Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Jak u ciebie niezapominajka stoi na 1 miejscu to ja gratuluje gustu.Sala ze słupami, wejście po schodach  co dla osób starszych nie wspominając  o osobach niepełnosprawnych i tych , którzy za dużą wypiją jest   niemożliwe, jedna łazienka z jedną kabiną.Jak byliśmy tam na Sylwestrze to mężczyżni musieli załatwiać się na zewnątrz bo była taka kolejka .Żadnego holu , a na zewnątrz smród .Jeszcze raz gratuluje gustu.

Gość

07-11-2009, 09:04
#1
Jak u ciebie niezapominajka stoi na 1 miejscu to ja gratuluje gustu.Sala ze słupami, wejście po schodach  co dla osób starszych nie wspominając  o osobach niepełnosprawnych i tych , którzy za dużą wypiją jest   niemożliwe, jedna łazienka z jedną kabiną.Jak byliśmy tam na Sylwestrze to mężczyżni musieli załatwiać się na zewnątrz bo była taka kolejka .Żadnego holu , a na zewnątrz smród .Jeszcze raz gratuluje gustu.
Gość napisał(a):dZIĘKUJĘ. kAŻDA SALA MA SWOJE WADY. Nic z pięknych wnętrzy i braku schodów, jeżeli jedzenie i obsługa stoją na niskim poziomie (np. w nad Narwią czy u Augustyniaka).  W Niezapominajcie i jedzenie i obsługa sa na6+, tak jak i wnętrze.

Gość

07-11-2009, 09:08
#2
dZIĘKUJĘ. kAŻDA SALA MA SWOJE WADY. Nic z pięknych wnętrzy i braku schodów, jeżeli jedzenie i obsługa stoją na niskim poziomie (np. w nad Narwią czy u Augustyniaka).  W Niezapominajcie i jedzenie i obsługa sa na6+, tak jak i wnętrze.
Gość napisał(a):Amigowiec został porażony przez swoją ukochaną Amigę na śmierć i poszedł do nieba. Staje przed Świętym Piotrem, a Św. Piotr się go pyta: - Chciałbyś, amigowcu, pójść do nieba czy do piekła? - Chciałbym się rozejrzeć - odpowiada amigowiec. - Patrz, tak wygląda niebo - mówi Św. Piotr - pokazując dookoła. - Niby chłodno tu - inteligentnie zauważa amigowiec. - Teraz chodź, pokażę ci piekło - mówi Św. Piotr Zjeżdżają do piekła, patrzą, a tam gołe panienki siedzą na monitorach - na ekranach widać rajowane d*.*y też - dookoła leżą Amigi, a nawet najnowszy model "Amiga CD Power Belzebub" z procesorem Matolarola 40000000000, która ma 100 TMipsów. Wracają na górę - czyli do nieba - i Św. Pieter się pyta: - No to jak - niebo czy piekło? - Nie obraź się, Św. Piotr - ale ja wolę do piekła - mówi amigowiec. Dobra, pojechał na dół, wychodzi z windy a tu go dwa diabły za bary i do beczki ze smołą. Przestraszony amigowiec - krzyczy, co się stało z tamtym piekłem, które widział poprzednio. Na to jeden z diabłów odpowiada: - To było DEMO, baranie, DEMO...

Gość

07-11-2009, 11:10
#3
Amigowiec został porażony przez swoją ukochaną Amigę na śmierć i poszedł do nieba. Staje przed Świętym Piotrem, a Św. Piotr się go pyta: - Chciałbyś, amigowcu, pójść do nieba czy do piekła? - Chciałbym się rozejrzeć - odpowiada amigowiec. - Patrz, tak wygląda niebo - mówi Św. Piotr - pokazując dookoła. - Niby chłodno tu - inteligentnie zauważa amigowiec. - Teraz chodź, pokażę ci piekło - mówi Św. Piotr Zjeżdżają do piekła, patrzą, a tam gołe panienki siedzą na monitorach - na ekranach widać rajowane d*.*y też - dookoła leżą Amigi, a nawet najnowszy model "Amiga CD Power Belzebub" z procesorem Matolarola 40000000000, która ma 100 TMipsów. Wracają na górę - czyli do nieba - i Św. Pieter się pyta: - No to jak - niebo czy piekło? - Nie obraź się, Św. Piotr - ale ja wolę do piekła - mówi amigowiec. Dobra, pojechał na dół, wychodzi z windy a tu go dwa diabły za bary i do beczki ze smołą. Przestraszony amigowiec - krzyczy, co się stało z tamtym piekłem, które widział poprzednio. Na to jeden z diabłów odpowiada: - To było DEMO, baranie, DEMO...
Gość napisał(a):W lokalu klient mowi do kelnera:- Panie, ta zupa smierdzi!Kelner odsunal się na 5 metrow i pyta:- A teraz? {gafa}

Gość

07-11-2009, 11:41
#4
W lokalu klient mowi do kelnera:- Panie, ta zupa smierdzi!Kelner odsunal się na 5 metrow i pyta:- A teraz? {gafa}
Gość napisał(a):A po ile jest w renesansie od osoby i co jest w tej cenie bo też się zastanawiam nad tą salą.

Gość

07-11-2009, 17:54
#5
A po ile jest w renesansie od osoby i co jest w tej cenie bo też się zastanawiam nad tą salą.
Gość napisał(a):Według mnie to ranking jest prosty1.Aleksandria2.Olimpia3.Zakłady mięsne.Pamiętajcie ,że nie ma sensu sprzeczac  się ponieważ ile jest ludzi  tyle jest gustów.

Gość

08-11-2009, 17:57
#6
Według mnie to ranking jest prosty1.Aleksandria2.Olimpia3.Zakłady mięsne.Pamiętajcie ,że nie ma sensu sprzeczac  się ponieważ ile jest ludzi  tyle jest gustów.
Gość napisał(a):Zielony Zakątek też jest ok!{ok}{ok}{ok}oczywiście jak dla mnie!{diabelek}miałam tam wesele niedawno i było świetnie{ok}

Gość

08-11-2009, 19:03
#7
Zielony Zakątek też jest ok!{ok}{ok}{ok}oczywiście jak dla mnie!{diabelek}miałam tam wesele niedawno i było świetnie{ok}
Gość napisał(a):Popieram ten ranking.W tych salach mozemy znależć wszystko co jest nam potrzebne do udanego wesela czyli duże wygodne sale w  przypadku Zakładów i Olimpii są to sale bez żadnych słupów dzięki temu można ustawic stoły jak się chce poza tym bardzo dobre i w duzych porcjach jedzenie i obsługa,hotel i duże parkingi.

Gość

08-11-2009, 21:21
#8
Popieram ten ranking.W tych salach mozemy znależć wszystko co jest nam potrzebne do udanego wesela czyli duże wygodne sale w  przypadku Zakładów i Olimpii są to sale bez żadnych słupów dzięki temu można ustawic stoły jak się chce poza tym bardzo dobre i w duzych porcjach jedzenie i obsługa,hotel i duże parkingi.
Gość napisał(a):  A jak tam cenowo stoi Niezapominajka na przyszły rok?Ile dań i przystawek?

Gość

09-11-2009, 13:42
#9
  A jak tam cenowo stoi Niezapominajka na przyszły rok?Ile dań i przystawek?
Gość napisał(a):Witam Planuje wesele siostry i bardzo podoba mi sie dworek AleksandriaCzy osoby , ktore miały tam wesele bądz były w tej sali jako goscie mogliby coś napisać o jedzeniu?? czy jest smaczne  i ile jest dan gorących ?? {mruga}

Gość

10-11-2009, 11:08
#10
Witam Planuje wesele siostry i bardzo podoba mi sie dworek AleksandriaCzy osoby , ktore miały tam wesele bądz były w tej sali jako goscie mogliby coś napisać o jedzeniu?? czy jest smaczne  i ile jest dan gorących ?? {mruga}
Gość napisał(a):przeczytaj sobie to wszystko od poczatku o aleksandri jest napisane!{zdziwko}

Gość

10-11-2009, 11:50
#11
przeczytaj sobie to wszystko od poczatku o aleksandri jest napisane!{zdziwko}
Gość napisał(a):Ja polecam Arkadie miałam tam własne wesele 7 listopada 2009 nie mam żadnych zastrzeżeń każdy był zadowolony. Jednym słowem było super.

Gość

10-11-2009, 12:46
#12
Ja polecam Arkadie miałam tam własne wesele 7 listopada 2009 nie mam żadnych zastrzeżeń każdy był zadowolony. Jednym słowem było super.
Gość napisał(a):z salą na wesele jest tak samo jak i z kapelą i fotografem i kamerzystą jednym się podoba ta sala czy ten zespół a innym nie jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził {gafa}

Gość

11-11-2009, 09:24
#13
z salą na wesele jest tak samo jak i z kapelą i fotografem i kamerzystą jednym się podoba ta sala czy ten zespół a innym nie jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził {gafa}
Gość napisał(a):Jaki jest porzadna sala, dobre żarcie, kulturalni gospodarze i dobra obsługa to się wszystkim podoba...proste:){usmiech}

Gość

11-11-2009, 22:00
#14
Jaki jest porzadna sala, dobre żarcie, kulturalni gospodarze i dobra obsługa to się wszystkim podoba...proste:){usmiech}
Gość napisał(a):W pełni zgadzam się z przedmówcą.

Gość

11-11-2009, 22:29
#15
W pełni zgadzam się z przedmówcą.
Gość napisał(a):Ja równie miałam wesele w tym roku w Sali Aleksandria, zarówno ja jaki goście byli oczarowani salą, jedzenie było pyszne. Polecam!!!!

Gość

12-11-2009, 08:12
#16
Ja równie miałam wesele w tym roku w Sali Aleksandria, zarówno ja jaki goście byli oczarowani salą, jedzenie było pyszne. Polecam!!!!
Gość napisał(a):czy to prawda że w Renesansie właściciel sali każe kończyć wcześniej wesela i decyduje o której ma się skończyć bo cyt. ,, kelnerzy muszą posprzątać,,????{zdziwko} i czy to prawda ze na całą salę jest tylko dwóch kelnerów????{zdziwko} toż to jakaś paranoja. Zna ktoś może jakieś szczegóły i opinie o tej sali???{co}

Gość

12-11-2009, 14:07
#17
czy to prawda że w Renesansie właściciel sali każe kończyć wcześniej wesela i decyduje o której ma się skończyć bo cyt. ,, kelnerzy muszą posprzątać,,????{zdziwko} i czy to prawda ze na całą salę jest tylko dwóch kelnerów????{zdziwko} toż to jakaś paranoja. Zna ktoś może jakieś szczegóły i opinie o tej sali???{co}
Gość napisał(a):w renesansie bylam na weselu, bawilam sie do 6 rano i nikt mnie nie wyganial, a poprawiny rowniez trwaly dosc dlugo - do 19, nie znam cen, ale jedzenie mi smakowalo, a kelnerow na pewno bylo wiecej niz dwóch, ogolnie duzo miejsca i co wazne - nieslizga podloga :)

Gość

12-11-2009, 14:21
#18
w renesansie bylam na weselu, bawilam sie do 6 rano i nikt mnie nie wyganial, a poprawiny rowniez trwaly dosc dlugo - do 19, nie znam cen, ale jedzenie mi smakowalo, a kelnerow na pewno bylo wiecej niz dwóch, ogolnie duzo miejsca i co wazne - nieslizga podloga :)
Gość napisał(a):Dziękujemy właścicielowi sali za wyczerpującą odpowiedż.

Gość

13-11-2009, 07:12
#19
Dziękujemy właścicielowi sali za wyczerpującą odpowiedż.
Gość napisał(a):Ja w renesansie miałam swoje wesele.Właściciel wcale nie kazał kończyć wcześniej.Jedynie nie podobało mi się to jak wyszedł na sale już nad ranem (chyba nie do końca trzeźwy) ale żadnych problemów nie robił.Ogólnie to są mili.A co do jedzenia to nam smakowało,a panowie z zespołu stwierdzili że jedne z najlepszych.Kelnerów było 4 bądź 5 już nie pamiętam.Szczerze mówiąc to byliśmy bardzo zadowoleni

Gość

13-11-2009, 10:41
#20
Ja w renesansie miałam swoje wesele.Właściciel wcale nie kazał kończyć wcześniej.Jedynie nie podobało mi się to jak wyszedł na sale już nad ranem (chyba nie do końca trzeźwy) ale żadnych problemów nie robił.Ogólnie to są mili.A co do jedzenia to nam smakowało,a panowie z zespołu stwierdzili że jedne z najlepszych.Kelnerów było 4 bądź 5 już nie pamiętam.Szczerze mówiąc to byliśmy bardzo zadowoleni

strony: wstecz 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów