Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 66 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie polecam sali weselnej augustyniak. Obsluga w wykonaniu personelu jest niemiła. Właściciel to największy cham. Udają miłych z początku,ale gdy przychodzi do realizacji zaczynają wybrzydzać ze wszystkim i chcą mieć we wszystko wgląd. Mowa o możliwości zamówienia własnych elementów jak wiejski stół itp.... Oczywiście za wszelką cenę chcą go sami przygotować i cenią go sobie jak za złoto. Brak możliwości domówienia barmana bo też pragną własnego. Brak lodówki do chłodzenia tortów. To nie jest ważne jednak o czymś to już świadczy. Nie są przychylni do klienta. Prostak dalej będzie prostakiem. Pokoje są zimne. Jedzenie żadna rewelacja, a ich sale są brzydkie.W szczególności ta duża sala prezentująca się jak namiot cyrkowy. Druga jest mało przytulna, a plastikowe kwiatki to już zryw na jaki ich stać.Na końcowej umowie zaczynają kombinować.Pozdrawiam M. [/quote]Jeżeli nie podobała ci się tam sala to po co organizowałaś tam swoje wesele? A może przestała ci się podobać jak trzeba było za obsługę zamówionych przez ciebie dodatkowo rzeczy dopłacić ?Sama sobie zaprzeczasz.

Gość

22-06-2011, 08:35
#1
[quote=Gość]Nie polecam sali weselnej augustyniak. Obsluga w wykonaniu personelu jest niemiła. Właściciel to największy cham. Udają miłych z początku,ale gdy przychodzi do realizacji zaczynają wybrzydzać ze wszystkim i chcą mieć we wszystko wgląd. Mowa o możliwości zamówienia własnych elementów jak wiejski stół itp.... Oczywiście za wszelką cenę chcą go sami przygotować i cenią go sobie jak za złoto. Brak możliwości domówienia barmana bo też pragną własnego. Brak lodówki do chłodzenia tortów. To nie jest ważne jednak o czymś to już świadczy. Nie są przychylni do klienta. Prostak dalej będzie prostakiem. Pokoje są zimne. Jedzenie żadna rewelacja, a ich sale są brzydkie.W szczególności ta duża sala prezentująca się jak namiot cyrkowy. Druga jest mało przytulna, a plastikowe kwiatki to już zryw na jaki ich stać.Na końcowej umowie zaczynają kombinować.Pozdrawiam M. [/quote]Jeżeli nie podobała ci się tam sala to po co organizowałaś tam swoje wesele? A może przestała ci się podobać jak trzeba było za obsługę zamówionych przez ciebie dodatkowo rzeczy dopłacić ?Sama sobie zaprzeczasz.
Gość napisał(a):miałam wesele w niezapominajce w 2001 roku. nie wiem czemu sa dziwne komentarze na temat włascicielki. Dla mnie bardzo fajna babka.  

Gość

22-06-2011, 09:34
#2
miałam wesele w niezapominajce w 2001 roku. nie wiem czemu sa dziwne komentarze na temat włascicielki. Dla mnie bardzo fajna babka.  
Gość napisał(a):zawsze samemu trzeba byc w porzadku zeby wymagac tego samego od innych  

Gość

22-06-2011, 11:28
#3
zawsze samemu trzeba byc w porzadku zeby wymagac tego samego od innych  
Gość napisał(a):[quote=Gość]miałam wesele w niezapominajce w 2001 roku. nie wiem czemu sa dziwne komentarze na temat włascicielki. Dla mnie bardzo fajna babka.  [/quote]Niezapominajka jest O.K. Tylko jeden nawiedzony kelner wkurzał cały stolik. To jakiś "spadochroniarz" podobno z Aleksandrii? Strasznie dziwny człowiek.

Gość

23-06-2011, 23:48
#4
[quote=Gość]miałam wesele w niezapominajce w 2001 roku. nie wiem czemu sa dziwne komentarze na temat włascicielki. Dla mnie bardzo fajna babka.  [/quote]Niezapominajka jest O.K. Tylko jeden nawiedzony kelner wkurzał cały stolik. To jakiś "spadochroniarz" podobno z Aleksandrii? Strasznie dziwny człowiek.
Gość napisał(a):Do Pani M.Zastanów się dziewczynko co mówisz i w jaki sposób wypowiadasz się o innych ludziach. Wiem, że robisz to bo jesteś w tym momencie anonimem. Czytając twoją wypowiedz można dużo stwierdzić o jaką jesteś osobą.... po prostu pustą jak bęben. Kiedyś pracowałem w sali którą tak zjechałaś i wiem, że twoja wypowiedz śmierdzi kitem jak ich mało. ( już tam nie pracuje ale tylko i wyłącznie z mojej winy )Ogólnie mówiąc.... ludzie nie patrzcie na tego typu komentarze bo takie rzeczy piszą ludzie niesprawni umysłowo. Normalny człowiek swoje zdanie wypowiada w inny sposób. Ludzie trochę kultury i ogłady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takie są właśnie fora internetowe... Anonimowi i zakompleksieni.A jeżeli chodzi o tort to z jakiej racji sala ma brać za niego odpowiedzialność jak nie bierze za to pieniędzy??? przecież może się z nim coś stać i co wtedy??? kto za to odpowie??? oczywiście sala bo kto inny??? Jak bym miał salę weselną to też bym olewał tort za który ktoś inny bierze pieniądze. Nikt za darmo nie chce brać za nic odpowiedzialności również i w innych branżach.  Sprawa swojskiego stołu też jest rzeczą dyskusyjną. Jak pracowałem w jednej z sal w okolicy Ostrołęki to wujek młodego sam robił swojskie wyroby. Wszystko było by ok gdyby kiszka i kiełbaska nie śmierdziały... Oczywiście wujek zamilkł, a opinia o swojskim stole została zrzucona na sal.Temat złodziejstwa też sobie darujcie. Kiedyś ktoś napisał, że  we Wioletcie właścicielka kradnie napoje.... he he.... nie znam tej Pani ale nie myślę żeby właściciel tego typu interesu robił z siebie durnia za 30 zł.A więc ludzie pomyślcie trochę zanim kogoś zaczniecie obrażać, a jak wam coś naprawdę nie pasuje to powiedzcie to normalnie, a najlepiej osobiście danej osobie.Pozdrwiam.  

Gość

24-06-2011, 14:00
#5
Do Pani M.Zastanów się dziewczynko co mówisz i w jaki sposób wypowiadasz się o innych ludziach. Wiem, że robisz to bo jesteś w tym momencie anonimem. Czytając twoją wypowiedz można dużo stwierdzić o jaką jesteś osobą.... po prostu pustą jak bęben. Kiedyś pracowałem w sali którą tak zjechałaś i wiem, że twoja wypowiedz śmierdzi kitem jak ich mało. ( już tam nie pracuje ale tylko i wyłącznie z mojej winy )Ogólnie mówiąc.... ludzie nie patrzcie na tego typu komentarze bo takie rzeczy piszą ludzie niesprawni umysłowo. Normalny człowiek swoje zdanie wypowiada w inny sposób. Ludzie trochę kultury i ogłady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takie są właśnie fora internetowe... Anonimowi i zakompleksieni.A jeżeli chodzi o tort to z jakiej racji sala ma brać za niego odpowiedzialność jak nie bierze za to pieniędzy??? przecież może się z nim coś stać i co wtedy??? kto za to odpowie??? oczywiście sala bo kto inny??? Jak bym miał salę weselną to też bym olewał tort za który ktoś inny bierze pieniądze. Nikt za darmo nie chce brać za nic odpowiedzialności również i w innych branżach.  Sprawa swojskiego stołu też jest rzeczą dyskusyjną. Jak pracowałem w jednej z sal w okolicy Ostrołęki to wujek młodego sam robił swojskie wyroby. Wszystko było by ok gdyby kiszka i kiełbaska nie śmierdziały... Oczywiście wujek zamilkł, a opinia o swojskim stole została zrzucona na sal.Temat złodziejstwa też sobie darujcie. Kiedyś ktoś napisał, że  we Wioletcie właścicielka kradnie napoje.... he he.... nie znam tej Pani ale nie myślę żeby właściciel tego typu interesu robił z siebie durnia za 30 zł.A więc ludzie pomyślcie trochę zanim kogoś zaczniecie obrażać, a jak wam coś naprawdę nie pasuje to powiedzcie to normalnie, a najlepiej osobiście danej osobie.Pozdrwiam.  
Gość napisał(a):oooooooo odezwała-łał się właściciel  z jednych Ostrołęckich sal weselnych heee ...i sam niez{gafa}le zakompleksiony {chytry}

Gość

24-06-2011, 17:34
#6
oooooooo odezwała-łał się właściciel  z jednych Ostrołęckich sal weselnych heee ...i sam niez{gafa}le zakompleksiony {chytry}
Gość napisał(a):A może by tak założyć temat na tym forum jakie numery odwalają młodzi , ich rodzice lub goście przed,po lub w trakcie wesela bo to też bardzo ciekawa sprawa.Myślę ,że można by się było nieżle pośmiać?  

Gość

24-06-2011, 19:09
#7
A może by tak założyć temat na tym forum jakie numery odwalają młodzi , ich rodzice lub goście przed,po lub w trakcie wesela bo to też bardzo ciekawa sprawa.Myślę ,że można by się było nieżle pośmiać?  
Gość napisał(a):u p. skrzecza w brzeznie i w ponikwii jest niezle. sale,  obsługa i jedzenie pierwsza klasa!!!   ceny rowniez nie wygórowane{!}{!}{!}{!}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

25-06-2011, 12:54
#8
u p. skrzecza w brzeznie i w ponikwii jest niezle. sale,  obsługa i jedzenie pierwsza klasa!!!   ceny rowniez nie wygórowane{!}{!}{!}{!}{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):134 też byś tak chciał,tyle żejesteś TĘPY!!!!!!!!!!!!!!!!{gafa}  

Gość

25-06-2011, 13:12
#9
134 też byś tak chciał,tyle żejesteś TĘPY!!!!!!!!!!!!!!!!{gafa}  
Gość napisał(a):WitamCzy orientuje sie ktoś o cene w sali Borowik? słyszłam ze tam jest drogo.... i że włascicielka jakas "dziwna". Z góry dziekuje.

Gość

26-06-2011, 09:37
#10
WitamCzy orientuje sie ktoś o cene w sali Borowik? słyszłam ze tam jest drogo.... i że włascicielka jakas "dziwna". Z góry dziekuje.
Gość napisał(a):Jeszcze 2 lata temu cena za osobe wynosiła 130zł (w tym 5 dan cieplych) Ja polecam Ci Niezapominajke (na Wojciechowicah) Jak dla mnie sala rewelacja ( a troche juz ich zwiedzilam)

Gość

26-06-2011, 20:41
#11
Jeszcze 2 lata temu cena za osobe wynosiła 130zł (w tym 5 dan cieplych) Ja polecam Ci Niezapominajke (na Wojciechowicah) Jak dla mnie sala rewelacja ( a troche juz ich zwiedzilam)
Gość napisał(a):My mieliśmy wesele w Kwadransie w tym roku,cena 140,-zł.osoba dorosła /dzieci dużo mniej,także trochę odleciało.Jedzenia full ,są dokładki wszystkiego.Do nas należał tort i alkohol/mają oddzielną chłodnię do tortu/.Mieliśmy dużo rabatów i niespodzianek których nie doliczano.Było super .Polecamy.

Gość

27-06-2011, 01:07
#12
My mieliśmy wesele w Kwadransie w tym roku,cena 140,-zł.osoba dorosła /dzieci dużo mniej,także trochę odleciało.Jedzenia full ,są dokładki wszystkiego.Do nas należał tort i alkohol/mają oddzielną chłodnię do tortu/.Mieliśmy dużo rabatów i niespodzianek których nie doliczano.Było super .Polecamy.
Gość napisał(a):Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia.Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  

Gość

03-07-2011, 13:17
#13
Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia.Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  
Gość napisał(a):a gdzie waszym zdaniem najlepiej zorganizowac małe wesele myślę ze 80-100 osob blisko miasta oczywiscie ?

Gość

16-07-2011, 12:23
#14
a gdzie waszym zdaniem najlepiej zorganizowac małe wesele myślę ze 80-100 osob blisko miasta oczywiscie ?
Gość napisał(a):polecam Zielony Zakątek  4km od Ostrołęki:) i akurat na 100 osób{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}pozdrawiam

Gość

16-07-2011, 12:39
#15
polecam Zielony Zakątek  4km od Ostrołęki:) i akurat na 100 osób{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}pozdrawiam
Gość napisał(a):a co sądzicie o sali violetta koło wordu?  

Gość

16-07-2011, 13:24
#16
a co sądzicie o sali violetta koło wordu?  
Gość napisał(a):typowa sala weselna jak każda w Oce:) o Wiolecie mowa{diabelek}

Gość

17-07-2011, 10:27
#17
typowa sala weselna jak każda w Oce:) o Wiolecie mowa{diabelek}
Gość napisał(a):hmmm może wiecej informacji jak oceniacie  sale Violetta jedzenie, wystroj, obsluga i do ilu osob jest ta sala?:)

Gość

17-07-2011, 12:17
#18
hmmm może wiecej informacji jak oceniacie  sale Violetta jedzenie, wystroj, obsluga i do ilu osob jest ta sala?:)
Gość napisał(a):Każdy ma wybór i swój gust.

Gość

18-07-2011, 21:57
#19
Każdy ma wybór i swój gust.
Gość napisał(a):Ja również polecam NIEZAPOMINAJKĘ. Miałam w niej wesele w tym roku. Goście byli pod wrażeniem, zwłaszcza druga częścią sali. {ok}

Gość

19-07-2011, 15:07
#20
Ja również polecam NIEZAPOMINAJKĘ. Miałam w niej wesele w tym roku. Goście byli pod wrażeniem, zwłaszcza druga częścią sali. {ok}

strony: wstecz 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów