Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Rok temu było 155 zł, wiec teraz relatywnie więcej ile nie wiem pewnie min. 160 zł ale pewnie więcej.I dodam, że to tylko dla ludzi o silnych nerwach. hihihi

Gość

28-02-2011, 15:23
#1
Rok temu było 155 zł, wiec teraz relatywnie więcej ile nie wiem pewnie min. 160 zł ale pewnie więcej.I dodam, że to tylko dla ludzi o silnych nerwach. hihihi
Gość napisał(a):taka dobroduszność o jakiej koleżanka wyżej wspomina to chyba rzadko występuje, spójrzmy prawdzie w oczy, czasy są jakie są i młodym ludziom bardzo ciężko pójść na swoje więc myślę że większość nowożeńców czeka na rozpakowanie tych kopert jak na zbawienie

Gość

28-02-2011, 19:30
#2
taka dobroduszność o jakiej koleżanka wyżej wspomina to chyba rzadko występuje, spójrzmy prawdzie w oczy, czasy są jakie są i młodym ludziom bardzo ciężko pójść na swoje więc myślę że większość nowożeńców czeka na rozpakowanie tych kopert jak na zbawienie
Gość napisał(a):WitamCzy ktoś się orientuje, jaka jest cena za osobę w Niezapominajce w roku 2011? Pozdrawiam

Gość

28-02-2011, 21:17
#3
WitamCzy ktoś się orientuje, jaka jest cena za osobę w Niezapominajce w roku 2011? Pozdrawiam
Gość napisał(a):Niezapominajkę jak zamawiałam 1,5 roku temu na 2011 rok to cena za osobę 130 zł przy czym może wzrosnąć o 5 zł/os., ale jeszcze nie dowiadywałam się czy wzrośnie. Cena ta obejmuje wszystko oprócz tortu i alkoholu.

Gość

28-02-2011, 21:57
#4
Niezapominajkę jak zamawiałam 1,5 roku temu na 2011 rok to cena za osobę 130 zł przy czym może wzrosnąć o 5 zł/os., ale jeszcze nie dowiadywałam się czy wzrośnie. Cena ta obejmuje wszystko oprócz tortu i alkoholu.
Gość napisał(a):[i] A JAK TAM WŁAŚCICIELKA NIEZAPOMINAJKI????{co}

Gość

16-03-2011, 21:11
#5
[i] A JAK TAM WŁAŚCICIELKA NIEZAPOMINAJKI????{co}
Gość napisał(a):TAK JAK BYŁO TO I JEST NIC NOWEGO {diabelek}

Gość

17-03-2011, 11:13
#6
TAK JAK BYŁO TO I JEST NIC NOWEGO {diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Wie może ktoś jakie są ceny w aleksandrii? z góry dziekuje:)){usmiech} [/quote]My w tamtym roku płaciliśmy o ile dobrze pamiętam 145zł z ciastem i napojami. Właściciele są bardzo w porządku, pomogli nam bardzo w organizacji wesela wbrew tym wszystkim postom co były wypisywane na ten temat.  

Gość

17-03-2011, 11:43
#7
[quote=Gość]Wie może ktoś jakie są ceny w aleksandrii? z góry dziekuje:)){usmiech} [/quote]My w tamtym roku płaciliśmy o ile dobrze pamiętam 145zł z ciastem i napojami. Właściciele są bardzo w porządku, pomogli nam bardzo w organizacji wesela wbrew tym wszystkim postom co były wypisywane na ten temat.  
Gość napisał(a):a moze wiecie cos na temat wioletty??  co i za ile

Gość

17-03-2011, 12:40
#8
a moze wiecie cos na temat wioletty??  co i za ile
Gość napisał(a):[quote=Gość][i] A JAK TAM WŁAŚCICIELKA NIEZAPOMINAJKI????{co} [/quote]Niedawno rozmawiałam z nią telefonicznie i była bardzo miła. Mam zamówiona u niej salę na lato i dzwoniłam, żeby dopytać o szczegóły. Nie taki wilk straszny, jak go malują {diabelek}

Gość

17-03-2011, 15:48
#9
[quote=Gość][i] A JAK TAM WŁAŚCICIELKA NIEZAPOMINAJKI????{co} [/quote]Niedawno rozmawiałam z nią telefonicznie i była bardzo miła. Mam zamówiona u niej salę na lato i dzwoniłam, żeby dopytać o szczegóły. Nie taki wilk straszny, jak go malują {diabelek}
Gość napisał(a):Jaka jest cena jest w Niezapominajce na rok 2011? Jaką cenę telefonicznie podała właścicielka?

Gość

17-03-2011, 20:20
#10
Jaka jest cena jest w Niezapominajce na rok 2011? Jaką cenę telefonicznie podała właścicielka?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jaka jest cena jest w Niezapominajce na rok 2011? Jaką cenę telefonicznie podała właścicielka? [/quote]Mi telefonicznie nie podawała ceny, tylko ja omawiałam z nią szczegóły, bo już rok temu zamówiliśmy salę. Przy podpisywaniu umów na 2012 rok cena na pewno wzrośnie.

Gość

17-03-2011, 21:07
#11
[quote=Gość]Jaka jest cena jest w Niezapominajce na rok 2011? Jaką cenę telefonicznie podała właścicielka? [/quote]Mi telefonicznie nie podawała ceny, tylko ja omawiałam z nią szczegóły, bo już rok temu zamówiliśmy salę. Przy podpisywaniu umów na 2012 rok cena na pewno wzrośnie.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][i] A JAK TAM WŁAŚCICIELKA NIEZAPOMINAJKI????{co} [/quote]Niedawno rozmawiałam z nią telefonicznie i była bardzo miła. Mam zamówiona u niej salę na lato i dzwoniłam, żeby dopytać o szczegóły. Nie taki wilk straszny, jak go malują {diabelek} [/quote]TO SIĘ PRZEKONASZ W TRAKCIE IMPREZY ALBO PO:-)

Gość

17-03-2011, 21:37
#12
[quote=Gość][quote=Gość][i] A JAK TAM WŁAŚCICIELKA NIEZAPOMINAJKI????{co} [/quote]Niedawno rozmawiałam z nią telefonicznie i była bardzo miła. Mam zamówiona u niej salę na lato i dzwoniłam, żeby dopytać o szczegóły. Nie taki wilk straszny, jak go malują {diabelek} [/quote]TO SIĘ PRZEKONASZ W TRAKCIE IMPREZY ALBO PO:-)
Gość napisał(a):Ale ja się pytam jaka jest teraz cena w Niezapominajce? A nie na 2012...

Gość

17-03-2011, 21:53
#13
Ale ja się pytam jaka jest teraz cena w Niezapominajce? A nie na 2012...
Gość napisał(a):Ja powiem tylko tyle że kto miał wesele i był w niezapominajce to wie jest tam cudownie. Dobre jedzenie elegancko podane przez kelnerow, co do nich to widac ze nie sa jacys nieogarneci z tym fachem, ta ich postawa i wszystko umiejetnosci noszenia talerzy to normalnie sam profesjonalizm i napewno szefowa niezapominajki nie bierze byle kogo do obsługi bo jak sie ostatnio dowiedzialem płaci im najwiecej z sal weselnych w ostrołece. Płaci duzo i duzo wymaga. kelnerzy bez przerwy sa na sali, mili kulturalni, bardzo sie podobaja gosciom zwlaszcza paniom hehe:) Szefowa jest miła jest nie miła tylko wtedy gdy ktos chce ja zrobic w balona lub ja obraza albo jej lokal. Polecam ta sale nie jestem wlascicielem i to nie jest reklama tylko tak poprostu jak czytam te komentarze to zero prawdy w nich albo pisza to osoby ktore nie maja co robic albo sa to naprawdewlasciciele innych sal i psuja specjalnie renome

Gość

18-03-2011, 16:11
#14
Ja powiem tylko tyle że kto miał wesele i był w niezapominajce to wie jest tam cudownie. Dobre jedzenie elegancko podane przez kelnerow, co do nich to widac ze nie sa jacys nieogarneci z tym fachem, ta ich postawa i wszystko umiejetnosci noszenia talerzy to normalnie sam profesjonalizm i napewno szefowa niezapominajki nie bierze byle kogo do obsługi bo jak sie ostatnio dowiedzialem płaci im najwiecej z sal weselnych w ostrołece. Płaci duzo i duzo wymaga. kelnerzy bez przerwy sa na sali, mili kulturalni, bardzo sie podobaja gosciom zwlaszcza paniom hehe:) Szefowa jest miła jest nie miła tylko wtedy gdy ktos chce ja zrobic w balona lub ja obraza albo jej lokal. Polecam ta sale nie jestem wlascicielem i to nie jest reklama tylko tak poprostu jak czytam te komentarze to zero prawdy w nich albo pisza to osoby ktore nie maja co robic albo sa to naprawdewlasciciele innych sal i psuja specjalnie renome
Gość napisał(a):Cena to chyba 130 w tym 7 dan przystawek nie wiem ile ale owoce ciasta kawa w tym. Alkohol i tort we własnym zakresie

Gość

18-03-2011, 16:24
#15
Cena to chyba 130 w tym 7 dan przystawek nie wiem ile ale owoce ciasta kawa w tym. Alkohol i tort we własnym zakresie
Gość napisał(a):Miałam wesele w Wenusie w Kadzidle,jedzenie i obsługa super,ale właścicielka jest wredną,chciwą kobietą.Ona nie ma pojęcia o organizowaniu takich imprez a jeszcze jak się dowiedziałam że z naszych pieniędzy karmiła całą rodzinę to się wściekłam,nie dziwne że na poprawinach nie było co jeść.Ostrzegam przyszłych młodych aby zażądali świeży chlebek na powitanie,bo my mieliśmy stary odmrażany,żeby żałować 10 czy 12zł to jest oburzające,tylko podliczyć na koniec to ta pani potrafi,tylko na początku jest miła.W sierpniu byłam tam jeszcze na weselu mojej koleżanki to wogóle jakaś masakra,jedzenie nadal ok ale obsługa to po prostu tragiczna, u mnie była inna, ale widzę że ta pani wprowadza zmiany lecz na gorsze, to pewnie z oszczędności, a co do wystroju sali to o gustach się nie dyskutuje,ale dla mnie to za różowo,a jak koleżanka chciała coś zmienić na swoje wesele to ta pani kazała jej płacić podwójnie,za starą dekorację i nową.NIE POLECAM!

Gość

04-04-2011, 23:54
#16
Miałam wesele w Wenusie w Kadzidle,jedzenie i obsługa super,ale właścicielka jest wredną,chciwą kobietą.Ona nie ma pojęcia o organizowaniu takich imprez a jeszcze jak się dowiedziałam że z naszych pieniędzy karmiła całą rodzinę to się wściekłam,nie dziwne że na poprawinach nie było co jeść.Ostrzegam przyszłych młodych aby zażądali świeży chlebek na powitanie,bo my mieliśmy stary odmrażany,żeby żałować 10 czy 12zł to jest oburzające,tylko podliczyć na koniec to ta pani potrafi,tylko na początku jest miła.W sierpniu byłam tam jeszcze na weselu mojej koleżanki to wogóle jakaś masakra,jedzenie nadal ok ale obsługa to po prostu tragiczna, u mnie była inna, ale widzę że ta pani wprowadza zmiany lecz na gorsze, to pewnie z oszczędności, a co do wystroju sali to o gustach się nie dyskutuje,ale dla mnie to za różowo,a jak koleżanka chciała coś zmienić na swoje wesele to ta pani kazała jej płacić podwójnie,za starą dekorację i nową.NIE POLECAM!
Gość napisał(a):Nie polecam sali weselnej augustyniak. Obsluga w wykonaniu personelu jest niemiła. Właściciel to największy cham. Udają miłych z początku,ale gdy przychodzi do realizacji zaczynają wybrzydzać ze wszystkim i chcą mieć we wszystko wgląd. Mowa o możliwości zamówienia własnych elementów jak wiejski stół itp.... Oczywiście za wszelką cenę chcą go sami przygotować i cenią go sobie jak za złoto. Brak możliwości domówienia barmana bo też pragną własnego. Brak lodówki do chłodzenia tortów. To nie jest ważne jednak o czymś to już świadczy. Nie są przychylni do klienta. Prostak dalej będzie prostakiem. Pokoje są zimne. Jedzenie żadna rewelacja, a ich sale są brzydkie.W szczególności ta duża sala prezentująca się jak namiot cyrkowy. Druga jest mało przytulna, a plastikowe kwiatki to już zryw na jaki ich stać.Na końcowej umowie zaczynają kombinować.Pozdrawiam M.

Gość

21-06-2011, 18:34
#17
Nie polecam sali weselnej augustyniak. Obsluga w wykonaniu personelu jest niemiła. Właściciel to największy cham. Udają miłych z początku,ale gdy przychodzi do realizacji zaczynają wybrzydzać ze wszystkim i chcą mieć we wszystko wgląd. Mowa o możliwości zamówienia własnych elementów jak wiejski stół itp.... Oczywiście za wszelką cenę chcą go sami przygotować i cenią go sobie jak za złoto. Brak możliwości domówienia barmana bo też pragną własnego. Brak lodówki do chłodzenia tortów. To nie jest ważne jednak o czymś to już świadczy. Nie są przychylni do klienta. Prostak dalej będzie prostakiem. Pokoje są zimne. Jedzenie żadna rewelacja, a ich sale są brzydkie.W szczególności ta duża sala prezentująca się jak namiot cyrkowy. Druga jest mało przytulna, a plastikowe kwiatki to już zryw na jaki ich stać.Na końcowej umowie zaczynają kombinować.Pozdrawiam M.
Gość napisał(a):a dlaczego Magdo domagasz sie aby sala miala lodowke dla twojego tortu? domagaj sie jej od cukierni ktora bierze pieniadze za twoj tort z tego co mi sie wydaje to sala ma obsluzyc iles tam dan ktore sobie zamowisz a nie obslugiwac twoje wynajete firmy i osoby -niestety nie ma nic za darmo a chamstwem jest proba wymuszania z twojej strony -NIE MAM NIC WSPOLNEGO Z AUSTYNIAKIEM WKURZAJA MNIE TYLKO TAKIE GOWNOZJADY TAK TA KOLEZANKA

Gość

21-06-2011, 19:03
#18
a dlaczego Magdo domagasz sie aby sala miala lodowke dla twojego tortu? domagaj sie jej od cukierni ktora bierze pieniadze za twoj tort z tego co mi sie wydaje to sala ma obsluzyc iles tam dan ktore sobie zamowisz a nie obslugiwac twoje wynajete firmy i osoby -niestety nie ma nic za darmo a chamstwem jest proba wymuszania z twojej strony -NIE MAM NIC WSPOLNEGO Z AUSTYNIAKIEM WKURZAJA MNIE TYLKO TAKIE GOWNOZJADY TAK TA KOLEZANKA
Gość napisał(a):Co do Państwa Augustyniaków jak i ich małej sali zdziwiony jestem negatywnymi opiniami. W moim odczuciu są to ludzie bardzo w porządku, można się z nimi spokojnie dogadać i nie są absolutnie chamami. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnięto takie wnioski ale moje kontakty z nimi były bardzo dobre.Mniejsza sala jest bardzo ładna, pokoje czyste, schludne i nowocześnie urządzone (wcale nie zimne ;)W małej sali jest lodówka, do której można schować tort więc zarzut, że jej brak dziwi. Obsługa jest w porządku. Generalnie polecam i dziwię się negatywnymi opiniami.  

Gość

21-06-2011, 21:25
#19
Co do Państwa Augustyniaków jak i ich małej sali zdziwiony jestem negatywnymi opiniami. W moim odczuciu są to ludzie bardzo w porządku, można się z nimi spokojnie dogadać i nie są absolutnie chamami. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnięto takie wnioski ale moje kontakty z nimi były bardzo dobre.Mniejsza sala jest bardzo ładna, pokoje czyste, schludne i nowocześnie urządzone (wcale nie zimne ;)W małej sali jest lodówka, do której można schować tort więc zarzut, że jej brak dziwi. Obsługa jest w porządku. Generalnie polecam i dziwię się negatywnymi opiniami.  
Gość napisał(a):co wy mówicie moi drodzy:)  dawniej to tort brało się z cukierni obojętnie jakiej... popołudniu w piątek , lub w najgorszym wypadku w sobotę rano samemu z cukierni na salę weselną.  A teraz sale weselne nie chcą , bop tłumaczą się brakiem chłodni miejsca na tort.  Zazwyczaj chcą przed samym podaniem.   A to są dodatkowe koszty bo wiadomo , dowóz torta przed 12 w nocy- niezle kosztuje :))   a to my klijęci wynajmujemy salę weselną i za to płacimy nie lada kasę , i moim zdaniem miejsce na torta powinno być zapewnione . Ola.

Gość

22-06-2011, 06:35
#20
co wy mówicie moi drodzy:)  dawniej to tort brało się z cukierni obojętnie jakiej... popołudniu w piątek , lub w najgorszym wypadku w sobotę rano samemu z cukierni na salę weselną.  A teraz sale weselne nie chcą , bop tłumaczą się brakiem chłodni miejsca na tort.  Zazwyczaj chcą przed samym podaniem.   A to są dodatkowe koszty bo wiadomo , dowóz torta przed 12 w nocy- niezle kosztuje :))   a to my klijęci wynajmujemy salę weselną i za to płacimy nie lada kasę , i moim zdaniem miejsce na torta powinno być zapewnione . Ola.

strony: wstecz 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów