Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 66 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam   [/quote]hey,a jak było z posiłkami ciepłymi ? oddali coś z jedzenia na koniecno i czy dzieci mają oddzielny stolik czy siedziały z dorosłymi ?goście byli zadowoleni?

Gość

07-11-2011, 12:25
#1
[quote=Gość]Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam   [/quote]hey,a jak było z posiłkami ciepłymi ? oddali coś z jedzenia na koniecno i czy dzieci mają oddzielny stolik czy siedziały z dorosłymi ?goście byli zadowoleni?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam   [/quote]hey,a jak było z posiłkami ciepłymi ? oddali coś z jedzenia na koniecno i czy dzieci mają oddzielny stolik czy siedziały z dorosłymi ?goście byli zadowoleni?

Gość

07-11-2011, 12:25
#2
[quote=Gość]Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam   [/quote]hey,a jak było z posiłkami ciepłymi ? oddali coś z jedzenia na koniecno i czy dzieci mają oddzielny stolik czy siedziały z dorosłymi ?goście byli zadowoleni?
Gość napisał(a):Oddam termin w Niezapominajce na 21.07.2012.Zaliczka 1000 zł.mail: martita1986@o2.pl

Gość

07-11-2011, 12:38
#3
Oddam termin w Niezapominajce na 21.07.2012.Zaliczka 1000 zł.mail: martita1986@o2.pl
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam   [/quote]hey,a jak było z posiłkami ciepłymi ? oddali coś z jedzenia na koniecno i czy dzieci mają oddzielny stolik czy siedziały z dorosłymi ?goście byli zadowoleni?

Gość

07-11-2011, 12:51
#4
[quote=Gość]Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam   [/quote]hey,a jak było z posiłkami ciepłymi ? oddali coś z jedzenia na koniecno i czy dzieci mają oddzielny stolik czy siedziały z dorosłymi ?goście byli zadowoleni?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam   [/quote]hey,a jak było z posiłkami ciepłymi ? oddali coś z jedzenia na koniecno i czy dzieci mają oddzielny stolik czy siedziały z dorosłymi ?goście byli zadowoleni?

Gość

07-11-2011, 12:51
#5
[quote=Gość]Hej ja miałam wesele w Niezapominajce porcje według mnie były małe ale dania gorące podawane często dlatego też jedzenia jest wystarczająco, zazwyczaj jak są duże porcje to jest mniej dań. Jeżeli chodzi o napoje to oddają te które zostały otwarte i zostały nie wypite do końca. Na pewno jedzenie jest przecudnie podane przez przystojnych kelnerów, którzy znają się na tym co robią, ja się nie spotkałam jeszcze z tak eleganckim podaniem. Jeżeli chodzi o ciasto i owoce to ja chciałam żeby były na stołach ale przy podpisywaniu umowy ustal żeby te ciasto dokładali w trakcie wesele ponieważ później wszystko jest przebrane i goście nie mają wyboru a nie sądzę że zużyła 13 blach ciasta które jak sugerowała że będzie na imprezie (z tego co wiem to na każdej sali tak jest ale wydaje mi się że jest to do uzgodnienia). Te negatywne opinie które są na tym forum o Niezapominajce moim zdaniem piszą pracownicy ponieważ szefowa wobec nich jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu sala jest przygotowana perfekcyjnie. Ja też miałam wątpliwości po podpisaniu umowy z tą salą po czytaniu tych opinii ale byłam bardzo zadowolona z wyboru i na pewno ze wszystkich ostrołęckich sal ponownie wybrałabym właśnie Niezapominajkę. Aha właścicielka jest pomocna jeżeli chodzi o wybór menu itp., ale nie zgadza się żeby ktoś z zewnątrz wchodził np. z fontanną czekoladową albo barem chyba że zaproponowanym przez nią,  a ona proponuje Paudynę i swoich ludzi, dlatego to lepiej od razu ustalać, ja tego nie zrobiłam i byłam rozczarowana. Pięknie podają tort rozstawiają oprócz na torcie to jeszcze po sali te fontanny ogniowe. Nie wiem co jeszcze napisać w razie pytań odpowiem ja też potrzebowałam tego typu pomocy ale nikt mi jej nie udzielę a wiem ile ma się wątpliwości przed weselem, ale ustalajcie wszystko przy podpisywaniu umowy tylko nie wiadomo o co tak naprawdę pytać. Pozdrawiam   [/quote]hey,a jak było z posiłkami ciepłymi ? oddali coś z jedzenia na koniecno i czy dzieci mają oddzielny stolik czy siedziały z dorosłymi ?goście byli zadowoleni?
Gość napisał(a):nie polecam.jedzenie przeciętne ,włascicielka tragedia

Gość

07-11-2011, 13:18
#6
nie polecam.jedzenie przeciętne ,włascicielka tragedia
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Nie polecam sali weselnej augustyniak. Obsluga w wykonaniu personelu jest niemiła. Właściciel to największy cham. Udają miłych z początku,ale gdy przychodzi do realizacji zaczynają wybrzydzać ze wszystkim i chcą mieć we wszystko wgląd. Mowa o możliwości zamówienia własnych elementów jak wiejski stół itp.... Oczywiście za wszelką cenę chcą go sami przygotować i cenią go sobie jak za złoto. Brak możliwości domówienia barmana bo też pragną własnego. Brak lodówki do chłodzenia tortów. To nie jest ważne jednak o czymś to już świadczy. Nie są przychylni do klienta. Prostak dalej będzie prostakiem. Pokoje są zimne. Jedzenie żadna rewelacja, a ich sale są brzydkie.W szczególności ta duża sala prezentująca się jak namiot cyrkowy. Druga jest mało przytulna, a plastikowe kwiatki to już zryw na jaki ich stać.Na końcowej umowie zaczynają kombinować.Pozdrawiam M. [/quote]Jeżeli nie podobała ci się tam sala to po co organizowałaś tam swoje wesele? A może przestała ci się podobać jak trzeba było za obsługę zamówionych przez ciebie dodatkowo rzeczy dopłacić ?Sama sobie zaprzeczasz. [/quote]ja też nie polecam,wszystkie dania z najtaniszych produktów.jednym słowem totalna poraszka

Gość

07-11-2011, 13:25
#7
[quote=Gość][quote=Gość]Nie polecam sali weselnej augustyniak. Obsluga w wykonaniu personelu jest niemiła. Właściciel to największy cham. Udają miłych z początku,ale gdy przychodzi do realizacji zaczynają wybrzydzać ze wszystkim i chcą mieć we wszystko wgląd. Mowa o możliwości zamówienia własnych elementów jak wiejski stół itp.... Oczywiście za wszelką cenę chcą go sami przygotować i cenią go sobie jak za złoto. Brak możliwości domówienia barmana bo też pragną własnego. Brak lodówki do chłodzenia tortów. To nie jest ważne jednak o czymś to już świadczy. Nie są przychylni do klienta. Prostak dalej będzie prostakiem. Pokoje są zimne. Jedzenie żadna rewelacja, a ich sale są brzydkie.W szczególności ta duża sala prezentująca się jak namiot cyrkowy. Druga jest mało przytulna, a plastikowe kwiatki to już zryw na jaki ich stać.Na końcowej umowie zaczynają kombinować.Pozdrawiam M. [/quote]Jeżeli nie podobała ci się tam sala to po co organizowałaś tam swoje wesele? A może przestała ci się podobać jak trzeba było za obsługę zamówionych przez ciebie dodatkowo rzeczy dopłacić ?Sama sobie zaprzeczasz. [/quote]ja też nie polecam,wszystkie dania z najtaniszych produktów.jednym słowem totalna poraszka
Gość napisał(a):Nie zgadzam się z przedmówcą.Ten rok był u mnie obfity w wesela i miałam okazję zwiedzić parę sal.augustyniak - byłam 2 razy i naprawdę wszystko było smaczne, ładnie i elegancko podane. W niezapominajce byłam raz i również było wszystko smaczne i ładnie podane. ( jak dla mnie dużym mankamentem są tam schody które w lecie są naprawdę uciążliwe )Kwadrans i Renesans - byłam po razie - hmm... te sale, jedzenie i obsługa nie trafiły w mój gust ale były osoby którym się podobało. Tak nawiasem większość osób dyskutujących na tym forum menu weselne było by super jak by na stole pojawił się kebab, pizza, zapiekanki i hamburgery. Cała Ostrołęka.... Znawcy wykwintnych dań :)pozdrawiam wszystkich ludzi z klasą którzy potrafią w normalny sposób wyrażać swoją opinię na temat innych, a wszech wiedzącym życzę powodzenia.Olga

Gość

07-11-2011, 16:26
#8
Nie zgadzam się z przedmówcą.Ten rok był u mnie obfity w wesela i miałam okazję zwiedzić parę sal.augustyniak - byłam 2 razy i naprawdę wszystko było smaczne, ładnie i elegancko podane. W niezapominajce byłam raz i również było wszystko smaczne i ładnie podane. ( jak dla mnie dużym mankamentem są tam schody które w lecie są naprawdę uciążliwe )Kwadrans i Renesans - byłam po razie - hmm... te sale, jedzenie i obsługa nie trafiły w mój gust ale były osoby którym się podobało. Tak nawiasem większość osób dyskutujących na tym forum menu weselne było by super jak by na stole pojawił się kebab, pizza, zapiekanki i hamburgery. Cała Ostrołęka.... Znawcy wykwintnych dań :)pozdrawiam wszystkich ludzi z klasą którzy potrafią w normalny sposób wyrażać swoją opinię na temat innych, a wszech wiedzącym życzę powodzenia.Olga
Gość napisał(a):Jedzenie oczywiście oddają po weselu pakują w plastikowe pojemniki, które sami zapewniają, nie oddają tylko zup typu barszcz czy flaki, ale tego zadna sala nie oddaje, aha nam nie oddali jeszcze sałatki jarzynowej ale to normalne że jak przeleżała całą noc na stole to do niczego się nie nadawała. Dzieci siedzą razem z rodzicami i do 10 czy 11 roku życia są bezpłatnie, podejrzewam że jak chcesz żeby dzieci siedziały oddzielnie to nie będzie z tym problemu ale ja uważam że razem to lepiej ponieważ nie każde dziecko jest na tyle śmiałe aby siedzieć z innymi nie zawsze znajomymi dzieciakami. U mnie było 10 dzieci dlatego to że nie musiałam za nich zapłacić było dużym atutem. Aha jeżeli chodzi o schody to może jest to trochę uciążliwe dla gości, ale dla Pary Młodej na pewno jest lepiej ponieważ goście przynajmniej nie przesiedzą pół wesela przy stawie zamiast się bawić sprawiając przykrość Młodym szczególnie przy małych weselach.

Gość

07-11-2011, 17:26
#9
Jedzenie oczywiście oddają po weselu pakują w plastikowe pojemniki, które sami zapewniają, nie oddają tylko zup typu barszcz czy flaki, ale tego zadna sala nie oddaje, aha nam nie oddali jeszcze sałatki jarzynowej ale to normalne że jak przeleżała całą noc na stole to do niczego się nie nadawała. Dzieci siedzą razem z rodzicami i do 10 czy 11 roku życia są bezpłatnie, podejrzewam że jak chcesz żeby dzieci siedziały oddzielnie to nie będzie z tym problemu ale ja uważam że razem to lepiej ponieważ nie każde dziecko jest na tyle śmiałe aby siedzieć z innymi nie zawsze znajomymi dzieciakami. U mnie było 10 dzieci dlatego to że nie musiałam za nich zapłacić było dużym atutem. Aha jeżeli chodzi o schody to może jest to trochę uciążliwe dla gości, ale dla Pary Młodej na pewno jest lepiej ponieważ goście przynajmniej nie przesiedzą pół wesela przy stawie zamiast się bawić sprawiając przykrość Młodym szczególnie przy małych weselach.
Gość napisał(a):Jedzenie oczywiście oddają po weselu pakują w plastikowe pojemniki, które sami zapewniają, nie oddają tylko zup typu barszcz czy flaki, ale tego zadna sala nie oddaje, aha nam nie oddali jeszcze sałatki jarzynowej ale to normalne że jak przeleżała całą noc na stole to do niczego się nie nadawała. Dzieci siedzą razem z rodzicami i do 10 czy 11 roku życia są bezpłatnie, podejrzewam że jak chcesz żeby dzieci siedziały oddzielnie to nie będzie z tym problemu ale ja uważam że razem to lepiej ponieważ nie każde dziecko jest na tyle śmiałe aby siedzieć z innymi nie zawsze znajomymi dzieciakami. U mnie było 10 dzieci dlatego to że nie musiałam za nich zapłacić było dużym atutem. Aha jeżeli chodzi o schody to może jest to trochę uciążliwe dla gości, ale dla Pary Młodej na pewno jest lepiej ponieważ goście przynajmniej nie przesiedzą pół wesela przy stawie zamiast się bawić sprawiając przykrość Młodym szczególnie przy małych weselach.

Gość

07-11-2011, 17:26
#10
Jedzenie oczywiście oddają po weselu pakują w plastikowe pojemniki, które sami zapewniają, nie oddają tylko zup typu barszcz czy flaki, ale tego zadna sala nie oddaje, aha nam nie oddali jeszcze sałatki jarzynowej ale to normalne że jak przeleżała całą noc na stole to do niczego się nie nadawała. Dzieci siedzą razem z rodzicami i do 10 czy 11 roku życia są bezpłatnie, podejrzewam że jak chcesz żeby dzieci siedziały oddzielnie to nie będzie z tym problemu ale ja uważam że razem to lepiej ponieważ nie każde dziecko jest na tyle śmiałe aby siedzieć z innymi nie zawsze znajomymi dzieciakami. U mnie było 10 dzieci dlatego to że nie musiałam za nich zapłacić było dużym atutem. Aha jeżeli chodzi o schody to może jest to trochę uciążliwe dla gości, ale dla Pary Młodej na pewno jest lepiej ponieważ goście przynajmniej nie przesiedzą pół wesela przy stawie zamiast się bawić sprawiając przykrość Młodym szczególnie przy małych weselach.
Gość napisał(a):ja też nie polecam,wszystkie dania z najtaniszych produktów.jednym słowem totalna poraszka [/quote]w zasadzie to mlodzi wybieraja menu i biora to na co ich stać a ciekawe czy osoba choc do koperty wlozyla tyle ile mlodzi zaplacili?{jezyk}

Gość

08-11-2011, 00:25
#11
ja też nie polecam,wszystkie dania z najtaniszych produktów.jednym słowem totalna poraszka [/quote]w zasadzie to mlodzi wybieraja menu i biora to na co ich stać a ciekawe czy osoba choc do koperty wlozyla tyle ile mlodzi zaplacili?{jezyk}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jedzenie oczywiście oddają po weselu pakują w plastikowe pojemniki, które sami zapewniają, nie oddają tylko zup typu barszcz czy flaki, ale tego zadna sala nie oddaje, aha nam nie oddali jeszcze sałatki jarzynowej ale to normalne że jak przeleżała całą noc na stole to do niczego się nie nadawała. Dzieci siedzą razem z rodzicami i do 10 czy 11 roku życia są bezpłatnie, podejrzewam że jak chcesz żeby dzieci siedziały oddzielnie to nie będzie z tym problemu ale ja uważam że razem to lepiej ponieważ nie każde dziecko jest na tyle śmiałe aby siedzieć z innymi nie zawsze znajomymi dzieciakami. U mnie było 10 dzieci dlatego to że nie musiałam za nich zapłacić było dużym atutem. Aha jeżeli chodzi o schody to może jest to trochę uciążliwe dla gości, ale dla Pary Młodej na pewno jest lepiej ponieważ goście przynajmniej nie przesiedzą pół wesela przy stawie zamiast się bawić sprawiając przykrość Młodym szczególnie przy małych weselach. [/quote]a gdzie tam jest staw ?

Gość

08-11-2011, 08:44
#12
[quote=Gość]Jedzenie oczywiście oddają po weselu pakują w plastikowe pojemniki, które sami zapewniają, nie oddają tylko zup typu barszcz czy flaki, ale tego zadna sala nie oddaje, aha nam nie oddali jeszcze sałatki jarzynowej ale to normalne że jak przeleżała całą noc na stole to do niczego się nie nadawała. Dzieci siedzą razem z rodzicami i do 10 czy 11 roku życia są bezpłatnie, podejrzewam że jak chcesz żeby dzieci siedziały oddzielnie to nie będzie z tym problemu ale ja uważam że razem to lepiej ponieważ nie każde dziecko jest na tyle śmiałe aby siedzieć z innymi nie zawsze znajomymi dzieciakami. U mnie było 10 dzieci dlatego to że nie musiałam za nich zapłacić było dużym atutem. Aha jeżeli chodzi o schody to może jest to trochę uciążliwe dla gości, ale dla Pary Młodej na pewno jest lepiej ponieważ goście przynajmniej nie przesiedzą pół wesela przy stawie zamiast się bawić sprawiając przykrość Młodym szczególnie przy małych weselach. [/quote]a gdzie tam jest staw ?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jedzenie oczywiście oddają po weselu pakują w plastikowe pojemniki, które sami zapewniają, nie oddają tylko zup typu barszcz czy flaki, ale tego zadna sala nie oddaje, aha nam nie oddali jeszcze sałatki jarzynowej ale to normalne że jak przeleżała całą noc na stole to do niczego się nie nadawała. Dzieci siedzą razem z rodzicami i do 10 czy 11 roku życia są bezpłatnie, podejrzewam że jak chcesz żeby dzieci siedziały oddzielnie to nie będzie z tym problemu ale ja uważam że razem to lepiej ponieważ nie każde dziecko jest na tyle śmiałe aby siedzieć z innymi nie zawsze znajomymi dzieciakami. U mnie było 10 dzieci dlatego to że nie musiałam za nich zapłacić było dużym atutem. Aha jeżeli chodzi o schody to może jest to trochę uciążliwe dla gości, ale dla Pary Młodej na pewno jest lepiej ponieważ goście przynajmniej nie przesiedzą pół wesela przy stawie zamiast się bawić sprawiając przykrość Młodym szczególnie przy małych weselach. [/quote]a gdzie tam jest staw ? [/quote]{usmiech}przeciez to jest tylko przenośnia  

Gość

08-11-2011, 10:20
#13
[quote=Gość][quote=Gość]Jedzenie oczywiście oddają po weselu pakują w plastikowe pojemniki, które sami zapewniają, nie oddają tylko zup typu barszcz czy flaki, ale tego zadna sala nie oddaje, aha nam nie oddali jeszcze sałatki jarzynowej ale to normalne że jak przeleżała całą noc na stole to do niczego się nie nadawała. Dzieci siedzą razem z rodzicami i do 10 czy 11 roku życia są bezpłatnie, podejrzewam że jak chcesz żeby dzieci siedziały oddzielnie to nie będzie z tym problemu ale ja uważam że razem to lepiej ponieważ nie każde dziecko jest na tyle śmiałe aby siedzieć z innymi nie zawsze znajomymi dzieciakami. U mnie było 10 dzieci dlatego to że nie musiałam za nich zapłacić było dużym atutem. Aha jeżeli chodzi o schody to może jest to trochę uciążliwe dla gości, ale dla Pary Młodej na pewno jest lepiej ponieważ goście przynajmniej nie przesiedzą pół wesela przy stawie zamiast się bawić sprawiając przykrość Młodym szczególnie przy małych weselach. [/quote]a gdzie tam jest staw ? [/quote]{usmiech}przeciez to jest tylko przenośnia  
Gość napisał(a):Ojej chodzi mi o stawy np w Zakątku czy Arkadii  

Gość

08-11-2011, 13:07
#14
Ojej chodzi mi o stawy np w Zakątku czy Arkadii  
Gość napisał(a):Oddam termin w Niezapominajce na 11.08.2012. Jest ktoś chętny ?

Gość

08-11-2011, 19:36
#15
Oddam termin w Niezapominajce na 11.08.2012. Jest ktoś chętny ?
Gość napisał(a):Czerwone Gitary - koncert charytatywny :) Zapraszamy !!!http://www.eprzasnysz.pl/aktualnosci.php?artykul=4868

Gość

12-11-2011, 07:19
#16
Czerwone Gitary - koncert charytatywny :) Zapraszamy !!!http://www.eprzasnysz.pl/aktualnosci.php?artykul=4868
Gość napisał(a):Sala venus w kadzidle miałem wesele 01 10 2011 cena za osobe 120 zł dzieci do 10 lat bezpłatnie jedzenie lux zadnych problemów z włascicelem to co chciałem to miałem

Gość

12-11-2011, 18:12
#17
Sala venus w kadzidle miałem wesele 01 10 2011 cena za osobe 120 zł dzieci do 10 lat bezpłatnie jedzenie lux zadnych problemów z włascicelem to co chciałem to miałem
Gość napisał(a):A co{usmiech} sądzicie o sali u Deptuły w Kadzidle?{ok}

Gość

13-11-2011, 11:29
#18
A co{usmiech} sądzicie o sali u Deptuły w Kadzidle?{ok}
Gość napisał(a):Witam czy mógłby ktoś wypowiedzieć sie na temat Renesansu w Antoniach?? Na ile osób sala i jakie wrażenie robi i oczywiście jedzonko :)

Gość

05-12-2011, 19:30
#19
Witam czy mógłby ktoś wypowiedzieć sie na temat Renesansu w Antoniach?? Na ile osób sala i jakie wrażenie robi i oczywiście jedzonko :)
Gość napisał(a):Polecam Zielony Zakątek w Susku Starym, dookoła pikny plener, gdzie można zrobić świetne fotki!!! Cena za os. uzależniona jest od dań, ja płaciłam 125 zł w 2010 roku, sami wybraliśmy, jakie dania chcemy!!! W cenie był Wiejski Stół, we własnym zakresie ciasta i słodkości i tort oczywiście!!! Sali nie trzeba za specjalnie stroić, bo jest ładnie, ale sama przystroiłam stoły, ak jak sobie wymyśliłam, światła są w cenie!!! Są tam dwie sale, mała i duża, ja miałam w tej małej, jesteśmy bardzo zadowoleni,  miło i kameralnie, 80 gości!!!

Gość

06-12-2011, 10:34
#20
Polecam Zielony Zakątek w Susku Starym, dookoła pikny plener, gdzie można zrobić świetne fotki!!! Cena za os. uzależniona jest od dań, ja płaciłam 125 zł w 2010 roku, sami wybraliśmy, jakie dania chcemy!!! W cenie był Wiejski Stół, we własnym zakresie ciasta i słodkości i tort oczywiście!!! Sali nie trzeba za specjalnie stroić, bo jest ładnie, ale sama przystroiłam stoły, ak jak sobie wymyśliłam, światła są w cenie!!! Są tam dwie sale, mała i duża, ja miałam w tej małej, jesteśmy bardzo zadowoleni,  miło i kameralnie, 80 gości!!!

strony: wstecz 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów