Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Gość napisał(a):mogę podać tylko nr.do rejestracji na Olszewo Borki-297613263.dr Pawełek przyjmuje tylko na kasę chorych w piątki

Gość

20-06-2010, 13:16
#1
mogę podać tylko nr.do rejestracji na Olszewo Borki-297613263.dr Pawełek przyjmuje tylko na kasę chorych w piątki
Gość napisał(a):Czy ktoś z was wie czy dr Szkółka ma swój gabinet i przyjmuje pacjentki, czy pracuje tylko w szpitalu?

Gość

22-06-2010, 14:41
#2
Czy ktoś z was wie czy dr Szkółka ma swój gabinet i przyjmuje pacjentki, czy pracuje tylko w szpitalu?
Gość napisał(a):Czy macie jakieś informacje gdzie przyjmuje dr Borawska

Gość

22-06-2010, 16:47
#3
Czy macie jakieś informacje gdzie przyjmuje dr Borawska
Gość napisał(a):Dlaczego do jasnej cholery nie przejdziesz się sama do tego lekarza i go nie ocenisz? Co z tego, że ktoś powie ci "JEST REWELA", "GODNY POLECENIA", "CUD MIÓD"? Bla bla bla... Ginekolog to taki sam lekarz, jak każdej innej specjalności. W każdej chwili możesz go zmienić, co za problem? A jeśli chodzi o godziny przyjęć w Meditransie czy innej przychodzi to rusz się, weź telefon i zadzwoń, a znając życie masz go przy sobie więc sprawa się upraszcza. LUDZIE SĄ LENIWI I PRZESADZAJĄ.:)

Gość

22-06-2010, 18:56
#4
Dlaczego do jasnej cholery nie przejdziesz się sama do tego lekarza i go nie ocenisz? Co z tego, że ktoś powie ci "JEST REWELA", "GODNY POLECENIA", "CUD MIÓD"? Bla bla bla... Ginekolog to taki sam lekarz, jak każdej innej specjalności. W każdej chwili możesz go zmienić, co za problem? A jeśli chodzi o godziny przyjęć w Meditransie czy innej przychodzi to rusz się, weź telefon i zadzwoń, a znając życie masz go przy sobie więc sprawa się upraszcza. LUDZIE SĄ LENIWI I PRZESADZAJĄ.:)
Gość napisał(a):ponawia swoje pytanie co dr Szkółki i Borawskiej. Może wiecie coś na ten temat?

Gość

30-06-2010, 13:26
#5
ponawia swoje pytanie co dr Szkółki i Borawskiej. Może wiecie coś na ten temat?
Gość napisał(a):polecam dr Jastrzębskiego, to lekarz z duza praktykarodzilam dwa razy i tez chodzilam do kobiet ginekolokgow, placilam prywatnie wizyty i za odebranie porodu tez, skutek byl taki ze trafilam z powrotem na oddzial z resztkami poporodowymipolecam dr Jastrzebskiego to on mi bardzo wtedy pomogl

Gość

30-06-2010, 21:09
#6
polecam dr Jastrzębskiego, to lekarz z duza praktykarodzilam dwa razy i tez chodzilam do kobiet ginekolokgow, placilam prywatnie wizyty i za odebranie porodu tez, skutek byl taki ze trafilam z powrotem na oddzial z resztkami poporodowymipolecam dr Jastrzebskiego to on mi bardzo wtedy pomogl
Gość napisał(a):Czy  ktos posiada jakieś opinie dotyczące dr.Walczaka z Wyszkowa.

Gość

01-07-2010, 16:54
#7
Czy  ktos posiada jakieś opinie dotyczące dr.Walczaka z Wyszkowa.
Gość napisał(a):Hej dziewczyny błagam powiedzcie mi cos o tym lekarzu!

Gość

01-07-2010, 18:28
#8
Hej dziewczyny błagam powiedzcie mi cos o tym lekarzu!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hej dziewczyny błagam powiedzcie mi cos o tym lekarzu! [/quote] Oczywiście chodziło mi o dr Monińskiego

Gość

01-07-2010, 18:29
#9
[quote=Gość]Hej dziewczyny błagam powiedzcie mi cos o tym lekarzu! [/quote] Oczywiście chodziło mi o dr Monińskiego
Gość napisał(a):Jak dla mnie dr Moniński jest przystępnym ,porządnym lekarzem. Doradzi, odpowie na każde pytanie, poświęci ci tyle czasu ie potrzebujesz. Polecam!

Gość

01-07-2010, 22:06
#10
Jak dla mnie dr Moniński jest przystępnym ,porządnym lekarzem. Doradzi, odpowie na każde pytanie, poświęci ci tyle czasu ie potrzebujesz. Polecam!
Gość napisał(a):Doktora Bucińskiego nie polecałabym, jest niesympatyczny, nie pomaga w rozwianiu watplwości,nic nie tłumaczy i niczego się od niego nie dowiesz.

Gość

09-07-2010, 20:48
#11
Doktora Bucińskiego nie polecałabym, jest niesympatyczny, nie pomaga w rozwianiu watplwości,nic nie tłumaczy i niczego się od niego nie dowiesz.
Gość napisał(a):zgadzam się z moją poprzedniczką.buciński jest niekomunikatywny,jak raz zadałam mu pytanie to powiedział ze jak jestem taka mądra to powinnam leczyć się przez internet.mam prawo pytać skoro czegoś nie wiem a on jako specjalista ginekolog powinien odp.i była to wizyta prywatna!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

09-07-2010, 20:57
#12
zgadzam się z moją poprzedniczką.buciński jest niekomunikatywny,jak raz zadałam mu pytanie to powiedział ze jak jestem taka mądra to powinnam leczyć się przez internet.mam prawo pytać skoro czegoś nie wiem a on jako specjalista ginekolog powinien odp.i była to wizyta prywatna!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Czy ktoś mógłby mi coś napisać o dr. Pawełku. Jestem w ciąży i szukam dobrego lekarza do prowadzenia.  

Gość

09-07-2010, 21:00
#13
Czy ktoś mógłby mi coś napisać o dr. Pawełku. Jestem w ciąży i szukam dobrego lekarza do prowadzenia.  
Gość napisał(a):Co do dr Bucińskiego to trzeba trafić na jego dobry dzień, bo jak nie to będzie bardzo nieprzyjemny.Na pytania to w cale nie odpowiada i po wizycie u niego ma się więcej wątplwości niż przed. Ja nie mam zamiaru liczyć na dobre dni dr Bucińskiego i jeszcze za nieudane wizyty płacić, więc szukam innego, może ktoś poleci jakiegośdobrego i komunikatywnego ginekologa.

Gość

09-07-2010, 21:06
#14
Co do dr Bucińskiego to trzeba trafić na jego dobry dzień, bo jak nie to będzie bardzo nieprzyjemny.Na pytania to w cale nie odpowiada i po wizycie u niego ma się więcej wątplwości niż przed. Ja nie mam zamiaru liczyć na dobre dni dr Bucińskiego i jeszcze za nieudane wizyty płacić, więc szukam innego, może ktoś poleci jakiegośdobrego i komunikatywnego ginekologa.
Gość napisał(a):Co do dr Bucińskiego to trzeba trafić na jego dobry dzień, bo jak nie to będzie bardzo nieprzyjemny.Na pytania to w cale nie odpowiada i po wizycie u niego ma się więcej wątplwości niż przed. Ja nie mam zamiaru liczyć na dobre dni dr Bucińskiego i jeszcze za nieudane wizyty płacić, więc szukam innego, może ktoś poleci jakiegośdobrego i komunikatywnego ginekologa.

Gość

09-07-2010, 21:09
#15
Co do dr Bucińskiego to trzeba trafić na jego dobry dzień, bo jak nie to będzie bardzo nieprzyjemny.Na pytania to w cale nie odpowiada i po wizycie u niego ma się więcej wątplwości niż przed. Ja nie mam zamiaru liczyć na dobre dni dr Bucińskiego i jeszcze za nieudane wizyty płacić, więc szukam innego, może ktoś poleci jakiegośdobrego i komunikatywnego ginekologa.
Gość napisał(a):Co do dr Bucińskiego to trzeba trafić na jego dobry dzień, bo jak nie to będzie bardzo nieprzyjemny.Na pytania to w cale nie odpowiada i po wizycie u niego ma się więcej wątplwości niż przed. Ja nie mam zamiaru liczyć na dobre dni dr Bucińskiego i jeszcze za nieudane wizyty płacić, więc szukam innego, może ktoś poleci jakiegośdobrego i komunikatywnego ginekologa.

Gość

09-07-2010, 21:11
#16
Co do dr Bucińskiego to trzeba trafić na jego dobry dzień, bo jak nie to będzie bardzo nieprzyjemny.Na pytania to w cale nie odpowiada i po wizycie u niego ma się więcej wątplwości niż przed. Ja nie mam zamiaru liczyć na dobre dni dr Bucińskiego i jeszcze za nieudane wizyty płacić, więc szukam innego, może ktoś poleci jakiegośdobrego i komunikatywnego ginekologa.
Gość napisał(a):Co do dr Bucińskiego to trzeba trafić na jego dobry dzień, bo jak nie to będzie bardzo nieprzyjemny.Na pytania to w cale nie odpowiada i po wizycie u niego ma się więcej wątplwości niż przed. Ja nie mam zamiaru liczyć na dobre dni dr Bucińskiego i jeszcze za nieudane wizyty płacić, więc szukam innego, może ktoś poleci jakiegośdobrego i komunikatywnego ginekologa.

Gość

09-07-2010, 21:13
#17
Co do dr Bucińskiego to trzeba trafić na jego dobry dzień, bo jak nie to będzie bardzo nieprzyjemny.Na pytania to w cale nie odpowiada i po wizycie u niego ma się więcej wątplwości niż przed. Ja nie mam zamiaru liczyć na dobre dni dr Bucińskiego i jeszcze za nieudane wizyty płacić, więc szukam innego, może ktoś poleci jakiegośdobrego i komunikatywnego ginekologa.
Gość napisał(a):Czy ktoś mógłby mi coś napisać o dr. Pawełku. Jestem w ciąży i szukam dobrego lekarza do prowadzenia.  

Gość

09-07-2010, 21:14
#18
Czy ktoś mógłby mi coś napisać o dr. Pawełku. Jestem w ciąży i szukam dobrego lekarza do prowadzenia.  
Gość napisał(a):polecam dr.Pawełka jest otwarty na wszelkie pytania,komunikatywny,w szpitalu dba o pacjentki.w odróżnieniu od Bucińskiego!!!!

Gość

09-07-2010, 21:47
#19
polecam dr.Pawełka jest otwarty na wszelkie pytania,komunikatywny,w szpitalu dba o pacjentki.w odróżnieniu od Bucińskiego!!!!
Gość napisał(a):ja polecam dr seroczyńska...jest bardzo miłą kobietą... wytłumaczy wszystko na spokojnie

Gość

10-07-2010, 08:07
#20
ja polecam dr seroczyńska...jest bardzo miłą kobietą... wytłumaczy wszystko na spokojnie

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów