Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Gość napisał(a):Aha i nie polecam Jankowskiego jest strasznie łapczywy na kasę...

Gość

27-12-2010, 21:51
#1
Aha i nie polecam Jankowskiego jest strasznie łapczywy na kasę...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Aha i nie polecam Jankowskiego jest strasznie łapczywy na kasę... [/quote]Tzn? To chyba normalne, że za prywatną wizytę się płaci...

Gość

28-12-2010, 00:43
#2
[quote=Gość]Aha i nie polecam Jankowskiego jest strasznie łapczywy na kasę... [/quote]Tzn? To chyba normalne, że za prywatną wizytę się płaci...
Gość napisał(a):Jesli nie chcesz rodzic w ostrołęckim szpitalu to gdzie?tez stoję przed takim dylematem i chętnię podzielęsie uwagami ,jestem w 7 tyg.ciazy  chodze do Mrugacza ale mysleo zmianie lekarza,pozdrawiam

Gość

28-12-2010, 06:58
#3
Jesli nie chcesz rodzic w ostrołęckim szpitalu to gdzie?tez stoję przed takim dylematem i chętnię podzielęsie uwagami ,jestem w 7 tyg.ciazy  chodze do Mrugacza ale mysleo zmianie lekarza,pozdrawiam
Gość napisał(a):Dokładnie nie sprawdzałam ale zastanawiam się nad Wyszkowem...

Gość

28-12-2010, 09:14
#4
Dokładnie nie sprawdzałam ale zastanawiam się nad Wyszkowem...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jesli nie chcesz rodzic w ostrołęckim szpitalu to gdzie?tez stoję przed takim dylematem i chętnię podzielęsie uwagami ,jestem w 7 tyg.ciazy  chodze do Mrugacza ale mysleo zmianie lekarza,pozdrawiam [/quote]7 tydzień a ty już się zastanawiasz gdzie rodzić, coś masz z głową, czy tylko udajesz

Gość

01-01-2011, 15:52
#5
[quote=Gość]Jesli nie chcesz rodzic w ostrołęckim szpitalu to gdzie?tez stoję przed takim dylematem i chętnię podzielęsie uwagami ,jestem w 7 tyg.ciazy  chodze do Mrugacza ale mysleo zmianie lekarza,pozdrawiam [/quote]7 tydzień a ty już się zastanawiasz gdzie rodzić, coś masz z głową, czy tylko udajesz
Gość napisał(a):To Ty wyżej chyba masz coś z głową! Nie Twój interes gdzie dziewczyna chce rodzić.  

Gość

01-01-2011, 21:30
#6
To Ty wyżej chyba masz coś z głową! Nie Twój interes gdzie dziewczyna chce rodzić.  
Gość napisał(a):z GŁOWĄ jest ok!,problem jest taki,że muszę zdecydować czy zostać w BIAŁYM czy przenieść sie do Oki,gdybym tu miała rodzic!Uważam że na tą to już czas i stad moje wątpliwości!

Gość

04-01-2011, 21:34
#7
z GŁOWĄ jest ok!,problem jest taki,że muszę zdecydować czy zostać w BIAŁYM czy przenieść sie do Oki,gdybym tu miała rodzic!Uważam że na tą to już czas i stad moje wątpliwości!
Gość napisał(a):Ha,ha w Ostrołęce dobry lekarz dobry kawał. Drogie mamy czy to tak trudno wybrać się do doktora Walczaka  z Wyszkowa, przyjmuję w Oce na 11 listopada w przychodni i samemu zobaczyć różnice pomiędzy nim i ostrołęckimi weterynarzami. Każdy robi jak chce nikogo nie namawiam , ale może jakby naszym lekarzom się trochę zmniejszył ruch w interesie to może wtedy nauczyliby się szanować ludzi i się dokształcać. Mama 2 ślicznego,zdrowego miesięcznego Kacperka urodzonego w Wyszkowie na nfz. Myślałam już, że takich lekarzy już nie ma. RÓŻNICA KOLOSALNA.

Gość

04-01-2011, 22:59
#8
Ha,ha w Ostrołęce dobry lekarz dobry kawał. Drogie mamy czy to tak trudno wybrać się do doktora Walczaka  z Wyszkowa, przyjmuję w Oce na 11 listopada w przychodni i samemu zobaczyć różnice pomiędzy nim i ostrołęckimi weterynarzami. Każdy robi jak chce nikogo nie namawiam , ale może jakby naszym lekarzom się trochę zmniejszył ruch w interesie to może wtedy nauczyliby się szanować ludzi i się dokształcać. Mama 2 ślicznego,zdrowego miesięcznego Kacperka urodzonego w Wyszkowie na nfz. Myślałam już, że takich lekarzy już nie ma. RÓŻNICA KOLOSALNA.
Gość napisał(a):dr. Jankowskiego nie polecam, a dlatego bo: kilka lat temu moja żona urodziła piękną córeczkę, po pierwszej godzinie od porodu dowiedziałem się od Niego, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dopiero po 3 dniach dowiedziałem się przypadkiem, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Okazało się, że dziecko urodziło się w zamartwicy  ibez oddechu.  

Gość

05-01-2011, 07:31
#9
dr. Jankowskiego nie polecam, a dlatego bo: kilka lat temu moja żona urodziła piękną córeczkę, po pierwszej godzinie od porodu dowiedziałem się od Niego, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dopiero po 3 dniach dowiedziałem się przypadkiem, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Okazało się, że dziecko urodziło się w zamartwicy  ibez oddechu.  
Gość napisał(a):dr. Jankowskiego nie polecam, a dlatego bo: kilka lat temu moja żona urodziła piękną córeczkę, po pierwszej godzinie od porodu dowiedziałem się od Niego, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dopiero po 3 dniach dowiedziałem się przypadkiem, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Okazało się, że dziecko urodziło się w zamartwicy  ibez oddechu.  

Gość

05-01-2011, 07:31
#10
dr. Jankowskiego nie polecam, a dlatego bo: kilka lat temu moja żona urodziła piękną córeczkę, po pierwszej godzinie od porodu dowiedziałem się od Niego, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dopiero po 3 dniach dowiedziałem się przypadkiem, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Okazało się, że dziecko urodziło się w zamartwicy  ibez oddechu.  
Gość napisał(a):W O-ce nie ma dobrego i odpowiedzialnego lekarza ginekologa{gafa} Moja żona też w Białymstoku rodziła, lekarz w Białymstoku był i wszystko było jak najbardziej OK.

Gość

05-01-2011, 07:56
#11
W O-ce nie ma dobrego i odpowiedzialnego lekarza ginekologa{gafa} Moja żona też w Białymstoku rodziła, lekarz w Białymstoku był i wszystko było jak najbardziej OK.
Gość napisał(a):Białystok- Miasto lekarzy Aniołów :)

Gość

05-01-2011, 08:32
#12
Białystok- Miasto lekarzy Aniołów :)
Gość napisał(a):Nie no jasne... w Oce nie ma dobrych lekarzy, wszyscy się do Białegostoku wynieśli... posłuchajcie sami siebie... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! a ludzie z Białego pewnie szukają ginekologa w Wawie albo Krakowie.... a może za granicą??? Każdy lekarz ma tak dużo pacjentów że zawsze i każdemu zdarzy się błąd.... niestety nawet tym najlepszym... nawet tym waszym bogom z białego! Ja chodzę do Jankowskiego i jestem bardzo zadowolona!

Gość

05-01-2011, 09:12
#13
Nie no jasne... w Oce nie ma dobrych lekarzy, wszyscy się do Białegostoku wynieśli... posłuchajcie sami siebie... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! a ludzie z Białego pewnie szukają ginekologa w Wawie albo Krakowie.... a może za granicą??? Każdy lekarz ma tak dużo pacjentów że zawsze i każdemu zdarzy się błąd.... niestety nawet tym najlepszym... nawet tym waszym bogom z białego! Ja chodzę do Jankowskiego i jestem bardzo zadowolona!
Gość napisał(a):Możesz się mądrzyć, ale jak nie masz większych problemów ginekologicznych to każdy konował z ostrołęki będzie dobry, a to masa chamów i dusigroszy... Ja miałam problem leczyłam się w białym i jestem w ciąży tylko i wyłącznie dzięki profesorowi i przeprowadzonej na wysokim poziomie laparoskopii... co ciekawe żaden lekarz w o-ce nie umiał przeczytać karty informacyjnej z kliniki w białym i nie wiedział co miałam za zabieg!!! Dla nich to kosmos a dla mnie szansa na życie moje i mojego dziecka... Jeśli chodzi o Walczaka, wybieram się do niego niedługo przed porodem, bo chcę urodzić w Wyszkowie i zostać potraktowana jak człowiek a nie jak przedmiot do pomiatania (byłam na oddziale przed kilka dni więc wypowiadam się z własnego doświadczenia), jednak na tą chwilę jest dla mnie za drogi...

Gość

05-01-2011, 09:22
#14
Możesz się mądrzyć, ale jak nie masz większych problemów ginekologicznych to każdy konował z ostrołęki będzie dobry, a to masa chamów i dusigroszy... Ja miałam problem leczyłam się w białym i jestem w ciąży tylko i wyłącznie dzięki profesorowi i przeprowadzonej na wysokim poziomie laparoskopii... co ciekawe żaden lekarz w o-ce nie umiał przeczytać karty informacyjnej z kliniki w białym i nie wiedział co miałam za zabieg!!! Dla nich to kosmos a dla mnie szansa na życie moje i mojego dziecka... Jeśli chodzi o Walczaka, wybieram się do niego niedługo przed porodem, bo chcę urodzić w Wyszkowie i zostać potraktowana jak człowiek a nie jak przedmiot do pomiatania (byłam na oddziale przed kilka dni więc wypowiadam się z własnego doświadczenia), jednak na tą chwilę jest dla mnie za drogi...
Gość napisał(a):a u kogo se leczylas w bialymstoku jak mozna wiedziec???

Gość

05-01-2011, 09:55
#15
a u kogo se leczylas w bialymstoku jak mozna wiedziec???
Gość napisał(a):profesor Wołczyński laparoskopie miałam w jego klinice na NFZ

Gość

05-01-2011, 10:28
#16
profesor Wołczyński laparoskopie miałam w jego klinice na NFZ
Gość napisał(a):Dzieki wielkie a leczyłas sie moze u prof Jóżwika,bo ja sie zastanawiam czy warto?

Gość

05-01-2011, 11:07
#17
Dzieki wielkie a leczyłas sie moze u prof Jóżwika,bo ja sie zastanawiam czy warto?
Gość napisał(a):A ja mam pytanie do Pani która rodziła w Wyszkowie na NFZ czy miała Pani ZZO???

Gość

05-01-2011, 13:38
#18
A ja mam pytanie do Pani która rodziła w Wyszkowie na NFZ czy miała Pani ZZO???
Gość napisał(a):A jesli jednak ostroleccy ginekolodzyi poród w szpitalu u nas  to kogo naprawde polecacie?Jankowski,Pyskło,Buciński a moze Piątek?czy moze ktos inny .prosze o odp

Gość

05-01-2011, 15:23
#19
A jesli jednak ostroleccy ginekolodzyi poród w szpitalu u nas  to kogo naprawde polecacie?Jankowski,Pyskło,Buciński a moze Piątek?czy moze ktos inny .prosze o odp
Gość napisał(a):Doktor Pyskło jest naprawdę bardzo ok!chodzę do niego z 2 ciążą i jestem bardzo zadowolona!moja szwagierka specjalni przyjeżdża w ciąży z innego powiatu i też sobie bardzo chwali!pozlecam{ok}{usmiech}

Gość

05-01-2011, 16:36
#20
Doktor Pyskło jest naprawdę bardzo ok!chodzę do niego z 2 ciążą i jestem bardzo zadowolona!moja szwagierka specjalni przyjeżdża w ciąży z innego powiatu i też sobie bardzo chwali!pozlecam{ok}{usmiech}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów