Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 66 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja również polecam NIEZAPOMINAJKĘ. Miałam w niej wesele w tym roku. Goście byli pod wrażeniem, zwłaszcza druga częścią sali. {ok} [/quote]ile za osobę?

Gość

19-07-2011, 15:45
#1
[quote=Gość]Ja również polecam NIEZAPOMINAJKĘ. Miałam w niej wesele w tym roku. Goście byli pod wrażeniem, zwłaszcza druga częścią sali. {ok} [/quote]ile za osobę?
Gość napisał(a):W tym roku było 130zł./os. ale obawiam, że cena wzrosła...

Gość

20-07-2011, 13:29
#2
W tym roku było 130zł./os. ale obawiam, że cena wzrosła...
Gość napisał(a):Wszystko w niezapominajce jest oki co do kelnerów to latają tam jak szaleni ale to podoba sie gosciom bo dostają wszytsko na czas ale nie ktorzy z tych kelnerów powinni juz chyba dac sobie spokój bo oni juz ledwo chodzą tam, np ten jak to ktos nazwał spadochroniaz z aleksandri. Włascicielka jest oki i wszystko pozostałe tez

Gość

22-07-2011, 19:01
#3
Wszystko w niezapominajce jest oki co do kelnerów to latają tam jak szaleni ale to podoba sie gosciom bo dostają wszytsko na czas ale nie ktorzy z tych kelnerów powinni juz chyba dac sobie spokój bo oni juz ledwo chodzą tam, np ten jak to ktos nazwał spadochroniaz z aleksandri. Włascicielka jest oki i wszystko pozostałe tez
Gość napisał(a):Wszystko w niezapominajce jest oki co do kelnerów to latają tam jak szaleni ale to podoba sie gosciom bo dostają wszytsko na czas ale nie ktorzy z tych kelnerów powinni juz chyba dac sobie spokój bo oni juz ledwo chodzą tam, np ten jak to ktos nazwał spadochroniaz z aleksandri. Włascicielka jest oki i wszystko pozostałe tez

Gość

22-07-2011, 19:02
#4
Wszystko w niezapominajce jest oki co do kelnerów to latają tam jak szaleni ale to podoba sie gosciom bo dostają wszytsko na czas ale nie ktorzy z tych kelnerów powinni juz chyba dac sobie spokój bo oni juz ledwo chodzą tam, np ten jak to ktos nazwał spadochroniaz z aleksandri. Włascicielka jest oki i wszystko pozostałe tez
Gość napisał(a):Niezapominajka bardzo przystojni kelnerzy:)  

Gość

22-07-2011, 19:04
#5
Niezapominajka bardzo przystojni kelnerzy:)  
Gość napisał(a):Niezapominajka bardzo przystojni kelnerzy:)  

Gość

22-07-2011, 19:04
#6
Niezapominajka bardzo przystojni kelnerzy:)  
Gość napisał(a):Ja uważam, że kazda sala ma coś w sobie, jednym sie podoba ta a drugim inna, nigdy wszystkim nie dogodzisz. Jesli rozgladacie sie za salami na swoje wesela to najlepiej samemu pojezdzisc po salach w sobote, kiedy sa juz sale przygotowane na wesele i obejrzec osobisci, rozmawiajac przy okazji z wlascicielami. W taki sposób najlepiej bedzie mozna sie zorientowac. Opinie roznych ludzi nigdy nie beda prawdziwym odzwierciedleniem sal. A jesli komus dana sala sie nie podoba i wam o tym opowiadaja, to niech podają bardzo konkretne powody.

Gość

25-07-2011, 14:40
#7
Ja uważam, że kazda sala ma coś w sobie, jednym sie podoba ta a drugim inna, nigdy wszystkim nie dogodzisz. Jesli rozgladacie sie za salami na swoje wesela to najlepiej samemu pojezdzisc po salach w sobote, kiedy sa juz sale przygotowane na wesele i obejrzec osobisci, rozmawiajac przy okazji z wlascicielami. W taki sposób najlepiej bedzie mozna sie zorientowac. Opinie roznych ludzi nigdy nie beda prawdziwym odzwierciedleniem sal. A jesli komus dana sala sie nie podoba i wam o tym opowiadaja, to niech podają bardzo konkretne powody.
Gość napisał(a):ok wszyscy piszecie o salach, a ja mam pytanie ile kosztuje ślub (Msza) w Oce?

Gość

26-07-2011, 16:13
#8
ok wszyscy piszecie o salach, a ja mam pytanie ile kosztuje ślub (Msza) w Oce?
Gość napisał(a):w klasztorze 500 zł ksiądz a organista oddzielnie bierze ale nie wiem ile dokładnie bo jeszcze nie byłam u niego

Gość

26-07-2011, 18:34
#9
w klasztorze 500 zł ksiądz a organista oddzielnie bierze ale nie wiem ile dokładnie bo jeszcze nie byłam u niego
Gość napisał(a):[quote=Gość]w klasztorze 500 zł ksiądz a organista oddzielnie bierze ale nie wiem ile dokładnie bo jeszcze nie byłam u niego [/quote]350 organista, ale do tego nauki i zapowiedzi i za odpis aktu chrztu i bierzmowania też się płaci

Gość

26-07-2011, 19:07
#10
[quote=Gość]w klasztorze 500 zł ksiądz a organista oddzielnie bierze ale nie wiem ile dokładnie bo jeszcze nie byłam u niego [/quote]350 organista, ale do tego nauki i zapowiedzi i za odpis aktu chrztu i bierzmowania też się płaci
Gość napisał(a):Nauki 50 zł od pary, za odpis aktu chrztu i bierzmowania 20 zł, a za zapowiedzi 50 zł

Gość

27-07-2011, 07:10
#11
Nauki 50 zł od pary, za odpis aktu chrztu i bierzmowania 20 zł, a za zapowiedzi 50 zł
Gość napisał(a):hm..............czy po tych poprawinach też  udało sie Ci ukryć nastepny karton wódki ?oj oj nie!hm...tymi zawiniętymi z ostatnich narazie muśisz się obyć.Głowa do góry do listopada naodstawiasz jeszcze aby tylko pozwalali roznośić kelnerom .Ta ostatnia z tą zieloną kokardką ladnie wygłóądała hm.............szkoda że skończy w beczce!

Gość

31-07-2011, 11:13
#12
hm..............czy po tych poprawinach też  udało sie Ci ukryć nastepny karton wódki ?oj oj nie!hm...tymi zawiniętymi z ostatnich narazie muśisz się obyć.Głowa do góry do listopada naodstawiasz jeszcze aby tylko pozwalali roznośić kelnerom .Ta ostatnia z tą zieloną kokardką ladnie wygłóądała hm.............szkoda że skończy w beczce!
Gość napisał(a):Witam,W czerwcu miałam wesele na sali Wersal w Myszyńcu i aż mi serce ściska jak czytam te niektóre bzdury... Sala ta jest dla ludzi którzy cenią sobie stylowe wnętrze nadające przyjęciu niepowtarzalny klimat, więc jeśli ktoś pisze że do stołu z kawą itp. trzeba się nachodzić to jakieś kompletne bzdury, no chyba że osoba która to pisała pije 10 kaw dziennie(więc dlatego niby się tak nachodziła) lub  przyzwyczajona jest do imprez w gronie rodzinnym lub jeszcze węższym i stąd się to bierze, niestety, nieobyci ludzie mają zawsze najwięcej do powiedzenia... Jak sala może być za duża? Może, ale chyba tylko dla dziecka, bo każdy dorosły, racjonalnie myślący człowiek bez problemu poradzi sobie z tak "wielkim" problemem jak np. odnalezienie toalety hehe, no i moim zdaniem to duży plus tej sali że toaleta jest minimalnie oddalona z oczywistych względów. Jeśli dla kogoś taka sala to wyzwanie to po prostu powinien nie chodzić do takich miejsc, skoro otoczenie go przerasta i w desperacji nie może nawet odnależć partnera{usmiech} Jeśli jesteśmy na weselu, to chyba normalne że "bywaja tu" rozbawieni goście hehe, a jak ktoś nie może sobie poradzić z doniesieniem kawy(wiadomo, to nie lada wyzwanie:D) to zawsze może poprosić bardziej rozgarniętą osobę lub po prostu kelnera.  Po weselu niejednokrotnie słyszałam pozytywne opinie moich gości, zachwalali jedzenie, obsługę, ja również jestem bardzo zadowolona iż wybrałam właśnie tę salę, co do jedzenia to rozumiem, każdy ma swój gust i upodobania smakowe, ale jeżeli ktoś powie że jedzenie bylo nie smaczne to albo kłamie, albo nie ma pojęcia o kulinarii...I jeszcze tylko jedno, ktoś nie poleca tej sali bo zespół kiepsko grał hehe, to pisz zażalenia i skargi do zespołu a nie do sali:)Podsumowując, bardzo polecam tę salę, jest piękna, super się tańczy na parkecie bo nie jest śliski, wychodzą przepiękne zdjęcia ze względu na wystrój sali, obsługa bardzo miła, pomocna, życzliwa a jedzenie...urozmaicone, smaczne, nie oklepane!!! Przed wyborem objeździliśmy wszystkie sale w okolicy bliższej i dalszej i zdecydowanie ta sala wymiata!!!:)))

Gość

31-07-2011, 18:52
#13
Witam,W czerwcu miałam wesele na sali Wersal w Myszyńcu i aż mi serce ściska jak czytam te niektóre bzdury... Sala ta jest dla ludzi którzy cenią sobie stylowe wnętrze nadające przyjęciu niepowtarzalny klimat, więc jeśli ktoś pisze że do stołu z kawą itp. trzeba się nachodzić to jakieś kompletne bzdury, no chyba że osoba która to pisała pije 10 kaw dziennie(więc dlatego niby się tak nachodziła) lub  przyzwyczajona jest do imprez w gronie rodzinnym lub jeszcze węższym i stąd się to bierze, niestety, nieobyci ludzie mają zawsze najwięcej do powiedzenia... Jak sala może być za duża? Może, ale chyba tylko dla dziecka, bo każdy dorosły, racjonalnie myślący człowiek bez problemu poradzi sobie z tak "wielkim" problemem jak np. odnalezienie toalety hehe, no i moim zdaniem to duży plus tej sali że toaleta jest minimalnie oddalona z oczywistych względów. Jeśli dla kogoś taka sala to wyzwanie to po prostu powinien nie chodzić do takich miejsc, skoro otoczenie go przerasta i w desperacji nie może nawet odnależć partnera{usmiech} Jeśli jesteśmy na weselu, to chyba normalne że "bywaja tu" rozbawieni goście hehe, a jak ktoś nie może sobie poradzić z doniesieniem kawy(wiadomo, to nie lada wyzwanie:D) to zawsze może poprosić bardziej rozgarniętą osobę lub po prostu kelnera.  Po weselu niejednokrotnie słyszałam pozytywne opinie moich gości, zachwalali jedzenie, obsługę, ja również jestem bardzo zadowolona iż wybrałam właśnie tę salę, co do jedzenia to rozumiem, każdy ma swój gust i upodobania smakowe, ale jeżeli ktoś powie że jedzenie bylo nie smaczne to albo kłamie, albo nie ma pojęcia o kulinarii...I jeszcze tylko jedno, ktoś nie poleca tej sali bo zespół kiepsko grał hehe, to pisz zażalenia i skargi do zespołu a nie do sali:)Podsumowując, bardzo polecam tę salę, jest piękna, super się tańczy na parkecie bo nie jest śliski, wychodzą przepiękne zdjęcia ze względu na wystrój sali, obsługa bardzo miła, pomocna, życzliwa a jedzenie...urozmaicone, smaczne, nie oklepane!!! Przed wyborem objeździliśmy wszystkie sale w okolicy bliższej i dalszej i zdecydowanie ta sala wymiata!!!:)))
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nauki 50 zł od pary, za odpis aktu chrztu i bierzmowania 20 zł, a za zapowiedzi 50 zł [/quote]

Gość

31-07-2011, 22:30
#14
[quote=Gość]Nauki 50 zł od pary, za odpis aktu chrztu i bierzmowania 20 zł, a za zapowiedzi 50 zł [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]ok wszyscy piszecie o salach, a ja mam pytanie ile kosztuje ślub (Msza) w Oce? [/quote]

Gość

31-07-2011, 22:30
#15
[quote=Gość]ok wszyscy piszecie o salach, a ja mam pytanie ile kosztuje ślub (Msza) w Oce? [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam,W czerwcu miałam wesele na sali Wersal w Myszyńcu i aż mi serce ściska jak czytam te niektóre bzdury... Sala ta jest dla ludzi którzy cenią sobie stylowe wnętrze nadające przyjęciu niepowtarzalny klimat, więc jeśli ktoś pisze że do stołu z kawą itp. trzeba się nachodzić to jakieś kompletne bzdury, no chyba że osoba która to pisała pije 10 kaw dziennie(więc dlatego niby się tak nachodziła) lub  przyzwyczajona jest do imprez w gronie rodzinnym lub jeszcze węższym i stąd się to bierze, niestety, nieobyci ludzie mają zawsze najwięcej do powiedzenia... Jak sala może być za duża? Może, ale chyba tylko dla dziecka, bo każdy dorosły, racjonalnie myślący człowiek bez problemu poradzi sobie z tak "wielkim" problemem jak np. odnalezienie toalety hehe, no i moim zdaniem to duży plus tej sali że toaleta jest minimalnie oddalona z oczywistych względów. Jeśli dla kogoś taka sala to wyzwanie to po prostu powinien nie chodzić do takich miejsc, skoro otoczenie go przerasta i w desperacji nie może nawet odnależć partnera{usmiech} Jeśli jesteśmy na weselu, to chyba normalne że "bywaja tu" rozbawieni goście hehe, a jak ktoś nie może sobie poradzić z doniesieniem kawy(wiadomo, to nie lada wyzwanie:D) to zawsze może poprosić bardziej rozgarniętą osobę lub po prostu kelnera.  Po weselu niejednokrotnie słyszałam pozytywne opinie moich gości, zachwalali jedzenie, obsługę, ja również jestem bardzo zadowolona iż wybrałam właśnie tę salę, co do jedzenia to rozumiem, każdy ma swój gust i upodobania smakowe, ale jeżeli ktoś powie że jedzenie bylo nie smaczne to albo kłamie, albo nie ma pojęcia o kulinarii...I jeszcze tylko jedno, ktoś nie poleca tej sali bo zespół kiepsko grał hehe, to pisz zażalenia i skargi do zespołu a nie do sali:)Podsumowując, bardzo polecam tę salę, jest piękna, super się tańczy na parkecie bo nie jest śliski, wychodzą przepiękne zdjęcia ze względu na wystrój sali, obsługa bardzo miła, pomocna, życzliwa a jedzenie...urozmaicone, smaczne, nie oklepane!!! Przed wyborem objeździliśmy wszystkie sale w okolicy bliższej i dalszej i zdecydowanie ta sala wymiata!!!:))) [/quote]

Gość

31-07-2011, 22:31
#16
[quote=Gość]Witam,W czerwcu miałam wesele na sali Wersal w Myszyńcu i aż mi serce ściska jak czytam te niektóre bzdury... Sala ta jest dla ludzi którzy cenią sobie stylowe wnętrze nadające przyjęciu niepowtarzalny klimat, więc jeśli ktoś pisze że do stołu z kawą itp. trzeba się nachodzić to jakieś kompletne bzdury, no chyba że osoba która to pisała pije 10 kaw dziennie(więc dlatego niby się tak nachodziła) lub  przyzwyczajona jest do imprez w gronie rodzinnym lub jeszcze węższym i stąd się to bierze, niestety, nieobyci ludzie mają zawsze najwięcej do powiedzenia... Jak sala może być za duża? Może, ale chyba tylko dla dziecka, bo każdy dorosły, racjonalnie myślący człowiek bez problemu poradzi sobie z tak "wielkim" problemem jak np. odnalezienie toalety hehe, no i moim zdaniem to duży plus tej sali że toaleta jest minimalnie oddalona z oczywistych względów. Jeśli dla kogoś taka sala to wyzwanie to po prostu powinien nie chodzić do takich miejsc, skoro otoczenie go przerasta i w desperacji nie może nawet odnależć partnera{usmiech} Jeśli jesteśmy na weselu, to chyba normalne że "bywaja tu" rozbawieni goście hehe, a jak ktoś nie może sobie poradzić z doniesieniem kawy(wiadomo, to nie lada wyzwanie:D) to zawsze może poprosić bardziej rozgarniętą osobę lub po prostu kelnera.  Po weselu niejednokrotnie słyszałam pozytywne opinie moich gości, zachwalali jedzenie, obsługę, ja również jestem bardzo zadowolona iż wybrałam właśnie tę salę, co do jedzenia to rozumiem, każdy ma swój gust i upodobania smakowe, ale jeżeli ktoś powie że jedzenie bylo nie smaczne to albo kłamie, albo nie ma pojęcia o kulinarii...I jeszcze tylko jedno, ktoś nie poleca tej sali bo zespół kiepsko grał hehe, to pisz zażalenia i skargi do zespołu a nie do sali:)Podsumowując, bardzo polecam tę salę, jest piękna, super się tańczy na parkecie bo nie jest śliski, wychodzą przepiękne zdjęcia ze względu na wystrój sali, obsługa bardzo miła, pomocna, życzliwa a jedzenie...urozmaicone, smaczne, nie oklepane!!! Przed wyborem objeździliśmy wszystkie sale w okolicy bliższej i dalszej i zdecydowanie ta sala wymiata!!!:))) [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam,W czerwcu miałam wesele na sali Wersal w Myszyńcu i aż mi serce ściska jak czytam te niektóre bzdury... Sala ta jest dla ludzi którzy cenią sobie stylowe wnętrze nadające przyjęciu niepowtarzalny klimat, więc jeśli ktoś pisze że do stołu z kawą itp. trzeba się nachodzić to jakieś kompletne bzdury, no chyba że osoba która to pisała pije 10 kaw dziennie(więc dlatego niby się tak nachodziła) lub  przyzwyczajona jest do imprez w gronie rodzinnym lub jeszcze węższym i stąd się to bierze, niestety, nieobyci ludzie mają zawsze najwięcej do powiedzenia... Jak sala może być za duża? Może, ale chyba tylko dla dziecka, bo każdy dorosły, racjonalnie myślący człowiek bez problemu poradzi sobie z tak "wielkim" problemem jak np. odnalezienie toalety hehe, no i moim zdaniem to duży plus tej sali że toaleta jest minimalnie oddalona z oczywistych względów. Jeśli dla kogoś taka sala to wyzwanie to po prostu powinien nie chodzić do takich miejsc, skoro otoczenie go przerasta i w desperacji nie może nawet odnależć partnera{usmiech} Jeśli jesteśmy na weselu, to chyba normalne że "bywaja tu" rozbawieni goście hehe, a jak ktoś nie może sobie poradzić z doniesieniem kawy(wiadomo, to nie lada wyzwanie:D) to zawsze może poprosić bardziej rozgarniętą osobę lub po prostu kelnera.  Po weselu niejednokrotnie słyszałam pozytywne opinie moich gości, zachwalali jedzenie, obsługę, ja również jestem bardzo zadowolona iż wybrałam właśnie tę salę, co do jedzenia to rozumiem, każdy ma swój gust i upodobania smakowe, ale jeżeli ktoś powie że jedzenie bylo nie smaczne to albo kłamie, albo nie ma pojęcia o kulinarii...I jeszcze tylko jedno, ktoś nie poleca tej sali bo zespół kiepsko grał hehe, to pisz zażalenia i skargi do zespołu a nie do sali:)Podsumowując, bardzo polecam tę salę, jest piękna, super się tańczy na parkecie bo nie jest śliski, wychodzą przepiękne zdjęcia ze względu na wystrój sali, obsługa bardzo miła, pomocna, życzliwa a jedzenie...urozmaicone, smaczne, nie oklepane!!! Przed wyborem objeździliśmy wszystkie sale w okolicy bliższej i dalszej i zdecydowanie ta sala wymiata!!!:))) [/quote]

Gość

31-07-2011, 22:32
#17
[quote=Gość]Witam,W czerwcu miałam wesele na sali Wersal w Myszyńcu i aż mi serce ściska jak czytam te niektóre bzdury... Sala ta jest dla ludzi którzy cenią sobie stylowe wnętrze nadające przyjęciu niepowtarzalny klimat, więc jeśli ktoś pisze że do stołu z kawą itp. trzeba się nachodzić to jakieś kompletne bzdury, no chyba że osoba która to pisała pije 10 kaw dziennie(więc dlatego niby się tak nachodziła) lub  przyzwyczajona jest do imprez w gronie rodzinnym lub jeszcze węższym i stąd się to bierze, niestety, nieobyci ludzie mają zawsze najwięcej do powiedzenia... Jak sala może być za duża? Może, ale chyba tylko dla dziecka, bo każdy dorosły, racjonalnie myślący człowiek bez problemu poradzi sobie z tak "wielkim" problemem jak np. odnalezienie toalety hehe, no i moim zdaniem to duży plus tej sali że toaleta jest minimalnie oddalona z oczywistych względów. Jeśli dla kogoś taka sala to wyzwanie to po prostu powinien nie chodzić do takich miejsc, skoro otoczenie go przerasta i w desperacji nie może nawet odnależć partnera{usmiech} Jeśli jesteśmy na weselu, to chyba normalne że "bywaja tu" rozbawieni goście hehe, a jak ktoś nie może sobie poradzić z doniesieniem kawy(wiadomo, to nie lada wyzwanie:D) to zawsze może poprosić bardziej rozgarniętą osobę lub po prostu kelnera.  Po weselu niejednokrotnie słyszałam pozytywne opinie moich gości, zachwalali jedzenie, obsługę, ja również jestem bardzo zadowolona iż wybrałam właśnie tę salę, co do jedzenia to rozumiem, każdy ma swój gust i upodobania smakowe, ale jeżeli ktoś powie że jedzenie bylo nie smaczne to albo kłamie, albo nie ma pojęcia o kulinarii...I jeszcze tylko jedno, ktoś nie poleca tej sali bo zespół kiepsko grał hehe, to pisz zażalenia i skargi do zespołu a nie do sali:)Podsumowując, bardzo polecam tę salę, jest piękna, super się tańczy na parkecie bo nie jest śliski, wychodzą przepiękne zdjęcia ze względu na wystrój sali, obsługa bardzo miła, pomocna, życzliwa a jedzenie...urozmaicone, smaczne, nie oklepane!!! Przed wyborem objeździliśmy wszystkie sale w okolicy bliższej i dalszej i zdecydowanie ta sala wymiata!!!:))) [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam,W czerwcu miałam wesele na sali Wersal w Myszyńcu i aż mi serce ściska jak czytam te niektóre bzdury... Sala ta jest dla ludzi którzy cenią sobie stylowe wnętrze nadające przyjęciu niepowtarzalny klimat, więc jeśli ktoś pisze że do stołu z kawą itp. trzeba się nachodzić to jakieś kompletne bzdury, no chyba że osoba która to pisała pije 10 kaw dziennie(więc dlatego niby się tak nachodziła) lub  przyzwyczajona jest do imprez w gronie rodzinnym lub jeszcze węższym i stąd się to bierze, niestety, nieobyci ludzie mają zawsze najwięcej do powiedzenia... Jak sala może być za duża? Może, ale chyba tylko dla dziecka, bo każdy dorosły, racjonalnie myślący człowiek bez problemu poradzi sobie z tak "wielkim" problemem jak np. odnalezienie toalety hehe, no i moim zdaniem to duży plus tej sali że toaleta jest minimalnie oddalona z oczywistych względów. Jeśli dla kogoś taka sala to wyzwanie to po prostu powinien nie chodzić do takich miejsc, skoro otoczenie go przerasta i w desperacji nie może nawet odnależć partnera{usmiech} Jeśli jesteśmy na weselu, to chyba normalne że "bywaja tu" rozbawieni goście hehe, a jak ktoś nie może sobie poradzić z doniesieniem kawy(wiadomo, to nie lada wyzwanie:D) to zawsze może poprosić bardziej rozgarniętą osobę lub po prostu kelnera.  Po weselu niejednokrotnie słyszałam pozytywne opinie moich gości, zachwalali jedzenie, obsługę, ja również jestem bardzo zadowolona iż wybrałam właśnie tę salę, co do jedzenia to rozumiem, każdy ma swój gust i upodobania smakowe, ale jeżeli ktoś powie że jedzenie bylo nie smaczne to albo kłamie, albo nie ma pojęcia o kulinarii...I jeszcze tylko jedno, ktoś nie poleca tej sali bo zespół kiepsko grał hehe, to pisz zażalenia i skargi do zespołu a nie do sali:)Podsumowując, bardzo polecam tę salę, jest piękna, super się tańczy na parkecie bo nie jest śliski, wychodzą przepiękne zdjęcia ze względu na wystrój sali, obsługa bardzo miła, pomocna, życzliwa a jedzenie...urozmaicone, smaczne, nie oklepane!!! Przed wyborem objeździliśmy wszystkie sale w okolicy bliższej i dalszej i zdecydowanie ta sala wymiata!!!:))) [/quote]

Gość

31-07-2011, 22:32
#18
[quote=Gość]Witam,W czerwcu miałam wesele na sali Wersal w Myszyńcu i aż mi serce ściska jak czytam te niektóre bzdury... Sala ta jest dla ludzi którzy cenią sobie stylowe wnętrze nadające przyjęciu niepowtarzalny klimat, więc jeśli ktoś pisze że do stołu z kawą itp. trzeba się nachodzić to jakieś kompletne bzdury, no chyba że osoba która to pisała pije 10 kaw dziennie(więc dlatego niby się tak nachodziła) lub  przyzwyczajona jest do imprez w gronie rodzinnym lub jeszcze węższym i stąd się to bierze, niestety, nieobyci ludzie mają zawsze najwięcej do powiedzenia... Jak sala może być za duża? Może, ale chyba tylko dla dziecka, bo każdy dorosły, racjonalnie myślący człowiek bez problemu poradzi sobie z tak "wielkim" problemem jak np. odnalezienie toalety hehe, no i moim zdaniem to duży plus tej sali że toaleta jest minimalnie oddalona z oczywistych względów. Jeśli dla kogoś taka sala to wyzwanie to po prostu powinien nie chodzić do takich miejsc, skoro otoczenie go przerasta i w desperacji nie może nawet odnależć partnera{usmiech} Jeśli jesteśmy na weselu, to chyba normalne że "bywaja tu" rozbawieni goście hehe, a jak ktoś nie może sobie poradzić z doniesieniem kawy(wiadomo, to nie lada wyzwanie:D) to zawsze może poprosić bardziej rozgarniętą osobę lub po prostu kelnera.  Po weselu niejednokrotnie słyszałam pozytywne opinie moich gości, zachwalali jedzenie, obsługę, ja również jestem bardzo zadowolona iż wybrałam właśnie tę salę, co do jedzenia to rozumiem, każdy ma swój gust i upodobania smakowe, ale jeżeli ktoś powie że jedzenie bylo nie smaczne to albo kłamie, albo nie ma pojęcia o kulinarii...I jeszcze tylko jedno, ktoś nie poleca tej sali bo zespół kiepsko grał hehe, to pisz zażalenia i skargi do zespołu a nie do sali:)Podsumowując, bardzo polecam tę salę, jest piękna, super się tańczy na parkecie bo nie jest śliski, wychodzą przepiękne zdjęcia ze względu na wystrój sali, obsługa bardzo miła, pomocna, życzliwa a jedzenie...urozmaicone, smaczne, nie oklepane!!! Przed wyborem objeździliśmy wszystkie sale w okolicy bliższej i dalszej i zdecydowanie ta sala wymiata!!!:))) [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]hm..............czy po tych poprawinach też  udało sie Ci ukryć nastepny karton wódki ?oj oj nie!hm...tymi zawiniętymi z ostatnich narazie muśisz się obyć.Głowa do góry do listopada naodstawiasz jeszcze aby tylko pozwalali roznośić kelnerom .Ta ostatnia z tą zieloną kokardką ladnie wygłóądała hm.............szkoda że skończy w beczce! [/quote]

Gość

01-08-2011, 08:13
#19
[quote=Gość]hm..............czy po tych poprawinach też  udało sie Ci ukryć nastepny karton wódki ?oj oj nie!hm...tymi zawiniętymi z ostatnich narazie muśisz się obyć.Głowa do góry do listopada naodstawiasz jeszcze aby tylko pozwalali roznośić kelnerom .Ta ostatnia z tą zieloną kokardką ladnie wygłóądała hm.............szkoda że skończy w beczce! [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Wszystko w niezapominajce jest oki co do kelnerów to latają tam jak szaleni ale to podoba sie gosciom bo dostają wszytsko na czas ale nie ktorzy z tych kelnerów powinni juz chyba dac sobie spokój bo oni juz ledwo chodzą tam, np ten jak to ktos nazwał spadochroniaz z aleksandri. Włascicielka jest oki i wszystko pozostałe tez [/quote]

Gość

01-08-2011, 08:15
#20
[quote=Gość]Wszystko w niezapominajce jest oki co do kelnerów to latają tam jak szaleni ale to podoba sie gosciom bo dostają wszytsko na czas ale nie ktorzy z tych kelnerów powinni juz chyba dac sobie spokój bo oni juz ledwo chodzą tam, np ten jak to ktos nazwał spadochroniaz z aleksandri. Włascicielka jest oki i wszystko pozostałe tez [/quote]

strony: wstecz 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów