Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Dla mnie najgorszy syf to jest w Hubusie, tam to jeszcze nie zjadłem na żadnym weselu nic ciepłego

Gość

05-08-2009, 19:00
#1
Dla mnie najgorszy syf to jest w Hubusie, tam to jeszcze nie zjadłem na żadnym weselu nic ciepłego
Gość napisał(a):Ile osób tyle subiektywnych opinii... zawsze tak jest, że jednemu coś pasuje a drugiemu nie.

Gość

05-08-2009, 23:11
#2
Ile osób tyle subiektywnych opinii... zawsze tak jest, że jednemu coś pasuje a drugiemu nie.
Gość napisał(a):jesli chodzi o salę ABC, ja bawiłam sie tam na weselu w kwietniu tego roku, jedzenie bardzo dobre, ogólnie wygląd sali tez wporządku, minusem dla mnie jest jedynie to ze sala jest na piętrze

Gość

05-08-2009, 23:42
#3
jesli chodzi o salę ABC, ja bawiłam sie tam na weselu w kwietniu tego roku, jedzenie bardzo dobre, ogólnie wygląd sali tez wporządku, minusem dla mnie jest jedynie to ze sala jest na piętrze
Gość napisał(a):byłam  na 3 weselach w niezapominajce: jedzienie wspaniałe,z obslugi  bardzo profesjonalny szef(siwy pan ale bardzo kulturalny i mily) pinlował całego wesela.JEdyny mankament to klimatyzacja:)

Gość

16-08-2009, 19:25
#4
byłam  na 3 weselach w niezapominajce: jedzienie wspaniałe,z obslugi  bardzo profesjonalny szef(siwy pan ale bardzo kulturalny i mily) pinlował całego wesela.JEdyny mankament to klimatyzacja:)
Gość napisał(a):a

Gość

16-08-2009, 19:27
#5
a
Gość napisał(a):A ja mam pytanie dotyczace Arkadii. Ktos wczesniej pisal ze mial tam w tym roku wesele i ze bylo 100 od osoby. My mamy ja zarezerwowana na przyszly rok i jest 130. Czy ktos wie o co chodzi? Czyzby w ciagu jednego roku podniesli cene az o 30 zl???

Gość

17-08-2009, 04:50
#6
A ja mam pytanie dotyczace Arkadii. Ktos wczesniej pisal ze mial tam w tym roku wesele i ze bylo 100 od osoby. My mamy ja zarezerwowana na przyszly rok i jest 130. Czy ktos wie o co chodzi? Czyzby w ciagu jednego roku podniesli cene az o 30 zl???
Gość napisał(a):ja mam wesele w listopadzie i jest po 120 i chyba tak było w tym roku zawsze jest podwyżka na początku roku z tego co zauważyłam jak szukaliśmy sali

Gość

17-08-2009, 08:24
#7
ja mam wesele w listopadzie i jest po 120 i chyba tak było w tym roku zawsze jest podwyżka na początku roku z tego co zauważyłam jak szukaliśmy sali
Gość napisał(a):[quote=]A ja mam pytanie dotyczace Arkadii. Ktos wczesniej pisal ze mial tam w tym roku wesele i ze bylo 100 od osoby. My mamy ja zarezerwowana na przyszly rok i jest 130. Czy ktos wie o co chodzi? Czyzby w ciagu jednego roku podniesli cene az o 30 zl???[/quote]W tym roku jest cena 120, ktos musiał się pomylić.Ja miałam w tym roku i byłam zadowolona z całej usługi.Powodzenia w przygotowaniach :)

Gość

17-08-2009, 17:31
#8
[quote=]A ja mam pytanie dotyczace Arkadii. Ktos wczesniej pisal ze mial tam w tym roku wesele i ze bylo 100 od osoby. My mamy ja zarezerwowana na przyszly rok i jest 130. Czy ktos wie o co chodzi? Czyzby w ciagu jednego roku podniesli cene az o 30 zl???[/quote]W tym roku jest cena 120, ktos musiał się pomylić.Ja miałam w tym roku i byłam zadowolona z całej usługi.Powodzenia w przygotowaniach :)
Gość napisał(a):[quote=][quote=]A ja mam pytanie dotyczace Arkadii. Ktos wczesniej pisal ze mial tam w tym roku wesele i ze bylo 100 od osoby. My mamy ja zarezerwowana na przyszly rok i jest 130. Czy ktos wie o co chodzi? Czyzby w ciagu jednego roku podniesli cene az o 30 zl???[/quote]W tym roku jest cena 120, ktos musiał się pomylić.Ja miałam w tym roku i byłam zadowolona z całej usługi.Powodzenia w przygotowaniach :)[/quote] 120zł z ciastem, napojami i owocami czy bez?

Gość

19-08-2009, 17:47
#9
[quote=][quote=]A ja mam pytanie dotyczace Arkadii. Ktos wczesniej pisal ze mial tam w tym roku wesele i ze bylo 100 od osoby. My mamy ja zarezerwowana na przyszly rok i jest 130. Czy ktos wie o co chodzi? Czyzby w ciagu jednego roku podniesli cene az o 30 zl???[/quote]W tym roku jest cena 120, ktos musiał się pomylić.Ja miałam w tym roku i byłam zadowolona z całej usługi.Powodzenia w przygotowaniach :)[/quote] 120zł z ciastem, napojami i owocami czy bez?
Gość napisał(a):[quote=][quote=][quote=]A ja mam pytanie dotyczace Arkadii. Ktos wczesniej pisal ze mial tam w tym roku wesele i ze bylo 100 od osoby. My mamy ja zarezerwowana na przyszly rok i jest 130. Czy ktos wie o co chodzi? Czyzby w ciagu jednego roku podniesli cene az o 30 zl???[/quote]W tym roku jest cena 120, ktos musiał się pomylić.Ja miałam w tym roku i byłam zadowolona z całej usługi.Powodzenia w przygotowaniach :)[/quote] 120zł z ciastem, napojami i owocami czy bez?[/quote]120 zł z ciastem napojami owocami i lodami a pokoje po 25 zł od osoby

Gość

19-08-2009, 21:08
#10
[quote=][quote=][quote=]A ja mam pytanie dotyczace Arkadii. Ktos wczesniej pisal ze mial tam w tym roku wesele i ze bylo 100 od osoby. My mamy ja zarezerwowana na przyszly rok i jest 130. Czy ktos wie o co chodzi? Czyzby w ciagu jednego roku podniesli cene az o 30 zl???[/quote]W tym roku jest cena 120, ktos musiał się pomylić.Ja miałam w tym roku i byłam zadowolona z całej usługi.Powodzenia w przygotowaniach :)[/quote] 120zł z ciastem, napojami i owocami czy bez?[/quote]120 zł z ciastem napojami owocami i lodami a pokoje po 25 zł od osoby
Gość napisał(a):pokoje chyba są po 40 złotych raczej ale nie jestem pewna

Gość

19-08-2009, 21:24
#11
pokoje chyba są po 40 złotych raczej ale nie jestem pewna
Gość napisał(a):[quote=]to ja na to proponuje w niezapominajce w pieniążkach rzędu 120zł?osobę jest ful wypas a do tego miła obsługa i zarombiste jedzonko pozdrawiam i polecam miłej zabawy[co do nie zapominajki to polecam jest naprawde super

Gość

19-08-2009, 21:44
#12
[quote=]to ja na to proponuje w niezapominajce w pieniążkach rzędu 120zł?osobę jest ful wypas a do tego miła obsługa i zarombiste jedzonko pozdrawiam i polecam miłej zabawy[co do nie zapominajki to polecam jest naprawde super
Gość napisał(a):Zapominajka jest fajna ale niestety brak hotelu, kiepskie otoczenie na zewnątrz. Jednak wole ARKADIE!

Gość

19-08-2009, 22:13
#13
Zapominajka jest fajna ale niestety brak hotelu, kiepskie otoczenie na zewnątrz. Jednak wole ARKADIE!
Gość napisał(a):w niezapominajce jest po 140 na 2010

Gość

20-08-2009, 08:05
#14
w niezapominajce jest po 140 na 2010
Gość napisał(a):a napoje też są w cenie w Arkadii bo jak koleżanka robiła to nie były czy by się zmieniło czy może tylko wy to macie bo tak uzgodniliście bo słyszałam że w październiku i listopadzie czasami dorzucają na salach napoje jak nie ma ich w cenie  

Gość

20-08-2009, 08:12
#15
a napoje też są w cenie w Arkadii bo jak koleżanka robiła to nie były czy by się zmieniło czy może tylko wy to macie bo tak uzgodniliście bo słyszałam że w październiku i listopadzie czasami dorzucają na salach napoje jak nie ma ich w cenie  
Gość napisał(a):[quote=]a napoje też są w cenie w Arkadii bo jak koleżanka robiła to nie były czy by się zmieniło czy może tylko wy to macie bo tak uzgodniliście bo słyszałam że w październiku i listopadzie czasami dorzucają na salach napoje jak nie ma ich w cenie  [/quote]To zalezy od Ciebie. my placilismy w maju 120zl i wszystko(przystawki, cieple dania i kawa i herbata, lody, ciasta) bylo wliczone oprocz alkoholu, szampana, napojow.Jednak byla mozliwosc zeby zeby oni zakupili napoje za dodatkowa oplata- to bylo chyba 125zl na osobe- to jest Twój wybor, nie wiem czy cos sie zmienilo,ale nie sadze, zeby w taki ktrotkim czsie wprowadzili zmiane.

Gość

21-08-2009, 12:36
#16
[quote=]a napoje też są w cenie w Arkadii bo jak koleżanka robiła to nie były czy by się zmieniło czy może tylko wy to macie bo tak uzgodniliście bo słyszałam że w październiku i listopadzie czasami dorzucają na salach napoje jak nie ma ich w cenie  [/quote]To zalezy od Ciebie. my placilismy w maju 120zl i wszystko(przystawki, cieple dania i kawa i herbata, lody, ciasta) bylo wliczone oprocz alkoholu, szampana, napojow.Jednak byla mozliwosc zeby zeby oni zakupili napoje za dodatkowa oplata- to bylo chyba 125zl na osobe- to jest Twój wybor, nie wiem czy cos sie zmienilo,ale nie sadze, zeby w taki ktrotkim czsie wprowadzili zmiane.
Gość napisał(a):Zajazd Borowik,jaki w tym zajezdzie są ceny za osobę, ile osob wejdzie na sale, zastanawiam sie nad ta sala, włascicielka twierdzi ze 200 spkojnie, jak jest w praktyce?

Gość

06-09-2009, 15:51
#17
Zajazd Borowik,jaki w tym zajezdzie są ceny za osobę, ile osob wejdzie na sale, zastanawiam sie nad ta sala, włascicielka twierdzi ze 200 spkojnie, jak jest w praktyce?
Gość napisał(a):absolutnie 200 osób co ona za głupoty gada no ale jak kazdy wlasciciel wciska kity!!! max 120!!! bylam tam na weselu i bylo wlasnie 12-130 i to wystarczy na ta sale!!!! NAPRAWDE!!!12O STYKNIE!{ok}{ok}{ok}

Gość

06-09-2009, 18:14
#18
absolutnie 200 osób co ona za głupoty gada no ale jak kazdy wlasciciel wciska kity!!! max 120!!! bylam tam na weselu i bylo wlasnie 12-130 i to wystarczy na ta sale!!!! NAPRAWDE!!!12O STYKNIE!{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):120-130!!{ok}

Gość

06-09-2009, 18:15
#19
120-130!!{ok}
Gość napisał(a):Czy mogą wypowiedzieć się na tym forum osoby pracujące w lokalach, słuchające co sobotę różnych zespołów? Proszę o wypowiedź obsługę sal,  ale tylko na temat zespołów grających na żywo (pełny skład z perkusją) - to mnie interesuję, nie chcę płacić za udawanie. Może jakiś Wasz ranking tych kapel (według Waszych ocen) z O-ki i okolic - przecież nie ma ich tak wiele. Pomóżcie mi wybrać na tę jedyną noc co porządnego i prawdziwego. Z góry dziękuję.

Gość

09-09-2009, 20:05
#20
Czy mogą wypowiedzieć się na tym forum osoby pracujące w lokalach, słuchające co sobotę różnych zespołów? Proszę o wypowiedź obsługę sal,  ale tylko na temat zespołów grających na żywo (pełny skład z perkusją) - to mnie interesuję, nie chcę płacić za udawanie. Może jakiś Wasz ranking tych kapel (według Waszych ocen) z O-ki i okolic - przecież nie ma ich tak wiele. Pomóżcie mi wybrać na tę jedyną noc co porządnego i prawdziwego. Z góry dziękuję.

strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów