Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 66 dalej
Gość napisał(a):ja miałam swoje wesele w Niezapominajce w czerwcu 2009. i było wszystko super. Ja z właścicielka nie miałam żadnych problemów. jedzenie było bardzo smaczne. Wystrój sali w cenie. Niestety w innych salach trzeba za to płacić. KOlejek do łazienki nie zauważyłam . Moze na początku wesele niewielki korek. a potem jakoś sprawnie to szło. W sierpniu 2010 bylismy tam za mezem na weselu. Zauwqazyłam ze troche jedzenie sie zepsuło u nas było smaczniejsze

Gość

26-01-2011, 08:56
#1
ja miałam swoje wesele w Niezapominajce w czerwcu 2009. i było wszystko super. Ja z właścicielka nie miałam żadnych problemów. jedzenie było bardzo smaczne. Wystrój sali w cenie. Niestety w innych salach trzeba za to płacić. KOlejek do łazienki nie zauważyłam . Moze na początku wesele niewielki korek. a potem jakoś sprawnie to szło. W sierpniu 2010 bylismy tam za mezem na weselu. Zauwqazyłam ze troche jedzenie sie zepsuło u nas było smaczniejsze
Gość napisał(a):ja miałam swoje wesele w Niezapominajce w czerwcu 2009. i było wszystko super. Ja z właścicielka nie miałam żadnych problemów. jedzenie było bardzo smaczne. Wystrój sali w cenie. Niestety w innych salach trzeba za to płacić. KOlejek do łazienki nie zauważyłam . Moze na początku wesele niewielki korek. a potem jakoś sprawnie to szło. W sierpniu 2010 bylismy tam za mezem na weselu. Zauwqazyłam ze troche jedzenie sie zepsuło u nas było smaczniejsze

Gość

26-01-2011, 08:57
#2
ja miałam swoje wesele w Niezapominajce w czerwcu 2009. i było wszystko super. Ja z właścicielka nie miałam żadnych problemów. jedzenie było bardzo smaczne. Wystrój sali w cenie. Niestety w innych salach trzeba za to płacić. KOlejek do łazienki nie zauważyłam . Moze na początku wesele niewielki korek. a potem jakoś sprawnie to szło. W sierpniu 2010 bylismy tam za mezem na weselu. Zauwqazyłam ze troche jedzenie sie zepsuło u nas było smaczniejsze
Gość napisał(a):ja miałam swoje wesele w Niezapominajce w czerwcu 2009. i było wszystko super. Ja z właścicielka nie miałam żadnych problemów. jedzenie było bardzo smaczne. Wystrój sali w cenie. Niestety w innych salach trzeba za to płacić. KOlejek do łazienki nie zauważyłam . Moze na początku wesele niewielki korek. a potem jakoś sprawnie to szło. W sierpniu 2010 bylismy tam za mezem na weselu. Zauwqazyłam ze troche jedzenie sie zepsuło u nas było smaczniejsze

Gość

26-01-2011, 08:57
#3
ja miałam swoje wesele w Niezapominajce w czerwcu 2009. i było wszystko super. Ja z właścicielka nie miałam żadnych problemów. jedzenie było bardzo smaczne. Wystrój sali w cenie. Niestety w innych salach trzeba za to płacić. KOlejek do łazienki nie zauważyłam . Moze na początku wesele niewielki korek. a potem jakoś sprawnie to szło. W sierpniu 2010 bylismy tam za mezem na weselu. Zauwqazyłam ze troche jedzenie sie zepsuło u nas było smaczniejsze
Gość napisał(a):co do Elby-bis malam tam swoje weselew 2009r.na 170osob i bylo genialnie. Wszytsko jest super!!! ale zteggo co mi wiadomo bo moj brat teraz bedzie mial rowniez tam swoje wesele organizacja zaczyna sie od 200osob,na mniej podobno nie zabardzo:) ale sala jak najabardziej na TAK:) polecam z calego serduszka:)  

Gość

26-01-2011, 10:12
#4
co do Elby-bis malam tam swoje weselew 2009r.na 170osob i bylo genialnie. Wszytsko jest super!!! ale zteggo co mi wiadomo bo moj brat teraz bedzie mial rowniez tam swoje wesele organizacja zaczyna sie od 200osob,na mniej podobno nie zabardzo:) ale sala jak najabardziej na TAK:) polecam z calego serduszka:)  
Gość napisał(a):popieram.jedzonko słabsze.

Gość

13-02-2011, 11:57
#5
popieram.jedzonko słabsze.
Gość napisał(a):Czy może sie ktoś wypowiedzieć na temat sali weselnej w Borowiku? Interesują mnie główie wypowiedzi państwa młodych organizujących tam swoje wesele lub gości bawiący się tam. Chodzi mi o jedzenie (czy smacznie i jakie porcje) oraz kontakt z właścicielką (bo niestety rozmawiając z nią, odniosłam negatywne wrażenie na jej temat). Prosze o komentarze na ten temat. Pozdrawiam  

Gość

13-02-2011, 22:53
#6
Czy może sie ktoś wypowiedzieć na temat sali weselnej w Borowiku? Interesują mnie główie wypowiedzi państwa młodych organizujących tam swoje wesele lub gości bawiący się tam. Chodzi mi o jedzenie (czy smacznie i jakie porcje) oraz kontakt z właścicielką (bo niestety rozmawiając z nią, odniosłam negatywne wrażenie na jej temat). Prosze o komentarze na ten temat. Pozdrawiam  
Gość napisał(a):bardzo poważnie zastanawialiśmy się nad wyborem tej sali, ale niestety mimo jej całego uroku odpychające zachowanie właścicielki sprawiło, że zmieniliśmy zdanie. Traktowała nas z góry, nie chciała nam dać ulotki twierdząc, że możemy sami sobie to zapisać. Moim zdaniem jeśli od początku współpraca się nie układa lepiej sobie odpuścić, niż później tracić nerwy. Takie jest moje zdanie

Gość

15-02-2011, 21:02
#7
bardzo poważnie zastanawialiśmy się nad wyborem tej sali, ale niestety mimo jej całego uroku odpychające zachowanie właścicielki sprawiło, że zmieniliśmy zdanie. Traktowała nas z góry, nie chciała nam dać ulotki twierdząc, że możemy sami sobie to zapisać. Moim zdaniem jeśli od początku współpraca się nie układa lepiej sobie odpuścić, niż później tracić nerwy. Takie jest moje zdanie
Gość napisał(a):Dzięki bardzo za odpowiedz. Proszę o więcej komentarzy na temat Borowika . Bardzo mi zależy.

Gość

16-02-2011, 09:09
#8
Dzięki bardzo za odpowiedz. Proszę o więcej komentarzy na temat Borowika . Bardzo mi zależy.
Gość napisał(a):Uważam, ze można się z nią dogadać, nie jest złośliwa i pozostawia wolną rękę, tylko po prostu jest może zmęczona, trudno być cały czas miłym dla ogladających, a pewnie tylko 1/3 potem jest jej klientem.Generalnie polecam, ale radze zwrócić uwagę na zastawę dań, moim zdaniem jest kiepska, ale jedzenie na nich jest niczego sobie, smaczne i dobrze ułożone, no tylko ta zastawa, no ale może po 3 latach już się może zmieniła, no i jest lepsza niż w Augustyniaku bo tam to już w domu na takich PRLach nie jada się.

Gość

16-02-2011, 09:14
#9
Uważam, ze można się z nią dogadać, nie jest złośliwa i pozostawia wolną rękę, tylko po prostu jest może zmęczona, trudno być cały czas miłym dla ogladających, a pewnie tylko 1/3 potem jest jej klientem.Generalnie polecam, ale radze zwrócić uwagę na zastawę dań, moim zdaniem jest kiepska, ale jedzenie na nich jest niczego sobie, smaczne i dobrze ułożone, no tylko ta zastawa, no ale może po 3 latach już się może zmieniła, no i jest lepsza niż w Augustyniaku bo tam to już w domu na takich PRLach nie jada się.
Gość napisał(a):Nio może dlatego tylko 1/3 jest w gronie jej klientów, bo pozostałych zraża jej zachowanie. Przeciez potencjalny klient chce zapłacić za zorganizowanie u niej przyjęcia grubo ponad 20 tyś., więc chyba może oczekiwać lepszego podejścia.

Gość

16-02-2011, 19:39
#10
Nio może dlatego tylko 1/3 jest w gronie jej klientów, bo pozostałych zraża jej zachowanie. Przeciez potencjalny klient chce zapłacić za zorganizowanie u niej przyjęcia grubo ponad 20 tyś., więc chyba może oczekiwać lepszego podejścia.
Gość napisał(a):NIEMIAŁAM OKAZJI ROZMAWIAĆ Z WŁAŚCICIELKĄ BOROWIKA ALE UWAŻAM ŻE NIE JEST GORSZA OD TEJ Z NIEZAPOMINAJKI.PODPISUJESZ UMOWĘ-DO RANY PRZYŁÓŻ;PO WESELU I W TRAKCIE TO SIĘ DOPIERO ZACZYNAAAA....!!SŁYSZAŁAM DUŻO I OD NIEJEDNEJ OSOBY ŻE KOBIETA PO PROST EWENEMENT!!!NA TEMAT BOROWIKA NIESŁYSZAŁAM WIĘC UWAŻAM ŻE NIEJEST TAK ŹLE.

Gość

16-02-2011, 23:08
#11
NIEMIAŁAM OKAZJI ROZMAWIAĆ Z WŁAŚCICIELKĄ BOROWIKA ALE UWAŻAM ŻE NIE JEST GORSZA OD TEJ Z NIEZAPOMINAJKI.PODPISUJESZ UMOWĘ-DO RANY PRZYŁÓŻ;PO WESELU I W TRAKCIE TO SIĘ DOPIERO ZACZYNAAAA....!!SŁYSZAŁAM DUŻO I OD NIEJEDNEJ OSOBY ŻE KOBIETA PO PROST EWENEMENT!!!NA TEMAT BOROWIKA NIESŁYSZAŁAM WIĘC UWAŻAM ŻE NIEJEST TAK ŹLE.
Gość napisał(a):brak zasięgu to porażka i sala maksymalnie na 100 osob! oczywiscie piszę o BOROWIKU{diabelek}

Gość

17-02-2011, 10:04
#12
brak zasięgu to porażka i sala maksymalnie na 100 osob! oczywiscie piszę o BOROWIKU{diabelek}
Gość napisał(a):dlaczego max na 100 osób? Ja odniosłam wrażenie, że jest to duży parkiet. Planuję wesele na ok. 150 osób. Proszę o wypowiedzi również na temat jedzenia (czy smaczne i jakie porcje, bo z jednego źrodła dowiedziałam się, że porcje minimalne to mało powiedziane). Pozdrawiam i porszę o kolejne komentarze.

Gość

17-02-2011, 12:37
#13
dlaczego max na 100 osób? Ja odniosłam wrażenie, że jest to duży parkiet. Planuję wesele na ok. 150 osób. Proszę o wypowiedzi również na temat jedzenia (czy smaczne i jakie porcje, bo z jednego źrodła dowiedziałam się, że porcje minimalne to mało powiedziane). Pozdrawiam i porszę o kolejne komentarze.
Gość napisał(a):My szukaliśmy sali na sierpień 2011. Nasze rozeznanie rozpoczęliśmy już w 2009 roku. W większości sal, właściciele bardzo chętnie z nami rozmawiali i nie widzieli problemu żeby podpisać umowę tak wcześnie.Jedyny zgrzyt nastąpił w Borowiku. Po pierwsze, Pani stwierdziła że bez sensu szukać sali na 2 lata wcześniej, i że dwa lata to ona nam chrzciny może już urządzić(!!).Potem, jak powiedzieliśmy że chcemy wesele na 120 osób to Pani stwierdziła że jej się takie wesele nie opłaca. Ona robi wesela na minimum 150 osób.Potem zaczęła wymieniać za co dodatkowo trzeba płacić (np. za każdy pokrowiec - dodatkowa opłata), itp.Sala nam się podobała  i okolica również, ale po spotkaniu z właścicielką NIGDY tam nie zajrzymy.  

Gość

17-02-2011, 16:06
#14
My szukaliśmy sali na sierpień 2011. Nasze rozeznanie rozpoczęliśmy już w 2009 roku. W większości sal, właściciele bardzo chętnie z nami rozmawiali i nie widzieli problemu żeby podpisać umowę tak wcześnie.Jedyny zgrzyt nastąpił w Borowiku. Po pierwsze, Pani stwierdziła że bez sensu szukać sali na 2 lata wcześniej, i że dwa lata to ona nam chrzciny może już urządzić(!!).Potem, jak powiedzieliśmy że chcemy wesele na 120 osób to Pani stwierdziła że jej się takie wesele nie opłaca. Ona robi wesela na minimum 150 osób.Potem zaczęła wymieniać za co dodatkowo trzeba płacić (np. za każdy pokrowiec - dodatkowa opłata), itp.Sala nam się podobała  i okolica również, ale po spotkaniu z właścicielką NIGDY tam nie zajrzymy.  
Gość napisał(a):Szanowni Państwo , dwa lata temu organizowaliśmy wesele w Borowiku dla 200 osób ( skąd informacja ,że tylko 100 osób?),zarówno my jako organizatorzy ,jak i Goście byli bardzo zadowoleni . Jedzenie było pięknie podane ,smaczne ,sala pięknie udekorowana .Piękne otoczenie .Właścicielka doradziła nam potrawy,które nie dość ,że wygladały bardzo efektowanie ale i tak samo smakowały .Wszystko było świeże . My całkowicie zdaliśmy się na Panią Hryniewską ,gdyż to Ona jest fachowcem i najlepiej wie - co lubią goście . Dziwię się ,że tak różne negatywne opinie Państwo wystawiacie . Czy osoby ,które wydają takie opinie miały wesele ,czy jakąś inną imprezę w tej sali ? Ja czytając te uwagi jestem zaskoczona tak negatywnymi opiniami .Właścicielka wraz z całym Personelem była bardzo zaangażowana . Kelnerzy w sposób profesjonalny obsługiwali Gości .Ktoś napisał ,że naczynia są brzydkie ? Przepraszam ale chcielibyście Państwo porcelany z Miśni ,czy może Rosenthal? Uważam ,że zarówno naczynia ,krzesła i cała dekoracja jest naprawdę ładna .Myślę ,że problem tkwi głównie w tym ,że klienci nie słuchają Właściciela tylko chcą sami decydować o wszystkim ( uwierzcie mi trzeba zaufać ludziom ,którzy znają się na tym ). Właścicielom tak jak i nam organizatorom bardzo zależy na tym aby każda impreza wypadła fantastycznie (My organizujemy to wesele dla naszych Gości - chcemy aby wyszli zachwyceni ). Właściciele sal -nie po to budują lokale , nie po to inwestują w sprzęt ,meble ,dekoracje aby zamknąć to po roku - ci ludzie chcą pracować . Łatwo jest pisać żle o kimś - nie ujawniając swoich danych .Napiszcie konkretnie u kogo było żle , cały czas piszecie ,że słyszałem /słyszałam .Dajcie konkretne przykłady.Ja nie boję podpisać się swoim nazwiskiem - Danuta Sikorska

Gość

17-02-2011, 16:25
#15
Szanowni Państwo , dwa lata temu organizowaliśmy wesele w Borowiku dla 200 osób ( skąd informacja ,że tylko 100 osób?),zarówno my jako organizatorzy ,jak i Goście byli bardzo zadowoleni . Jedzenie było pięknie podane ,smaczne ,sala pięknie udekorowana .Piękne otoczenie .Właścicielka doradziła nam potrawy,które nie dość ,że wygladały bardzo efektowanie ale i tak samo smakowały .Wszystko było świeże . My całkowicie zdaliśmy się na Panią Hryniewską ,gdyż to Ona jest fachowcem i najlepiej wie - co lubią goście . Dziwię się ,że tak różne negatywne opinie Państwo wystawiacie . Czy osoby ,które wydają takie opinie miały wesele ,czy jakąś inną imprezę w tej sali ? Ja czytając te uwagi jestem zaskoczona tak negatywnymi opiniami .Właścicielka wraz z całym Personelem była bardzo zaangażowana . Kelnerzy w sposób profesjonalny obsługiwali Gości .Ktoś napisał ,że naczynia są brzydkie ? Przepraszam ale chcielibyście Państwo porcelany z Miśni ,czy może Rosenthal? Uważam ,że zarówno naczynia ,krzesła i cała dekoracja jest naprawdę ładna .Myślę ,że problem tkwi głównie w tym ,że klienci nie słuchają Właściciela tylko chcą sami decydować o wszystkim ( uwierzcie mi trzeba zaufać ludziom ,którzy znają się na tym ). Właścicielom tak jak i nam organizatorom bardzo zależy na tym aby każda impreza wypadła fantastycznie (My organizujemy to wesele dla naszych Gości - chcemy aby wyszli zachwyceni ). Właściciele sal -nie po to budują lokale , nie po to inwestują w sprzęt ,meble ,dekoracje aby zamknąć to po roku - ci ludzie chcą pracować . Łatwo jest pisać żle o kimś - nie ujawniając swoich danych .Napiszcie konkretnie u kogo było żle , cały czas piszecie ,że słyszałem /słyszałam .Dajcie konkretne przykłady.Ja nie boję podpisać się swoim nazwiskiem - Danuta Sikorska
Gość napisał(a):Hej czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć jakie są koszta w Wersalu w Myszyńcu od pary, co wchodzi w cenę, czy są pokoje dla gości, jak prezentuje się dodatkowa opłata za poprawiny? Z góry dzięki{usmiech}  

Gość

20-02-2011, 09:11
#16
Hej czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć jakie są koszta w Wersalu w Myszyńcu od pary, co wchodzi w cenę, czy są pokoje dla gości, jak prezentuje się dodatkowa opłata za poprawiny? Z góry dzięki{usmiech}  
Gość napisał(a):Najlepiej jest zadzwonić lub podjechać do tej sali i zapytać osobiście ,na miejscu ,ponieważ cena podana na forum nie jest adekwatna do tego czego oczekuje odbiorca .Na miejscu można dowiedzieć się o szczegółach za co płacimy .Pozdrawiam

Gość

20-02-2011, 11:39
#17
Najlepiej jest zadzwonić lub podjechać do tej sali i zapytać osobiście ,na miejscu ,ponieważ cena podana na forum nie jest adekwatna do tego czego oczekuje odbiorca .Na miejscu można dowiedzieć się o szczegółach za co płacimy .Pozdrawiam
Gość napisał(a):Dziękujemy właścicielką Borowika za tak wyczerpującą REKLAMĘ,,ALE ZA REKLAMĘ TRZEBA PŁACIĆ

Gość

20-02-2011, 14:57
#18
Dziękujemy właścicielką Borowika za tak wyczerpującą REKLAMĘ,,ALE ZA REKLAMĘ TRZEBA PŁACIĆ
Gość napisał(a):Ja tez  mialam doczynienia z Borowikiem i moge powiedziec jedno -niepolecam{nie}

Gość

20-02-2011, 16:27
#19
Ja tez  mialam doczynienia z Borowikiem i moge powiedziec jedno -niepolecam{nie}
Gość napisał(a):BOROWIK NA 200 OSÓB??{gafa}{gafa}{gafa}{dobani}{dobani}na 100 to max!! byłam tam i wiem....

Gość

20-02-2011, 19:53
#20
BOROWIK NA 200 OSÓB??{gafa}{gafa}{gafa}{dobani}{dobani}na 100 to max!! byłam tam i wiem....

strony: wstecz 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów