Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 66 dalej
Gość napisał(a):popieram ^^^{ok} max 100{ok}

Gość

11-09-2009, 08:51
#1
popieram ^^^{ok} max 100{ok}
Gość napisał(a):tylko sala bankietowa Alicja!!!

Gość

24-09-2009, 21:53
#2
tylko sala bankietowa Alicja!!!
Gość napisał(a):Gdzie w Ostrołęce najlepiej zrobić wesele na 70-80 osób? jak uważacie?

Gość

28-09-2009, 09:47
#3
Gdzie w Ostrołęce najlepiej zrobić wesele na 70-80 osób? jak uważacie?
Gość napisał(a):na tyle to dobrze w kwadransie lub niezapominajce

Gość

28-09-2009, 09:56
#4
na tyle to dobrze w kwadransie lub niezapominajce
Gość napisał(a):polecam BOROWIK.Cena 140 zl plus alkohol,ciasta,,napoje,ale-super obsługa,piękne otoczenie i  niepowtarzalny klimat

Gość

28-09-2009, 11:13
#5
polecam BOROWIK.Cena 140 zl plus alkohol,ciasta,,napoje,ale-super obsługa,piękne otoczenie i  niepowtarzalny klimat
Gość napisał(a):Czy moglibyście mi powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się sala Renesans w Antoniach?? {co}

Gość

28-09-2009, 19:07
#6
Czy moglibyście mi powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się sala Renesans w Antoniach?? {co}
Gość napisał(a):za drukarnia po prawej stronie [prawie ze na zakrecie!!! oczywiscie od strony ostrołeki jak jedziesz! podobno nie ciekawa ale...{gafa}

Gość

28-09-2009, 19:49
#7
za drukarnia po prawej stronie [prawie ze na zakrecie!!! oczywiscie od strony ostrołeki jak jedziesz! podobno nie ciekawa ale...{gafa}
Gość napisał(a):Do Borowika 200 osób? Żart!!! Wepchasz, ale na stypę bez baletów{diabelek}

Gość

29-09-2009, 08:43
#8
Do Borowika 200 osób? Żart!!! Wepchasz, ale na stypę bez baletów{diabelek}
Gość napisał(a):haha 200 osob a moze z 300!!:){ok}dobreMAX 100!!!!!{ok}

Gość

29-09-2009, 08:56
#9
haha 200 osob a moze z 300!!:){ok}dobreMAX 100!!!!!{ok}
Gość napisał(a):A co uważacie na temat sali Wioletta? wie ktoś ile płaci się za osobę i co wchodzi w tą cene?

Gość

29-09-2009, 10:02
#10
A co uważacie na temat sali Wioletta? wie ktoś ile płaci się za osobę i co wchodzi w tą cene?
Gość napisał(a): a ja uważam że renesans jest ok. sala duża, jedzenie dobre i dużo wystrój troche skromny ale cały czas się zmienia

Gość

29-09-2009, 13:05
#11
a ja uważam że renesans jest ok. sala duża, jedzenie dobre i dużo wystrój troche skromny ale cały czas się zmienia
Gość napisał(a):czy cos zmienilo sie w renesansie ostatnimi czasy czy cos dodali nowego czy poprawili wystroj, obsluge? czy byl ktos ostatni na weselu tam?

Gość

03-10-2009, 13:36
#12
czy cos zmienilo sie w renesansie ostatnimi czasy czy cos dodali nowego czy poprawili wystroj, obsluge? czy byl ktos ostatni na weselu tam?
Gość napisał(a):teraz poczekajmy  kiedy twoj post bedzie usuniety....jak wszystkie posty  dotyczace aleksandriii.....

Gość

08-10-2009, 15:10
#13
teraz poczekajmy  kiedy twoj post bedzie usuniety....jak wszystkie posty  dotyczace aleksandriii.....
Gość napisał(a):ja tez polecam Borowik miałam tam wesele i jestem zadowolona-przede wszystkim sala nowa i co bardzo wazne czysta czego nie mozna powiedziec o niektorych weteranach a juz szczegolnie o Austyniaku

Gość

08-10-2009, 15:45
#14
ja tez polecam Borowik miałam tam wesele i jestem zadowolona-przede wszystkim sala nowa i co bardzo wazne czysta czego nie mozna powiedziec o niektorych weteranach a juz szczegolnie o Austyniaku
Gość napisał(a):Polecam VERSAL w MyszyńcuDuża zrobiona z gustem bez zbędnych pierdół jak w nożewie a jedzenie rewelacja..

Gość

08-10-2009, 15:52
#15
Polecam VERSAL w MyszyńcuDuża zrobiona z gustem bez zbędnych pierdół jak w nożewie a jedzenie rewelacja..
Gość napisał(a):[quote=]ja tez polecam Borowik miałam tam wesele i jestem zadowolona-przede wszystkim sala nowa i co bardzo wazne czysta czego nie mozna powiedziec o niektorych weteranach a juz szczegolnie o Austyniaku[/quote]ja miałam wesele w augustyniaku i jestem bardzo zadowolona!miałam gosci zarowno z oki jak i warszawy oraz śląska i wszyscy byli pod wielikm wrazeniem(200 os.). jedyne co mi sie nie podoba to brak duzego holu. bylam tez na imprezie służbowej na drugiej sali augustyniak w wojciechowicach i musze [przyznac ze jest zrobiona super, jest ladniejsza od sali na.ul granicznej ale duzo mniejsza max 110 osob.na duzy plus super kontakt z pania augustyniak.polecam rowniez zaklady miesne.

Gość

08-10-2009, 15:59
#16
[quote=]ja tez polecam Borowik miałam tam wesele i jestem zadowolona-przede wszystkim sala nowa i co bardzo wazne czysta czego nie mozna powiedziec o niektorych weteranach a juz szczegolnie o Austyniaku[/quote]ja miałam wesele w augustyniaku i jestem bardzo zadowolona!miałam gosci zarowno z oki jak i warszawy oraz śląska i wszyscy byli pod wielikm wrazeniem(200 os.). jedyne co mi sie nie podoba to brak duzego holu. bylam tez na imprezie służbowej na drugiej sali augustyniak w wojciechowicach i musze [przyznac ze jest zrobiona super, jest ladniejsza od sali na.ul granicznej ale duzo mniejsza max 110 osob.na duzy plus super kontakt z pania augustyniak.polecam rowniez zaklady miesne.
Gość napisał(a):[quote=]Polecam VERSAL w MyszyńcuDuża zrobiona z gustem bez zbędnych pierdół jak w nożewie a jedzenie rewelacja..[/quote]sa gusta i gusciki a dla mnie ten versal  jest pomieszanie z poplataniem a juz do versalu to mu bardzo daleko ale i osob tyle zdan moze na myszyniec i okolice jest oki

Gość

08-10-2009, 16:04
#17
[quote=]Polecam VERSAL w MyszyńcuDuża zrobiona z gustem bez zbędnych pierdół jak w nożewie a jedzenie rewelacja..[/quote]sa gusta i gusciki a dla mnie ten versal  jest pomieszanie z poplataniem a juz do versalu to mu bardzo daleko ale i osob tyle zdan moze na myszyniec i okolice jest oki
Gość napisał(a):www.eostroleka.pl jest mocno "zaprzyjaźniona" z salą KWADRANS. Dla mnie ta sala to jest poniżej średniej  w Ostrołęce i okolicach. Aktualnie na na stronie www.eostroleka.pl jest sonda o salach bankietowych.Zadziwiające jest że w dniu dzisiejszym ta sala winduje z głosami z liczbą aktualnie 287 gdzie jeszcze rano było około 100. Przez trzy tygodnie nabijali sobie głosy ale dzis jest przegięcie. Jaka to sonda????????????????????Ta sala to taka super że ludzie dziś włączyli kompy i postanowili zagłosować tylko na Kwadrans. :(Wg mnie przegięcie. Niech kwadrans zmieni kucharza jak za dawnych czasów to ludzie wrócą a nie w sztuczny sposób sie wpina na piedestały.Dla mnie żarcie w Kwadransie to obecnie porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jako grajek jestem czesto na imprezach. Ciekawe ile jutro bedzie glosow w tej sondzie.Ludzie nie dajcie się omamić!!!

Gość

11-10-2009, 18:50
#18
www.eostroleka.pl jest mocno "zaprzyjaźniona" z salą KWADRANS. Dla mnie ta sala to jest poniżej średniej  w Ostrołęce i okolicach. Aktualnie na na stronie www.eostroleka.pl jest sonda o salach bankietowych.Zadziwiające jest że w dniu dzisiejszym ta sala winduje z głosami z liczbą aktualnie 287 gdzie jeszcze rano było około 100. Przez trzy tygodnie nabijali sobie głosy ale dzis jest przegięcie. Jaka to sonda????????????????????Ta sala to taka super że ludzie dziś włączyli kompy i postanowili zagłosować tylko na Kwadrans. :(Wg mnie przegięcie. Niech kwadrans zmieni kucharza jak za dawnych czasów to ludzie wrócą a nie w sztuczny sposób sie wpina na piedestały.Dla mnie żarcie w Kwadransie to obecnie porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jako grajek jestem czesto na imprezach. Ciekawe ile jutro bedzie glosow w tej sondzie.Ludzie nie dajcie się omamić!!!
Gość napisał(a):Male przyjecia weselne świetnie i w umiarkowanej cenie organizuje ,,Eudar,,Sala jest w klubie,,Lokator,,klimatyzowana mila obsluga ,pyszne jedzonko .Z tego co wiem  okolo 100 zl od osoby biorą .Byla zupa borowikowa ,4gorące dania z czego 1wsze z 3rodz mies ,czerony barszczyk z uszkami rano,8 zimnych przystawek,napoje zimne bez ograniczeń a dodatkowo 2 stoly z slodkośćiami i jedzonkiem ,,babci,,tj.pierogi,bigos,babka ziemniaczana,miesko duszone z cebulka -pychota.Kawa,herbata przy owocach z ciastem na stole oddzielnym.Bylismy mile zaskoczeni ,polecam.{ok}

Gość

11-10-2009, 20:16
#19
Male przyjecia weselne świetnie i w umiarkowanej cenie organizuje ,,Eudar,,Sala jest w klubie,,Lokator,,klimatyzowana mila obsluga ,pyszne jedzonko .Z tego co wiem  okolo 100 zl od osoby biorą .Byla zupa borowikowa ,4gorące dania z czego 1wsze z 3rodz mies ,czerony barszczyk z uszkami rano,8 zimnych przystawek,napoje zimne bez ograniczeń a dodatkowo 2 stoly z slodkośćiami i jedzonkiem ,,babci,,tj.pierogi,bigos,babka ziemniaczana,miesko duszone z cebulka -pychota.Kawa,herbata przy owocach z ciastem na stole oddzielnym.Bylismy mile zaskoczeni ,polecam.{ok}
Gość napisał(a):Jęśli chodzi o sondę to nie tylko kwadrans sobie "nabił" głosów zrobiły to także zielony zakątek i aleksandria widać to w jak krótkim czasie dobyło tym salom głosów a metoda jest bardzo prosta "NEOSTRADA" i można głosować ile się chce rozłączasz i włączasz i jak ktoś jest cierpliwy to można tak sobie nabijać aż się znudzi.

Gość

11-10-2009, 22:18
#20
Jęśli chodzi o sondę to nie tylko kwadrans sobie "nabił" głosów zrobiły to także zielony zakątek i aleksandria widać to w jak krótkim czasie dobyło tym salom głosów a metoda jest bardzo prosta "NEOSTRADA" i można głosować ile się chce rozłączasz i włączasz i jak ktoś jest cierpliwy to można tak sobie nabijać aż się znudzi.

strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów