sali renesans i jestem bardzo zadowolona. Parkiet wcale nie był śliski; jedzenie bardzo dobre ( o niebo lepsze niż w augustyniaku). Przystawek nie było za wiele ale wolę mniej a smaczniej :D Sala jest bardzo ładna.

Gość

17-09-2012, 15:14
#12
Byłam w sali renesans i jestem bardzo zadowolona. Parkiet wcale nie był śliski; jedzenie bardzo dobre ( o niebo lepsze niż w augustyniaku). Przystawek nie było za wiele ale wolę mniej a smaczniej :D Sala jest bardzo ładna.
Gość napisał(a):W renesansie jest smacznie??? {diabelek}Ciekawa opinia {diabelek}no coment{chytry}

Gość

18-09-2012, 11:26
#13
W renesansie jest smacznie??? {diabelek}Ciekawa opinia {diabelek}no coment{chytry}
Gość napisał(a):A co powiecie o Kwadransie? czy to prawda, że upada? {zdziwko}

Gość

18-09-2012, 18:52
#14
A co powiecie o Kwadransie? czy to prawda, że upada? {zdziwko}
Gość napisał(a):W ostatni weekend byłam gościem jednym z około 130 i słyszałam podobne komentarze. Było smacznie :D Może to kwestia gustu...

Gość

18-09-2012, 23:43
#15
W ostatni weekend byłam gościem jednym z około 130 i słyszałam podobne komentarze. Było smacznie :D Może to kwestia gustu...
Gość napisał(a):Lokalu, którego z cała pewnością nie polecam to Pensjonat Wioletta w Ostrołęce na Rolnej. Jedzenia jest tyle co kot napłakał- dla 10 osób 7 kotletów. Obsługa też pozostawiała wiele do życzenia aż wstyd przed moimi gośćmi. Poza tym przy zapłacie, właścicielka zażądała zwrotu za jedno uszkodzone krzesło, które rzekomo pękło podczas wesela choć nie potrafiła tego udowodnić. HORRROR!

Gość

20-09-2012, 13:38
#16
Lokalu, którego z cała pewnością nie polecam to Pensjonat Wioletta w Ostrołęce na Rolnej. Jedzenia jest tyle co kot napłakał- dla 10 osób 7 kotletów. Obsługa też pozostawiała wiele do życzenia aż wstyd przed moimi gośćmi. Poza tym przy zapłacie, właścicielka zażądała zwrotu za jedno uszkodzone krzesło, które rzekomo pękło podczas wesela choć nie potrafiła tego udowodnić. HORRROR!
Gość napisał(a):Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył...

Gość

21-09-2012, 00:25
#17
Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył...
Gość napisał(a):ja bawiłam sie w tym roku na weselu u kolezanki w sali Renesans. Mi osobiscie bardzo sie tam  podobalo, miejsce na zewnatrz jak i  sala  w srodku bardzo ładna,prosto, bardzo elegancko, parkiet do tanczenia wygodny, jedzonko tez dobre, jedyny minus jak dla mnie to te czarne zasłony a tak pozatym do niczego bym sie nie przyczepiła. Sama sie nawet zastanawiam nad tą salą na swoje wesele..A jest ktos kto mógłby sie wypowiedziec na temat sali Augustyniaka,tej mniejszej, na PGO ??  

Gość

21-09-2012, 08:30
#18
ja bawiłam sie w tym roku na weselu u kolezanki w sali Renesans. Mi osobiscie bardzo sie tam  podobalo, miejsce na zewnatrz jak i  sala  w srodku bardzo ładna,prosto, bardzo elegancko, parkiet do tanczenia wygodny, jedzonko tez dobre, jedyny minus jak dla mnie to te czarne zasłony a tak pozatym do niczego bym sie nie przyczepiła. Sama sie nawet zastanawiam nad tą salą na swoje wesele..A jest ktos kto mógłby sie wypowiedziec na temat sali Augustyniaka,tej mniejszej, na PGO ??  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu.

Gość

21-09-2012, 08:51
#19
[quote=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu.
Gość napisał(a):A czy mogłabyś mi coś doradzić w kwestii salii?? dekorowałaś ją dodatkowo?    a na poprawiny jedzenia zostalo dużo?

Gość

21-09-2012, 10:03
#20
A czy mogłabyś mi coś doradzić w kwestii salii?? dekorowałaś ją dodatkowo?    a na poprawiny jedzenia zostalo dużo?

strony: wstecz 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów