Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Ten ;;spadochroniarz''to Darek Jaworki .Domyślam się że tak obsmarowuje Pana ten kelner który pełni funkcje -(od wszystkiegi i do niczego ) i powinien nazywac się Tereska nie T...k!Cwel!On wie co to jest kelner?posraniec

Gość

01-08-2011, 19:09
#1
Ten ;;spadochroniarz''to Darek Jaworki .Domyślam się że tak obsmarowuje Pana ten kelner który pełni funkcje -(od wszystkiegi i do niczego ) i powinien nazywac się Tereska nie T...k!Cwel!On wie co to jest kelner?posraniec
Gość napisał(a):Hehe niezapominajka nie da sie zapomniec, To co tam sie dzieje to jest normalnie porazka... Radze zadnym młodych dziewczynom nie przychodzic tam do pracy sprzątac bo ta szefowa nie za grosz kultury i mysli ze moze wyzywac i traktowac jak szma.y. a tak naprawde to gdyby nie ten biznes to była by nikim... Zwykłym szarym człowiekiem jestem pod wrazeniem ze ludzie którzy tam pracują wytrzymują wgl z nią, jestem była pracownicą i wytrzymałam tam zaledwie pare godzin.

Gość

03-08-2011, 18:12
#2
Hehe niezapominajka nie da sie zapomniec, To co tam sie dzieje to jest normalnie porazka... Radze zadnym młodych dziewczynom nie przychodzic tam do pracy sprzątac bo ta szefowa nie za grosz kultury i mysli ze moze wyzywac i traktowac jak szma.y. a tak naprawde to gdyby nie ten biznes to była by nikim... Zwykłym szarym człowiekiem jestem pod wrazeniem ze ludzie którzy tam pracują wytrzymują wgl z nią, jestem była pracownicą i wytrzymałam tam zaledwie pare godzin.
Gość napisał(a):Hehe niezapominajka nie da sie zapomniec, To co tam sie dzieje to jest normalnie porazka... Radze zadnym młodych dziewczynom nie przychodzic tam do pracy sprzątac bo ta szefowa nie za grosz kultury i mysli ze moze wyzywac i traktowac jak szma.y. a tak naprawde to gdyby nie ten biznes to była by nikim... Zwykłym szarym człowiekiem jestem pod wrazeniem ze ludzie którzy tam pracują wytrzymują wgl z nią, jestem była pracownicą i wytrzymałam tam zaledwie pare godzin.

Gość

03-08-2011, 18:12
#3
Hehe niezapominajka nie da sie zapomniec, To co tam sie dzieje to jest normalnie porazka... Radze zadnym młodych dziewczynom nie przychodzic tam do pracy sprzątac bo ta szefowa nie za grosz kultury i mysli ze moze wyzywac i traktowac jak szma.y. a tak naprawde to gdyby nie ten biznes to była by nikim... Zwykłym szarym człowiekiem jestem pod wrazeniem ze ludzie którzy tam pracują wytrzymują wgl z nią, jestem była pracownicą i wytrzymałam tam zaledwie pare godzin.
Gość napisał(a):Hehe niezapominajka nie da sie zapomniec, To co tam sie dzieje to jest normalnie porazka... Radze zadnym młodych dziewczynom nie przychodzic tam do pracy sprzątac bo ta szefowa nie za grosz kultury i mysli ze moze wyzywac i traktowac jak szma.y. a tak naprawde to gdyby nie ten biznes to była by nikim... Zwykłym szarym człowiekiem jestem pod wrazeniem ze ludzie którzy tam pracują wytrzymują wgl z nią, jestem była pracownicą i wytrzymałam tam zaledwie pare godzin.

Gość

03-08-2011, 18:13
#4
Hehe niezapominajka nie da sie zapomniec, To co tam sie dzieje to jest normalnie porazka... Radze zadnym młodych dziewczynom nie przychodzic tam do pracy sprzątac bo ta szefowa nie za grosz kultury i mysli ze moze wyzywac i traktowac jak szma.y. a tak naprawde to gdyby nie ten biznes to była by nikim... Zwykłym szarym człowiekiem jestem pod wrazeniem ze ludzie którzy tam pracują wytrzymują wgl z nią, jestem była pracownicą i wytrzymałam tam zaledwie pare godzin.
Gość napisał(a):ersg

Gość

04-08-2011, 12:45
#5
ersg
Gość napisał(a):to jest prawda kultura u tej pani to rzadkość ,myśli że bedzie ludzi mieszać z blotem jak z butow słoma wystaje WOS to WOS

Gość

04-08-2011, 22:13
#6
to jest prawda kultura u tej pani to rzadkość ,myśli że bedzie ludzi mieszać z blotem jak z butow słoma wystaje WOS to WOS
Gość napisał(a):a Dworek Marysieńka w miejscowości Drężek, jaka cena za osobę?

Gość

11-09-2011, 17:38
#7
a Dworek Marysieńka w miejscowości Drężek, jaka cena za osobę?
Gość napisał(a):Sala Niezapominajka jest SUPER!!! Jednakże szefowa to wszystko co powyżej napisane jest prawdą. Jest niemiła, wszystko ma być tak jak jej się widzi, nie ważne, że młodzi np. z zespołem mieli swoją wizję. Dodatkowo wymyśla dodatkowe koszty, aha i wybierajcie sami menu. Nie wybierajcie tego co ona wam sama poleca.Pozdrawiam

Gość

11-09-2011, 22:19
#8
Sala Niezapominajka jest SUPER!!! Jednakże szefowa to wszystko co powyżej napisane jest prawdą. Jest niemiła, wszystko ma być tak jak jej się widzi, nie ważne, że młodzi np. z zespołem mieli swoją wizję. Dodatkowo wymyśla dodatkowe koszty, aha i wybierajcie sami menu. Nie wybierajcie tego co ona wam sama poleca.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Niezapominajka beznadzieja. Szkoda, że daliśmy się nabrać.

Gość

12-09-2011, 06:47
#9
Niezapominajka beznadzieja. Szkoda, że daliśmy się nabrać.
Gość napisał(a):A co było takiego BEZNADZIEJNEGO?

Gość

12-09-2011, 09:07
#10
A co było takiego BEZNADZIEJNEGO?
Gość napisał(a):pewnie to ze trzeba bylo zaplacic  

Gość

12-09-2011, 15:22
#11
pewnie to ze trzeba bylo zaplacic  
Gość napisał(a):sala ZYGRA polecam,bardzo miła obsługai właściciele.

Gość

13-09-2011, 18:39
#12
sala ZYGRA polecam,bardzo miła obsługai właściciele.
Gość napisał(a):czleku nie osmieszaj sie z ta zygra{dobani}

Gość

13-09-2011, 22:44
#13
czleku nie osmieszaj sie z ta zygra{dobani}
Gość napisał(a):słuchajcie a jak wygląda cena za osobę na poszczególnych salach w Ostrołęce?

Gość

15-09-2011, 19:02
#14
słuchajcie a jak wygląda cena za osobę na poszczególnych salach w Ostrołęce?
Gość napisał(a):Odradzam pracę w Niezapominajce. {zly}Szefowa to babsko bez kultury i obycia. Ludzi traktuje jak szmaty{!}{!}

Gość

21-09-2011, 19:23
#15
Odradzam pracę w Niezapominajce. {zly}Szefowa to babsko bez kultury i obycia. Ludzi traktuje jak szmaty{!}{!}
Gość napisał(a):Prosze Was napiszcie cos o sali weselnej w Antoniach "renesans" mam tam teraz wesele i nie wiem do konca czego sie moge spodziewac ;chodzi mi glownie o jedzenie i obsluge bo reszta to jest raczj do obejrzenia .Bede bardzo wdzieczna.

Gość

22-09-2011, 11:15
#16
Prosze Was napiszcie cos o sali weselnej w Antoniach "renesans" mam tam teraz wesele i nie wiem do konca czego sie moge spodziewac ;chodzi mi glownie o jedzenie i obsluge bo reszta to jest raczj do obejrzenia .Bede bardzo wdzieczna.
Gość napisał(a):RENESANS...obsluga stoi pod sciana i sie przyglada jak inni sie bawia. Malo sie interesuja stolami. Jedzenie mi osobiscie nie smakowalo :( Ale wlasciciele za to sympatyczni :)

Gość

22-09-2011, 11:19
#17
RENESANS...obsluga stoi pod sciana i sie przyglada jak inni sie bawia. Malo sie interesuja stolami. Jedzenie mi osobiscie nie smakowalo :( Ale wlasciciele za to sympatyczni :)
Gość napisał(a):kurcze szkoda {smutny}nie sprzatali ze stolow ? a wiejska chata jadalna ? bo wlasciciel mi nie pozwolil dac swojej mowil ze sie boi ze sie ktos zatruje  i takie tam  

Gość

22-09-2011, 11:25
#18
kurcze szkoda {smutny}nie sprzatali ze stolow ? a wiejska chata jadalna ? bo wlasciciel mi nie pozwolil dac swojej mowil ze sie boi ze sie ktos zatruje  i takie tam  
Gość napisał(a):kurcze szkoda {smutny}nie sprzatali ze stolow ? a wiejska chata jadalna ? bo wlasciciel mi nie pozwolil dac swojej mowil ze sie boi ze sie ktos zatruje  i takie tam  

Gość

22-09-2011, 11:27
#19
kurcze szkoda {smutny}nie sprzatali ze stolow ? a wiejska chata jadalna ? bo wlasciciel mi nie pozwolil dac swojej mowil ze sie boi ze sie ktos zatruje  i takie tam  
Gość napisał(a):Prosze Was napiszcie cos o sali weselnej w Antoniach "renesans" mam tam teraz wesele i nie wiem do konca czego sie moge spodziewac ;chodzi mi glownie o jedzenie i obsluge bo reszta to jest raczj do obejrzenia .Bede bardzo wdzieczna.

Gość

22-09-2011, 11:28
#20
Prosze Was napiszcie cos o sali weselnej w Antoniach "renesans" mam tam teraz wesele i nie wiem do konca czego sie moge spodziewac ;chodzi mi glownie o jedzenie i obsluge bo reszta to jest raczj do obejrzenia .Bede bardzo wdzieczna.

strony: wstecz 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów