Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Chyba sam właściciel się reklamuje Wioletty bo nie ma klientów. Jedzenie średnie, właściciele porażka

Gość

02-05-2012, 22:25
#1
Chyba sam właściciel się reklamuje Wioletty bo nie ma klientów. Jedzenie średnie, właściciele porażka
Gość napisał(a):słyszeliście może o sali Zagroda 'Leśna? chyba w łęgu jest czy jakoś tak

Gość

06-05-2012, 12:25
#2
słyszeliście może o sali Zagroda 'Leśna? chyba w łęgu jest czy jakoś tak
Gość napisał(a):A ja polecam sale Bankietową Deptuła w Kadzidle. Sala jest przepiękna i włascielka bardzo miła :)

Gość

06-05-2012, 21:28
#3
A ja polecam sale Bankietową Deptuła w Kadzidle. Sala jest przepiękna i włascielka bardzo miła :)
Gość napisał(a):co myślicie o Zajeździe Borowik?

Gość

07-05-2012, 10:52
#4
co myślicie o Zajeździe Borowik?
Gość napisał(a):podobno za duzo zeczy trzeba doplacac 2 tys za dekoracje i tp

Gość

07-05-2012, 21:06
#5
podobno za duzo zeczy trzeba doplacac 2 tys za dekoracje i tp
Gość napisał(a):tak to prawda my pytaliśmy o cene w borowiku we wrzesniu w tamtym roku. Za wszystko trzeba płacic nawet za podświetlenie mostku dekoracja {zdziwko} olbrzymia cena i pokorowce na siedzenia cena z komsu.  

Gość

07-05-2012, 22:43
#6
tak to prawda my pytaliśmy o cene w borowiku we wrzesniu w tamtym roku. Za wszystko trzeba płacic nawet za podświetlenie mostku dekoracja {zdziwko} olbrzymia cena i pokorowce na siedzenia cena z komsu.  
Gość napisał(a):a jak sama organizacja wesela wypada? przyznam szczerze, że ta sala podoba mi się najbardziej i zastanawiam się czy warto zaplacić jednak więcej...

Gość

08-05-2012, 11:21
#7
a jak sama organizacja wesela wypada? przyznam szczerze, że ta sala podoba mi się najbardziej i zastanawiam się czy warto zaplacić jednak więcej...
Gość napisał(a):Szczerze mówiąc to nie wiem  bo mi tam też się bardzo podobało sala robi wrażenie ale dodatkowe koszty są przerażające. Mieliśmy wesele w innej sali i za to ze paliły sie na zewnątrz światła nie musieliśmy płacić. :)

Gość

08-05-2012, 11:43
#8
Szczerze mówiąc to nie wiem  bo mi tam też się bardzo podobało sala robi wrażenie ale dodatkowe koszty są przerażające. Mieliśmy wesele w innej sali i za to ze paliły sie na zewnątrz światła nie musieliśmy płacić. :)
Gość napisał(a):rzeczywiście należy wszystko wczesniej policzyć aby później zbyt bardzo się nie zaskoczyć ostateczymi kosztami. Jeśli jednak ktoś był na weselu w Borowiku, bardzo proszę o opinię

Gość

08-05-2012, 13:35
#9
rzeczywiście należy wszystko wczesniej policzyć aby później zbyt bardzo się nie zaskoczyć ostateczymi kosztami. Jeśli jednak ktoś był na weselu w Borowiku, bardzo proszę o opinię
Gość napisał(a):ja miałam wesele w borowiku i za wszystko trzeba dopłacać. na dodatek wszystkie dania poza pierwszym wydawane są po połowę porcji. Niestety większość gości nie miała co jeść. Sala bardzo ładna, ale kontakt z właścicielką to istne ćwiczenie mocnych nerwów. Wiele opowieści teraz słyszę o tej sali i właścicielce...

Gość

08-05-2012, 16:06
#10
ja miałam wesele w borowiku i za wszystko trzeba dopłacać. na dodatek wszystkie dania poza pierwszym wydawane są po połowę porcji. Niestety większość gości nie miała co jeść. Sala bardzo ładna, ale kontakt z właścicielką to istne ćwiczenie mocnych nerwów. Wiele opowieści teraz słyszę o tej sali i właścicielce...
Gość napisał(a):Również nie polecam "Borowika". Wystrój sali bardzo nam się podobał i prawie bylismy na nią zdecydowani (należy podkreślić, że pokazywał nam ją taki młody pan i wszystko wydawało się w miarę ok) jednak  szczegóły przyszło umawiać juz z właścicielką i niestety zraziła nas tak okropnie, że w rezultacie zdecydowaliśmy się na inną salę bankietową. Właścicielce chyba nie zależy na dobrej opinii a cenę wyrwała z kosmosu, bo sala może i ładna ale bajzel przed salą też jest niezły ;-)

Gość

14-05-2012, 18:21
#11
Również nie polecam "Borowika". Wystrój sali bardzo nam się podobał i prawie bylismy na nią zdecydowani (należy podkreślić, że pokazywał nam ją taki młody pan i wszystko wydawało się w miarę ok) jednak  szczegóły przyszło umawiać juz z właścicielką i niestety zraziła nas tak okropnie, że w rezultacie zdecydowaliśmy się na inną salę bankietową. Właścicielce chyba nie zależy na dobrej opinii a cenę wyrwała z kosmosu, bo sala może i ładna ale bajzel przed salą też jest niezły ;-)
Gość napisał(a):Polecam salę bankietową "Pod Laskiem"Jednym słowem rewelacja pod każdym względem.

Gość

14-05-2012, 18:49
#12
Polecam salę bankietową "Pod Laskiem"Jednym słowem rewelacja pod każdym względem.
Gość napisał(a):a gdzie jest ta sala?

Gość

14-05-2012, 21:53
#13
a gdzie jest ta sala?
Gość napisał(a):Słyszeliśta że KWADRANS plajtuje? Wlaścicielka nie wypłaca kasy kelnerom a sama nosi sie wysoko.  

Gość

15-05-2012, 15:44
#14
Słyszeliśta że KWADRANS plajtuje? Wlaścicielka nie wypłaca kasy kelnerom a sama nosi sie wysoko.  
Gość napisał(a):juz od dawna maja chyba problemy

Gość

15-05-2012, 21:02
#15
juz od dawna maja chyba problemy
Gość napisał(a):Ja ostatnio też coś o tym słyszałem, ale nie chciało mi się uwierzyć. Widocznie to prawda.

Gość

16-05-2012, 07:02
#16
Ja ostatnio też coś o tym słyszałem, ale nie chciało mi się uwierzyć. Widocznie to prawda.
Gość napisał(a):Ja w zeszłą sobotę bawiłam się na weselu w Hotelu Korona. Bylo świetnie. Jeszcze nie widziałam tak ładnej - schludnej sali. Nie było przaśnych zdobień. Sama elegancja. A jedzenia full.

Gość

16-05-2012, 09:27
#17
Ja w zeszłą sobotę bawiłam się na weselu w Hotelu Korona. Bylo świetnie. Jeszcze nie widziałam tak ładnej - schludnej sali. Nie było przaśnych zdobień. Sama elegancja. A jedzenia full.
Gość napisał(a):sala pod laskiem znajduje się przy ulicy filichowskiego na osiedlu zlodziejowym

Gość

16-05-2012, 18:42
#18
sala pod laskiem znajduje się przy ulicy filichowskiego na osiedlu zlodziejowym
Gość napisał(a):Ktoś był na weselu w Zagrodzie Leśnej. Smacznie tam??

Gość

18-05-2012, 10:49
#19
Ktoś był na weselu w Zagrodzie Leśnej. Smacznie tam??
Gość napisał(a):Co do Kwadransu. Mają problemy. Jestem kelnerem w danej restauracji. Pensji nie widziałem 2 msc. Bogdan nic sobie z tego nie robi. ODRADZAM KWADRANS.

Gość

18-05-2012, 19:46
#20
Co do Kwadransu. Mają problemy. Jestem kelnerem w danej restauracji. Pensji nie widziałem 2 msc. Bogdan nic sobie z tego nie robi. ODRADZAM KWADRANS.

strony: wstecz 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów