Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 66 dalej
Gość napisał(a):sala to nie wszystko jedzenie coraz bardziej zastanawiające , ajak wiemy to najważniejsze!!

Gość

03-01-2010, 12:24
#1
sala to nie wszystko jedzenie coraz bardziej zastanawiające , ajak wiemy to najważniejsze!!
Gość napisał(a):sala ładna jedzenie do d...y!!!!!!

Gość

03-01-2010, 12:29
#2
sala ładna jedzenie do d...y!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=]Polecam na zabawę sylwestrową salę NIEZAPOMINAJKA.Będę bawił się tam już trzeci raz z kolei.Wszystko dopięte jest na ostatni guzik.Naprawdę super{ok}{usmiech}{zakochany}[/quote]Również polecam Niezapominajkę, nigdy jeszcze nie usłyszałam złego słowa na jej temat, a 1 łazienka na weselu nie stanowi problemu Problem to 1 łazienka na dyskotekach kiedy to gówniarze piją piwo i co 5min latają do kibelka a młode dziewczynki albo się malują albo wypłakują w kiblach albo toaletę biorą za pokój zwierzeń!!!!

Gość

03-01-2010, 22:11
#3
[quote=]Polecam na zabawę sylwestrową salę NIEZAPOMINAJKA.Będę bawił się tam już trzeci raz z kolei.Wszystko dopięte jest na ostatni guzik.Naprawdę super{ok}{usmiech}{zakochany}[/quote]Również polecam Niezapominajkę, nigdy jeszcze nie usłyszałam złego słowa na jej temat, a 1 łazienka na weselu nie stanowi problemu Problem to 1 łazienka na dyskotekach kiedy to gówniarze piją piwo i co 5min latają do kibelka a młode dziewczynki albo się malują albo wypłakują w kiblach albo toaletę biorą za pokój zwierzeń!!!!
Gość napisał(a):a ja słyszałam wiele uwag na temat niezapominajki i to od własnych gości więc nie polecam tej sali -wybrali mi ja rodzice i teraz bardzo załuję ze powierzyłam im ten wybórco do łazienki to nie jest to jedyna uwaga ale bardzo istotna chyba ktos tu nie do konca rozumie range wesela?

Gość

04-01-2010, 02:34
#4
a ja słyszałam wiele uwag na temat niezapominajki i to od własnych gości więc nie polecam tej sali -wybrali mi ja rodzice i teraz bardzo załuję ze powierzyłam im ten wybórco do łazienki to nie jest to jedyna uwaga ale bardzo istotna chyba ktos tu nie do konca rozumie range wesela?
mister napisał(a):Czy ktoś miał ostatnio wesele w Wioletcie na rolnej? ile płacił? jak jedzonko. Pozdrawiam

mister

Wpisów: 4
Dołączył: 04.03.2009
04-01-2010, 13:01
#5
Czy ktoś miał ostatnio wesele w Wioletcie na rolnej? ile płacił? jak jedzonko. Pozdrawiam
Gość napisał(a):odstąpię termin w sali weselnej Wersal w Myszyńcu na 21.08.2010.Mój nr tel : 509425617 Jarek

Gość

04-01-2010, 17:00
#6
odstąpię termin w sali weselnej Wersal w Myszyńcu na 21.08.2010.Mój nr tel : 509425617 Jarek
Gość napisał(a):odstąpię salę weselną Wersal w Myszyńcu na 21.08.2010Mój nr tel : 509 425 617 Jarek

Gość

04-01-2010, 17:02
#7
odstąpię salę weselną Wersal w Myszyńcu na 21.08.2010Mój nr tel : 509 425 617 Jarek
Gość napisał(a):z tego co wiem w Zakładach Mięsnych koszt osoby ok. 120 pln, bez ciasta, napoi i owoców.dodatkowe - profesjonalne osiwtlenie - 600 plnpokrowiec na krzeslo za sztuke 3 plndodatkowo mozna wynajac chatke kurpiowska za 300 plnjedzenie dobre, jedynie co mnie troche rozczarowało to ubikacja, jak na dzisiejsze potrzeby jest kiepska.... no ale coz nie mozna miec wszyskiego....za to osoba prowadzaca salę w pelni profesjonalna i pomocna.... zreszta od 30 lat praacuje w gastronomii więc wie kobitka co robi...

Gość

05-01-2010, 22:54
#8
z tego co wiem w Zakładach Mięsnych koszt osoby ok. 120 pln, bez ciasta, napoi i owoców.dodatkowe - profesjonalne osiwtlenie - 600 plnpokrowiec na krzeslo za sztuke 3 plndodatkowo mozna wynajac chatke kurpiowska za 300 plnjedzenie dobre, jedynie co mnie troche rozczarowało to ubikacja, jak na dzisiejsze potrzeby jest kiepska.... no ale coz nie mozna miec wszyskiego....za to osoba prowadzaca salę w pelni profesjonalna i pomocna.... zreszta od 30 lat praacuje w gastronomii więc wie kobitka co robi...
Gość napisał(a):a w temacie Hubusa..... sala bardzo ladna, ale nie przemowiło do mnie te betonowe pole przed salą... no i podobno jedzenia mało na stołach....  i zespoł mowił ze kiepska akustyka tam jest.... ale osobiście na tej sali nie bawilam sie na weselu... znam z opowiesci znajomych...

Gość

05-01-2010, 23:07
#9
a w temacie Hubusa..... sala bardzo ladna, ale nie przemowiło do mnie te betonowe pole przed salą... no i podobno jedzenia mało na stołach....  i zespoł mowił ze kiepska akustyka tam jest.... ale osobiście na tej sali nie bawilam sie na weselu... znam z opowiesci znajomych...
Gość napisał(a):Odradzam Wersal w Myszyńcu. Zbyt duża sala jak na tego typu imprezy. Właściciele powinni przy wejściu rozdawać gościom walkie-talkie, żeby łatwiej można było później znaleźć partnera. Do toalety (które nota bene jest słabo oznaczona) trzeba robić konkretne "kilometry". Wspomnę również o stole z ciastem i kawą do którego też trzeba się nieźle nachodzić pomijając fakt, że na odcinku około 30 metrów, gdy idziemy z gorącą kawą mamy również przeszkody typu rozbawieni goście weselni. Ponadto obsługa pozostawia wiele do życzenia. Aby poznać szczegóły odsyłam do ulotki reklamowej, w której właściciele zapraszają do bardzo oryginalnej formy podawania potraw (a zaznaczam, że z niejednego "garnka" jadałem), ale w Wersalu miałem okazję skosztować jedzenia wg. ulotki ze [b]SZFEDZKIEGO[/b] stołu. O tempora, o mores! chciałoby się rzec...

Gość

06-01-2010, 04:21
#10
Odradzam Wersal w Myszyńcu. Zbyt duża sala jak na tego typu imprezy. Właściciele powinni przy wejściu rozdawać gościom walkie-talkie, żeby łatwiej można było później znaleźć partnera. Do toalety (które nota bene jest słabo oznaczona) trzeba robić konkretne "kilometry". Wspomnę również o stole z ciastem i kawą do którego też trzeba się nieźle nachodzić pomijając fakt, że na odcinku około 30 metrów, gdy idziemy z gorącą kawą mamy również przeszkody typu rozbawieni goście weselni. Ponadto obsługa pozostawia wiele do życzenia. Aby poznać szczegóły odsyłam do ulotki reklamowej, w której właściciele zapraszają do bardzo oryginalnej formy podawania potraw (a zaznaczam, że z niejednego "garnka" jadałem), ale w Wersalu miałem okazję skosztować jedzenia wg. ulotki ze [b]SZFEDZKIEGO[/b] stołu. O tempora, o mores! chciałoby się rzec...
Gość napisał(a):[quote=Gość]z tego co wiem w Zakładach Mięsnych koszt osoby ok. 120 pln, bez ciasta, napoi i owoców.dodatkowe - profesjonalne osiwtlenie - 600 plnpokrowiec na krzeslo za sztuke 3 plndodatkowo mozna wynajac chatke kurpiowska za 300 plnjedzenie dobre, jedynie co mnie troche rozczarowało to ubikacja, jak na dzisiejsze potrzeby jest kiepska.... no ale coz nie mozna miec wszyskiego....za to osoba prowadzaca salę w pelni profesjonalna i pomocna.... zreszta od 30 lat praacuje w gastronomii więc wie kobitka co robi... [/quote]

Gość

08-01-2010, 23:31
#11
[quote=Gość]z tego co wiem w Zakładach Mięsnych koszt osoby ok. 120 pln, bez ciasta, napoi i owoców.dodatkowe - profesjonalne osiwtlenie - 600 plnpokrowiec na krzeslo za sztuke 3 plndodatkowo mozna wynajac chatke kurpiowska za 300 plnjedzenie dobre, jedynie co mnie troche rozczarowało to ubikacja, jak na dzisiejsze potrzeby jest kiepska.... no ale coz nie mozna miec wszyskiego....za to osoba prowadzaca salę w pelni profesjonalna i pomocna.... zreszta od 30 lat praacuje w gastronomii więc wie kobitka co robi... [/quote]
Gość napisał(a):oj uwazajcie ja sie bardzo przeliczyłam licząc na profesjonalizm tej sali -weselicho praktycznie rozwiało sie jak około 21 zaczeły odpadac kasetony z sufitu a deszcz lał sie do srodka w efekcie czego wezwaliśmy straż pożarną sami bo jak sie dowiedzieliśmy od obsługi właścicieli nigdy nie ma na weselach , a pracownicy jak to pracownicy wszystko mają gdzieś...........

Gość

08-01-2010, 23:37
#12
oj uwazajcie ja sie bardzo przeliczyłam licząc na profesjonalizm tej sali -weselicho praktycznie rozwiało sie jak około 21 zaczeły odpadac kasetony z sufitu a deszcz lał sie do srodka w efekcie czego wezwaliśmy straż pożarną sami bo jak sie dowiedzieliśmy od obsługi właścicieli nigdy nie ma na weselach , a pracownicy jak to pracownicy wszystko mają gdzieś...........
Gość napisał(a):Byłam na Sylwestra w sali Wersal w Myszyńcu. I więcej razy już tam nie pojadę. A miało być tak pięknie... Zespół (podobno jakiś najlepszy w okolicy, bodajże ze Szczytna) według mojej opinii i opinii obecnych tam moich znajomych, nie zasłużył na wspomniane wcześniej określenie. Może pan i pani z zespołu sprawdzili by się na imprezach typu "mimo lat - jeszcze skaczę" ale na nas zrobił niewielkie wrażenie. Nie dość, że wokalista za wszelką cenę chciał zwrócić na siebie uwagę, to jeszcze te trochę przedłużone przerwy o późniejszym czasie już nawet nie wspomnę. Znajoma bawiła się w tym czasie w jednym z ostrołęckich lokali (ze względu na kryptoreklamę - nazwy nie podam), i naprawdę żałuję, że dałam się zwieść wspaniałym reklamom i zapewnieniom o wspaniałej zabawie... A szkoda...

Gość

09-01-2010, 07:14
#13
Byłam na Sylwestra w sali Wersal w Myszyńcu. I więcej razy już tam nie pojadę. A miało być tak pięknie... Zespół (podobno jakiś najlepszy w okolicy, bodajże ze Szczytna) według mojej opinii i opinii obecnych tam moich znajomych, nie zasłużył na wspomniane wcześniej określenie. Może pan i pani z zespołu sprawdzili by się na imprezach typu "mimo lat - jeszcze skaczę" ale na nas zrobił niewielkie wrażenie. Nie dość, że wokalista za wszelką cenę chciał zwrócić na siebie uwagę, to jeszcze te trochę przedłużone przerwy o późniejszym czasie już nawet nie wspomnę. Znajoma bawiła się w tym czasie w jednym z ostrołęckich lokali (ze względu na kryptoreklamę - nazwy nie podam), i naprawdę żałuję, że dałam się zwieść wspaniałym reklamom i zapewnieniom o wspaniałej zabawie... A szkoda...
Gość napisał(a):[quote=Gość]oj uwazajcie ja sie bardzo przeliczyłam licząc na profesjonalizm tej sali -weselicho praktycznie rozwiało sie jak około 21 zaczeły odpadac kasetony z sufitu a deszcz lał sie do srodka w efekcie czego wezwaliśmy straż pożarną sami bo jak sie dowiedzieliśmy od obsługi właścicieli nigdy nie ma na weselach , a pracownicy jak to pracownicy wszystko mają gdzieś........... [/Ale profesjonalizm,jak zwykle właściciel ma wszystko gdzieś.Liczy się tylko kasa.

Gość

09-01-2010, 11:37
#14
[quote=Gość]oj uwazajcie ja sie bardzo przeliczyłam licząc na profesjonalizm tej sali -weselicho praktycznie rozwiało sie jak około 21 zaczeły odpadac kasetony z sufitu a deszcz lał sie do srodka w efekcie czego wezwaliśmy straż pożarną sami bo jak sie dowiedzieliśmy od obsługi właścicieli nigdy nie ma na weselach , a pracownicy jak to pracownicy wszystko mają gdzieś........... [/Ale profesjonalizm,jak zwykle właściciel ma wszystko gdzieś.Liczy się tylko kasa.
Gość napisał(a):sala jest przereklamowana... niezdarna obsługa, zero organizacji... w ostatnia sobote miałam tam Studniówke. Gdy przyszlismy okazalo sie ze brakuje miejsc przy stole O_o !!!! ( a stoliki byly wczesciej zarezerwowane!!!!) Pierwszy raz widziałam zeby kelner wylał z talerza rosół na kobiete{!}{!}{!}{!} sala jest duza ale źle zagospodarowana... miejsce do tanczenia jest doslownie przy glownych drzwiach gdzie zawsze jest zimno bo ktos ciagle wchodzi i wychodzi... haha ale nie to jest najlepsze:D dziwczynie zacial sie zamek w drzwiach od wc i8 nie mogla sama wyjsc {zdziwko} i to ma byc nowa zaj****ta sala????? hahahaahaha dobre! ostatni raz tam bylam i nikomu nie polecam:) {nie}

Gość

24-01-2010, 16:13
#15
sala jest przereklamowana... niezdarna obsługa, zero organizacji... w ostatnia sobote miałam tam Studniówke. Gdy przyszlismy okazalo sie ze brakuje miejsc przy stole O_o !!!! ( a stoliki byly wczesciej zarezerwowane!!!!) Pierwszy raz widziałam zeby kelner wylał z talerza rosół na kobiete{!}{!}{!}{!} sala jest duza ale źle zagospodarowana... miejsce do tanczenia jest doslownie przy glownych drzwiach gdzie zawsze jest zimno bo ktos ciagle wchodzi i wychodzi... haha ale nie to jest najlepsze:D dziwczynie zacial sie zamek w drzwiach od wc i8 nie mogla sama wyjsc {zdziwko} i to ma byc nowa zaj****ta sala????? hahahaahaha dobre! ostatni raz tam bylam i nikomu nie polecam:) {nie}
Gość napisał(a):Czy ktoś się orientuje, czy długo czeka się na sale w Ostrołęce, zależy mi na czasie, interesują mnie sale:Augustyniak i Kwadrans.

Gość

24-01-2010, 20:04
#16
Czy ktoś się orientuje, czy długo czeka się na sale w Ostrołęce, zależy mi na czasie, interesują mnie sale:Augustyniak i Kwadrans.
Gość napisał(a):{usmiech} czy uważasz ze forumowicze mają kalenadrze imprez sal weselnych czy znowu glupia i drętwa reklama kiepskich sal -zadzwon i sie zapytaj bo chyba na telefon cię stac bo pisac i reklamowac  sie tu to mozna za darmo

Gość

24-01-2010, 22:21
#17
{usmiech} czy uważasz ze forumowicze mają kalenadrze imprez sal weselnych czy znowu glupia i drętwa reklama kiepskich sal -zadzwon i sie zapytaj bo chyba na telefon cię stac bo pisac i reklamowac  sie tu to mozna za darmo
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy ktoś się orientuje, czy długo czeka się na sale w Ostrołęce, zależy mi na czasie, interesują mnie sale:Augustyniak i Kwadrans.[/quote]a może jeszcze Ci poszukac wolnego partnera/ki na wolny termin??{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

25-01-2010, 10:21
#18
[quote=Gość]Czy ktoś się orientuje, czy długo czeka się na sale w Ostrołęce, zależy mi na czasie, interesują mnie sale:Augustyniak i Kwadrans.[/quote]a może jeszcze Ci poszukac wolnego partnera/ki na wolny termin??{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):A może ktoś z was napisać coś na temat nowej sali Augustyniak na PGO?

Gość

25-01-2010, 13:50
#19
A może ktoś z was napisać coś na temat nowej sali Augustyniak na PGO?
Gość napisał(a):A może ktoś z was napisać coś na temat nowej sali Augustyniak na PGO?

Gość

25-01-2010, 13:50
#20
A może ktoś z was napisać coś na temat nowej sali Augustyniak na PGO?

strony: wstecz 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów