Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Co do sali Wioletta owszem jest nowa ładna i przestronna.Ceny wahają się około 120 zł od osoby(tak było w ubiegłym roku miałam tam wesele), jedzenie jest znakomite, sporo przystawek i surówek.Także co do jedzenia to jest spoko i godne polecenia.Dodatkowo płaci się za wystrój sali i stołów i oświetlenie, a i jeszcze chatę kurpiowska.Co do chaty to może być z alkoholem lub bez.Do państwa młodych należy tylko tort alkohol i ciasta(my jeszcze mieliśmy w cenie teraz należy już to do państwa młodych) ewentualnie cukierki jeśli chcą.Sala godna polecenia, pokoje gościnne również extra.Ale wiadomo ile osób tyle opini.Miłego wyboru i pozdrawiam.Magda

Gość

12-02-2009, 09:29
#1
Co do sali Wioletta owszem jest nowa ładna i przestronna.Ceny wahają się około 120 zł od osoby(tak było w ubiegłym roku miałam tam wesele), jedzenie jest znakomite, sporo przystawek i surówek.Także co do jedzenia to jest spoko i godne polecenia.Dodatkowo płaci się za wystrój sali i stołów i oświetlenie, a i jeszcze chatę kurpiowska.Co do chaty to może być z alkoholem lub bez.Do państwa młodych należy tylko tort alkohol i ciasta(my jeszcze mieliśmy w cenie teraz należy już to do państwa młodych) ewentualnie cukierki jeśli chcą.Sala godna polecenia, pokoje gościnne również extra.Ale wiadomo ile osób tyle opini.Miłego wyboru i pozdrawiam.Magda
Gość napisał(a):kilka wypowiedzi z tego samego kompa na temat tej sali tzn alicja -dajcie spokój i przestańcie reklamować ,było już tak o sali Hubus,Nad Narwią i innych.

Gość

12-02-2009, 10:49
#2
kilka wypowiedzi z tego samego kompa na temat tej sali tzn alicja -dajcie spokój i przestańcie reklamować ,było już tak o sali Hubus,Nad Narwią i innych.
Gość napisał(a):Ja również polecam salę weselną "WIOLETTA" na ulicy Rolnej koło WORDU (niedaleko nowego szpitala).Byłem tam na weselu i bardzo mi się tam podobało.Wspaniałe jedzenie, super muzyka, bardzo nowoczesna sala i hotel oraz niewygórowane ceny - to niepodważalne atuty tej sali weselnej.POLECAM BARDZO GORĄCO -WARTO SPRAWDZIĆ !!!

Gość

13-02-2009, 21:50
#3
Ja również polecam salę weselną "WIOLETTA" na ulicy Rolnej koło WORDU (niedaleko nowego szpitala).Byłem tam na weselu i bardzo mi się tam podobało.Wspaniałe jedzenie, super muzyka, bardzo nowoczesna sala i hotel oraz niewygórowane ceny - to niepodważalne atuty tej sali weselnej.POLECAM BARDZO GORĄCO -WARTO SPRAWDZIĆ !!!
Gość napisał(a):Co do sali weselnej "WIOLETTA" to byłam tam na Sylwestrze.Rzeczywiście mają tam znakomite jedzenie (podobno wszystko robią sami), bardzo miłą i uczynną obsługę oraz nową i ciekawie zaprojektowaną salę.Była to podobno jedyna sala w mieście, która miała na Sylwestra komplet gości a to o czymś świadczy.Co do cen nie są wcale duże (można się potargować).POLECAM WSZYSTKIM SZUKAJĄCYM NOWOCZESNEJ, CIEKAWIE URZĄDZONEJ I PRZESTRONNEJ SALI WESELNEJ (NA OKOŁO 150 -160 OSÓB).

Gość

16-02-2009, 09:01
#4
Co do sali weselnej "WIOLETTA" to byłam tam na Sylwestrze.Rzeczywiście mają tam znakomite jedzenie (podobno wszystko robią sami), bardzo miłą i uczynną obsługę oraz nową i ciekawie zaprojektowaną salę.Była to podobno jedyna sala w mieście, która miała na Sylwestra komplet gości a to o czymś świadczy.Co do cen nie są wcale duże (można się potargować).POLECAM WSZYSTKIM SZUKAJĄCYM NOWOCZESNEJ, CIEKAWIE URZĄDZONEJ I PRZESTRONNEJ SALI WESELNEJ (NA OKOŁO 150 -160 OSÓB).
Gość napisał(a):a czy może ktoś slyszal o nowej sali weselnej Renesans w Antoniach? jak uważacie gdzie najlepiej zrobić wesele na 80-90osób?

Gość

16-02-2009, 10:46
#5
a czy może ktoś slyszal o nowej sali weselnej Renesans w Antoniach? jak uważacie gdzie najlepiej zrobić wesele na 80-90osób?
Gość napisał(a):Ja również  jestem ciekawa  co do nowej sali w Antoniach, {usmiech}

Gość

25-02-2009, 18:11
#6
Ja również  jestem ciekawa  co do nowej sali w Antoniach, {usmiech}
Gość napisał(a):[quote=]Ja również polecam salę weselną "WIOLETTA" na ulicy Rolnej koło WORDU (niedaleko nowego szpitala).Byłem tam na weselu i bardzo mi się tam podobało.Wspaniałe jedzenie, super muzyka, bardzo nowoczesna sala i hotel oraz niewygórowane ceny - to niepodważalne atuty tej sali weselnej.POLECAM BARDZO GORĄCO -WARTO SPRAWDZIĆ !!![/quote]a to ciekawe, bo ja bylem tam na sylwestrowej zabawie i NIGDY WIĘCEJ!!! nic dziwnego, że tak sie tu nachalnie wlasciciele lokalu reklamują, bo sala swieci pustkami

Gość

26-02-2009, 21:38
#7
[quote=]Ja również polecam salę weselną "WIOLETTA" na ulicy Rolnej koło WORDU (niedaleko nowego szpitala).Byłem tam na weselu i bardzo mi się tam podobało.Wspaniałe jedzenie, super muzyka, bardzo nowoczesna sala i hotel oraz niewygórowane ceny - to niepodważalne atuty tej sali weselnej.POLECAM BARDZO GORĄCO -WARTO SPRAWDZIĆ !!![/quote]a to ciekawe, bo ja bylem tam na sylwestrowej zabawie i NIGDY WIĘCEJ!!! nic dziwnego, że tak sie tu nachalnie wlasciciele lokalu reklamują, bo sala swieci pustkami
Gość napisał(a):Polecam Zakłady Mięsne i państwa Niewiarowskich. Profeska  na całego!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{z akochany}

Gość

01-03-2009, 01:13
#8
Polecam Zakłady Mięsne i państwa Niewiarowskich. Profeska  na całego!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{z akochany}
Gość napisał(a):A jak to jest z tymi właścicielami sal, czy można jakoś się dogadać i coś pozmieniać w/g własnego gustu, czy są otwarci na propozycje młodej pary?

Gość

02-03-2009, 22:02
#9
A jak to jest z tymi właścicielami sal, czy można jakoś się dogadać i coś pozmieniać w/g własnego gustu, czy są otwarci na propozycje młodej pary?
Gość napisał(a):ie taki sobie,obsługa też.Sala jak sala,nic specjalnego.Typowa stodoła.

Gość

09-03-2009, 09:46
#10
ie taki sobie,obsługa też.Sala jak sala,nic specjalnego.Typowa stodoła.
Gość napisał(a):Sala Alicja to nic specjalnego.Szefowa zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy.Żarcie i obsługa przeciętna.Nie patrzą na jakość tylko na ilość.Byłam i nie polecam.

Gość

09-03-2009, 09:50
#11
Sala Alicja to nic specjalnego.Szefowa zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy.Żarcie i obsługa przeciętna.Nie patrzą na jakość tylko na ilość.Byłam i nie polecam.
Gość napisał(a):Polecam sale Arkadia w Kordowie zdecydowanie najlepsza

Gość

09-03-2009, 18:57
#12
Polecam sale Arkadia w Kordowie zdecydowanie najlepsza
Gość napisał(a):Prosimy o argumenty potwierdzające opinię,że Arkadia jest najlepsza.

Gość

10-03-2009, 17:29
#13
Prosimy o argumenty potwierdzające opinię,że Arkadia jest najlepsza.
Gość napisał(a):Ja polecam salę Weselną Augustyniak i Panstwa Augustyniak, istnieją juz jakiś czas na naszym rynku i dobrze orientuja się w tym co robią, są profesjonalni w tym co robią, doradzają, Bardzo dobre jedzenie oraz kelnerzy kulturalni i mili, a dekoracja super, cały czas jakies innowacje, no i są uczciwi, fakt ze sala dość duża raczej na wieksze wesele ale pewnie i mniejsze nie byłoby dla nich problemem. Wiem bo byłam tam nie na jednym weselu. SZCZERZE POLECAMBeata

Gość

10-03-2009, 19:15
#14
Ja polecam salę Weselną Augustyniak i Panstwa Augustyniak, istnieją juz jakiś czas na naszym rynku i dobrze orientuja się w tym co robią, są profesjonalni w tym co robią, doradzają, Bardzo dobre jedzenie oraz kelnerzy kulturalni i mili, a dekoracja super, cały czas jakies innowacje, no i są uczciwi, fakt ze sala dość duża raczej na wieksze wesele ale pewnie i mniejsze nie byłoby dla nich problemem. Wiem bo byłam tam nie na jednym weselu. SZCZERZE POLECAMBeata
Gość napisał(a):nie polecam sali na Zkładach Mięsnych Państwa Niewiarowskich, ponieważ byłam tam na weselu i okazało się że kelnerzy są poprostu nie mili, nie chciałabym używać gorszych słów, do gości odzywali się per "TY" lub "EJ", nakrycia przy naszym stoliku były niezmieniane od poczatku wesela aż do końca, ważniejsze było dla nich oglądanie Gali Bokserskiej w TV w barku przed salą. A co do jedzenia to również dawalo dużo do życzenia, ponieważ było za zimne. Więc nie zachecam.

Gość

10-03-2009, 19:25
#15
nie polecam sali na Zkładach Mięsnych Państwa Niewiarowskich, ponieważ byłam tam na weselu i okazało się że kelnerzy są poprostu nie mili, nie chciałabym używać gorszych słów, do gości odzywali się per "TY" lub "EJ", nakrycia przy naszym stoliku były niezmieniane od poczatku wesela aż do końca, ważniejsze było dla nich oglądanie Gali Bokserskiej w TV w barku przed salą. A co do jedzenia to również dawalo dużo do życzenia, ponieważ było za zimne. Więc nie zachecam.
Gość napisał(a):Ja rówznież polecam salę Augustyniak, {tak}{tak}cena nie jest wygurowana w porównaniu z całokształtem firmy, z dekoracją obsługą i profesją, polecam{!}{!}

Gość

11-03-2009, 09:17
#16
Ja rówznież polecam salę Augustyniak, {tak}{tak}cena nie jest wygurowana w porównaniu z całokształtem firmy, z dekoracją obsługą i profesją, polecam{!}{!}
Gość napisał(a):Jak ja lubie takie komentarze cena nie jest wygórowana jeżeli jesteś faktycznie młodą lub młodym co miał tam wesele to napisz ile zapłaciłeś i za co wtedy to jest jakiś sensowny komentarz a nie takie puste chwalenie. co znaczy cena niewygórowana 100 czy 150 zł. ile za dekoracje, ile za dodatkowe atrakcje, ile za noclegi, ile za poprawiny.

Gość

11-03-2009, 11:54
#17
Jak ja lubie takie komentarze cena nie jest wygórowana jeżeli jesteś faktycznie młodą lub młodym co miał tam wesele to napisz ile zapłaciłeś i za co wtedy to jest jakiś sensowny komentarz a nie takie puste chwalenie. co znaczy cena niewygórowana 100 czy 150 zł. ile za dekoracje, ile za dodatkowe atrakcje, ile za noclegi, ile za poprawiny.
Gość napisał(a):Ej co tak chwalisz "Augustyniaka" ni rob jaj bo każdy kto choć trochę  wie co to internet to wie też , że osoba szkalująca zaklady i chwaląca Augystyniaka  to jedna i tra sama osoba{nie}

Gość

11-03-2009, 12:18
#18
Ej co tak chwalisz "Augustyniaka" ni rob jaj bo każdy kto choć trochę  wie co to internet to wie też , że osoba szkalująca zaklady i chwaląca Augystyniaka  to jedna i tra sama osoba{nie}
Gość napisał(a):Ręce opadaja co tu jest wypisywane!!! Byłam kilkakrotnie na weselach na Zakładach i nie wierze w to że nakrycia byly nie zmieniane lub kelnerzy nie mili. Poprostu niektorzy maja dośc wiejski styl i bardziej sie im podobaja weselicha w stodolach i nie znaja sie na wystroju sal lub obsludze, {chytry}

Gość

11-03-2009, 13:16
#19
Ręce opadaja co tu jest wypisywane!!! Byłam kilkakrotnie na weselach na Zakładach i nie wierze w to że nakrycia byly nie zmieniane lub kelnerzy nie mili. Poprostu niektorzy maja dośc wiejski styl i bardziej sie im podobaja weselicha w stodolach i nie znaja sie na wystroju sal lub obsludze, {chytry}
Gość napisał(a):Słuchajcie a co sądzicie o Sali weselnej w Kadzidle „Deptuła” czy ktoś może mi coś napisać o tym miejscu.

Gość

11-03-2009, 14:44
#20
Słuchajcie a co sądzicie o Sali weselnej w Kadzidle „Deptuła” czy ktoś może mi coś napisać o tym miejscu.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów