Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Zakłady miesnę zgadzam się, ale Kwadrans dobre

Gość

17-01-2009, 13:58
#1
Zakłady miesnę zgadzam się, ale Kwadrans dobre
straganik napisał(a):Z Kwadransem jeszcze nie miałam do czynienia. Jedyne co mi się na pierwszy rzut nie podoba to lokalizacja - przy (bardzo blisko) głównej ruchliwej drodze. W przypadku Hubusa też jest przy drodze, ale do tej drogi jest kawał i wygląda to efektowniej.

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
19-01-2009, 15:57
#2
Z Kwadransem jeszcze nie miałam do czynienia. Jedyne co mi się na pierwszy rzut nie podoba to lokalizacja - przy (bardzo blisko) głównej ruchliwej drodze. W przypadku Hubusa też jest przy drodze, ale do tej drogi jest kawał i wygląda to efektowniej.
Gość napisał(a):heh a co słyszałaś??????

Gość

21-01-2009, 20:05
#3
heh a co słyszałaś??????
Gość napisał(a):heh a co słyszałaś??????

Gość

21-01-2009, 20:06
#4
heh a co słyszałaś??????
Gość napisał(a):ze jest spoko.  ładnie sala wyglada nie ma takiej w oce

Gość

21-01-2009, 21:10
#5
ze jest spoko.  ładnie sala wyglada nie ma takiej w oce
straganik napisał(a):Ja tam nie byłam i nic o tej sali nie słyszałam. Ale wygooglowałam ja i wygląda przyzwoicie, tylko ze trzeba takie klimaty lubić.  

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
22-01-2009, 15:38
#6
Ja tam nie byłam i nic o tej sali nie słyszałam. Ale wygooglowałam ja i wygląda przyzwoicie, tylko ze trzeba takie klimaty lubić.  
Gość napisał(a):Ja w zeszlym roku we wrzesniu brałam ślub a wesele odbylo sie w Borowiku. Cena za osobe wynosila 120 zl \ osobe a dzieci polowa tej sumy. Z tego co wiem to teraz ma byc chyba 130zl ale nie jestem pewna Na pewno nie jest drożej niż w innych lokalach . Jedzenie tez bylo bardzo dobre i obsługa była baaardzo miła :) Ogolnie wszyscy byli zadowoleni I sala ma swój urok Jest rowniez bardzo ładna i goście nie beda sie gnietli na parkiecie gwarantuje ;)Polecam

Gość

23-01-2009, 22:55
#7
Ja w zeszlym roku we wrzesniu brałam ślub a wesele odbylo sie w Borowiku. Cena za osobe wynosila 120 zl \ osobe a dzieci polowa tej sumy. Z tego co wiem to teraz ma byc chyba 130zl ale nie jestem pewna Na pewno nie jest drożej niż w innych lokalach . Jedzenie tez bylo bardzo dobre i obsługa była baaardzo miła :) Ogolnie wszyscy byli zadowoleni I sala ma swój urok Jest rowniez bardzo ładna i goście nie beda sie gnietli na parkiecie gwarantuje ;)Polecam
Gość napisał(a):a orientuje sie ktos moze w cenie sali w okolicach myszynca?

Gość

27-01-2009, 18:58
#8
a orientuje sie ktos moze w cenie sali w okolicach myszynca?
Gość napisał(a):[quote=mały miki]w niezapominajce uważaj na kelnerów bo lubią chlapnąć..na weselu mojej znajomej jeden nawalony spał na schodach , a po weselu  nad ranem zrobili sobie dyskotekę  disco- polo[/quote]  nie tylko w niezapominajce.  w augustyniaku też

Gość

27-01-2009, 20:59
#9
[quote=mały miki]w niezapominajce uważaj na kelnerów bo lubią chlapnąć..na weselu mojej znajomej jeden nawalony spał na schodach , a po weselu  nad ranem zrobili sobie dyskotekę  disco- polo[/quote]  nie tylko w niezapominajce.  w augustyniaku też
Gość napisał(a):Co to za wypowiedź " goście nie beda sie gnietli na parkiecie gwarantuje" ( donośnie Borowika). Jaką mi dasz gwarancję na to że moi goście się nie będą gnietli na parkiecie jeśli będę tam chciała zrobić wesele na 250 osób?? Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi. Podawajcie konkretne informacje, na temat cen, a nie tego czy gościom będzie ciasno czy nie. Na ile osób wesele robiłaś koleżanko z 23.01.2009. Na 100??

Gość

27-01-2009, 23:42
#10
Co to za wypowiedź " goście nie beda sie gnietli na parkiecie gwarantuje" ( donośnie Borowika). Jaką mi dasz gwarancję na to że moi goście się nie będą gnietli na parkiecie jeśli będę tam chciała zrobić wesele na 250 osób?? Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi. Podawajcie konkretne informacje, na temat cen, a nie tego czy gościom będzie ciasno czy nie. Na ile osób wesele robiłaś koleżanko z 23.01.2009. Na 100??
straganik napisał(a):[quote=mały miki]w niezapominajce uważaj na kelnerów bo lubią chlapnąć..na weselu mojej znajomej jeden nawalony spał na schodach , a po weselu  nad ranem zrobili sobie dyskotekę  disco- polo[/quote]  Ba ... potrafią wejść na parkiet w trakcie wesela i się bawić, tańcować.

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
02-02-2009, 14:49
#11
[quote=mały miki]w niezapominajce uważaj na kelnerów bo lubią chlapnąć..na weselu mojej znajomej jeden nawalony spał na schodach , a po weselu  nad ranem zrobili sobie dyskotekę  disco- polo[/quote]  Ba ... potrafią wejść na parkiet w trakcie wesela i się bawić, tańcować.
Gość napisał(a):a czy ktoś słyszał o sali bankietowej ,,Wiktoria'' w Łegu Przedmiejskim?????jaka cena tam jest?

Gość

06-02-2009, 12:11
#12
a czy ktoś słyszał o sali bankietowej ,,Wiktoria'' w Łegu Przedmiejskim?????jaka cena tam jest?
Gość napisał(a):Ja sama wybrałam ALICJĘ na Stacji.Nie ukrywam że chodzi tu także o bardzo duże koszta i pod tym względem tam wychodziło najtaniej.110 zł od osoby dorosłej dziecko poniżej 13 roku 55zł.Jedzenie jest na prawdę smaczne bo byłam już tam na weselach.My dajemy alkohol, ciasto,tort i jeśli chcemy wiejskie jadło.5-6 dań gorących (nie pamiętam dokładnie)7 przystawek3 sałatki do kazdego dania ciepłego surówkachlebek dla Młodej Pary Co do wystroju to sale może i owszem rewelacyjna nie jest ale mi się akurat podoba bo nie jest tam nie wiadomo co nawydziwiane.Jeśli zostaje sie przy wystroju z poprzedniego wesele to dopłata wynosi 300 zł   jeśli ma byc coś innego to do uzgodnienia z dekoratorką z ów sali :)

Gość

06-02-2009, 21:13
#13
Ja sama wybrałam ALICJĘ na Stacji.Nie ukrywam że chodzi tu także o bardzo duże koszta i pod tym względem tam wychodziło najtaniej.110 zł od osoby dorosłej dziecko poniżej 13 roku 55zł.Jedzenie jest na prawdę smaczne bo byłam już tam na weselach.My dajemy alkohol, ciasto,tort i jeśli chcemy wiejskie jadło.5-6 dań gorących (nie pamiętam dokładnie)7 przystawek3 sałatki do kazdego dania ciepłego surówkachlebek dla Młodej Pary Co do wystroju to sale może i owszem rewelacyjna nie jest ale mi się akurat podoba bo nie jest tam nie wiadomo co nawydziwiane.Jeśli zostaje sie przy wystroju z poprzedniego wesele to dopłata wynosi 300 zł   jeśli ma byc coś innego to do uzgodnienia z dekoratorką z ów sali :)
Gość napisał(a):Polecam nową salę Wioletta przy szpitalu. Jest piękna, jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Polecam pyszny tort! Naprawdę rewelacja.

Gość

08-02-2009, 20:24
#14
Polecam nową salę Wioletta przy szpitalu. Jest piękna, jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Polecam pyszny tort! Naprawdę rewelacja.
Gość napisał(a):Jesli chcesz miec wesele z klasa polecam Borowik mialam wesele w sierpniu 2008 goscie byli zachwyceni wspolpraca z wlascicielka dobra,wczesniej byly opinie bardzo rozne -ja jestem bardzo zadowolona pelna klasa -pozdrawiam PHryniewska I ZALOGE

Gość

08-02-2009, 20:56
#15
Jesli chcesz miec wesele z klasa polecam Borowik mialam wesele w sierpniu 2008 goscie byli zachwyceni wspolpraca z wlascicielka dobra,wczesniej byly opinie bardzo rozne -ja jestem bardzo zadowolona pelna klasa -pozdrawiam PHryniewska I ZALOGE
Gość napisał(a):ta sama osoba reklamuje salę Alicja -pewnie tak jak większość sama się wypowiada o swojej sali .

Gość

09-02-2009, 10:27
#16
ta sama osoba reklamuje salę Alicja -pewnie tak jak większość sama się wypowiada o swojej sali .
Gość napisał(a):Mam pytanie a co powiecie o sali weselnej na Zakładach Mięsnych? Sala jest ładna- bo nic więcej nie mogę powiedzieć bo nie byłam tam na weselu, ale trochę przerażają mnie koszty- 115 zł. od osoby; ciasta, napoje, owoce, tort- wszystko we własnych zakresie. Proszę napiszcie czy tak jest i w innych salach, czy rzeczywiście wszędzie za te "dodatki" płacone jest oddzielnie. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje {usmiech}.[color=#0000ff][/color][size=12][/size]

Gość

09-02-2009, 11:16
#17
Mam pytanie a co powiecie o sali weselnej na Zakładach Mięsnych? Sala jest ładna- bo nic więcej nie mogę powiedzieć bo nie byłam tam na weselu, ale trochę przerażają mnie koszty- 115 zł. od osoby; ciasta, napoje, owoce, tort- wszystko we własnych zakresie. Proszę napiszcie czy tak jest i w innych salach, czy rzeczywiście wszędzie za te "dodatki" płacone jest oddzielnie. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje {usmiech}.[color=#0000ff][/color][size=12][/size]
Gość napisał(a):MAM PYTANIE CZY KTOS MI NAPISZE CO SADZI O ALEKSANDRI-JAKIE JEDZENIE PO ILE I CZY WLASCICIELE SA DO DOGADANIA NO I OCZYWISCIE ILE OSOB POMIESCI TA SALAAleksandria wedlug mnie to wymarzone miejsce na wesele.. Bylam tam na weselu. Gdy zobaczylam to miejsce zaniemowilam i od razu zarezerwowalismy sale na wlasne wesele. Z wlascicelami jest ciezko sie porozumiec, ale przy okazaniu troche cierpliwosci wszystko mozna dogadac.. Sala jest max. na 200 osób.. Naprawde polecam ta saleZapomnialem dodac, ze cena na ten rok to 140 zl za osobe..

Gość

09-02-2009, 14:02
#18
MAM PYTANIE CZY KTOS MI NAPISZE CO SADZI O ALEKSANDRI-JAKIE JEDZENIE PO ILE I CZY WLASCICIELE SA DO DOGADANIA NO I OCZYWISCIE ILE OSOB POMIESCI TA SALAAleksandria wedlug mnie to wymarzone miejsce na wesele.. Bylam tam na weselu. Gdy zobaczylam to miejsce zaniemowilam i od razu zarezerwowalismy sale na wlasne wesele. Z wlascicelami jest ciezko sie porozumiec, ale przy okazaniu troche cierpliwosci wszystko mozna dogadac.. Sala jest max. na 200 osób.. Naprawde polecam ta saleZapomnialem dodac, ze cena na ten rok to 140 zl za osobe..
Gość napisał(a):Wiecie co ludzie tu piszą o radę co do sali i ile co gdzie kosztuje i co wchodzi w skład a inni bezczelnie to jeszcze komentują że to niby właściciel pisze.a pisałam o ALICJI i nie jestem właścicielką.Więc tu pada moje pytanie PO CO ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY jeśli jeden chce się podzielić swoją wiedzą a inny to bezczelnie komentuje ten kto to napisał niech się puknie w główkę{zly}

Gość

11-02-2009, 20:01
#19
Wiecie co ludzie tu piszą o radę co do sali i ile co gdzie kosztuje i co wchodzi w skład a inni bezczelnie to jeszcze komentują że to niby właściciel pisze.a pisałam o ALICJI i nie jestem właścicielką.Więc tu pada moje pytanie PO CO ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY jeśli jeden chce się podzielić swoją wiedzą a inny to bezczelnie komentuje ten kto to napisał niech się puknie w główkę{zly}
Gość napisał(a):[quote=]ta sama osoba reklamuje salę Alicja -pewnie tak jak większość sama się wypowiada o swojej sali .[/quote]No właśnie ludzie to nie ma sensu jeśli taki pajac się trafi i już piszę o reklamie że niby robi. A poza tym dziewczna ktora pisala o Alicji nigdzie nie napisala slowa POLECAM tylko sie dzielila swoimi informacjami!!!!

Gość

11-02-2009, 20:05
#20
[quote=]ta sama osoba reklamuje salę Alicja -pewnie tak jak większość sama się wypowiada o swojej sali .[/quote]No właśnie ludzie to nie ma sensu jeśli taki pajac się trafi i już piszę o reklamie że niby robi. A poza tym dziewczna ktora pisala o Alicji nigdzie nie napisala slowa POLECAM tylko sie dzielila swoimi informacjami!!!!

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów