Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Sala w Brzeznie HA HA HA HA

Gość

05-07-2009, 22:45
#1
Sala w Brzeznie HA HA HA HA
Gość napisał(a):A może ktoś miał ostatnio wesele w Kwadransie interesowałoby mnie jaka jest obsługa i czy jest podawana wystarczająca ilość jedzenia ? oraz ile osób zmiesci się tam max żeby nie było za ciasno

Gość

06-07-2009, 12:23
#2
A może ktoś miał ostatnio wesele w Kwadransie interesowałoby mnie jaka jest obsługa i czy jest podawana wystarczająca ilość jedzenia ? oraz ile osób zmiesci się tam max żeby nie było za ciasno
Gość napisał(a):witam,chcialabym sie dowiedziecz czy byl ktos juz w nowej sali Augustyniaka??zalezy mi na opinii gdyz za rok mam miec tam swoje wesele prosze o opinie.Dziekuje

Gość

06-07-2009, 12:28
#3
witam,chcialabym sie dowiedziecz czy byl ktos juz w nowej sali Augustyniaka??zalezy mi na opinii gdyz za rok mam miec tam swoje wesele prosze o opinie.Dziekuje
Gość napisał(a):kwadrans jest nawe oki na 120 -130 osob nie wiecej bo jak wiecej to ciasnota !!

Gość

06-07-2009, 13:30
#4
kwadrans jest nawe oki na 120 -130 osob nie wiecej bo jak wiecej to ciasnota !!
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam,chcialabym sie dowiedziecz czy byl ktos juz w nowej sali Augustyniaka??zalezy mi na opinii gdyz za rok mam miec tam swoje wesele prosze o opinie.Dziekuje[/quote]ja byłem jeśli chodzi o nowe PGO ...Sala zrobiona jest z gustem, jest estetyczna i nowoczesna, jednak nie większa niż przed remontem. Nie polecam na duże wesela ... wydaje mi się, że 100osob to max (moze sie myle). jedyny mankament to, ze sufit na środku jest brązowy i to nie sprzyja dla fotografa ... i ogolnie jest taki troche "ascetyczny" charakter ... przydaloby sie jakies dodatkowe oświetlenie ....

Gość

06-07-2009, 13:36
#5
[quote=Gość]witam,chcialabym sie dowiedziecz czy byl ktos juz w nowej sali Augustyniaka??zalezy mi na opinii gdyz za rok mam miec tam swoje wesele prosze o opinie.Dziekuje[/quote]ja byłem jeśli chodzi o nowe PGO ...Sala zrobiona jest z gustem, jest estetyczna i nowoczesna, jednak nie większa niż przed remontem. Nie polecam na duże wesela ... wydaje mi się, że 100osob to max (moze sie myle). jedyny mankament to, ze sufit na środku jest brązowy i to nie sprzyja dla fotografa ... i ogolnie jest taki troche "ascetyczny" charakter ... przydaloby sie jakies dodatkowe oświetlenie ....
Gość napisał(a):Mam dziwne wrażenie, że tu się udzielają sami właściciele sal. Żeby znaleźć zadowalającą ofertę trzeba zgłosić się do właścicieli i wziąć kontakty do Młodych. I dlaczego wszyscy krytykujący nie podpisali się choćby ksywką?

Gość

06-07-2009, 14:07
#6
Mam dziwne wrażenie, że tu się udzielają sami właściciele sal. Żeby znaleźć zadowalającą ofertę trzeba zgłosić się do właścicieli i wziąć kontakty do Młodych. I dlaczego wszyscy krytykujący nie podpisali się choćby ksywką?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]witam,chcialabym sie dowiedziecz czy byl ktos juz w nowej sali Augustyniaka??zalezy mi na opinii gdyz za rok mam miec tam swoje wesele prosze o opinie.Dziekuje[/quote]ja byłem jeśli chodzi o nowe PGO ...Sala zrobiona jest z gustem, jest estetyczna i nowoczesna, jednak nie większa niż przed remontem. Nie polecam na duże wesela ... wydaje mi się, że 100osob to max (moze sie myle). jedyny mankament to, ze sufit na środku jest brązowy i to nie sprzyja dla fotografa ... i ogolnie jest taki troche "ascetyczny" charakter ... przydaloby sie jakies dodatkowe oświetlenie .... [/quote]tez byłam na tej sali tzn. przy pgo i bardzi mi sie podobalo. po remoncie jest zupełnie inaczej. caly budynek jest zrobiony ze smakiem. jest to raczej styl nowoczesny. jest tam dodatkowe oświetlenie ktore daje fajny klimat tylko trzeba za nie dodatkowo zapłacić. sala jest myślę do 110 osób.

Gość

06-07-2009, 19:07
#7
[quote=Gość][quote=Gość]witam,chcialabym sie dowiedziecz czy byl ktos juz w nowej sali Augustyniaka??zalezy mi na opinii gdyz za rok mam miec tam swoje wesele prosze o opinie.Dziekuje[/quote]ja byłem jeśli chodzi o nowe PGO ...Sala zrobiona jest z gustem, jest estetyczna i nowoczesna, jednak nie większa niż przed remontem. Nie polecam na duże wesela ... wydaje mi się, że 100osob to max (moze sie myle). jedyny mankament to, ze sufit na środku jest brązowy i to nie sprzyja dla fotografa ... i ogolnie jest taki troche "ascetyczny" charakter ... przydaloby sie jakies dodatkowe oświetlenie .... [/quote]tez byłam na tej sali tzn. przy pgo i bardzi mi sie podobalo. po remoncie jest zupełnie inaczej. caly budynek jest zrobiony ze smakiem. jest to raczej styl nowoczesny. jest tam dodatkowe oświetlenie ktore daje fajny klimat tylko trzeba za nie dodatkowo zapłacić. sala jest myślę do 110 osób.
Gość napisał(a):Ja polecam sale weselną Zielony Zakątek jest to jedyna sala w dobrym miejscu miałam tam wesele  i bardzo gorącą polecam bo nie miałam choćby ani jednego gościa któremu to miejsce i wystrój się nie podobał co do sali Niezapominajka to faktycznie jest też śliczna miałam mieć tam wesele ale zrezygnowałam bo myśle że nie fajnie by było jakby store anso pusciły smrody i przejeżdżając tam jest nie miło a jeszcze bawiąc się w takim miejscu to tragedia.....naprawde sala jest supcio i właścicielka przemiła ale miejsce do dupy!!!!!odradzam!!!!!

Gość

06-07-2009, 22:52
#8
Ja polecam sale weselną Zielony Zakątek jest to jedyna sala w dobrym miejscu miałam tam wesele  i bardzo gorącą polecam bo nie miałam choćby ani jednego gościa któremu to miejsce i wystrój się nie podobał co do sali Niezapominajka to faktycznie jest też śliczna miałam mieć tam wesele ale zrezygnowałam bo myśle że nie fajnie by było jakby store anso pusciły smrody i przejeżdżając tam jest nie miło a jeszcze bawiąc się w takim miejscu to tragedia.....naprawde sala jest supcio i właścicielka przemiła ale miejsce do dupy!!!!!odradzam!!!!!
Gość napisał(a):a kiedy mialaś w zielonym zakatku te wesele i ile placiłaś od osoby i co mialas wliczone bo ja tez bede miec w tym roku i chce sie rozeznac a i na ile osob mialas:) z góry dzieki:) pozdrawiam{usmiech}{ok}

Gość

07-07-2009, 10:50
#9
a kiedy mialaś w zielonym zakatku te wesele i ile placiłaś od osoby i co mialas wliczone bo ja tez bede miec w tym roku i chce sie rozeznac a i na ile osob mialas:) z góry dzieki:) pozdrawiam{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):restauracja Kwadrans najlepsza na wesele. na pewno obsługa najlepsza. jeśli chodzi o ZYGRĘ to odradzam, przystawki na stołach robione na styk, jedzienie takie sobie, sala ogólnie ładna z kimatyzacja dobra ale nie polecam.

Gość

10-07-2009, 21:42
#10
restauracja Kwadrans najlepsza na wesele. na pewno obsługa najlepsza. jeśli chodzi o ZYGRĘ to odradzam, przystawki na stołach robione na styk, jedzienie takie sobie, sala ogólnie ładna z kimatyzacja dobra ale nie polecam.
Gość napisał(a):Miałam wesele " Zielonym Zakątku" w tamtym roku w lipcu i płaciłam 100 zł od osoby i kupowałam sama wódkę,ciasto, tort,owoce,no i napoje wesele miałam na 70 osób i taniej mi wyszło wszystko sama kupić jak płacić im jeszcze 20 zł od osoby....ja tak sądze bo chcieli 120 od osoby bez tortu i wódki....ale się nie zgodziłam i sama kupywałam i zaoszczędziłam 500zł...

Gość

13-07-2009, 14:22
#11
Miałam wesele " Zielonym Zakątku" w tamtym roku w lipcu i płaciłam 100 zł od osoby i kupowałam sama wódkę,ciasto, tort,owoce,no i napoje wesele miałam na 70 osób i taniej mi wyszło wszystko sama kupić jak płacić im jeszcze 20 zł od osoby....ja tak sądze bo chcieli 120 od osoby bez tortu i wódki....ale się nie zgodziłam i sama kupywałam i zaoszczędziłam 500zł...
Gość napisał(a):witam czy ktoś miał imprezę weselną w leśnej?

Gość

15-07-2009, 17:40
#12
witam czy ktoś miał imprezę weselną w leśnej?
Gość napisał(a):Leśna? Nikt dawno o niej nie pisał. Sala na 60-70 osób. Jedzenie w miarę dobre. Obsługa też. Tylko uważaj na właściciela. Stanowczo powiedz żeby nie było go na sali podczas imprezy. Oczywiście jeśli to ten sam właściciel co kilka lat temu.

Gość

16-07-2009, 14:27
#13
Leśna? Nikt dawno o niej nie pisał. Sala na 60-70 osób. Jedzenie w miarę dobre. Obsługa też. Tylko uważaj na właściciela. Stanowczo powiedz żeby nie było go na sali podczas imprezy. Oczywiście jeśli to ten sam właściciel co kilka lat temu.
Gość napisał(a):leśna w remoncie!!!! kicha tam{gafa}

Gość

16-07-2009, 21:49
#14
leśna w remoncie!!!! kicha tam{gafa}
Gość napisał(a):Cześć mam wesele w Arkadii i właśnie ten wystrój na sali chciałabym zmienić mam prośbe do osoby która pisała ze  zamówiła dekaratorke własnie do tej sali ,jak jest tomożliwe to podaj telkontaktowypozdrawiam

Gość

21-07-2009, 23:19
#15
Cześć mam wesele w Arkadii i właśnie ten wystrój na sali chciałabym zmienić mam prośbe do osoby która pisała ze  zamówiła dekaratorke własnie do tej sali ,jak jest tomożliwe to podaj telkontaktowypozdrawiam
Gość napisał(a):gdzies na stronieeOstroleka.pljest jakas babka dekoratorka co sie oglasza trzeba poszukac!

Gość

22-07-2009, 09:27
#16
gdzies na stronieeOstroleka.pljest jakas babka dekoratorka co sie oglasza trzeba poszukac!
Gość napisał(a):eOstroleka.pleostroleka.pl

Gość

22-07-2009, 09:28
#17
eOstroleka.pleostroleka.pl
Gość napisał(a):Sala kwadrans nawet oki ale max. 130 osób a jak dużo osób które się bawią to żeby było w miarę luźno to 120 :) wiem bo miałam na 130 i duzo osob bawiacych i ciasno ;/

Gość

22-07-2009, 10:06
#18
Sala kwadrans nawet oki ale max. 130 osób a jak dużo osób które się bawią to żeby było w miarę luźno to 120 :) wiem bo miałam na 130 i duzo osob bawiacych i ciasno ;/
Gość napisał(a):http://www.dekorator.ostroleka.pl/

Gość

22-07-2009, 10:45
#19
http://www.dekorator.ostroleka.pl/
Gość napisał(a):ale to zależy o której sali kwadransu piszecie. jesli chodzi o tą na wojciechowicach to max 120 a na stacha konwy to niedawno było na 170 i tak normalnie było, nie za ciasno ale i nie luźno.

Gość

24-07-2009, 12:32
#20
ale to zależy o której sali kwadransu piszecie. jesli chodzi o tą na wojciechowicach to max 120 a na stacha konwy to niedawno było na 170 i tak normalnie było, nie za ciasno ale i nie luźno.

strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów