Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Chyba sama jesteś z Korony, bo ja byłam i owszem sala ładna , ale reszta to dla mnie porażka. Zero organizacji, zespół zaprosił na ciepłe danie a danie zostało podane po 25 minutach.  

Gość

20-05-2012, 10:49
#1
Chyba sama jesteś z Korony, bo ja byłam i owszem sala ładna , ale reszta to dla mnie porażka. Zero organizacji, zespół zaprosił na ciepłe danie a danie zostało podane po 25 minutach.  
Gość napisał(a):popieram w 100%korona to porażka bezwzględna pod każdym względem{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}sala nowa czy ładna to recz gustu mnie osobiście niczym nie zachwyciła zwykla i przeciętna ale samo wesele to rzuciło zresztą nie tylko mnie na kolana ale pod najbardziej negatywnym względem tak spieprzo......ego wesela no jeszcze nie widziałam i nie byłam gościem!!!!!!!!!!!!!!!!ostrzegam wszystkich  

Gość

20-05-2012, 18:44
#2
popieram w 100%korona to porażka bezwzględna pod każdym względem{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}sala nowa czy ładna to recz gustu mnie osobiście niczym nie zachwyciła zwykla i przeciętna ale samo wesele to rzuciło zresztą nie tylko mnie na kolana ale pod najbardziej negatywnym względem tak spieprzo......ego wesela no jeszcze nie widziałam i nie byłam gościem!!!!!!!!!!!!!!!!ostrzegam wszystkich  
Gość napisał(a):5 maja tego roku mieliśmy wesele w pensjonacie Wioletta - za namową znajomego prostuję podawane tu fałszywe informacje - jedzenie było pyszne, goście tylko narzekali na jego nadmiar :). Wszystko, czego nie zjedliśmy, otrzymaliśmy z powrotem. W cenie były pyszne ciasta, pięknie poukładane owoce i oczywiście napoje.Cena to 155 zł za osobę.Tak w ogóle, przyszłym małżonkom radzę podejmować decyzję na podstawie rozmów z zaufanymi znajomymi lub własnego doświadczenia, bo na tym forum nie tylko ta sala jest przedstawiana w fałszywym świetle.Zainteresowanych proszę o adres mailowy, na pewno napiszę, jak u nas było :).

Gość

20-05-2012, 18:54
#3
5 maja tego roku mieliśmy wesele w pensjonacie Wioletta - za namową znajomego prostuję podawane tu fałszywe informacje - jedzenie było pyszne, goście tylko narzekali na jego nadmiar :). Wszystko, czego nie zjedliśmy, otrzymaliśmy z powrotem. W cenie były pyszne ciasta, pięknie poukładane owoce i oczywiście napoje.Cena to 155 zł za osobę.Tak w ogóle, przyszłym małżonkom radzę podejmować decyzję na podstawie rozmów z zaufanymi znajomymi lub własnego doświadczenia, bo na tym forum nie tylko ta sala jest przedstawiana w fałszywym świetle.Zainteresowanych proszę o adres mailowy, na pewno napiszę, jak u nas było :).
Gość napisał(a):wszystkim czytelnikom tego watku powiem jedno we wszystkim co tu jest napisane o poszczególnych salach jest duzo prawdy w tym co jest o nich napisane i koniecjestem kelnerka i  juz prawie w kazdej obslugiwalam przyjecia wiec wiem jak to wyglada od zaplecza

Gość

20-05-2012, 19:33
#4
wszystkim czytelnikom tego watku powiem jedno we wszystkim co tu jest napisane o poszczególnych salach jest duzo prawdy w tym co jest o nich napisane i koniecjestem kelnerka i  juz prawie w kazdej obslugiwalam przyjecia wiec wiem jak to wyglada od zaplecza
Gość napisał(a):[quote=Gość]5 maja tego roku mieliśmy wesele w pensjonacie Wioletta - za namową znajomego prostuję podawane tu fałszywe informacje - jedzenie było pyszne, goście tylko narzekali na jego nadmiar :). Wszystko, czego nie zjedliśmy, otrzymaliśmy z powrotem. W cenie były pyszne ciasta, pięknie poukładane owoce i oczywiście napoje.Cena to 155 zł za osobę.Tak w ogóle, przyszłym małżonkom radzę podejmować decyzję na podstawie rozmów z zaufanymi znajomymi lub własnego doświadczenia, bo na tym forum nie tylko ta sala jest przedstawiana w fałszywym świetle.Zainteresowanych proszę o adres mailowy, na pewno napiszę, jak u nas było :). [/quote]moj meil krysiabak0606@wp.pl poprosze o szczegóły{mruga}

Gość

20-05-2012, 20:52
#5
[quote=Gość]5 maja tego roku mieliśmy wesele w pensjonacie Wioletta - za namową znajomego prostuję podawane tu fałszywe informacje - jedzenie było pyszne, goście tylko narzekali na jego nadmiar :). Wszystko, czego nie zjedliśmy, otrzymaliśmy z powrotem. W cenie były pyszne ciasta, pięknie poukładane owoce i oczywiście napoje.Cena to 155 zł za osobę.Tak w ogóle, przyszłym małżonkom radzę podejmować decyzję na podstawie rozmów z zaufanymi znajomymi lub własnego doświadczenia, bo na tym forum nie tylko ta sala jest przedstawiana w fałszywym świetle.Zainteresowanych proszę o adres mailowy, na pewno napiszę, jak u nas było :). [/quote]moj meil krysiabak0606@wp.pl poprosze o szczegóły{mruga}
Gość napisał(a):Byłam w Koronie na weselu w zeszłą sobotę. Nie mam nic do zarzucenia ani obsłudze ani kuchni - jedzenie pycha, a kelnerzy profeska. Jeśli sama będę robić wesele to mam nadzieję, że tam mi się uda, bo wystrój sali mnie zachwycił, a jeśli ktoś się źle bawi na weselu to po części wina kręgu osób z którymi siedzi przy stole {chytry} Proponuję najpierw jechać, sprawdzić, porozmawiać z managerem sali i wtedy coś decydować, nie kierując się wpisami w internecie, bo tutaj ktoś napisał że WIOLETTA to super profeska - jak dla mnie naprawdę niespecjalnie, więc ile ludzi - tyle gustów i oczekiwań własnych.  

Gość

21-05-2012, 05:49
#6
Byłam w Koronie na weselu w zeszłą sobotę. Nie mam nic do zarzucenia ani obsłudze ani kuchni - jedzenie pycha, a kelnerzy profeska. Jeśli sama będę robić wesele to mam nadzieję, że tam mi się uda, bo wystrój sali mnie zachwycił, a jeśli ktoś się źle bawi na weselu to po części wina kręgu osób z którymi siedzi przy stole {chytry} Proponuję najpierw jechać, sprawdzić, porozmawiać z managerem sali i wtedy coś decydować, nie kierując się wpisami w internecie, bo tutaj ktoś napisał że WIOLETTA to super profeska - jak dla mnie naprawdę niespecjalnie, więc ile ludzi - tyle gustów i oczekiwań własnych.  
Gość napisał(a):Tak panie manager Korony

Gość

21-05-2012, 08:05
#7
Tak panie manager Korony
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tak panie manager Korony [/quote]Raczej chyba Pani manager?

Gość

21-05-2012, 10:18
#8
[quote=Gość]Tak panie manager Korony [/quote]Raczej chyba Pani manager?
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

21-05-2012, 16:58
#9
{usmiech}
Gość napisał(a):jak zwał tak zwał:)

Gość

21-05-2012, 20:20
#10
jak zwał tak zwał:)
Gość napisał(a):A ja słyszałem,ze to Borowik plajtuje.Z tego co widzę gdy przejeżdżam,to w Kwadransie ciągle są imprezy podczas gdy inne lokale świecą pustkami i nie wierzę  /do kelnera/ze chce ci się pracować za darmo.

Gość

21-05-2012, 23:09
#11
A ja słyszałem,ze to Borowik plajtuje.Z tego co widzę gdy przejeżdżam,to w Kwadransie ciągle są imprezy podczas gdy inne lokale świecą pustkami i nie wierzę  /do kelnera/ze chce ci się pracować za darmo.
Gość napisał(a):Jak się czyta te bzdury,to aż żal ściska jak się wszyscy wzajemnie obrażają i piszą bzdury o różnych lokalach,plotek co nie miara-komu to sprawia przyjemność?Ludzie pracy wystarczy dla wszystkich.

Gość

21-05-2012, 23:16
#12
Jak się czyta te bzdury,to aż żal ściska jak się wszyscy wzajemnie obrażają i piszą bzdury o różnych lokalach,plotek co nie miara-komu to sprawia przyjemność?Ludzie pracy wystarczy dla wszystkich.
Gość napisał(a):Ale jesteś biedny kelnerze Kwadransu,dziwne że ja kelneruję dorywczo i zawsze nad ranem mam zapłacone.Nie zauważyłem też,żeby któryś z kelnerów był z szefem na TY,idż do Niezapominajki to dostaniesz parę razy w łeb i co chwilę opierd... to odechce Ci się wszystkiego.Takiej atmosfery jaka tu panuje/a kelneruję tu od kilku miesięcy/nie miałem nigdzie.Z tego co wiem jest tam tylko jeden kelner na stałe i nie sądzę żeby sam na siebie pisał.Jak się chce komuś dopiec to zawsze można/w końcu od czego są osoby tzw.życzliwe/.

Gość

21-05-2012, 23:37
#13
Ale jesteś biedny kelnerze Kwadransu,dziwne że ja kelneruję dorywczo i zawsze nad ranem mam zapłacone.Nie zauważyłem też,żeby któryś z kelnerów był z szefem na TY,idż do Niezapominajki to dostaniesz parę razy w łeb i co chwilę opierd... to odechce Ci się wszystkiego.Takiej atmosfery jaka tu panuje/a kelneruję tu od kilku miesięcy/nie miałem nigdzie.Z tego co wiem jest tam tylko jeden kelner na stałe i nie sądzę żeby sam na siebie pisał.Jak się chce komuś dopiec to zawsze można/w końcu od czego są osoby tzw.życzliwe/.
Gość napisał(a):Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś w tym roku miał wesele w Sali Augustyniak na granicznej. Jakie są jego odczucia co do obsługi jedzenia klimatu ? Jak sala prezentuję się po liftingu ?  

Gość

22-05-2012, 08:28
#14
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś w tym roku miał wesele w Sali Augustyniak na granicznej. Jakie są jego odczucia co do obsługi jedzenia klimatu ? Jak sala prezentuję się po liftingu ?  
Gość napisał(a):KWADRANS upada !!!! KWADRANS upada !!!!

Gość

22-05-2012, 10:34
#15
KWADRANS upada !!!! KWADRANS upada !!!!
Gość napisał(a):Chyba żadko jesteś w tamtych stronach..Co weekend w Kwadransie imprezy, nie mówiąc już o dancingach i codziennie czynnej resturacji. Mój brat ma wesele w przyszłym roku właśnie w Kwadransie i szefowa to złota kobieta! Sama się śmieje z tych bzdur które co jakiś czas do niej dochodzą.Swoją drogą zastanawiam się skąd takie plotki się biorą...Na takim forum chyba nie można ufać żadnej opinii...

Gość

22-05-2012, 15:17
#16
Chyba żadko jesteś w tamtych stronach..Co weekend w Kwadransie imprezy, nie mówiąc już o dancingach i codziennie czynnej resturacji. Mój brat ma wesele w przyszłym roku właśnie w Kwadransie i szefowa to złota kobieta! Sama się śmieje z tych bzdur które co jakiś czas do niej dochodzą.Swoją drogą zastanawiam się skąd takie plotki się biorą...Na takim forum chyba nie można ufać żadnej opinii...
Gość napisał(a):MAM PYTANIE CZY TA STRONA SŁUŻY CENOM ITD...SAL WESELNYCH  CZY JEST STWORZONA DO  PLOTEK NA WSZYSTKICH LUDZI W MIEŚCIE,JESZCZE CHWILA I BEDĄ TU PLOTKI O POLITYCE.NIE CHCE SIE TU JUŻ ZAGLĄDAĆ-ŻENADA.

Gość

22-05-2012, 15:44
#17
MAM PYTANIE CZY TA STRONA SŁUŻY CENOM ITD...SAL WESELNYCH  CZY JEST STWORZONA DO  PLOTEK NA WSZYSTKICH LUDZI W MIEŚCIE,JESZCZE CHWILA I BEDĄ TU PLOTKI O POLITYCE.NIE CHCE SIE TU JUŻ ZAGLĄDAĆ-ŻENADA.
Gość napisał(a):dziwne że na trzech forach dyskusyjnych tego samego dnia ktoś z tego samego IP zachwala kwadrans...miał wesele, i chrzest prawie w jednym terminie......Panie bodganie, jak chce pan reklamować lokal to w innym miejscu. A to że kwadrans podupada to wszyscy widzą. Zapraszam tam na obiad w tygodniu, to najlepszy sposób na to by zobaczyć jak tam smakuje jedzenie.  Jedna wielka kicha, tylko przytruć się można... żenada

Gość

22-05-2012, 23:19
#18
dziwne że na trzech forach dyskusyjnych tego samego dnia ktoś z tego samego IP zachwala kwadrans...miał wesele, i chrzest prawie w jednym terminie......Panie bodganie, jak chce pan reklamować lokal to w innym miejscu. A to że kwadrans podupada to wszyscy widzą. Zapraszam tam na obiad w tygodniu, to najlepszy sposób na to by zobaczyć jak tam smakuje jedzenie.  Jedna wielka kicha, tylko przytruć się można... żenada
Gość napisał(a):Widać że na takim forum nie da się zasięgnąć prawdziwej opinii.Co róż to jedna osoba za inna przeciw.A forum dotyczy cen- nie własnych opinii na temat jedzenia itp.Jeśli mamy oceniać jedzenie i wtedy pisać że któryś lokal upada mogłabym co najmniej kilka takich wymienić w ostrołęce..A jakoś nadal (niestety) prosperują...

Gość

23-05-2012, 13:02
#19
Widać że na takim forum nie da się zasięgnąć prawdziwej opinii.Co róż to jedna osoba za inna przeciw.A forum dotyczy cen- nie własnych opinii na temat jedzenia itp.Jeśli mamy oceniać jedzenie i wtedy pisać że któryś lokal upada mogłabym co najmniej kilka takich wymienić w ostrołęce..A jakoś nadal (niestety) prosperują...
Gość napisał(a):[quote=Gość]dziwne że na trzech forach dyskusyjnych tego samego dnia ktoś z tego samego IP zachwala kwadrans...miał wesele, i chrzest prawie w jednym terminie......Panie bodganie, jak chce pan reklamować lokal to w innym miejscu. A to że kwadrans podupada to wszyscy widzą. Zapraszam tam na obiad w tygodniu, to najlepszy sposób na to by zobaczyć jak tam smakuje jedzenie.  Jedna wielka kicha, tylko przytruć się można... żenada [/quote]Z ciekawości przejrzałam te wypowiedzi wpisując w wyszukiwarkę Kwadrans. Chyba coś się komuś pomyliło;pP.S. czy ktoś może w końcu napisać konkrety?Mój brat ma wesele w Kwadransie za rok. Przyjaciółka jeszcze się zastanawia (ślub w 2013), czy ktoś moze podać ceny w salach weselnych w O-ce???

Gość

23-05-2012, 13:09
#20
[quote=Gość]dziwne że na trzech forach dyskusyjnych tego samego dnia ktoś z tego samego IP zachwala kwadrans...miał wesele, i chrzest prawie w jednym terminie......Panie bodganie, jak chce pan reklamować lokal to w innym miejscu. A to że kwadrans podupada to wszyscy widzą. Zapraszam tam na obiad w tygodniu, to najlepszy sposób na to by zobaczyć jak tam smakuje jedzenie.  Jedna wielka kicha, tylko przytruć się można... żenada [/quote]Z ciekawości przejrzałam te wypowiedzi wpisując w wyszukiwarkę Kwadrans. Chyba coś się komuś pomyliło;pP.S. czy ktoś może w końcu napisać konkrety?Mój brat ma wesele w Kwadransie za rok. Przyjaciółka jeszcze się zastanawia (ślub w 2013), czy ktoś moze podać ceny w salach weselnych w O-ce???

strony: wstecz 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów