Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 66 dalej
Gość napisał(a):No to gdzie najlepiej zorganizować wesele?

Gość

23-02-2011, 09:14
#1
No to gdzie najlepiej zorganizować wesele?
Gość napisał(a):Jak krew w piach, ile razy już to było wałkowane.-Zakłady Mięsne-Olimpia-Augustyniak.

Gość

23-02-2011, 09:21
#2
Jak krew w piach, ile razy już to było wałkowane.-Zakłady Mięsne-Olimpia-Augustyniak.
Gość napisał(a):Najlepiej jest samemu wybrać się na objazd po salach, Ja tak zrobiłem z moją dziewczyną. Rozmawialiśmy z właścicielami, pytaliśmy się co, jak i za ile. I wybraliśmy ostatnią salę gdzie byliśmy. ceny ogólnie wszystkie są bardzo zbliżone ale to co wchodzi w tą cenę potrafi się już dość mocno różnić. A i taka nasza mała uwaga, zwracaliśmy uwagę żeby było wygodnie czyli bez potrzeby biegania po schodach ( jestem leń) :)  

Gość

23-02-2011, 09:22
#3
Najlepiej jest samemu wybrać się na objazd po salach, Ja tak zrobiłem z moją dziewczyną. Rozmawialiśmy z właścicielami, pytaliśmy się co, jak i za ile. I wybraliśmy ostatnią salę gdzie byliśmy. ceny ogólnie wszystkie są bardzo zbliżone ale to co wchodzi w tą cenę potrafi się już dość mocno różnić. A i taka nasza mała uwaga, zwracaliśmy uwagę żeby było wygodnie czyli bez potrzeby biegania po schodach ( jestem leń) :)  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jak krew w piach, ile razy już to było wałkowane.-Zakłady Mięsne-Olimpia-Augustyniak. [/quote]Hmm ktoś wymienił tylko ogromne sale gdzie liczba gości trochę przekraczająca setkę ginie. Także spoko

Gość

23-02-2011, 17:38
#4
[quote=Gość]Jak krew w piach, ile razy już to było wałkowane.-Zakłady Mięsne-Olimpia-Augustyniak. [/quote]Hmm ktoś wymienił tylko ogromne sale gdzie liczba gości trochę przekraczająca setkę ginie. Także spoko
Gość napisał(a):[quote=Gość]Najlepiej jest samemu wybrać się na objazd po salach, Ja tak zrobiłem z moją dziewczyną. Rozmawialiśmy z właścicielami, pytaliśmy się co, jak i za ile. I wybraliśmy ostatnią salę gdzie byliśmy. ceny ogólnie wszystkie są bardzo zbliżone ale to co wchodzi w tą cenę potrafi się już dość mocno różnić. A i taka nasza mała uwaga, zwracaliśmy uwagę żeby było wygodnie czyli bez potrzeby biegania po schodach ( jestem leń) :)   [/quote]Jeśli można spytać to którą w końcu wybraliście? Nie jestem w Ostrołęki i nie mam rozeznania także każda opinia jest dla mnie ważna.

Gość

23-02-2011, 17:40
#5
[quote=Gość]Najlepiej jest samemu wybrać się na objazd po salach, Ja tak zrobiłem z moją dziewczyną. Rozmawialiśmy z właścicielami, pytaliśmy się co, jak i za ile. I wybraliśmy ostatnią salę gdzie byliśmy. ceny ogólnie wszystkie są bardzo zbliżone ale to co wchodzi w tą cenę potrafi się już dość mocno różnić. A i taka nasza mała uwaga, zwracaliśmy uwagę żeby było wygodnie czyli bez potrzeby biegania po schodach ( jestem leń) :)   [/quote]Jeśli można spytać to którą w końcu wybraliście? Nie jestem w Ostrołęki i nie mam rozeznania także każda opinia jest dla mnie ważna.
Gość napisał(a):Przecież ci napisałam chyba , że lubisz eksperymenty to możesz dalej szukać. Tak jak ktoś napisał wcześniej najlepiej samemu wybrać.

Gość

23-02-2011, 19:52
#6
Przecież ci napisałam chyba , że lubisz eksperymenty to możesz dalej szukać. Tak jak ktoś napisał wcześniej najlepiej samemu wybrać.
Gość napisał(a):Wybraliśmy sale która nazywa się kwadrans Ale na to złożyło się parę czynników. bardzo blisko naszego kościoła, obydwie rodziny będa miały również dobry dojazd. Sala jest na parterze czyli odpada nam bieganie po schodach, cena (140 zł) myślę że nie jest najtaniej ale sporo jest w tej cenie. U nas bedzie ok 100 osób wiec przestrzeni będzie w sam raz. Leń :)  

Gość

24-02-2011, 06:39
#7
Wybraliśmy sale która nazywa się kwadrans Ale na to złożyło się parę czynników. bardzo blisko naszego kościoła, obydwie rodziny będa miały również dobry dojazd. Sala jest na parterze czyli odpada nam bieganie po schodach, cena (140 zł) myślę że nie jest najtaniej ale sporo jest w tej cenie. U nas bedzie ok 100 osób wiec przestrzeni będzie w sam raz. Leń :)  
Gość napisał(a):ahm... też tam byliśmy. 140 zł od osoby to całkiem dobra cena, ponieważ ceny sal weselnych w okolicach ostrolęki są wyższe (150- 160 zł). Np. w Borowiku 150 zł za 5 dań gorących i chyba 7 (nie pamiętam dobrze) przystawek, stół kawowo- herbaciany i... woda z cytryną. Także niewiele.

Gość

24-02-2011, 09:32
#8
ahm... też tam byliśmy. 140 zł od osoby to całkiem dobra cena, ponieważ ceny sal weselnych w okolicach ostrolęki są wyższe (150- 160 zł). Np. w Borowiku 150 zł za 5 dań gorących i chyba 7 (nie pamiętam dobrze) przystawek, stół kawowo- herbaciany i... woda z cytryną. Także niewiele.
Gość napisał(a):a czy ktoś z was podpisał umowę z właścicielem Renesansu na 2012 rok? Pytam bo z narzeczonym podpisaliśmy na 150 zł od osoby bez ciasta, i chcielibyśmy mieć porównanie czy ze wszystkimi parami ustalono taką samą stawkę.( dość wysoką porównując do cen na 2011r.)A co do innych sal w Ostrołęce to najlepiej osobiście  pojeździć po salach i porozmawiać z właścicielami- my tak właśnie robiliśmy, no i zdecydowaliśmy się na Renesans- wesele robimy na ok 150 os.. Według mnie najlepszą salą są Zakłady Mięsne, ale jak dla nas za duża sala (nie spodobało mi się tylko to, że właścicielka od razu jak tylko usłyszała na ile osób planujemy wesele to rzuciła hasło "że jej się to nie opłaca!"- i tu się zdziwiliśmy, bo Augustyniak nie miał nic przeciwko- a przecież wielkością te sale są porównywalne.

Gość

26-02-2011, 13:46
#9
a czy ktoś z was podpisał umowę z właścicielem Renesansu na 2012 rok? Pytam bo z narzeczonym podpisaliśmy na 150 zł od osoby bez ciasta, i chcielibyśmy mieć porównanie czy ze wszystkimi parami ustalono taką samą stawkę.( dość wysoką porównując do cen na 2011r.)A co do innych sal w Ostrołęce to najlepiej osobiście  pojeździć po salach i porozmawiać z właścicielami- my tak właśnie robiliśmy, no i zdecydowaliśmy się na Renesans- wesele robimy na ok 150 os.. Według mnie najlepszą salą są Zakłady Mięsne, ale jak dla nas za duża sala (nie spodobało mi się tylko to, że właścicielka od razu jak tylko usłyszała na ile osób planujemy wesele to rzuciła hasło "że jej się to nie opłaca!"- i tu się zdziwiliśmy, bo Augustyniak nie miał nic przeciwko- a przecież wielkością te sale są porównywalne.
Gość napisał(a):[quote=Gość]a czy ktoś z was podpisał umowę z właścicielem Renesansu na 2012 rok? Pytam bo z narzeczonym podpisaliśmy na 150 zł od osoby bez ciasta, i chcielibyśmy mieć porównanie czy ze wszystkimi parami ustalono taką samą stawkę.( dość wysoką porównując do cen na 2011r.)A co do innych sal w Ostrołęce to najlepiej osobiście  pojeździć po salach i porozmawiać z właścicielami- my tak właśnie robiliśmy, no i zdecydowaliśmy się na Renesans- wesele robimy na ok 150 os.. Według mnie najlepszą salą są Zakłady Mięsne, ale jak dla nas za duża sala (nie spodobało mi się tylko to, że właścicielka od razu jak tylko usłyszała na ile osób planujemy wesele to rzuciła hasło "że jej się to nie opłaca!"- i tu się zdziwiliśmy, bo Augustyniak nie miał nic przeciwko- a przecież wielkością te sale są porównywalne. [/quote]Moim zdaniem za drogo jak na taką salę, są dużo ładniejsze za te pieniądze.

Gość

26-02-2011, 16:31
#10
[quote=Gość]a czy ktoś z was podpisał umowę z właścicielem Renesansu na 2012 rok? Pytam bo z narzeczonym podpisaliśmy na 150 zł od osoby bez ciasta, i chcielibyśmy mieć porównanie czy ze wszystkimi parami ustalono taką samą stawkę.( dość wysoką porównując do cen na 2011r.)A co do innych sal w Ostrołęce to najlepiej osobiście  pojeździć po salach i porozmawiać z właścicielami- my tak właśnie robiliśmy, no i zdecydowaliśmy się na Renesans- wesele robimy na ok 150 os.. Według mnie najlepszą salą są Zakłady Mięsne, ale jak dla nas za duża sala (nie spodobało mi się tylko to, że właścicielka od razu jak tylko usłyszała na ile osób planujemy wesele to rzuciła hasło "że jej się to nie opłaca!"- i tu się zdziwiliśmy, bo Augustyniak nie miał nic przeciwko- a przecież wielkością te sale są porównywalne. [/quote]Moim zdaniem za drogo jak na taką salę, są dużo ładniejsze za te pieniądze.
Gość napisał(a):Za bardzo się nie rozpisując - cena katastrofa!!! Sala jak każda inna. Renesans niczym szczególnym się nie wyróżnia, a jeżeli chodzi o całą resztę czyli jedzenie obsługa, kontakt z właścicielem itp. - amatorszczyzna. Ktoś może mieć inne zdanie ale moje jest właśnie takie. Ja już tam imprezy nie zrobię.Pozdrawiam wszystkie młode pary i życzę im powodzenia {usmiech}

Gość

27-02-2011, 12:54
#11
Za bardzo się nie rozpisując - cena katastrofa!!! Sala jak każda inna. Renesans niczym szczególnym się nie wyróżnia, a jeżeli chodzi o całą resztę czyli jedzenie obsługa, kontakt z właścicielem itp. - amatorszczyzna. Ktoś może mieć inne zdanie ale moje jest właśnie takie. Ja już tam imprezy nie zrobię.Pozdrawiam wszystkie młode pary i życzę im powodzenia {usmiech}
Gość napisał(a):czy aż taka katastrofa to nie wiem, bo np. w Olimpii na ten rok jest 145 zł. W cenie 150 zł w Renesansie na przyszły rok mam deser lodowy za 5 zł, z którego mogę zrezygnować. Niestety właściciele sal podnoszą ceny tłumacząc się , że wszystko drożeje a my Młodzi musimy się z tym pogodzić - płakać i płacić! Takie są dzisiejsze realia! wiem również że większość Par liczy na to że przynajmniej część kosztów zwróci im się w kopertach, jednak z moich obserwacji wynika że ludzie nie mają świadomości ile teraz tak naprawdę kosztuje wesele - minęły czasu gdy do koperty włożyło się 250 zł od 3 os. rodziny i młodzi byli jeszcze z tego na plusie.

Gość

27-02-2011, 13:39
#12
czy aż taka katastrofa to nie wiem, bo np. w Olimpii na ten rok jest 145 zł. W cenie 150 zł w Renesansie na przyszły rok mam deser lodowy za 5 zł, z którego mogę zrezygnować. Niestety właściciele sal podnoszą ceny tłumacząc się , że wszystko drożeje a my Młodzi musimy się z tym pogodzić - płakać i płacić! Takie są dzisiejsze realia! wiem również że większość Par liczy na to że przynajmniej część kosztów zwróci im się w kopertach, jednak z moich obserwacji wynika że ludzie nie mają świadomości ile teraz tak naprawdę kosztuje wesele - minęły czasu gdy do koperty włożyło się 250 zł od 3 os. rodziny i młodzi byli jeszcze z tego na plusie.
Gość napisał(a):Niezły jesteś, na własnym weselu chcieć zarobić. Gratuluje.Popatrz jak wszystko drożeje, a ty pewnie chciałbyś, żeby jeszcze właściciele sal ci dopłacali za zrobienie wesela. Jeśli chodzi o renesans to jest właściciele jeszcze muszą się dużo nauczyć, żeby brać 130 zł od osoby a nie 150.Myślę, że musiałoby być  naprawdę duże wesele ,żeby komuś się zwróciło.

Gość

27-02-2011, 14:26
#13
Niezły jesteś, na własnym weselu chcieć zarobić. Gratuluje.Popatrz jak wszystko drożeje, a ty pewnie chciałbyś, żeby jeszcze właściciele sal ci dopłacali za zrobienie wesela. Jeśli chodzi o renesans to jest właściciele jeszcze muszą się dużo nauczyć, żeby brać 130 zł od osoby a nie 150.Myślę, że musiałoby być  naprawdę duże wesele ,żeby komuś się zwróciło.
Gość napisał(a):a kto tu pisze o zarabianiu!!! naucz się czytać a nie od razy kogoś oceniasz!... chyba za długo już siedzisz na tym forum i wszystkich obsmarowujesz

Gość

27-02-2011, 16:04
#14
a kto tu pisze o zarabianiu!!! naucz się czytać a nie od razy kogoś oceniasz!... chyba za długo już siedzisz na tym forum i wszystkich obsmarowujesz
Gość napisał(a):i zdecyduj się bo raz piszesz że miałaś wesele w Olimpii i ją polecasz a innym razem że jesteś wokalistką zespołu i masz rozeznanie i że Olimpia jest najlepsza... to może ja cię teraz ocenię - ktoś ci płaci za tą reklamę czy to może autopromocja?!

Gość

27-02-2011, 16:28
#15
i zdecyduj się bo raz piszesz że miałaś wesele w Olimpii i ją polecasz a innym razem że jesteś wokalistką zespołu i masz rozeznanie i że Olimpia jest najlepsza... to może ja cię teraz ocenię - ktoś ci płaci za tą reklamę czy to może autopromocja?!
Gość napisał(a):A nie przyszło Ci do głowy, że  może korzystać kilka osób z jednego komputera

Gość

27-02-2011, 19:37
#16
A nie przyszło Ci do głowy, że  może korzystać kilka osób z jednego komputera
Gość napisał(a):[quote=Gość]a czy ktoś z was podpisał umowę z właścicielem Renesansu na 2012 rok? Pytam bo z narzeczonym podpisaliśmy na 150 zł od osoby bez ciasta, i chcielibyśmy mieć porównanie czy ze wszystkimi parami ustalono taką samą stawkę.( dość wysoką porównując do cen na 2011r.)A co do innych sal w Ostrołęce to najlepiej osobiście  pojeździć po salach i porozmawiać z właścicielami- my tak właśnie robiliśmy, no i zdecydowaliśmy się na Renesans- wesele robimy na ok 150 os.. Według mnie najlepszą salą są Zakłady Mięsne, ale jak dla nas za duża sala (nie spodobało mi się tylko to, że właścicielka od razu jak tylko usłyszała na ile osób planujemy wesele to rzuciła hasło "że jej się to nie opłaca!"- i tu się zdziwiliśmy, bo Augustyniak nie miał nic przeciwko- a przecież wielkością te sale są porównywalne. [/quote]Tak... cennik jest podawany wszystkim taki sam. też rozmawialiśmy z właścicielem i to samo mówił. Myślę, że się na tą salę również zdecydujemy.

Gość

27-02-2011, 20:53
#17
[quote=Gość]a czy ktoś z was podpisał umowę z właścicielem Renesansu na 2012 rok? Pytam bo z narzeczonym podpisaliśmy na 150 zł od osoby bez ciasta, i chcielibyśmy mieć porównanie czy ze wszystkimi parami ustalono taką samą stawkę.( dość wysoką porównując do cen na 2011r.)A co do innych sal w Ostrołęce to najlepiej osobiście  pojeździć po salach i porozmawiać z właścicielami- my tak właśnie robiliśmy, no i zdecydowaliśmy się na Renesans- wesele robimy na ok 150 os.. Według mnie najlepszą salą są Zakłady Mięsne, ale jak dla nas za duża sala (nie spodobało mi się tylko to, że właścicielka od razu jak tylko usłyszała na ile osób planujemy wesele to rzuciła hasło "że jej się to nie opłaca!"- i tu się zdziwiliśmy, bo Augustyniak nie miał nic przeciwko- a przecież wielkością te sale są porównywalne. [/quote]Tak... cennik jest podawany wszystkim taki sam. też rozmawialiśmy z właścicielem i to samo mówił. Myślę, że się na tą salę również zdecydujemy.
Gość napisał(a):Przykre to jak ktoś przelicza ile goście dadzą w kopercie i czy im się zwróci. Aż żal tego słuchać. Dla mnie to była okazja aby ugościć i spotkać się z całą rodziną w tak pięknym dniu, to że wszyscy byli ze mną i cieszyli się moim szczęściem. Koperta nie była dla mnie najważniejsza. Ale niestety jak widzę młodzi widzą w tym teraz tylko dobry interes. Smutne to.  

Gość

28-02-2011, 12:07
#18
Przykre to jak ktoś przelicza ile goście dadzą w kopercie i czy im się zwróci. Aż żal tego słuchać. Dla mnie to była okazja aby ugościć i spotkać się z całą rodziną w tak pięknym dniu, to że wszyscy byli ze mną i cieszyli się moim szczęściem. Koperta nie była dla mnie najważniejsza. Ale niestety jak widzę młodzi widzą w tym teraz tylko dobry interes. Smutne to.  
Gość napisał(a):hehe no napewno tak było!!! a koperty oddałaś potrzebującym bo tobie do szczęścia nie były potrzebne!{usmiech}

Gość

28-02-2011, 14:26
#19
hehe no napewno tak było!!! a koperty oddałaś potrzebującym bo tobie do szczęścia nie były potrzebne!{usmiech}
Gość napisał(a):Wie może ktoś jakie są ceny w aleksandrii? z góry dziekuje:)){usmiech}

Gość

28-02-2011, 14:40
#20
Wie może ktoś jakie są ceny w aleksandrii? z góry dziekuje:)){usmiech}

strony: wstecz 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów