Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Gość napisał(a):a gdzie najlepiej iść na "przegląd" rok po porodzie? ;) dr. wikarski już znalazł nadżerkę (to nie nowość a norma u niego) do wypalanki, więc gdzie polecacie sprawdzić? Chciałam do bucińskiego (prowadził ciążę), ale zapisy dopiero w sierpniu...Oczywiście, chcę iść na nfz - nic mi się nie dzieję, ale chcę się upewnić ;)

Gość

10-07-2010, 09:38
#1
a gdzie najlepiej iść na "przegląd" rok po porodzie? ;) dr. wikarski już znalazł nadżerkę (to nie nowość a norma u niego) do wypalanki, więc gdzie polecacie sprawdzić? Chciałam do bucińskiego (prowadził ciążę), ale zapisy dopiero w sierpniu...Oczywiście, chcę iść na nfz - nic mi się nie dzieję, ale chcę się upewnić ;)
Gość napisał(a):Zaskoczona jestem wypowiedziami na temat dr Bucińskiego. To on prowadził moja ciążę i nigdy nie był niemiły, odpowiadał na wszystkie moje pytania. W trakcie porodu w szpitalu mogłam również na niego liczyć.  

Gość

23-08-2010, 21:46
#2
Zaskoczona jestem wypowiedziami na temat dr Bucińskiego. To on prowadził moja ciążę i nigdy nie był niemiły, odpowiadał na wszystkie moje pytania. W trakcie porodu w szpitalu mogłam również na niego liczyć.  
Gość napisał(a):Leżałam na ginekologii i poznałam wszystkich lekarzy "specjalistów"Żaden nie potrafił mi pomóc. Wręcz przeciwnie zostałam narażona przez nich na utratę zdrowia i życia. Ledwo wyszłam. Na dodatek byli niemili i nawet wredni. Nie wiemza co wy dajecie 90 zł Piątkowi. W życiu bym mu tyle za wizytę nie dała poznałam go na oddziale i wiem co to za buc. o reszcie mogę to samo powiedzieć. W ogóle się nie przykładają do swojej pracy jedynie podczas wizyt prywatnych stać ich na ludzkie gesty, ale tez myślą tylko o kasie.  

Gość

23-08-2010, 22:28
#3
Leżałam na ginekologii i poznałam wszystkich lekarzy "specjalistów"Żaden nie potrafił mi pomóc. Wręcz przeciwnie zostałam narażona przez nich na utratę zdrowia i życia. Ledwo wyszłam. Na dodatek byli niemili i nawet wredni. Nie wiemza co wy dajecie 90 zł Piątkowi. W życiu bym mu tyle za wizytę nie dała poznałam go na oddziale i wiem co to za buc. o reszcie mogę to samo powiedzieć. W ogóle się nie przykładają do swojej pracy jedynie podczas wizyt prywatnych stać ich na ludzkie gesty, ale tez myślą tylko o kasie.  
Gość napisał(a):PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty"

Gość

24-08-2010, 14:12
#4
PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty"
Gość napisał(a):ul/ Jaracza 14 - ostatnia klatka na II piętrze, przyjmuje doświadczony ginekolog. Mieszkanie po środku.

Gość

25-08-2010, 13:20
#5
ul/ Jaracza 14 - ostatnia klatka na II piętrze, przyjmuje doświadczony ginekolog. Mieszkanie po środku.
Gość napisał(a):[quote=Gość]PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty" [/quote]samochód kupił za kasę warszawianek a nie kurpianek. Przecież od paru lat pracuje głównie w W-wie w jakiejś prywatnej lecznicy

Gość

25-08-2010, 18:51
#6
[quote=Gość]PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty" [/quote]samochód kupił za kasę warszawianek a nie kurpianek. Przecież od paru lat pracuje głównie w W-wie w jakiejś prywatnej lecznicy
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty" [/quote]samochód kupił za kasę warszawianek a nie kurpianek. Przecież od paru lat pracuje głównie w W-wie w jakiejś prywatnej lecznicy [/quote]no przecież w Warszawie nie ma lepszych specjalistów, tylko muszą z Ostrołęki przyjeżdżać, bo takich jak tu to nie ma nigdzie indziej{diabelek}

Gość

25-08-2010, 20:14
#7
[quote=Gość][quote=Gość]PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty" [/quote]samochód kupił za kasę warszawianek a nie kurpianek. Przecież od paru lat pracuje głównie w W-wie w jakiejś prywatnej lecznicy [/quote]no przecież w Warszawie nie ma lepszych specjalistów, tylko muszą z Ostrołęki przyjeżdżać, bo takich jak tu to nie ma nigdzie indziej{diabelek}
Gość napisał(a):psst.

Gość

05-09-2010, 18:33
#8
psst.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty" [/quote]samochód kupił za kasę warszawianek a nie kurpianek. Przecież od paru lat pracuje głównie w W-wie w jakiejś prywatnej lecznicy [/quote]LECZNICE to chyba są dla zwierząt?{chytry}{diabelek}

Gość

06-09-2010, 14:41
#9
[quote=Gość][quote=Gość]PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty" [/quote]samochód kupił za kasę warszawianek a nie kurpianek. Przecież od paru lat pracuje głównie w W-wie w jakiejś prywatnej lecznicy [/quote]LECZNICE to chyba są dla zwierząt?{chytry}{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty" [/quote]150 zł za 3D? Jankowski bierze 200zł. A to, że dziecko było na nagraniu tyłem to akurat nie wina lekarza. Przecież lekarz nie zmusi maluszka, żeby ładnie Ci pozował. A co do wyrazistości dziecka na nagraniu-to też nie zależy od lekarza. Aby dziecko ładnie wyglądało musi delikatnie się poruszać w brzuszku mamy. Bo jeśli sobie figluje za bardzo, to wtedy nici z ładnego obrazu. Dodam, że robiąc USG lekarz nie wprowadza kamerki do brzucha mamy, tylko używa do tego głowic, które wytwarzają fale, te fale odbijają się od płodu i wtedy powstaje obraz. Ale jeśli dziecko jest ruchliwe to wtedy fale odbijają się od wód płodowych ,zniekształcając tym samym obraz. Ja miałam robione USG 3D i akurat moja córeczka była bardzo ruchliwa. Toteż obraz był naprawdę zły. A pod koniec USG uspokoiła się, więc obraz był naprawdę niezły.Ale co z tego jak odwróciła się tyłem. I nawet dotykanie mojego brzucha nie pomogło, mała ani myślała się odwrócić.Także to wszystko zależy od dzidziusia.  

Gość

21-10-2010, 20:37
#10
[quote=Gość]PYSKŁO. tego nazwiska, kochane, wystrzegajcie się jak ognia! Typowy lekarski złodziej i oszust!!(stąd to wypasione auto). Za płytę 3D, która miała być pamiątką gdy dziecko było w brzuszku ,  wziął 150 pln!-a na płycie dziecko tyłem, całkiem niewyraźnie. Przy próbie reklamacji, odrzekł-że tak musiało być, zgodnie ze sztuka lekarską.Dostał tyle pieniędzy, wszelkie USG dodatkowo płatne i jeszcze taki numer!. Przy dzisiejszej technologii (jest przecież nawet 4D), można mieć pamiątkę na całe życie, ale jak widać, i 3D potrafi spartaczyć i jak to nie jego wina!. Nigdy więcej do tego "specjalisty" [/quote]150 zł za 3D? Jankowski bierze 200zł. A to, że dziecko było na nagraniu tyłem to akurat nie wina lekarza. Przecież lekarz nie zmusi maluszka, żeby ładnie Ci pozował. A co do wyrazistości dziecka na nagraniu-to też nie zależy od lekarza. Aby dziecko ładnie wyglądało musi delikatnie się poruszać w brzuszku mamy. Bo jeśli sobie figluje za bardzo, to wtedy nici z ładnego obrazu. Dodam, że robiąc USG lekarz nie wprowadza kamerki do brzucha mamy, tylko używa do tego głowic, które wytwarzają fale, te fale odbijają się od płodu i wtedy powstaje obraz. Ale jeśli dziecko jest ruchliwe to wtedy fale odbijają się od wód płodowych ,zniekształcając tym samym obraz. Ja miałam robione USG 3D i akurat moja córeczka była bardzo ruchliwa. Toteż obraz był naprawdę zły. A pod koniec USG uspokoiła się, więc obraz był naprawdę niezły.Ale co z tego jak odwróciła się tyłem. I nawet dotykanie mojego brzucha nie pomogło, mała ani myślała się odwrócić.Także to wszystko zależy od dzidziusia.  
Gość napisał(a):po co tłumaczyć.. nie lepiej o wszytsko obwiniac lekarza? {gafa}

Gość

21-10-2010, 21:34
#11
po co tłumaczyć.. nie lepiej o wszytsko obwiniac lekarza? {gafa}
Gość napisał(a):A ja chodzę już z drugą ciążą do doktora Pyskły i jestem bardzo zadowolona.Tyle powiem!a co do USG,to po prostu trzeba mieć szczęście i wiele zależy od maluszka!

Gość

21-10-2010, 21:46
#12
A ja chodzę już z drugą ciążą do doktora Pyskły i jestem bardzo zadowolona.Tyle powiem!a co do USG,to po prostu trzeba mieć szczęście i wiele zależy od maluszka!
Gość napisał(a):A co sadzicie o dr Jankowskim??{?}

Gość

27-12-2010, 12:14
#13
A co sadzicie o dr Jankowskim??{?}
Gość napisał(a):Jestem w 7 miesiącu ciąży, chodzę do Jankowskiego, moja ciąża przebiega prawidłowo więc na żadnego lekarza bym nie narzekała. ja jestem zadowolona Jankowski niczym mi nie podpadł, może jedynie denerwuje mnie trochę to, że umawia na konkretną godzinę a i tak czeka się po 30- 40 minut (ale nic dziwnego pacjentki umawia co 15 min a wizyta czasem się przeciągnie) poza tym jest ok

Gość

27-12-2010, 13:42
#14
Jestem w 7 miesiącu ciąży, chodzę do Jankowskiego, moja ciąża przebiega prawidłowo więc na żadnego lekarza bym nie narzekała. ja jestem zadowolona Jankowski niczym mi nie podpadł, może jedynie denerwuje mnie trochę to, że umawia na konkretną godzinę a i tak czeka się po 30- 40 minut (ale nic dziwnego pacjentki umawia co 15 min a wizyta czasem się przeciągnie) poza tym jest ok
Gość napisał(a):Mialam problemy z zajsciem w ciaze i skorzystalam z wizyty u dr Mrugacza w Bialymstoku,PO JAKIMS CZASIE SIE UDALO.Obecnie jestem w 6 tyg . ciazy nadal jeżdżę do dr.Mrugacza i myślĘ o zmianie lekarza na ktoregoś z naszych ostrołęckich  lekarzy tylko nie mam pojecia  ktorego lekarza wybrać, i nie wiem czy to dobry pomysl zeby zmienic lekarza prowdzącego biorę pod uwagię poród w Ostrołęce i stad tez myśl o zmianie lekarza,co o tym sadzicie prosze o pomoc.Zaznaczę,że myślałam o dr Pyskło lub dr.Jankowskim.

Gość

27-12-2010, 14:31
#15
Mialam problemy z zajsciem w ciaze i skorzystalam z wizyty u dr Mrugacza w Bialymstoku,PO JAKIMS CZASIE SIE UDALO.Obecnie jestem w 6 tyg . ciazy nadal jeżdżę do dr.Mrugacza i myślĘ o zmianie lekarza na ktoregoś z naszych ostrołęckich  lekarzy tylko nie mam pojecia  ktorego lekarza wybrać, i nie wiem czy to dobry pomysl zeby zmienic lekarza prowdzącego biorę pod uwagię poród w Ostrołęce i stad tez myśl o zmianie lekarza,co o tym sadzicie prosze o pomoc.Zaznaczę,że myślałam o dr Pyskło lub dr.Jankowskim.
Gość napisał(a):Mialam problemy z zajsciem w ciaze i skorzystalam z wizyty u dr Mrugacza w Bialymstoku,PO JAKIMS CZASIE SIE UDALO.Obecnie jestem w 6 tyg . ciazy nadal jeżdżę do dr.Mrugacza i myślĘ o zmianie lekarza na ktoregoś z naszych ostrołęckich  lekarzy tylko nie mam pojecia  ktorego lekarza wybrać, i nie wiem czy to dobry pomysl zeby zmienic lekarza prowdzącego biorę pod uwagię poród w Ostrołęce i stad tez myśl o zmianie lekarza,co o tym sadzicie prosze o pomoc.Zaznaczę,że myślałam o dr Pyskło lub dr.Jankowskim.

Gość

27-12-2010, 14:40
#16
Mialam problemy z zajsciem w ciaze i skorzystalam z wizyty u dr Mrugacza w Bialymstoku,PO JAKIMS CZASIE SIE UDALO.Obecnie jestem w 6 tyg . ciazy nadal jeżdżę do dr.Mrugacza i myślĘ o zmianie lekarza na ktoregoś z naszych ostrołęckich  lekarzy tylko nie mam pojecia  ktorego lekarza wybrać, i nie wiem czy to dobry pomysl zeby zmienic lekarza prowdzącego biorę pod uwagię poród w Ostrołęce i stad tez myśl o zmianie lekarza,co o tym sadzicie prosze o pomoc.Zaznaczę,że myślałam o dr Pyskło lub dr.Jankowskim.
Gość napisał(a):a czemu nie chcesz rodzic w Białymstoku??ja tez jezdzilam do dr. Mrugacza  i tam rodzilam. Ale jesli chcesz rodzic w Ostrolece to zmien na jakiegos ostroleckiego bo napewno mile cie nie potraktuja przy porodzie jak zobacza kartę ciazy z Bialego. POzdrawiam.

Gość

27-12-2010, 16:19
#17
a czemu nie chcesz rodzic w Białymstoku??ja tez jezdzilam do dr. Mrugacza  i tam rodzilam. Ale jesli chcesz rodzic w Ostrolece to zmien na jakiegos ostroleckiego bo napewno mile cie nie potraktuja przy porodzie jak zobacza kartę ciazy z Bialego. POzdrawiam.
Gość napisał(a):a gdzie mozna rodzic w Białym jeśli sie jest od  dr.MRUGACZA  bo z tego co wiem to oni nie maja żadnej porodówki przy swojej klinice,a Ty gdzie rodziłaś w Białymstoku?lekarz był przy pordzie?myslę cały czas o tym i nie wiem co robic ,mam wizytę 4 stycznia.

Gość

27-12-2010, 16:39
#18
a gdzie mozna rodzic w Białym jeśli sie jest od  dr.MRUGACZA  bo z tego co wiem to oni nie maja żadnej porodówki przy swojej klinice,a Ty gdzie rodziłaś w Białymstoku?lekarz był przy pordzie?myslę cały czas o tym i nie wiem co robic ,mam wizytę 4 stycznia.
Gość napisał(a):Zapomniałam dodać, że wolałabym w Ostrołęce ze względu na odległość do Białegostoku jakby nie było to 130km od mnie do Ostrołęki 30 takze boję sie ze jak cos to mogę nie dojechac...

Gość

27-12-2010, 16:43
#19
Zapomniałam dodać, że wolałabym w Ostrołęce ze względu na odległość do Białegostoku jakby nie było to 130km od mnie do Ostrołęki 30 takze boję sie ze jak cos to mogę nie dojechac...
Gość napisał(a):Ja mam endometriozę i też problemy z zajściem w ciąże... gdy były problemy jeździłam do prof. Wołczyńskiego w Białym, teraz jestem w 10tyg. ciąży i chodzę do Bucińskiego jestem po 2 wizycie i w dodatku zadowolona, należę do tych pacjentek które zadają trudne pytania i oczekuje rzetelnej odpowiedzi i jak narazie Buciński mnie nie zawiódł... Jednak nie zamierzam rodzić w oce mam awersję co do ginekologii ale to nie temat na forum...  Rozmawiałam z lekarzem na ten temat i jemu to nie przeszkadza zwrócił mi uwagę abym przy wyborze miejsca na poród zwróciła uwagę czy jest równiez oddział nowrodkowy gdyż w prywatnych klinikach po porodzie jeśli są komplikacje z dzieckiem to i tak odsyłają do szpitala państwowego... To dość ryzykowne...Pozdrawiam

Gość

27-12-2010, 21:50
#20
Ja mam endometriozę i też problemy z zajściem w ciąże... gdy były problemy jeździłam do prof. Wołczyńskiego w Białym, teraz jestem w 10tyg. ciąży i chodzę do Bucińskiego jestem po 2 wizycie i w dodatku zadowolona, należę do tych pacjentek które zadają trudne pytania i oczekuje rzetelnej odpowiedzi i jak narazie Buciński mnie nie zawiódł... Jednak nie zamierzam rodzić w oce mam awersję co do ginekologii ale to nie temat na forum...  Rozmawiałam z lekarzem na ten temat i jemu to nie przeszkadza zwrócił mi uwagę abym przy wyborze miejsca na poród zwróciła uwagę czy jest równiez oddział nowrodkowy gdyż w prywatnych klinikach po porodzie jeśli są komplikacje z dzieckiem to i tak odsyłają do szpitala państwowego... To dość ryzykowne...Pozdrawiam

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów