Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 66 dalej
Gość napisał(a):a ja polecam ZIELONY ZAKĄTEK{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{diabelek}

Gość

02-08-2009, 12:46
#1
a ja polecam ZIELONY ZAKĄTEK{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ile zapłacałaś za tą ekorację ??? oczywiscie jak to nie tajemnica to napisz!{ok}[/quote]Na taką dekorację sali musisz przeznaczyć ok 1000-1500zl, w zależności ile rzeczy chciałabyś wybrać do udekorowania. Pozdrawiam

Gość

02-08-2009, 18:29
#2
[quote=Gość]a ile zapłacałaś za tą ekorację ??? oczywiscie jak to nie tajemnica to napisz!{ok}[/quote]Na taką dekorację sali musisz przeznaczyć ok 1000-1500zl, w zależności ile rzeczy chciałabyś wybrać do udekorowania. Pozdrawiam
Gość napisał(a):dzieki{ok}

Gość

02-08-2009, 18:50
#3
dzieki{ok}
Gość napisał(a):A jakie jedzenie jest w Kwadransie?

Gość

03-08-2009, 13:33
#4
A jakie jedzenie jest w Kwadransie?
Gość napisał(a):Nie wiem czemu, ale Zielony Zakątek ma dla mnie trochę kościelny wygląd wewnątrz...

Gość

03-08-2009, 13:45
#5
Nie wiem czemu, ale Zielony Zakątek ma dla mnie trochę kościelny wygląd wewnątrz...
Gość napisał(a):Może to jego ulubiona sala{diabelek} a co do Zielonego Zakątka to nie to że wygląd kościelny to i jedzenie nie za dobra a już skandal z zastawą która jest nie jest dobrze umyta jak nie tylko opukana wodą

Gość

03-08-2009, 14:23
#6
Może to jego ulubiona sala{diabelek} a co do Zielonego Zakątka to nie to że wygląd kościelny to i jedzenie nie za dobra a już skandal z zastawą która jest nie jest dobrze umyta jak nie tylko opukana wodą
Gość napisał(a):w zielonym zakatku po prostu jest inaczej niz w kazdej sali np augustyniak, kwadrasn olimpia wioletta itp!!!to sa typowe sale weselne przytupajki!!!hiii{diabelek}

Gość

03-08-2009, 14:26
#7
w zielonym zakatku po prostu jest inaczej niz w kazdej sali np augustyniak, kwadrasn olimpia wioletta itp!!!to sa typowe sale weselne przytupajki!!!hiii{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]w zielonym zakatku po prostu jest inaczej niz w kazdej sali np augustyniak, kwadrasn olimpia wioletta itp!!!to sa typowe sale weselne przytupajki!!!hiii{diabelek}[/quote]może i przytupaki ale ja bym wolała w takiej sali niż zeby był brudna czy nie domyta zastawa niewiem jak ty

Gość

03-08-2009, 14:37
#8
[quote=Gość]w zielonym zakatku po prostu jest inaczej niz w kazdej sali np augustyniak, kwadrasn olimpia wioletta itp!!!to sa typowe sale weselne przytupajki!!!hiii{diabelek}[/quote]może i przytupaki ale ja bym wolała w takiej sali niż zeby był brudna czy nie domyta zastawa niewiem jak ty
Gość napisał(a):a co to znaczy typowa sala przytupajka? potrafisz wyjasnic?

Gość

03-08-2009, 18:29
#9
a co to znaczy typowa sala przytupajka? potrafisz wyjasnic?
Gość napisał(a):na jedno kopyto wszystkie takie same! chyba masz oczy to widzisz czy nie za bardzo??{gafa}{gafa}{gafa}{chytry}chyba dostrzegasz różnice?ja byłam w zielonym zakątku i jakoś syfu nie widziałam!{ok}{ok}{ok}dla mnie świetne miejsce ! z dala od ulicy itp! {ok}

Gość

03-08-2009, 19:20
#10
na jedno kopyto wszystkie takie same! chyba masz oczy to widzisz czy nie za bardzo??{gafa}{gafa}{gafa}{chytry}chyba dostrzegasz różnice?ja byłam w zielonym zakątku i jakoś syfu nie widziałam!{ok}{ok}{ok}dla mnie świetne miejsce ! z dala od ulicy itp! {ok}
Gość napisał(a):"poprawiny kosztują 2500zł dla 60 osób (a podaje przecież tylko to, co zostało z przyjęcia)."wychodzi ok. 41 zł za osobę, no nie mów mi, że to dużo. Faktycznie, podaje się to, co zostało po weselu, ale:- trzeba to dogrzań- trzeba zapłącić kucharkom- trzeba zapłącić kelnerom- mimo wszystko to nie wolontariat, więc zarobić również byłoby miło.Zawsze mogłęś/glaś zabrać jedzenie po weselu i zrobić poprawiny w innej, tańszej (??) sali.

Gość

03-08-2009, 21:59
#11
"poprawiny kosztują 2500zł dla 60 osób (a podaje przecież tylko to, co zostało z przyjęcia)."wychodzi ok. 41 zł za osobę, no nie mów mi, że to dużo. Faktycznie, podaje się to, co zostało po weselu, ale:- trzeba to dogrzań- trzeba zapłącić kucharkom- trzeba zapłącić kelnerom- mimo wszystko to nie wolontariat, więc zarobić również byłoby miło.Zawsze mogłęś/glaś zabrać jedzenie po weselu i zrobić poprawiny w innej, tańszej (??) sali.
Gość napisał(a):no i nie wiem, po co marudzić, bo o prawie wszystkich aspektach wynajmu sali Aleksandria wiedziałeś wcześniej. Wiedzialeś, że czas militowany, że może trzeba będzie dopłącić, itd., itp. Dlaczego się na to zgodzileś?

Gość

03-08-2009, 22:02
#12
no i nie wiem, po co marudzić, bo o prawie wszystkich aspektach wynajmu sali Aleksandria wiedziałeś wcześniej. Wiedzialeś, że czas militowany, że może trzeba będzie dopłącić, itd., itp. Dlaczego się na to zgodzileś?
marian3025 napisał(a):nie wiem czy nic nie przeoczyłem ale co sądzicie o ABC {co}

marian3025

Wpisów: 4
Dołączył: 21.03.2009
03-08-2009, 23:48
#13
nie wiem czy nic nie przeoczyłem ale co sądzicie o ABC {co}
marian3025 napisał(a):bo mi się wydaje że jeszcze nikt nic nie pisał o tym lokalu...

marian3025

Wpisów: 4
Dołączył: 21.03.2009
03-08-2009, 23:49
#14
bo mi się wydaje że jeszcze nikt nic nie pisał o tym lokalu...
Gość napisał(a):bo chyba nic ciekawego{dobani}{gafa}

Gość

04-08-2009, 09:17
#15
bo chyba nic ciekawego{dobani}{gafa}
Gość napisał(a):[quote=]no i nie wiem, po co marudzić, bo o prawie wszystkich aspektach wynajmu sali Aleksandria wiedziałeś wcześniej. Wiedzialeś, że czas militowany, że może trzeba będzie dopłącić, itd., itp. Dlaczego się na to zgodzileś?[/quote] Można przecież wynająć remizę i na pewno będzie dobrze i tanio i będziesz bardzo zadowolona, sama sobie udekorujesz salę i ją pięknie oświetlisz np. halogenami ewentualnie można wynająć koguty od strażaków . Gwarantuję ci że twoi goście będą szczęśliwi i nawet nie zauważą różnicy . POWODZENIA

Gość

04-08-2009, 13:57
#16
[quote=]no i nie wiem, po co marudzić, bo o prawie wszystkich aspektach wynajmu sali Aleksandria wiedziałeś wcześniej. Wiedzialeś, że czas militowany, że może trzeba będzie dopłącić, itd., itp. Dlaczego się na to zgodzileś?[/quote] Można przecież wynająć remizę i na pewno będzie dobrze i tanio i będziesz bardzo zadowolona, sama sobie udekorujesz salę i ją pięknie oświetlisz np. halogenami ewentualnie można wynająć koguty od strażaków . Gwarantuję ci że twoi goście będą szczęśliwi i nawet nie zauważą różnicy . POWODZENIA
Gość napisał(a):łojdana     łojdana           {diabelek}{ok}

Gość

04-08-2009, 18:06
#17
łojdana     łojdana           {diabelek}{ok}
Gość napisał(a):[quote=]no i nie wiem, po co marudzić, bo o prawie wszystkich aspektach wynajmu sali Aleksandria wiedziałeś wcześniej. Wiedzialeś, że czas militowany, że może trzeba będzie dopłącić, itd., itp. Dlaczego się na to zgodzileś?[/quote]

Gość

05-08-2009, 12:15
#18
[quote=]no i nie wiem, po co marudzić, bo o prawie wszystkich aspektach wynajmu sali Aleksandria wiedziałeś wcześniej. Wiedzialeś, że czas militowany, że może trzeba będzie dopłącić, itd., itp. Dlaczego się na to zgodzileś?[/quote]
Gość napisał(a):[quote=][quote=]no i nie wiem, po co marudzić, bo o prawie wszystkich aspektach wynajmu sali Aleksandria wiedziałeś wcześniej. Wiedzialeś, że czas militowany, że może trzeba będzie dopłącić, itd., itp. Dlaczego się na to zgodzileś?[/quote][/quote]Nie wiem kto pisze takie głupoty , miałem w tym roku w maju wesele w Aleksandrii , podpisywałem umowę w styczniu i cena się nie zmieniła nic też nie wiem na temat jakichś dopłat. Powiem krótko nie było się do czego przyczepić , jedzenia opór ,smakowo rewelacja .Goście byli zachwyceni.{zdziwko}

Gość

05-08-2009, 12:23
#19
[quote=][quote=]no i nie wiem, po co marudzić, bo o prawie wszystkich aspektach wynajmu sali Aleksandria wiedziałeś wcześniej. Wiedzialeś, że czas militowany, że może trzeba będzie dopłącić, itd., itp. Dlaczego się na to zgodzileś?[/quote][/quote]Nie wiem kto pisze takie głupoty , miałem w tym roku w maju wesele w Aleksandrii , podpisywałem umowę w styczniu i cena się nie zmieniła nic też nie wiem na temat jakichś dopłat. Powiem krótko nie było się do czego przyczepić , jedzenia opór ,smakowo rewelacja .Goście byli zachwyceni.{zdziwko}
Gość napisał(a):nie jestem szefem Aleksandrii. W życiu tam nawet nie byłam, więc masz problem.Wyrazilam tylko swoją opinię.

Gość

05-08-2009, 16:46
#20
nie jestem szefem Aleksandrii. W życiu tam nawet nie byłam, więc masz problem.Wyrazilam tylko swoją opinię.

strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów