Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 66 dalej
Gość napisał(a):[quote=]Jęśli chodzi o sondę to nie tylko kwadrans sobie "nabił" głosów zrobiły to także zielony zakątek i aleksandria widać to w jak krótkim czasie dobyło tym salom głosów a metoda jest bardzo prosta "NEOSTRADA" i można głosować ile się chce rozłączasz i włączasz i jak ktoś jest cierpliwy to można tak sobie nabijać aż się znudzi.[/quote]wiec sobie rozlaczaj i glosuj jak ci zal d sciska-moze i twoja sala podbic sobie pozycje/dla wnikliwych latwo sprawdzic ktora/bo chyba poza salami nikt nie pamieta codziennej punktacji jak ty-dajcie sobie na luz!!!!!!!!!!!!!!!!bankietowcy

Gość

11-10-2009, 22:47
#1
[quote=]Jęśli chodzi o sondę to nie tylko kwadrans sobie "nabił" głosów zrobiły to także zielony zakątek i aleksandria widać to w jak krótkim czasie dobyło tym salom głosów a metoda jest bardzo prosta "NEOSTRADA" i można głosować ile się chce rozłączasz i włączasz i jak ktoś jest cierpliwy to można tak sobie nabijać aż się znudzi.[/quote]wiec sobie rozlaczaj i glosuj jak ci zal d sciska-moze i twoja sala podbic sobie pozycje/dla wnikliwych latwo sprawdzic ktora/bo chyba poza salami nikt nie pamieta codziennej punktacji jak ty-dajcie sobie na luz!!!!!!!!!!!!!!!!bankietowcy
Gość napisał(a):Do grajka,jeśli uważasz,że jedzenie jest w Kwadransie takie okropne,to chyba  przeginasz.Ja miałam w Kwadransie wesele w ubiegłym roku,a mój brat w tym toku i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni z pysznego jedzenia i exstra obsługi,a moze dlatego tak piszesz że szefostwo Kwadransu nie poleciło Cię nikomu jako dobrego zespołu,bo z tego co sama wiem polecane sa zespoły takie które nie robią długich przerw i nie nadużywaja alkoholu/tak było w naszym przypadku,gdy pytalismy o jakiś sprawdzony zespół/.A jesli chodzi o jakieś tam nabijanie głosów,to robota dla cierpliwych i jeszcze trzeba wiedzieć jak to zrobić.Uważam ,że najlepsze są opinie sprawdzone dotyczace poszczególnych sal,a nie jakies obrzucanie sie błotem.

Gość

12-10-2009, 08:19
#2
Do grajka,jeśli uważasz,że jedzenie jest w Kwadransie takie okropne,to chyba  przeginasz.Ja miałam w Kwadransie wesele w ubiegłym roku,a mój brat w tym toku i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni z pysznego jedzenia i exstra obsługi,a moze dlatego tak piszesz że szefostwo Kwadransu nie poleciło Cię nikomu jako dobrego zespołu,bo z tego co sama wiem polecane sa zespoły takie które nie robią długich przerw i nie nadużywaja alkoholu/tak było w naszym przypadku,gdy pytalismy o jakiś sprawdzony zespół/.A jesli chodzi o jakieś tam nabijanie głosów,to robota dla cierpliwych i jeszcze trzeba wiedzieć jak to zrobić.Uważam ,że najlepsze są opinie sprawdzone dotyczace poszczególnych sal,a nie jakies obrzucanie sie błotem.
Gość napisał(a):kwadrans oki na max. 120 osób, a na większe wesele zdecyzdowanie tylko i wyłącznie sala przy zakładach mięsnych:) polecam mialam tam swoje weselicho :) super ssala, a pani Basia super kobietka:)

Gość

12-10-2009, 10:34
#3
kwadrans oki na max. 120 osób, a na większe wesele zdecyzdowanie tylko i wyłącznie sala przy zakładach mięsnych:) polecam mialam tam swoje weselicho :) super ssala, a pani Basia super kobietka:)
Gość napisał(a):A w czym ta pani Basia taka super{mruga}Przy obecnej konkurencji Każdy się stara i tak musi być{tak}Kto bywa na weselach często to się {gafa}obserwuję Nad Narwią jeszcze muszą jeszcze wiele nauczyć{usmiech}

Gość

13-10-2009, 16:14
#4
A w czym ta pani Basia taka super{mruga}Przy obecnej konkurencji Każdy się stara i tak musi być{tak}Kto bywa na weselach często to się {gafa}obserwuję Nad Narwią jeszcze muszą jeszcze wiele nauczyć{usmiech}
Gość napisał(a):Jeśli naprawdę zależy wam na tym aby naprawdę wybrać najlepszą salę weselną to mała podpowiedz.1.Na tej stronie reklamują się sami właściciele wiec  proponuję brać dużą poprawkę na tym o czym tu piszą.2.Najlepsze są  te salę , które się  nie reklamują bo i tak mają wszystkie zajęte terminy.Pozdrawiam

Gość

13-10-2009, 16:56
#5
Jeśli naprawdę zależy wam na tym aby naprawdę wybrać najlepszą salę weselną to mała podpowiedz.1.Na tej stronie reklamują się sami właściciele wiec  proponuję brać dużą poprawkę na tym o czym tu piszą.2.Najlepsze są  te salę , które się  nie reklamują bo i tak mają wszystkie zajęte terminy.Pozdrawiam
Gość napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=fyFP-niTRjE

Gość

15-10-2009, 23:00
#6
http://www.youtube.com/watch?v=fyFP-niTRjE
Gość napisał(a):dobre^^{diabelek}{ok}

Gość

16-10-2009, 22:27
#7
dobre^^{diabelek}{ok}
Gość napisał(a):witajcie. planuje, przyjęcie weselne do 20 osób (z noclegiem) znacie miejsce w którym można taka imprezę zorganizować?

Gość

19-10-2009, 22:24
#8
witajcie. planuje, przyjęcie weselne do 20 osób (z noclegiem) znacie miejsce w którym można taka imprezę zorganizować?
Gość napisał(a):[quote=][quote=]Polecam VERSAL w MyszyńcuDuża zrobiona z gustem bez zbędnych pierdół jak w nożewie a jedzenie rewelacja..[/quote]sa gusta i gusciki a dla mnie ten versal  jest pomieszanie z poplataniem a juz do versalu to mu bardzo daleko ale i osob tyle zdan moze na myszyniec i okolice jest oki[/quote]Jak dla mnie to Wersal jest swietna jedzenie jest znakomite a ile osób tyle zdan jezeli ktoś nie ma gustu to niech sie najlepiej nie wypowiada ...

Gość

25-10-2009, 19:12
#9
[quote=][quote=]Polecam VERSAL w MyszyńcuDuża zrobiona z gustem bez zbędnych pierdół jak w nożewie a jedzenie rewelacja..[/quote]sa gusta i gusciki a dla mnie ten versal  jest pomieszanie z poplataniem a juz do versalu to mu bardzo daleko ale i osob tyle zdan moze na myszyniec i okolice jest oki[/quote]Jak dla mnie to Wersal jest swietna jedzenie jest znakomite a ile osób tyle zdan jezeli ktoś nie ma gustu to niech sie najlepiej nie wypowiada ...
Gość napisał(a):[quote=][quote=]Polecam VERSAL w MyszyńcuDuża zrobiona z gustem bez zbędnych pierdół jak w nożewie a jedzenie rewelacja..[/quote]sa gusta i gusciki a dla mnie ten versal  jest pomieszanie z poplataniem a juz do versalu to mu bardzo daleko ale i osob tyle zdan moze na myszyniec i okolice jest oki[/quote]Jak dla mnie to Wersal jest swietna jedzenie jest znakomite a ile osób tyle zdan jezeli ktoś nie ma gustu to niech sie najlepiej nie wypowiada ...

Gość

25-10-2009, 19:12
#10
[quote=][quote=]Polecam VERSAL w MyszyńcuDuża zrobiona z gustem bez zbędnych pierdół jak w nożewie a jedzenie rewelacja..[/quote]sa gusta i gusciki a dla mnie ten versal  jest pomieszanie z poplataniem a juz do versalu to mu bardzo daleko ale i osob tyle zdan moze na myszyniec i okolice jest oki[/quote]Jak dla mnie to Wersal jest swietna jedzenie jest znakomite a ile osób tyle zdan jezeli ktoś nie ma gustu to niech sie najlepiej nie wypowiada ...
Gość napisał(a):{ok}[quote=]Male przyjecia weselne świetnie i w umiarkowanej cenie organizuje ,,Eudar,,Sala jest w klubie,,Lokator,,klimatyzowana mila obsluga ,pyszne jedzonko .Z tego co wiem  okolo 100 zl od osoby biorą .Byla zupa borowikowa ,4gorące dania z czego 1wsze z 3rodz mies ,czerony barszczyk z uszkami rano,8 zimnych przystawek,napoje zimne bez ograniczeń a dodatkowo 2 stoly z slodkośćiami i jedzonkiem ,,babci,,tj.pierogi,bigos,babka ziemniaczana,miesko duszone z cebulka -pychota.Kawa,herbata przy owocach z ciastem na stole oddzielnym.Bylismy mile zaskoczeni ,polecam.{ok}[/quote]

Gość

27-10-2009, 19:51
#11
{ok}[quote=]Male przyjecia weselne świetnie i w umiarkowanej cenie organizuje ,,Eudar,,Sala jest w klubie,,Lokator,,klimatyzowana mila obsluga ,pyszne jedzonko .Z tego co wiem  okolo 100 zl od osoby biorą .Byla zupa borowikowa ,4gorące dania z czego 1wsze z 3rodz mies ,czerony barszczyk z uszkami rano,8 zimnych przystawek,napoje zimne bez ograniczeń a dodatkowo 2 stoly z slodkośćiami i jedzonkiem ,,babci,,tj.pierogi,bigos,babka ziemniaczana,miesko duszone z cebulka -pychota.Kawa,herbata przy owocach z ciastem na stole oddzielnym.Bylismy mile zaskoczeni ,polecam.{ok}[/quote]
Gość napisał(a):[quote=]{ok}[quote=]Male przyjecia weselne świetnie i w umiarkowanej cenie organizuje ,,Eudar,,Sala jest w klubie,,Lokator,,klimatyzowana mila obsluga ,pyszne jedzonko .Z tego co wiem  okolo 100 zl od osoby biorą .Byla zupa borowikowa ,4gorące dania z czego 1wsze z 3rodz mies ,czerony barszczyk z uszkami rano,8 zimnych przystawek,napoje zimne bez ograniczeń a dodatkowo 2 stoly z slodkośćiami i jedzonkiem ,,babci,,tj.pierogi,bigos,babka ziemniaczana,miesko duszone z cebulka -pychota.Kawa,herbata przy owocach z ciastem na stole oddzielnym.Bylismy mile zaskoczeni ,polecam.{ok}[/quote][/quote] a gdzie jest ta sala

Gość

27-10-2009, 19:52
#12
[quote=]{ok}[quote=]Male przyjecia weselne świetnie i w umiarkowanej cenie organizuje ,,Eudar,,Sala jest w klubie,,Lokator,,klimatyzowana mila obsluga ,pyszne jedzonko .Z tego co wiem  okolo 100 zl od osoby biorą .Byla zupa borowikowa ,4gorące dania z czego 1wsze z 3rodz mies ,czerony barszczyk z uszkami rano,8 zimnych przystawek,napoje zimne bez ograniczeń a dodatkowo 2 stoly z slodkośćiami i jedzonkiem ,,babci,,tj.pierogi,bigos,babka ziemniaczana,miesko duszone z cebulka -pychota.Kawa,herbata przy owocach z ciastem na stole oddzielnym.Bylismy mile zaskoczeni ,polecam.{ok}[/quote][/quote] a gdzie jest ta sala
Gość napisał(a):[quote=]http://www.youtube.com/watch?v=fyFP-niTRjE[/quote]Ni ezła babka{zdziwko}

Gość

27-10-2009, 23:54
#13
[quote=]http://www.youtube.com/watch?v=fyFP-niTRjE[/quote]Ni ezła babka{zdziwko}
Gość napisał(a):[quote=]Jeśli naprawdę zależy wam na tym aby naprawdę wybrać najlepszą salę weselną to mała podpowiedz.1.Na tej stronie reklamują się sami właściciele wiec  proponuję brać dużą poprawkę na tym o czym tu piszą.2.Najlepsze są  te salę , które się  nie reklamują bo i tak mają wszystkie zajęte terminy.Pozdrawiam[/quote]Popieram tą wypowiedź-dodam jeszcze, że najlepiej popytać wśród znajomych, którzy mieli własne wesele-to forum, widać po wypowiedziach to raczej zawiść "konkurencji" lub zachwalanie samych siebie "reklama"

Gość

27-10-2009, 23:57
#14
[quote=]Jeśli naprawdę zależy wam na tym aby naprawdę wybrać najlepszą salę weselną to mała podpowiedz.1.Na tej stronie reklamują się sami właściciele wiec  proponuję brać dużą poprawkę na tym o czym tu piszą.2.Najlepsze są  te salę , które się  nie reklamują bo i tak mają wszystkie zajęte terminy.Pozdrawiam[/quote]Popieram tą wypowiedź-dodam jeszcze, że najlepiej popytać wśród znajomych, którzy mieli własne wesele-to forum, widać po wypowiedziach to raczej zawiść "konkurencji" lub zachwalanie samych siebie "reklama"
Gość napisał(a):[quote=][quote=]http://www.youtube.com/watch?v=fyFP-niTRjE[/ quote]Niezła babka{zdziwko}[/quote]Odlot :)

Gość

29-10-2009, 20:32
#15
[quote=][quote=]http://www.youtube.com/watch?v=fyFP-niTRjE[/ quote]Niezła babka{zdziwko}[/quote]Odlot :)
Gość napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=c4t27g9jdTU&feature=related

Gość

29-10-2009, 23:42
#16
http://www.youtube.com/watch?v=c4t27g9jdTU&feature=related
Gość napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=p_rTD01tObg&feature=related

Gość

30-10-2009, 00:02
#17
http://www.youtube.com/watch?v=p_rTD01tObg&feature=related
Gość napisał(a):Jezeli chodzi o sale RENESANS, bylam tam na weselu i nie mialam zadnych zastrzezen, jedzenie bylo ok, sala przestronna ale zgadzam sie ze moznaby ozywic  jakas dekoracją poniewaz popieram przedkomentujących jest chłodna :) Mimo to zamowilam ta sale na wlasne wesele, wlasciciel jest mily i widac ze stara sie ulepszac stopniowo sale, na sylwestra ma byc bar:) Jezeli chodzi o AUGUSTYNIAKA uwazam ze sala jest godna pochwaly, wlasciciele sa doświadczeni i profesjonalni. W KWADRANSIE nie smakowalo mi jedzenie, bylo dosc slone ale mozliwe sie poprawilo. ALEXANDRIA- sala przepiękna, jednocześnie drogo- 140zl, po rozmowie z włascicielem bylam zniesmaczona. Za dzieci placi sie 100%, uwazam ze parkiet jest za maly i sala wg mnie na max 150 os.  przy doplacie 10zl (w sumie 150) NAWET obsługa tortu ;) hah to mnie rozsmieszylo

Gość

06-11-2009, 09:37
#18
Jezeli chodzi o sale RENESANS, bylam tam na weselu i nie mialam zadnych zastrzezen, jedzenie bylo ok, sala przestronna ale zgadzam sie ze moznaby ozywic  jakas dekoracją poniewaz popieram przedkomentujących jest chłodna :) Mimo to zamowilam ta sale na wlasne wesele, wlasciciel jest mily i widac ze stara sie ulepszac stopniowo sale, na sylwestra ma byc bar:) Jezeli chodzi o AUGUSTYNIAKA uwazam ze sala jest godna pochwaly, wlasciciele sa doświadczeni i profesjonalni. W KWADRANSIE nie smakowalo mi jedzenie, bylo dosc slone ale mozliwe sie poprawilo. ALEXANDRIA- sala przepiękna, jednocześnie drogo- 140zl, po rozmowie z włascicielem bylam zniesmaczona. Za dzieci placi sie 100%, uwazam ze parkiet jest za maly i sala wg mnie na max 150 os.  przy doplacie 10zl (w sumie 150) NAWET obsługa tortu ;) hah to mnie rozsmieszylo
Gość napisał(a):Polecam: Violettę-przy nowym szpitalu, Elbę- na Kilińskiego, Niezapominajkę- w Wojciechowicach, Wiktorię- w Łęgu Starościńskim

Gość

06-11-2009, 09:48
#19
Polecam: Violettę-przy nowym szpitalu, Elbę- na Kilińskiego, Niezapominajkę- w Wojciechowicach, Wiktorię- w Łęgu Starościńskim
Gość napisał(a):Niezapominajka u mnie stoi na pierwszym miejscu pod każdym względem, potem sala właścicieli Elb - Zakłady Mięsne - EWELACJA!

Gość

06-11-2009, 11:51
#20
Niezapominajka u mnie stoi na pierwszym miejscu pod każdym względem, potem sala właścicieli Elb - Zakłady Mięsne - EWELACJA!

strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów