Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 66 dalej
Gość napisał(a):szkoda ze sie kasuje moje posty. Wiec napisze jeszcze raz. RENESANS. Obsluga stoi pod sciana i obserwuje jak sie goscie bawia. Stoly ich malo obchodza. Jedzenie mi osobiscie nie smakowalo. Wlasciciele sympatyczni :)

Gość

22-09-2011, 12:35
#1
szkoda ze sie kasuje moje posty. Wiec napisze jeszcze raz. RENESANS. Obsluga stoi pod sciana i obserwuje jak sie goscie bawia. Stoly ich malo obchodza. Jedzenie mi osobiscie nie smakowalo. Wlasciciele sympatyczni :)
Gość napisał(a):sorry...pomylilam sie z tym kasowaniem postow :(

Gość

22-09-2011, 12:36
#2
sorry...pomylilam sie z tym kasowaniem postow :(
Gość napisał(a):Chciałam serdecznie polecić wesele w Pensjonacie Wioletta. Mimo czytanych przeze mnie również złych opinii na temat tej sali, zdecydowaliśmy się właśnie tam zrobić swoje wesele i jesteśmy zachwyceni. Jedzenie było pyszne, całe menu można ustalić według własnych preferencji. Kelnerki są przemiłe, dbają aby niczego nie brakowało. Toalety, jak nigdzie, były czyste przez całe wesele. Dekoracja sali bardzo miło mnie zaskoczyła- było lepiej niż sobie wyobrażałam. Właściciele profesjonalnie podchodzą do sprawy i wszystko jest dopięte na ostatni guzik.W razie pytań mój nr gg:5908811

Gość

22-09-2011, 16:35
#3
Chciałam serdecznie polecić wesele w Pensjonacie Wioletta. Mimo czytanych przeze mnie również złych opinii na temat tej sali, zdecydowaliśmy się właśnie tam zrobić swoje wesele i jesteśmy zachwyceni. Jedzenie było pyszne, całe menu można ustalić według własnych preferencji. Kelnerki są przemiłe, dbają aby niczego nie brakowało. Toalety, jak nigdzie, były czyste przez całe wesele. Dekoracja sali bardzo miło mnie zaskoczyła- było lepiej niż sobie wyobrażałam. Właściciele profesjonalnie podchodzą do sprawy i wszystko jest dopięte na ostatni guzik.W razie pytań mój nr gg:5908811
Gość napisał(a):ble ble ble chyba sama wlascicielka tej calej wioletty sobie robi taka reklame ja mam tam niestety wesele w pazdzierniku i uwieszcie mi ze szukalam juz nawet innej sali zeby zamienic bo w wioletcie to niestety ale juz zostalo mi chyba doplacac za firanki bo tak sobie za wszystko zyczy

Gość

22-09-2011, 21:56
#4
ble ble ble chyba sama wlascicielka tej calej wioletty sobie robi taka reklame ja mam tam niestety wesele w pazdzierniku i uwieszcie mi ze szukalam juz nawet innej sali zeby zamienic bo w wioletcie to niestety ale juz zostalo mi chyba doplacac za firanki bo tak sobie za wszystko zyczy
Gość napisał(a):Potwierdzam .Ta Pani już sama nie wie za co ma jeszcze brać pieniądze. Teraz wiem, że nie warto eksperymentować i łaszczyć się na 5 czy 10 złotych  tylko korzystać ze sprawdzonych sal weselnych, które istnieją na rynku już dobre kilka lat.

Gość

23-09-2011, 11:12
#5
Potwierdzam .Ta Pani już sama nie wie za co ma jeszcze brać pieniądze. Teraz wiem, że nie warto eksperymentować i łaszczyć się na 5 czy 10 złotych  tylko korzystać ze sprawdzonych sal weselnych, które istnieją na rynku już dobre kilka lat.
Gość napisał(a):powyższe posty to bzdury- właściciele, oprócz 1000 zl zaliczki, nie biorą ani grosza przed weselem. Wszystko płaci się po fakcie, więc gdyby miało być coś nie tak, zawsze można dyskutować i negocjować. Nie wiem, albo jesteście ludźmi ,którzy nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie, albo po prostu oczerniacie konkurencję. P.S. Właścicielka nie jestem, w razie wątpliwości polecam kontakt na gg

Gość

23-09-2011, 13:03
#6
powyższe posty to bzdury- właściciele, oprócz 1000 zl zaliczki, nie biorą ani grosza przed weselem. Wszystko płaci się po fakcie, więc gdyby miało być coś nie tak, zawsze można dyskutować i negocjować. Nie wiem, albo jesteście ludźmi ,którzy nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie, albo po prostu oczerniacie konkurencję. P.S. Właścicielka nie jestem, w razie wątpliwości polecam kontakt na gg
Gość napisał(a):powyższe posty to bzdury- właściciele, oprócz 1000 zl zaliczki, nie biorą ani grosza przed weselem. Wszystko płaci się po fakcie, więc gdyby miało być coś nie tak, zawsze można dyskutować i negocjować. Nie wiem, albo jesteście ludźmi ,którzy nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie, albo po prostu oczerniacie konkurencję. P.S. Właścicielka nie jestem, w razie wątpliwości polecam kontakt na gg

Gość

23-09-2011, 13:04
#7
powyższe posty to bzdury- właściciele, oprócz 1000 zl zaliczki, nie biorą ani grosza przed weselem. Wszystko płaci się po fakcie, więc gdyby miało być coś nie tak, zawsze można dyskutować i negocjować. Nie wiem, albo jesteście ludźmi ,którzy nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie, albo po prostu oczerniacie konkurencję. P.S. Właścicielka nie jestem, w razie wątpliwości polecam kontakt na gg
Gość napisał(a):tez jestem zainteresowana sala RENESANS jednak po tych waszych wypowiedziach mam troche obaw najlepiej chyba bedzie pogadac z wlascicielem jak nie  ma nic do ukrycia to pozwoli nam obejrzec sale podczas slubu a co do jedzenie ze nie pikantne to chyba idzie sie dogadac najgorzej z obsluga jak lipna to kurde nie bardzo .mam dobra rade niech wlasciciel sobie to przeczyta i dogra te wady)

Gość

30-09-2011, 20:27
#8
tez jestem zainteresowana sala RENESANS jednak po tych waszych wypowiedziach mam troche obaw najlepiej chyba bedzie pogadac z wlascicielem jak nie  ma nic do ukrycia to pozwoli nam obejrzec sale podczas slubu a co do jedzenie ze nie pikantne to chyba idzie sie dogadac najgorzej z obsluga jak lipna to kurde nie bardzo .mam dobra rade niech wlasciciel sobie to przeczyta i dogra te wady)
Gość napisał(a):tez jestem zainteresowana sala RENESANS jednak po tych waszych wypowiedziach mam troche obaw najlepiej chyba bedzie pogadac z wlascicielem jak nie  ma nic do ukrycia to pozwoli nam obejrzec sale podczas slubu a co do jedzenie ze nie pikantne to chyba idzie sie dogadac najgorzej z obsluga jak lipna to kurde nie bardzo .mam dobra rade niech wlasciciel sobie to przeczyta i dogra te wady)

Gość

30-09-2011, 20:28
#9
tez jestem zainteresowana sala RENESANS jednak po tych waszych wypowiedziach mam troche obaw najlepiej chyba bedzie pogadac z wlascicielem jak nie  ma nic do ukrycia to pozwoli nam obejrzec sale podczas slubu a co do jedzenie ze nie pikantne to chyba idzie sie dogadac najgorzej z obsluga jak lipna to kurde nie bardzo .mam dobra rade niech wlasciciel sobie to przeczyta i dogra te wady)
Gość napisał(a):Sala Renesans ma zażartą konkurencję lub ktoś ma inne powody dla których pisze w ten sposób , nie wierzcie w takie opinie na temat tej sali bo u mnie one wzbudzają śmiech, a z tego względu tylko, iż miałem tam własne wesele i wiem jak wygląda tam najmniejszy szczegół i jakie były reakcje i odczucia ludzi. Nie mogę powstrzymać śmiechu jak ktoś się ogłupia próbując bezcześcić czyjąś markę. Napisze że obsługa Pełen Profesjonalizm. Prawda obroni się sama!

Gość

01-10-2011, 11:14
#10
Sala Renesans ma zażartą konkurencję lub ktoś ma inne powody dla których pisze w ten sposób , nie wierzcie w takie opinie na temat tej sali bo u mnie one wzbudzają śmiech, a z tego względu tylko, iż miałem tam własne wesele i wiem jak wygląda tam najmniejszy szczegół i jakie były reakcje i odczucia ludzi. Nie mogę powstrzymać śmiechu jak ktoś się ogłupia próbując bezcześcić czyjąś markę. Napisze że obsługa Pełen Profesjonalizm. Prawda obroni się sama!
Gość napisał(a):[quote=Gość]ble ble ble chyba sama wlascicielka tej calej wioletty sobie robi taka reklame ja mam tam niestety wesele w pazdzierniku i uwieszcie mi ze szukalam juz nawet innej sali zeby zamienic bo w wioletcie to niestety ale juz zostalo mi chyba doplacac za firanki bo tak sobie za wszystko zyczyzawsze mozna zrezygnowac i poszukac innej sali a nie siedziec na necie i obrabiac innych za ich plecami. Znam osobiscie wlascicielke i dla waszej wiadomosci, Pani Wioletta ma o wiele wazniejsze rzeczy do robienia niz siedziec na tym pomylonym forum i robic sobie tu reklame. Oni nawet nie musza sie reklamowac. {usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

09-10-2011, 23:22
#11
[quote=Gość]ble ble ble chyba sama wlascicielka tej calej wioletty sobie robi taka reklame ja mam tam niestety wesele w pazdzierniku i uwieszcie mi ze szukalam juz nawet innej sali zeby zamienic bo w wioletcie to niestety ale juz zostalo mi chyba doplacac za firanki bo tak sobie za wszystko zyczyzawsze mozna zrezygnowac i poszukac innej sali a nie siedziec na necie i obrabiac innych za ich plecami. Znam osobiscie wlascicielke i dla waszej wiadomosci, Pani Wioletta ma o wiele wazniejsze rzeczy do robienia niz siedziec na tym pomylonym forum i robic sobie tu reklame. Oni nawet nie musza sie reklamowac. {usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]ble ble ble chyba sama wlascicielka tej calej wioletty sobie robi taka reklame ja mam tam niestety wesele w pazdzierniku i uwieszcie mi ze szukalam juz nawet innej sali zeby zamienic bo w wioletcie to niestety ale juz zostalo mi chyba doplacac za firanki bo tak sobie za wszystko zyczzawsze mozna zrezygnowac i poszukac innej sali a nie siedziec na necie i obrabiac innych za ich plecami. Znam osobiscie wlascicielke i dla waszej wiadomosci, Pani Wioletta ma o wiele wazniejsze rzeczy do robienia niz siedziec na tym pomylonym forum i robic sobie tu reklame. Oni nawet nie musza sie reklamowac. {usmiech}{usmiech}{usmiech} [/quote]

Gość

09-10-2011, 23:25
#12
[quote=Gość][quote=Gość]ble ble ble chyba sama wlascicielka tej calej wioletty sobie robi taka reklame ja mam tam niestety wesele w pazdzierniku i uwieszcie mi ze szukalam juz nawet innej sali zeby zamienic bo w wioletcie to niestety ale juz zostalo mi chyba doplacac za firanki bo tak sobie za wszystko zyczzawsze mozna zrezygnowac i poszukac innej sali a nie siedziec na necie i obrabiac innych za ich plecami. Znam osobiscie wlascicielke i dla waszej wiadomosci, Pani Wioletta ma o wiele wazniejsze rzeczy do robienia niz siedziec na tym pomylonym forum i robic sobie tu reklame. Oni nawet nie musza sie reklamowac. {usmiech}{usmiech}{usmiech} [/quote]
Gość napisał(a):hej. moze ktos sie juz orientowal jak wygladaja ceny sal na 2013 rok w okresie wakacyjnym? prosze o odpowiedz. (wesele na 120-160 osob)

Gość

25-10-2011, 11:59
#13
hej. moze ktos sie juz orientowal jak wygladaja ceny sal na 2013 rok w okresie wakacyjnym? prosze o odpowiedz. (wesele na 120-160 osob)
Gość napisał(a):CENY OD 130 ZŁ/OS.

Gość

28-10-2011, 15:00
#14
CENY OD 130 ZŁ/OS.
Gość napisał(a):Hello,mam kilka pytań do osób, które były na weselu w Niezapominajce. Czy dzieci siedzą z dorosłymi czy mają oddzielny stolik ? Gdzie znajduje się ta klimatyzacja ? Czy da się ją samodzielnie podkręcić ? Czy te porcje są naprawdę aż takie małe ? Czy jednak ten fakt aż tak nie szokuje ? Czy wydają jedzenie, ciasta, napoje po weselu ? Jeżeli tak to w jakiej ilości?Martwię się, ponieważ mam wynajętą tą salę na rok 2012 i obawiam się, że goście wyjdą niezadowoleni.  

Gość

04-11-2011, 13:09
#15
Hello,mam kilka pytań do osób, które były na weselu w Niezapominajce. Czy dzieci siedzą z dorosłymi czy mają oddzielny stolik ? Gdzie znajduje się ta klimatyzacja ? Czy da się ją samodzielnie podkręcić ? Czy te porcje są naprawdę aż takie małe ? Czy jednak ten fakt aż tak nie szokuje ? Czy wydają jedzenie, ciasta, napoje po weselu ? Jeżeli tak to w jakiej ilości?Martwię się, ponieważ mam wynajętą tą salę na rok 2012 i obawiam się, że goście wyjdą niezadowoleni.  
Gość napisał(a):Hello,mam kilka pytań do osób, które były na weselu w Niezapominajce. Czy dzieci siedzą z dorosłymi czy mają oddzielny stolik ? Gdzie znajduje się ta klimatyzacja ? Czy da się ją samodzielnie podkręcić ? Czy te porcje są naprawdę aż takie małe ? Czy jednak ten fakt aż tak nie szokuje ? Czy wydają jedzenie, ciasta, napoje po weselu ? Jeżeli tak to w jakiej ilości?Martwię się, ponieważ mam wynajętą tą salę na rok 2012 i obawiam się, że goście wyjdą niezadowoleni.  

Gość

04-11-2011, 13:10
#16
Hello,mam kilka pytań do osób, które były na weselu w Niezapominajce. Czy dzieci siedzą z dorosłymi czy mają oddzielny stolik ? Gdzie znajduje się ta klimatyzacja ? Czy da się ją samodzielnie podkręcić ? Czy te porcje są naprawdę aż takie małe ? Czy jednak ten fakt aż tak nie szokuje ? Czy wydają jedzenie, ciasta, napoje po weselu ? Jeżeli tak to w jakiej ilości?Martwię się, ponieważ mam wynajętą tą salę na rok 2012 i obawiam się, że goście wyjdą niezadowoleni.  
Gość napisał(a):Ja również poszukuję kogoś kto organizował wesele w tym roku w Niezapominajce. Chciałabym porozmawiać o różnych szczegółach.  

Gość

04-11-2011, 15:34
#17
Ja również poszukuję kogoś kto organizował wesele w tym roku w Niezapominajce. Chciałabym porozmawiać o różnych szczegółach.  
Gość napisał(a):Ja również poszukuję kogoś kto organizował wesele w tym roku w Niezapominajce. Chciałabym porozmawiać o różnych szczegółach.  

Gość

04-11-2011, 15:34
#18
Ja również poszukuję kogoś kto organizował wesele w tym roku w Niezapominajce. Chciałabym porozmawiać o różnych szczegółach.  
Gość napisał(a):Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam  

Gość

04-11-2011, 17:49
#19
Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam  
Gość napisał(a):oddam termin sali 16.06.2012sala weselna niezapominajka zadatek 1000zltel 880623830

Gość

06-11-2011, 13:36
#20
oddam termin sali 16.06.2012sala weselna niezapominajka zadatek 1000zltel 880623830

strony: wstecz 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów