Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Gość napisał(a):A co sądzicie o dr.Walczaku z Wyszkowa.Słyszałam wiele dobrych opinii.

Gość

10-06-2010, 17:16
#1
A co sądzicie o dr.Walczaku z Wyszkowa.Słyszałam wiele dobrych opinii.
Gość napisał(a):Nie polecem dr. Bucińskiegoo !  dr. Piotr Pawełek jest godny polecenia :)

Gość

11-06-2010, 08:17
#2
Nie polecem dr. Bucińskiegoo !  dr. Piotr Pawełek jest godny polecenia :)
Gość napisał(a):Nie polecem dr. Bucińskiegoo !  dr. Piotr Pawełek jest godny polecenia :)

Gość

11-06-2010, 08:18
#3
Nie polecem dr. Bucińskiegoo !  dr. Piotr Pawełek jest godny polecenia :)
Gość napisał(a):a dlacyego uwaza ktoś że dr. Piotr Pawełek jest godny polecenia?

Gość

11-06-2010, 14:04
#4
a dlacyego uwaza ktoś że dr. Piotr Pawełek jest godny polecenia?
Gość napisał(a):komunikatywny,odpowiada na wszystkie pytania,nie boi się trudnych pytań i przede wszystkim jak jest duzy problem to kieruje do specjalisty wyższego stopnia(warszawa białystok),przyjmuje na kase chorych w Olszewo Borkach.GODNY POLECENIA

Gość

11-06-2010, 18:17
#5
komunikatywny,odpowiada na wszystkie pytania,nie boi się trudnych pytań i przede wszystkim jak jest duzy problem to kieruje do specjalisty wyższego stopnia(warszawa białystok),przyjmuje na kase chorych w Olszewo Borkach.GODNY POLECENIA
Gość napisał(a):Również polecam dr Pawełka!!! REWELACYJNY LEKARZ!!! Jestem pod wrażeniem!!!

Gość

12-06-2010, 08:38
#6
Również polecam dr Pawełka!!! REWELACYJNY LEKARZ!!! Jestem pod wrażeniem!!!
Gość napisał(a):wiecie co slyszalam juz ze jastrzebski nie jest za delikatny ale podobno w ciazy zapewnia dokladna opieke.... czy ktos moze cos o tym wie??? musze szybko wybrac lekarza prowadzacego{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{?}{?}{?}{?}{?}{?}

Gość

13-06-2010, 21:17
#7
wiecie co slyszalam juz ze jastrzebski nie jest za delikatny ale podobno w ciazy zapewnia dokladna opieke.... czy ktos moze cos o tym wie??? musze szybko wybrac lekarza prowadzacego{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{?}{?}{?}{?}{?}{?}
Gość napisał(a):ma ktoś namiary na dr. gronczewską?? {?}{?}{?}{?}bardzo ważne{!}{!}{!}

Gość

14-06-2010, 12:39
#8
ma ktoś namiary na dr. gronczewską?? {?}{?}{?}{?}bardzo ważne{!}{!}{!}
Gość napisał(a):bggjnn

Gość

14-06-2010, 19:24
#9
bggjnn
Gość napisał(a):czy w przychodni femina(meditrans) na kościuszki przyjmują na kase chorych?? chodzi mi o dr seroczyńską

Gość

14-06-2010, 19:29
#10
czy w przychodni femina(meditrans) na kościuszki przyjmują na kase chorych?? chodzi mi o dr seroczyńską
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy w przychodni femina(meditrans) na kościuszki przyjmują na kase chorych?? chodzi mi o dr seroczyńską [/quote]Tak przyjmują na kasę i dr Seroczyńska również.

Gość

14-06-2010, 23:15
#11
[quote=Gość]czy w przychodni femina(meditrans) na kościuszki przyjmują na kase chorych?? chodzi mi o dr seroczyńską [/quote]Tak przyjmują na kasę i dr Seroczyńska również.
Gość napisał(a):wiecie moze kiedy i o której przyjmuje dr. seroczyńska??  

Gość

15-06-2010, 09:57
#12
wiecie moze kiedy i o której przyjmuje dr. seroczyńska??  
Gość napisał(a):powinna przyjmować codziennie w Meditransie

Gość

15-06-2010, 22:34
#13
powinna przyjmować codziennie w Meditransie
Gość napisał(a):JA TEŻ POLECAM DR PAWEŁKA, PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE, MIŁY SYMPATYCZNY, DELIKATNY, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM JASTRZĘBSKIEGO MOŻE I DOŚWIADCZONY ALE DELIKATNOŚCI ZERO.  

Gość

16-06-2010, 00:24
#14
JA TEŻ POLECAM DR PAWEŁKA, PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE, MIŁY SYMPATYCZNY, DELIKATNY, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM JASTRZĘBSKIEGO MOŻE I DOŚWIADCZONY ALE DELIKATNOŚCI ZERO.  
Gość napisał(a):JA TEŻ POLECAM DR PAWEŁKA, PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE, MIŁY SYMPATYCZNY, DELIKATNY, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM JASTRZĘBSKIEGO MOŻE I DOŚWIADCZONY ALE DELIKATNOŚCI ZERO.  

Gość

16-06-2010, 00:25
#15
JA TEŻ POLECAM DR PAWEŁKA, PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE, MIŁY SYMPATYCZNY, DELIKATNY, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM JASTRZĘBSKIEGO MOŻE I DOŚWIADCZONY ALE DELIKATNOŚCI ZERO.  
Gość napisał(a):a do Pawełka trzeba wcześniej się rejestrować czy można iść, i będzie się przyjętym?????

Gość

18-06-2010, 10:10
#16
a do Pawełka trzeba wcześniej się rejestrować czy można iść, i będzie się przyjętym?????
Gość napisał(a):trzeba wcześniej sie  zarejestrować teraz ma więcej pacjentek bo jest godny polecenia  

Gość

18-06-2010, 19:28
#17
trzeba wcześniej sie  zarejestrować teraz ma więcej pacjentek bo jest godny polecenia  
Gość napisał(a):Hej a co powiecie o dr Monińskim?

Gość

19-06-2010, 06:36
#18
Hej a co powiecie o dr Monińskim?
Gość napisał(a):a może ktoś ma numer telefonu do Pawełka, będę wdzięczna.

Gość

19-06-2010, 08:49
#19
a może ktoś ma numer telefonu do Pawełka, będę wdzięczna.
Gość napisał(a):a co z tym Jastrzębskim?? dużo dobrego o nim slyszalam ale pewnosci nie mam{smutny}{smutny}

Gość

19-06-2010, 15:55
#20
a co z tym Jastrzębskim?? dużo dobrego o nim slyszalam ale pewnosci nie mam{smutny}{smutny}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów