Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Niezapominajka jest po prostu super.Zapewnia miłą i profesjonalną obsługę.Jedzonko pyszne i myślę,że zadowoli każde podniebienie{usmiech}.

Gość

18-11-2009, 23:45
#1
Niezapominajka jest po prostu super.Zapewnia miłą i profesjonalną obsługę.Jedzonko pyszne i myślę,że zadowoli każde podniebienie{usmiech}.
Gość napisał(a):W Aleksandrii jest fajnie, chociaż jak dla mnie ten wystrój sali jest za ciężki (jak komnata zamkowa). Ogólnie jedzenie bardzo dobre, obsługa też, można powiedzieć, że sala sprawia pozytywne wrażenie, no i często gra tam świetny zespoł Domino

Gość

18-11-2009, 23:46
#2
W Aleksandrii jest fajnie, chociaż jak dla mnie ten wystrój sali jest za ciężki (jak komnata zamkowa). Ogólnie jedzenie bardzo dobre, obsługa też, można powiedzieć, że sala sprawia pozytywne wrażenie, no i często gra tam świetny zespoł Domino
Gość napisał(a):Odradzam salę Versal w Myszyńcu.{zly}Srasznie kurzy się na parkiecie no i jedzenie niezbyt smaczne.O  drugie danie trzeba walczyć kto pierwszy,ten lepszy.Za mało jest na półmiskach sztuk mięsa i każdy ogląda się na siebie kto ma ją wziąć.{nie}

Gość

19-11-2009, 09:44
#3
Odradzam salę Versal w Myszyńcu.{zly}Srasznie kurzy się na parkiecie no i jedzenie niezbyt smaczne.O  drugie danie trzeba walczyć kto pierwszy,ten lepszy.Za mało jest na półmiskach sztuk mięsa i każdy ogląda się na siebie kto ma ją wziąć.{nie}
Gość napisał(a):zgadzam się całkowicie.Ponadto w sali Versal w Myszyńcu często w toaletach brakuje ręszników papierowych i papieru toaletowego.Kilka razy prosiłem obsługę o przyniesienie tych rzeczy,ale to jak "grchem o ścianę".SALA OFERUJE PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ  A CO DO CZEGO TO OBSŁUGUJE NIELETNI SYN PANI WŁAŚCICIELKI.

Gość

19-11-2009, 10:15
#4
zgadzam się całkowicie.Ponadto w sali Versal w Myszyńcu często w toaletach brakuje ręszników papierowych i papieru toaletowego.Kilka razy prosiłem obsługę o przyniesienie tych rzeczy,ale to jak "grchem o ścianę".SALA OFERUJE PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ  A CO DO CZEGO TO OBSŁUGUJE NIELETNI SYN PANI WŁAŚCICIELKI.
Gość napisał(a):nie wiem nic o sali versal, aler jak już chcesz po kimś jechać, zmień chociaż IP, a nie sama ze sobą konwersujesz{dobani}

Gość

19-11-2009, 12:03
#5
nie wiem nic o sali versal, aler jak już chcesz po kimś jechać, zmień chociaż IP, a nie sama ze sobą konwersujesz{dobani}
Gość napisał(a):a co sądzicie o sali Zygra?Może ktoś tam był?

Gość

19-11-2009, 13:55
#6
a co sądzicie o sali Zygra?Może ktoś tam był?
Gość napisał(a):HEHEH ludzie tu sami ze soba piszą i smai do siebie{gafa}{diabelek}{diabelek}{usmiech}

Gość

19-11-2009, 14:06
#7
HEHEH ludzie tu sami ze soba piszą i smai do siebie{gafa}{diabelek}{diabelek}{usmiech}
Gość napisał(a):Piszą ci co im słabo idzie , żeby się zareklamować. Wystarczy zadzwonić do tych  sal weselnych  o których się   nie piszę , żeby się przekonać, że wszystkie terminy mają zajęte.

Gość

20-11-2009, 10:11
#8
Piszą ci co im słabo idzie , żeby się zareklamować. Wystarczy zadzwonić do tych  sal weselnych  o których się   nie piszę , żeby się przekonać, że wszystkie terminy mają zajęte.
Gość napisał(a):i otóż to........{ok}

Gość

20-11-2009, 10:59
#9
i otóż to........{ok}
Gość napisał(a): Jeśli sala bankietowa to tylko NIEZAPOMINAJKA. Miałem przyjemność podejmować tam gości. ujmując to jednym słowem - PROFESJONALIŚCIJacek Z.

Gość

01-12-2009, 10:37
#10
Jeśli sala bankietowa to tylko NIEZAPOMINAJKA. Miałem przyjemność podejmować tam gości. ujmując to jednym słowem - PROFESJONALIŚCIJacek Z.
Gość napisał(a):he zwykła sala jak prawie kazda weselna w Oce!!!Niezapominajka tez sie wlicza do zwykłych{ok} na moj gust taka sobie ale...

Gość

01-12-2009, 11:50
#11
he zwykła sala jak prawie kazda weselna w Oce!!!Niezapominajka tez sie wlicza do zwykłych{ok} na moj gust taka sobie ale...
Gość napisał(a):Jasne, sala itd to rzecz gustu ja miałem na myśli głównie to, ze współpraca z, że sie tak wyrażę Niezapominajką, w tej nie ma co ukrywać podniosłej chwili dała nam spokój i pewność, że wszystko będzie o'k.  Jacek Z.

Gość

01-12-2009, 14:57
#12
Jasne, sala itd to rzecz gustu ja miałem na myśli głównie to, ze współpraca z, że sie tak wyrażę Niezapominajką, w tej nie ma co ukrywać podniosłej chwili dała nam spokój i pewność, że wszystko będzie o'k.  Jacek Z.
Gość napisał(a):Czy zna ktoś może numer tel. do osoby organizującej Bal Sylwesterowy 2009/2010 w szkole w Rzekuniu

Gość

03-12-2009, 15:57
#13
Czy zna ktoś może numer tel. do osoby organizującej Bal Sylwesterowy 2009/2010 w szkole w Rzekuniu
Gość napisał(a):Polecam na zabawę sylwestrową salę NIEZAPOMINAJKA.Będę bawił się tam już trzeci raz z kolei.Wszystko dopięte jest na ostatni guzik.Naprawdę super{ok}{usmiech}{zakochany}

Gość

04-12-2009, 14:14
#14
Polecam na zabawę sylwestrową salę NIEZAPOMINAJKA.Będę bawił się tam już trzeci raz z kolei.Wszystko dopięte jest na ostatni guzik.Naprawdę super{ok}{usmiech}{zakochany}
Gość napisał(a):Chyba musi być straszna bieda w tej niezaponinajce jak tak się sami reklamują {gafa} ups znaczy sie reklamują wszyscy

Gość

04-12-2009, 23:42
#15
Chyba musi być straszna bieda w tej niezaponinajce jak tak się sami reklamują {gafa} ups znaczy sie reklamują wszyscy
Gość napisał(a):[quote=]Polecam na zabawę sylwestrową salę NIEZAPOMINAJKA.Będę bawił się tam już trzeci raz z kolei.Wszystko dopięte jest na ostatni guzik.Naprawdę super{ok}{usmiech}{zakochany}[/quote]czyli trzeci raz z rzędu będziesz stał w kolejce do toalety, tam jest tylko jedna toaleta dla Panów i jedna dla Pań, jedna toaleta powinna przypadać na 50 osób a na sylwestra ile będzie ....... powodzenia i żelaznego pęcherza !! {diabelek}

Gość

05-12-2009, 08:52
#16
[quote=]Polecam na zabawę sylwestrową salę NIEZAPOMINAJKA.Będę bawił się tam już trzeci raz z kolei.Wszystko dopięte jest na ostatni guzik.Naprawdę super{ok}{usmiech}{zakochany}[/quote]czyli trzeci raz z rzędu będziesz stał w kolejce do toalety, tam jest tylko jedna toaleta dla Panów i jedna dla Pań, jedna toaleta powinna przypadać na 50 osób a na sylwestra ile będzie ....... powodzenia i żelaznego pęcherza !! {diabelek}
Gość napisał(a):święta racja...

Gość

05-12-2009, 14:10
#17
święta racja...
Gość napisał(a):toaleta toaletą ale jakie zapachy Ostrołęckie{nie}

Gość

05-12-2009, 22:57
#18
toaleta toaletą ale jakie zapachy Ostrołęckie{nie}
Gość napisał(a):toaleta toaletą ale jakie zapachy Ostrołęckie{nie}

Gość

05-12-2009, 22:58
#19
toaleta toaletą ale jakie zapachy Ostrołęckie{nie}
Gość napisał(a):Jedną z cech naszego ego jest krytykowanie, ocenianie. Nie siebie, ale innych. Ludzie mają bardzo wiele do powiedzenia na temat innych ludzi. Wyrażają swoje opinie o kimś i zawsze uważają, że mają rację. Nie zdają sobie z tego sprawy, że tym sposobem ujawniają swoje ego i swoje braki, niedociągnięcia. Ego uwielbia krytykę, dlatego jest niezwykle czujne na błędy innych ludzi. Ludzkie ego jest też niezwykle krytyczne. To ono ocenia, opiniuje, krytykuje. Ci, którzy są w tym dobrzy, najczęściej nie wiedząc nawet o tym, krytykują sami siebie, bo to, co ich drażni w innych, sami mają w sobie. {usmiech}

Gość

06-12-2009, 12:31
#20
Jedną z cech naszego ego jest krytykowanie, ocenianie. Nie siebie, ale innych. Ludzie mają bardzo wiele do powiedzenia na temat innych ludzi. Wyrażają swoje opinie o kimś i zawsze uważają, że mają rację. Nie zdają sobie z tego sprawy, że tym sposobem ujawniają swoje ego i swoje braki, niedociągnięcia. Ego uwielbia krytykę, dlatego jest niezwykle czujne na błędy innych ludzi. Ludzkie ego jest też niezwykle krytyczne. To ono ocenia, opiniuje, krytykuje. Ci, którzy są w tym dobrzy, najczęściej nie wiedząc nawet o tym, krytykują sami siebie, bo to, co ich drażni w innych, sami mają w sobie. {usmiech}

strony: wstecz 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów